• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@terioza1 žiju v praze :slight_smile: no vidíš, tělo máš nadopovaný, to je dobře. já se zatím asi obejdu bez podpory ovulace, protože podle ovutestů mám ovulaci v poho, 10-11.DC, čárka postupně sílí a 10.-11.DC je nejsilnější, pak zase slábne. takže to probíhá tak, jak má. jediné, co je pozitivní na tom, že mám MS je to, že přišla zase 24.DC, takže neztrácím čas :slight_smile:

7. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz
@streghina to teda je, je mi 28
7. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz
@puleckovi Ja ted asi ani nepoznam, kdy ovu bude, jestli teda vubec bude :frowning2: Bolely me vajcata, hrozne moc.. a ted nevim, jestli to poznam, i kdyz je pravda, ze i bez clostilu jsem to poznala, ale nevim, jestli praskly... Tak dame nekdy sraza, ne :slight_smile:
7. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz
@puleckovi tak to jsme skoro stejný ročník :slight_smile: svět je malý, původně jsem to měla v profilu a pak vymazala, aby to nikdo nevěděl, co mám za problémy, i když všichni vyzvídají, takže to máš asi stejný, co?
7. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz
@streghina no, myslím, že máme nejvyšší čas :slight_smile: svět je opravdu malý
7. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz
@puleckovi Já jsem kousek od Hradce Králové :grinning:
9. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz
@terioza1 Jojo, já to říkám taky, však je jedno kolik budu vážit, ať mám třeba metrák, hlavně ať je mimi :slight_smile: Tak to já ani tím sexem nehubnu :grinning: :grinning:
Co se týče toho clostilu, přesně tohle mi říkala moje Dr, že je to zajímavé, ale nejvíc ženských otěhotní ten 3 měsíc, co mají pauzu od clostilu..něco na tom bude :wink: To dopadne, nebooooj :wink: Už jsi na velice dobré cestě..
9. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz
@kimm88 ja tomu verim, je se to povede, ale mam takovej stisnenej pocit, ze mam na to jen ten jeden den, protoze pak uz to vajicko neni schopny... a ted nevim, kdy ten den bude, doufa, ze teda bude ta ovu.... snazim se, abych se s tim mym nehadala, aby zrovna ten den nebyl nasranej... :grinning: Joo holka, je to tezky... :grinning: Ale neco mi rika nebo spis mam takovej pocit, ze se to povede... nevim, jestli si to moc nenamlouvam, ale fakt mam takovej pocit, ze to klapne ted v cervenci... A ty uz bres clostil? Jaky dny ho mas brat?
10. črc 2011 v 11:50  • Odpověz
@kimm88 jak kousek? Znam jenom Smirice :grinning: Nic jinyho kousek neznam...:grinning:
10. črc 2011 v 11:50  • Odpověz
@terioza1 Joo, je to těžký, když je na to jen jeden den..My máme ještě problém, že máme s přítelem různě proházený směny, každý směnujeme jinak, takže se občas stane, že se den, dva prakticky nevidíme..jestli to vyjde zrovna takle blbě, tak se picnu :slight_smile: Clostil ještě neberu, teď beru Proveru, aby přišla MS a pak 5-9 den MS mám začít brát Clostílek :slight_smile: Máš to taky tak nějak podobně?? A který tak cca den míváš ovulku?? Vůbec nevím kdy to pak případně čekat, takže musíme střílet, střílet a střílet :grinning:
Smiřice zas neznám já :grinning: Bydlím v takové malé prdelce, to asi stejně nebudeš vědět..přemýšlím, co je tu poblíž trošku většího, třeba Týniště..nebo Kostelec nad Orlicí..znáš??
10. črc 2011 v 19:57  • Odpověz
@kimm88 No tak to mate blby s tema smenama... Ale ono se to povede :grinning: Nebo ho musis prepadnout v noci, probudit se ( a ja vim, ze v tu chvili nemas naladu, pac jsi unavena) a osoulozit ho. Ten muj rika, ze to je prijemny probuzeni, i kdyz je treb 2,3rano.... A v 5 stava do prace :grinning: Ale vis jak, dite je dite... to i kdybych mela mit ospalky kilometrovy na vocich, udelam to :grinning:
Ja mela asi od mych 20let, co jsem prestala brat Ha pravidelnou ms 28dni na den presne. Takze proveru jsem nemusela brat, nasadila mi clostik na 5.-9.DC, stejne jako tobe, 10.-12.Dc jsem mela brat estrofem na rust sliznice. Myslim si ale, ze ovu jsem mela i pred clostilem, pac v unoru jsem kvuli tomu byla v nemocnici a byly to silne ovu bolesti, tak mi to dala asi jen na podporu nebo ja nevim :slight_smile: Po 2cyklech se zadarilo, to, jak to dopadlo, uz stejne vis.. :frowning2: Ale fakt cejtim, ze tenhle mesic se to povede se vsim vsudy... :slight_smile:))Ovu jsem s clostilem mela 16DC, ale mesic pred tim mam pocit, ze to bylo 14DC... Nejsem si ale jista. Ale v tom cervnu ted to bylo na stpro 16DC.. teda z 15.DC na 16.DC v noci. Ale kazda to ma jinak, nektera ovuluje i v prubehu clostilu, nektera az treba 20.DC... Vseobecne se rika, ze se mas snazit po clostilu 10.-22.DC... Tak se snaz.. a dr mi rikala, ze cim vic, tim lip, takze strilej co to jde. Ze se prej vzdycky jedna silna najde, ktera tam doputuje :slight_smile: Podle me dobrej nazor, lepsi strilet vic, nez to propasnout a riskovat,z e spermoni uvnitr umrou a nestihnou vajco :slight_smile:))
Ty jo, ja se nejak rozepsala... :slight_smile:))
10. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz
@kimm88 rozepsala jsem se sice, ale neodpovedela, jestli znam ty mesta.. No neco mi to rika...ale nevim presne...
10. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz
@terioza1 Tak to jsi měla výhodu, když ti tělo tak nějak fungovalo i předtím a clostil ti dali jen na podporu..já jsem rozházená celá :grinning: Jsem na to strašně zvědavá, jestli na mně bude fungovat nebo ne..a jak to všechno dopadne :slight_smile:
Je fajn, že jsi takle optimistická, to určitě pomůže :wink:
11. črc 2011 ve 12:08  • Odpověz
@kimm88 to sice optimismus pomoct muze, bez chlapa to pujde ale tezce... ja ho sice mam, ale zase ma nejake deprese.. nebo co... uz me to prestava ty jeho nalady bavit... porad ze jsou prazdniny, a ze jeho dceera se nikam nedostane... fuj, nikdy si nehledej chlapa se zavazkama... i kdyz je ti s nim hezky, porad urcitej cas musi dat dceeeri... des des a zase des... a pak ma z toho tyhle deprese... blbec :grinning:
11. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz
@terioza1 :grinning: Mluvíš přesně jako moje známá, má chlapa s 2 dětma z předchozího manželství a povidala mi "prosimtě, nikdy si nehledej chlapa s dětma" :grinning: Doma kvůli nim pořád něco řešej..Dětičky to s tatínkem pěkně uměj, jsou to vyčůránci :grinning: Ale já si myslim, že se to holt tak musí brát, u nás by to asi nebylo jiný :slight_smile:
Tak jeďte někam na prodloužený víkend a vemte dcéérku sebou..? Nebo ať ji pošle na tábor s dětma..?
12. črc 2011 v 11:57  • Odpověz
@kimm88 dceeerka je proti me naockovana, nechce me vubec videt... a na tabor? Ty jsi se snad zblaznila, vzdyt tam budou brouci a pavouci a jak se budou koupat a jist ( jeji matka ji nepusti ) ... :grinning: Ted jenom cekam, kdy mi rekne, ze to dite nechce se mnou a me klepne a ...... proste to dite bude a hotovo.... Tecka. :slight_smile: Co jinak? Clostil dobry? :slight_smile:
12. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz
@terioza1 :grinning: Tak slečinka má trošku nosánek nahoru, jo?? :grinning: Musíš jí vzít na převýchovu :angry: :grinning: Kolik je roků, dcérce jeho??
Clostil ještě neberu, zatím jen Proveru, do pátku..pak MS a 5-9 den Clostil :slight_smile: Už se nemůžu dočkat, jsem hrooozně zvědavá jak na mně zafunguje..Nejradši bych to všechno hned a nejlíp teď :grinning:
12. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz
@terioza1 Jo a Mudra mi povídala něco o nějakých bolestech při braní Clostilu, prej ať se nelekám..měla jsi nějaký?? Dá se to vydržet??
12. črc 2011 ve 13:09  • Odpověz
@kimm88 slecince je 9let.... me to nezajima, nemusim ji videt, je mi to burt.... Uz mam zase deprese skrz to moje babetko :frowning2: Kouknu sem na fotoblogy a konec... :frowning2: Ku+va drat.... Jinak jsem vymyslela, jak to udelat, kdyz nebude chtit "strikat" do me, ale ven.... Nasaju to do injekce a striknu si to tam sama... :grinning:
12. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz
@kimm88 hele ja vubec nevedela, ze nejakje clostl beru... nemela jsem zadny problemy, nic... ani nafoukla jsem nebyla.. proste nic.... vpohode.. akorat ty ovu bolesti no, no byl zahul, ale aspon jsem vedela, ze ovu je... nektera to ale taky nema... a ovu probehne bez bolesti
12. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz
@kimm88 ahoj, dneska dobírám poslední Clostil, teda 2ks, měla jsem je trošku jinak než ty předepsaný od 3 do 7 DC po dvou tabletkách, zvládla jsem to dobře, byla jsem trošku nervní, ale dneska to ze mě spadlo :slight_smile: taky žádný příznaky jsem neměla, občas trošku pobolívala hlava, ale možná to bylo i tím počasím - tepla a bouřky. Takže jsem zvědavá, jak to bude dál, asi použiju radši i ovu testíky :wink:
12. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz
@terioza1 Tak to mám taky, kolikrát si zakazuju se sem chodit dívat, když mám nějakej splín.pak se v tom totiž plácám ještě víc, když vidím ty krásný fotoblogy s dětma. Však je budem mít taky, jenom musíme být trpělivé :wink:
Teda, ty máš nápady, to by mně teda nenapadlo :grinning: A jak to chceš dělat?? Ležet vedle něj a stříkat si to...tam?? :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 07:21  • Odpověz
@streghina To si OVU testíky určitě kup, pokud je ještě nemáš, ty pomůžou :wink: Já sem takle první měsíc zjistila, že vůbec nemám ovu :confounded:
A dej vědět jak pokračujete, jestli clostil zabírá a dvě čárečky objevíš, ju?? :wink: Jsem zvědavááá :slight_smile:
Přeju hodně štěstíčka...
13. črc 2011 v 07:25  • Odpověz
@kimm88 ja ti holka nevim, posledni dobou, jak ma ty deprese, to chce porad strikat ven, vubec nevim, co mam delat... :frowning2: Ja se na to vyseru, nejenom, ze jsem o to prisla, ale jeste tohle do toho.... Nee, tak treba vcera, kdyz mi to teda "hodil" na prsa, sla jsem do koupelny a strcila si to tam, pac jsem nemohla najit tu strikacku... Ale ovu jeste nemam, takze se snazim bejt v pohode a nejak mu to polopate vysvetlit... Az budu tehu, at si chodi treba kazdej den resit ty svy prcky a zabejvat se tim, co bejvalka dela s nima a nedela. Ale takhle, co ja mam delat, kdyz von je vecne v cudu... ja se nechci zabejvat jeho detma a jeho starostma, chci se zabejvat mym ditetem a myma starostma okolo toho... Ja nevim, jestli mi rozumis, jak to myslim... Az budu tehu, vsechno ostatni jde stranou.. fakt jo. Jako tomu tak bylo i ten tejden, co jsem tehu byla... Pak po tom tejdnu se to zase vratilo do starejch koleji... A ja resim to, co jsem resila predtim - kde byl, proc tam byl....... uz mi z toho hrabe.
13. črc 2011 v 11:30  • Odpověz
@terioza1 Jasně, chápu tě.
Myslim ale, že byste si měli promluvit hlavně o tom jestli to dítě teda vůbec chce, když dělá takový blbiny nebo proč se tak chová..? Nemá z něčeho strach? My sme se prostě oba shodli, že mimi chceme a snažíme se pro to udělat vše, proto moc dobře nechápu to jeho..jak říkáš, stříkání vedle :slight_smile: Ze začátku snažení bylo všechno ok??
13. črc 2011 v 11:54  • Odpověz
@kimm88 jo, ze zacatku to bylo vsechno ok, ale on tvrdi, ze bude mit vycitky nebo co.. ja do jeho hlavy nevidim, rika, ze to dite chce hlavne kvuli me... tak ja nevim a uz to nebudu resit :grinning: Kolik je tomu tvymu ? .-)
13. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz
@kimm88 testíky mám, snad dost, tak začnu asi v sobotu, to budu 11DC. Taky hodně štěstíčka a co ty už jsi začala brát Clostík? :slight_smile:
13. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz
@streghina Ještě ne, teď teprv dobírám Proveru a o víkendu budu čekat na MS..Ale ovu testíky mám taky nachystané :grinning: Už se na ten Clostík těším, vkládám do něj tak trochu naděje :slight_smile:
14. črc 2011 v 09:17  • Odpověz
@terioza1 Jasně, však ono se to nějak vyřeší, nijak na něj netlač a on si to s tím mimčem v hlavince srovná, třeba na to potřebuje chvilku čas a pak bude hej :wink: Přítel teď slavil 30 :slight_smile: Kolik má tvůj??
14. črc 2011 v 09:20  • Odpověz
@kimm88 no tak jsme dneska meli rozmluvu, rekl mi, ze se v nem strida rozum s mym pocitem, ale bude to ok... Pac u nas je to takovy slozity, vis... Ale rekla jsem mu, ze asi bude ovu a vpoho, no.. .-) Rekl mi, ze jsem uplne posedla a ze bych ten materskej pud mohla rozdavat... Bez mimina uz se zit proste neda, ja nemuzu donekonecna chodit v krame a vyhybat se miminkovskejm vecem.... to proste nejde... Muj ma 33... a asi 3mesice. Ty jsi rocnik 88??
14. črc 2011 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.