• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
Tak tohle je muj favorit, kdybych si mela vybrat z modernich kocarku...

http://deti.aukro.cz/sleva-35-hawana-komplet-set-52-barev-autos-gratis-i1717665446.html#gallery
24. črc 2011 v 11:12  • Odpověz
@terioza1 ano,prali bychom si chlapecka,ale je to jedno,budeme mit radost z holcicky stejnou:slight_smile: miminko si moc prejeme.jmena konkretni nemame vybrana,ale oba milujeme francii,takze chceme puvodem francouzska jmena hrozne se nam libi Joel,ale bojime se,ze v cechach se odlisnost "nenosi" a deti tim spis trpi,tak to budeme resit az to bude aktualni
@kimm88 co tobe vychazi z cinskeho kalendare?co byste si prali?
24. črc 2011 v 11:44  • Odpověz
@terioza1 ten je moc peknej,ja bych chtela casualplay
24. črc 2011 v 11:46  • Odpověz
@puleckovi ja bych zase chtela mit holcicku, ale i z chlapecka bych mela obrovskou radost, a hlavne ten muj milovanej uz dve holky ma a kluk by mu asi udelal radost :slight_smile: Ja mam kamaradku, predky ma francouzsky a jmenuje se Ginette (žinet). Rikame ji treba Gyny (džiny). Je moc hezka.. Problem s tim nema.

Uvidime, jestli prileti cap nebo vrana, hlavne, aby neco prilitlo :slight_smile:
24. črc 2011 v 18:14  • Odpověz
@terioza1 Jo, hlavně aby se vůbec zadařilo, mám strach, aby na mně ty prášky zapůsobily..ale snad jo, zítra si udělám další ovu test:slight_smile: Taky měřim tu teplotu, tak to poznám..
@puleckovi Mně teď vychází červenec, srpen holka :slight_smile: Jinak, ten Casualplay se mi taky moc líbí, ale štvou mně ty kolečka ve předu(jako u tříkolky), nevíš jestli by ten podvozek nešel dát jiný?? Jako normální 4kolka?(stejně široká kola vepředu i v zadu)..? Já mám polííčíno na tyhle..
http://www.babytip.cz/kocarky-a-prislusenstvi/kombinovane-kocarky/p/kombinovany-kocarek-enzo-evo-/
http://www.slune-cz.cz/kocarek-x-lander-x3-korba-x-pram/
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=2694
http://www.obchudekuslunicka.eu/detail.php?zbozi=2801954
No, je toho spousta, co se mi líbí..jenom to mimi :slight_smile:
24. črc 2011 v 18:18  • Odpověz
@kimm88 Tak je fakt hodne malo holek, kterym ty prasky nezabraly a pokud ti vychazi ovu test aspon slabouckej, je to na dobre ceste :slight_smile: Dneska jsem 22DC a asi 5-6DPO a testla jsem. negaticni.. no, jeste je moc brzy, ale rikala jsem si, co kdyby nahodou :grinning: Nevyslo to... Zatim :slight_smile:

Ty kocarky jsou docela dobry, me proste na prvni pohled zaujme holcici kocarek, i holcici vecicky.. jsem maniak... koukam, ze vsichni delame to samy - hledame uz kocarky atd... :grinning: Ja bych ho tak chtela hledat najisto... A mit to brisko... bozeee... Chybi fakt jenom to nejdulezitejsi...
24. črc 2011 v 18:23  • Odpověz
@terioza1
@kimm88 holky, kolikátý den po ovulaci začínáte testovat?
26. črc 2011 v 19:18  • Odpověz
@puleckovi ja jsem maniak, takze podle me tosmis brat, testuju porad :-d ale test mi ukazal minule // az v den ocekavane ms... vecer... a to jsem to jeste musela natacet na svetle, abych vubec neco videla... ale jak rikam, testuju stale a porad.. :grinning: jsem 24DC... jinak mam po 28DC.... takze jeste 4dny...
26. črc 2011 v 19:20  • Odpověz
@puleckovi ne smis, ale NESMIS BRAT
26. črc 2011 v 19:21  • Odpověz
@terioza1 :slight_smile: jsi srandovní :slight_smile: já jsem 20.DC, ms mívám 25.DC, takže to zkusím v neděli, ale znám se, nevydržím to
26. črc 2011 v 19:28  • Odpověz
@puleckovi tak jsi o 4 dny pozdeji a o 3dny mas ms driv, to znamena, ze jsme na tom vlastne uplne stejne... Ty jsi 5 dni do ocek. ms a ja 4... Takze kdy testnem? Ja urco budu testovat porad, ale hlavne v patek, sobotu... Mam nejakej tlak v prsou... malinkej... tak uvidime... ty neco pocitujes? A nevim, jestli si to nenamlouvam, ale cejtim se tak jinak... ja nevim, treba to je pms...ale doufam, ze neni... Ani chut na sladky nemam :-/ coz je zvlastni, ale je dost mozny, ze si to nalhavam vsechno... jsem maniak uz :grinning:
26. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz
@terioza1 ja nemam nic, zadne "jine"pocity, hladova s podivnyma chutema jsem cely zivot :slight_smile:, asi to nevydrzim a testnu to uz v sobotu, ale bojim se zase toho zklamani, nejak si rikam, ze treti pokus by mohl vyjit, navic ovulace byla fakt slibna
26. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz
@puleckovi Tak ty testuj v sobotu, ja v patek.. den pred ms... i kdyz ja taky byla fakt zklamana a dusicek, ale opravdu dusicek, byl az v den vynech. ms... tak ja nevim, ale kazdy tehu je jiny, tak treba too bude videt hned :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz
at je to videt treba až 30 den, ale hlavne at jsme tehule :slight_smile:)))
26. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz
@puleckovi presne... koupis mamatest?
26. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz
@terioza1 jojo, jsem mu verna, má citlivost 10, cena za 2 kusy je dobrá
26. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz
@puleckovi je dobrej.... hlavne, aby byl tak dobrej a ukazal mi // ( teda nam)
26. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz
@terioza1 Ahojda, tak to já budu určitě jedna z mála, na které Clostil nepůsobí, dnes jsem si dělala ovu test a sněhobílý a to jsem 12DC :frowning2: Docela mně to zarazilo, vkládala jsem do něj naděje..Asi si ty testy nebudu dělat, jen jsem pak na nervy, když mi to pořád nic neukazuje..
Včera mně docela píchalo v podbříšku, cítila jsem to při ohýbání i při sexu, což se mi nestává, myslíš, že to může mít něco společného s ovu nebo Clostilem??
@puleckovi Já ještě ovu neměla, tak nemám zkušenost :slight_smile:
Holky, ať aspoň vám se zadaří..já mám takový pocit, že u mně to bude na dlouhé lokte :unamused: Ale já se jen tak nevzdám :grinning:
Mějte se :wink:
26. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz
@kimm88 urcite, to pichani muze mit neco spolecneho s ovu.... netestuj, ja taky netestovala, tenhle mesic poprve a jen jeden test.. Ovu muzes mit treba 20DC.. treba to budes mit posunute.. Ale to pichani je dobra zprava, aspn vis, ze se neco deje. Dr mi rikala, ze je lepsi citit bolest, nez nic, pac aspon vis, ze zijes :grinning: Nejlepsi na ovu je mereni takovy, ze soulozit denne nebo aspon obden.. Tim opravdu ovu nepromeskas :slight_smile: A ja na ty ovu testy moc nedavam. Tady holky kolikrat pisou, ze jsou uz davno po ovu a test porad stejne silny a i treba po 3dnech po ovu... ja tomu moc neverim... Nevzdavej se a bud optimisticka... Telo to pozna, fakt... podivej se na me.. jsem si milionkrat jista, ze se zadarilo :grinning: ( pak budu cumet, pokud me intuice zradi :grinning: )
26. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz
@kimm88 ahoj, tak se hlásím taky po malé odluce, je pravda, jak říká Terioza, že můžeš mít ovu dýl, já ji měla s Clostíkem tentokrát až 18DC, dokonce jsem žasla na testem, takový čárky jsem nikdy neměla, 17DC jsem si myslela, že už je podle testu, ale 18 DC byla testovací čárka silnější než kontrolní a břicho mě bolelo pořádně, musela jsem se pomalu hýbat celý den, tak taky uvidíme, ale zatím žádná změna :unamused:
26. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz
@streghina ahoj, kdes, prosim te, byla? Kolikaty jsi DC?
26. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz
@terioza1 ahoj, dneska jsem 21 DC, nevíš náhodou, jestli Utrogestan a Estrofem můžou zabránit početí, když je beru od 17DC a ovu jsem měla až 18 DC, takže jsem už začala brát ty léky, jsem z toho zmatená :confounded: Měla jsem mamku na operaci, na gynekologickém zákroku, tak jsem měla trošku jiný starosti, teď čekáme ještě na výsledky, byla jsem dost ve stresu, tak bych se nedivila, že to nevyšlo
26. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz
@streghina no myslim, ze estrofem by nemel branit poceti.. ja ho dostala ke clostilu, na rust sliznice, ale kdyz ho jist od zacatku cyklu, muze z nej byt anov. cyklus.. ale pokud jsi ovu mela a bralas ho po ovu nebo behem, ovu probehla a on by ti mel pomoct k rustu sliznice... a ten druhej lek je to samy. dava se ke clostilu na sliznici... preju, aby vsechno mamince dobre dopadlo..
26. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz
oni se tihle leky davaji proto, ze clostil nici vetsinou sliznici a tyhle leky zase brani ovu, ale sliznice po nic porusta.. je to takovej kolobeh... proto clostil se ji vetsinou 5dni a tyhle leky jen 3dny.. ale pokud beres jen tohle... nemelo by to vadit, pokud to je po ovu... vzdyt nez se vajicko uhnizdi, trva to taky cca tyden a to by slizka mela bejt dorostla :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:59  • Odpověz
@terioza1 díky moc, tak vše se dozvíme příští týden, oboje výsledky, věřím, že ty mamky budou dobrý a my holt to přesuneme na srpen :wink: a co ty a přítel? už dobrý?
26. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz
@streghina pritel?? no joooo.. dobry.. ted je prave u dcerusky doma.. je 10 a on stale tam je.. parada :grinning: Zvykla jsem si... Ale sklidnil se trosku... oni ti chlapi jsou fakt divni :grinning: lepsi je je neresit...
26. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz
prostě vidí svět trochu jinak a mají občas jiné názory, hlavně být v klidu a zkusit to brát s nadhledem, i když někdy to nejde :sunglasses:
26. črc 2011 ve 22:12  • Odpověz
@streghina az ted prijde, zabiju ho :grinning:
26. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz
@terioza1 Já vim, třeba se ještě něco bude dít, ale moc tomu nevěřím :frowning2: Jsem z toho smutná, dneska jsem zkoušela další test a opět nic :confounded: Už netestuju, nemá to cenu.. Snažíme se každý den, i když to je nejspíš k prdu..Chjo, jak já potřebuju vidět aspoň malinký úspěch..a pořád nic.

@streghina Ahojda, to je dobře, že ses na nás přišla podívat :wink: Od kterého dne MC bereš ten Clostil, že máš ovulku až 18 den?? Mamince přeju hodně zdravíčka, ať výsledky dopadnou dobře.. :wink:
27. črc 2011 v 15:08  • Odpověz
@kimm88 Musis verit... fakt... A nebud z toho smutna, ono to pomuze ani nebudes vedet jak :slight_smile:

Jinak dneska jsem se neustale budila, bolelo me bricho jako pri ms, ale ms NEprijde az v sobotu... Prsa me bolej, ze na nich nemuzu ani lezet a unavena jsem kazdy den okolo 17hodiny... spala bych.. Ted jeste, jestli to je pms nebo tehu :slight_smile:
27. črc 2011 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.