• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@terioza1 Jj, jsem.. Tak to je fajn, že ste si o tom promluvili, asi to chtělo..
Bolí mně břuch, očekávám MS každým dnem..a pak Clostííík, už se na něj klepu :slight_smile:
Co je nového, holky? Nějak to tu utichá, jen my tady krandáme :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:42  • Odpověz
@kimm88 ahoj, tak ma zase deprese.. :grinning: Uz to prestavam resit.... :slight_smile:)) Tak drzim pesticky na clostik, aby to hned napoprve vyslo...
17. črc 2011 v 18:34  • Odpověz
@terioza1 :grinning: Terozko, to už snad nééé :grinning: Víš co?? pořádně mu nasekej, ať se srovná :wink: :grinning: Jinak, díky za přáníčko, snad ano :slight_smile:
17. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz
@kimm88 tak deprese prsly :grinning: Snazime se... U nas je to jako na kolotoci... Je to v riti :grinning: Co jinak noveho?
18. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz
@terioza1 Tak to je dobře, že se snažíte :wink: U mně nového nic, začla sem brát ten Clostil a čekáááám...zatím nic nepociťuju, tak jsem zvědavá... :confused:
A za 14 dní odjíždim na dovolenku, jupijej :grinning: V práci je to dost náročný, tak se dovči nemůžu dočkat..bude to relax s velkým RRRRR :slight_smile:
20. črc 2011 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky, teda když jsem tak pročítala vaší debatu.... mám přítele, z předchozího vztahu chlapečka(střídavá péče)...malej je naprosto úžasný dítě, jsem ráda když ho máme doma....před 4měsíci jsme se začali snažit o mimi... a přesně jak píše terioza1... jen s tím rozdílem že k nám bývalka jezdí na kafe(dost často a my k ní taky) ze začátku jsem z toho byla na mrtvici a tím jak jsem tohle všechno řešila, tak mimi prostě něšlo, pak jsme odjeli s přítelem na 3 týdny do zahraničí, kde jsem všechno vypustila a 14 dní po návratu mi vyšel pozitivní testík.... ale jinak zase řeším všechno co předtím :grinning: :unamused:
20. črc 2011 v 15:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@petulka13 ahoj, je to podobny, ale mame se dobre... :slight_smile: Bejvalka uz ma chlapa, takze pohoda. odkud jsi presne?
20. črc 2011 v 16:48  • Odpověz
@kimm88 tak parada.... preju hodne stesti :slight_smile: Pocitovat nic nemusis, ja taky nic nepocitovala.. :slight_smile: kam jedete?
20. črc 2011 v 16:51  • Odpověz
@terioza1 z Ústí a ty?já ti nevím, ale jak jsem to tu pročítala...mě chlap říct, že chce dítě jen proto že ho chci já tak ho kopnu do zadku :grinning: měla bych totiž strach aby mi pak neřekl, ty jsi chtěla dítě tak se starej.... :unamused:
20. črc 2011 v 16:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@petulka13 a nedelala jsi v globusu? My ho chceme oba, ja ale vic. Ted jsme se o tom bavili .-) Je to v pohode... On ma deti rad, jen obcas ma deprese a meni nazory :slight_smile: Takze je to tak, ze chceme oba... dokonce mi rekl, ze i kouka na kocarek .-)
20. črc 2011 v 17:02  • Odpověz
@terioza1 v globusu, možná kdysy hodně dávno a jen párkrát brigádu, tak to je dobře, budu držet palečky aby vám to brzo vyšlo
21. črc 2011 v 07:05  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@petulka13 v detskym koutku? :slight_smile: Dekuju, i ja budu drzet palecky...
21. črc 2011 v 19:03  • Odpověz
@terioza1 Jedem na Šumavu, na týden, takovej mini relax :slight_smile:
21. črc 2011 v 19:27  • Odpověz
@kimm88 Tak si to tam uzijte a poradne se snazte... at ten clostik je k necemu :slight_smile:))
21. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz
@terioza1 nn v dětském koutku dělala dlouhou dobu moje kamarádka, já ne
21. črc 2011 ve 21:16  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@petulka13 aha. ja jenom, ze si holky z koutku myslely, ze te znaji... A byly si 100% jisty... ja ted zapomnela to prijmeni, ale je to pres 2 roky urcite prej... tak asi omyl.. :slight_smile:
21. črc 2011 ve 22:18  • Odpověz
nn tak to si mě určitě s někým spletly, já v globusu dělala tak naposledy před 5-6 lety a od té doby ne..a Ty děláš v globusu???
22. črc 2011 v 07:07  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@terioza1 To mi už se snažíme i u braní Clostilu..co kdyby náhodou, že :grinning: Dneska jsem 8den MS, zkoušela jsem si dělat Ovu testík a už se něco začíná dít :slight_smile: Je tam slabší čárka, ale už dost dobře viditelná.. Nooo, to jsem zvědavá jestli bude sílit, tak za 2dny to zkusím znovu :slight_smile:
Jinak, kdepak všichni jsou?? Začíná nám to tady nějak upadat..asi se nikdo od května nesnaží :confused:
Tak snažení zdar, aspoň nám, teda :wink:
23. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz
@petulka13 nene, ja v detskym koutku delala, nez jsem zacala ucit. Teda ted mam prazdniny, tak se tam chodim bavit s holkama. Ale jinak ucim deticky... Tak to si te opravdu s nekym spletly. Tak se nezlob :slight_smile:

@kimm88 Tak to je parada, ne, ze ti telo reaguje na clostil.. a na sliznici neco mas? Nekdo ovuluje i pri brani clostilu, ty ale budes ten klasickej pripad, ovu cca 14-16DC. Nekde jsem tohle cetla. Ja mela jeden mesic 14DC a druhej mesic 16DC :grinning: To mam z tebe radost. Podle me je nejlepsi se snazit celeeeej mesic :slight_smile: Tim nic nezkazis.. :slight_smile:

Jinak je pravda, ze tady nikdo neni, asi uz zadelaly a my tu zustaly na pospas :slight_smile: Nebo jsou nekde na dovce... To je teda pocasi na pytel, ze bych taky nejradeji nekam jela... Musim ale jeste prodat cicinty, ktery mam. :grinning: Uz jich mam plny zuby :grinning:

Jinak je pravda, ze
23. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz
@terioza1 No, na sliznici mi právě nic nedala, že prej mi to zvedne ta provera, jenže tu mám brát až od 18 dne..? :confused: Taky už jsem nad tím přemýšlela, že to asi malinko povrtala ta Dr...a nebo to tak udělala naschvál, říkala mi totiž, že to zatím skusíme s 2 práškama a za dva měsíce mám přijít a uvidíme..
To vajíčko se ale musí někde uchytit, ne? A když budu mít ovulku třeba 12 den, proveru začnu brát 18 den, tak to je v pr....Já se tom nějak plácááám :grinning:
Tak dej čičinty do proutěnýho košíku a pusť je po řece jako plaváčky..a máš hned po starostech :grinning: Ne, dělám si srandu, samozřejmě :slight_smile:
Za chvíli budeš těhule i ty a já si tady budu moct povídat tak akorát se sebou :confounded:
23. črc 2011 v 18:18  • Odpověz
@terioza1
@kimm88 ahoj holky,jsem tu taky,par dni po ovulaci,tak cekame,co z toho vyleze,dneska nad nami letali tri capi,tak snad je to dobre znameni,snad to nebudou trojcata:slight_smile:
23. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz
@puleckovi Ahojda, no to je dóóóóóst, kdepak jsi se nám toulala? :grinning: Už sme si myslely, že sme tu opravdu samy.. Tak držím pestičky :wink:
23. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz
@kimm88 No tk kdybys mela ovulku 12DC, jakoze je fakt vetsinou tec 14DC -16DC( doporucuje se soulozt od 12DC - 20DC) tak by ta sliznice mohla dorust... no nevim, nejsem gyndak, ale myslim si, ze vi, co dela. Zadnej strach :slight_smile: Uvidis, ze to bude vpohode... a brzy se dockas :slight_smile: Mooc ti to preju... Jinak na sliznici je prave kontryhel... tak pit do ovulky, jasny !!!!! :slight_smile:

Nezustanes tu sama, ja sem budu chodit, i kdyz se zadari.. a navic - co blbnes, zadari se prece oboum... aj vsem ostatnim :slight_smile: Ja tomu v cervnu fakt, ale fakt verila a zadarilo se. Ted tomu verim taky a zadnou jinou odpoved, nez ze se to povedlo, neberu.. :slight_smile: Tak to udelej taky tak :slight_smile:

@puleckovi no cuuus kocko, ty tu jsi taky? Ja taky cekam, jsem asi 4,5,6DPO.... Ale spis 6... Nevim to presne - tipuju, podle bolesti, opet nesnesitelnych, snad nejhorsich, od pondelka prestaly. takze by to mela bejt asi ovu.. Kdy js i ji mela ty?
23. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz
@puleckovi jo a porad lepsi trojcata ( i kdyz to zni desive) nez nic... ne? :slight_smile: Drzim pesticky...
23. črc 2011 ve 22:26  • Odpověz
@puleckovi a jeste capi, ty jo.. kdyby se tam misto jednoho capa poflakovala aspon jedna vana :grinning:
23. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz
@kimm88 jojo,jsem tu,jen jsem nejak nestihala psat,hooodne jsme se kolem ovulky snazili:slight_smile:
@terioza1 jasne,ze bych mela radost i ze tri:slight_smile: a capi mi vyhivuji,prala bych si chlapecka,i podle te cinske blbosti, co tu holky maji nam ted asi 3 mesice vychazi kluk.jsem ted 4.DPO ,tak to jsme celkem sladene
24. črc 2011 v 08:27  • Odpověz
@puleckovi No to by bylo, aby to nedopadlo..3 čápi :slight_smile: Kde seženu ty čínský blbosti nebo jak tomu říkáte..? :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:44  • Odpověz
@terioza1 No já právě nevim, mám strach, aby se to vajco pak mělo kde uchytit, když ta sliznice poroste od 18 dne a já budu mít ovulku už třeba 12 den :confused: No, uvidíme, náhoda je blbec, třeba to vyjde :slight_smile:
Jdu si udělat ten kontryhel :grinning:
Tak pěknou neděli :wink:
24. črc 2011 v 10:27  • Odpověz
@kimm88 Uvidis, treba se fakt zadari hned napoprve. Nekterym holkam tady se to povedlo... Nekterym( a je jich vetsina teda) na podruhe a nekterym az na potreti. Ale jak se rika, kdo si pocka, ten se docka :slight_smile: Kontryhel 2-3x denne... :slight_smile: Ten cinskej nesmysl je dost dobrej, u vsech mych znamych to vyslo.. takze ho sem posilam :slight_smile:

@puleckovi no tak to jsme na tom tak nejak podobne... uvidime, jak se zadarilo.. Ty bys chtela chlapecka? A jmeno?
24. črc 2011 v 10:49  • Odpověz
ono to neni nejak videt.. sakra.. bude to u me v nejakym albu..
24. črc 2011 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.