• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
autor
@kimm88 to kolik si oho nakoupila akde za 1000.-, ziji v bratislave, ale jen testy a ovu testy me vysli na tuhle sumu
8. kvě 2011 v 18:28  • Odpověz
@strihalka: nemerim. Myslis ze BT by to rozcisla? Neco jsem cetla, ale nemam zkusenosti ani neznam nekoho kdo by s tim zkusenosti mel ...... takze se necham poucit :slight_smile:
8. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz
@strihalka Nakupovala jsem na www.lekarna.cz, ovulační testy jsem tam sehnala za 29kč (v krabičce jsou 2 testy, což si myslím, že je celkem parádní cena, u nás v lékárně mi nabízeli mnohem dražší), těhotenské testy také za 29kč (2testy), k tomu ten femigard 2x a vyšlo to něco přes 1000kč..Testy jsem brala po šesti krabičkách, to zatím bohatě stačí :wink:
8. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz
@hamletbibi Ahojda, mně byla na info o BT doporučena tahle stránka http://merenibt.xf.cz/tehotenstvi.html
Je to tam docela pěkně rozepsané, tak mrkni :wink:
8. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz
Holky, jeste jeden dotaz. Mate nekdo zkusenost s www.clapecdievca.sk ? Mama mi tam nechala udelat vypocet plodnych dni, asi se ji zda, ze se nam moc nedari :grinning: a chtela nejak prispet, hihi. Ale netusim nakolik tomu muzu verit, zda-li vubec ......
8. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k Vám také přidávám. Sice ještě dobírám HA, ale už mi můj gynekolog předepsal listovku :wink: , aby to bylo snad jednodušší. Uvidíme jak to bude po vysazení.. Měla některá z Vás, nějaké problémy? Jinak už to nějak na mě přišlo a manžel si ze mě dělá srandu, že mi už pěkně nahlas tikají hodiny :confounded: , ale :sunglasses: už se taky těší až se podaří :slight_smile: . Jinak všem tfuj tfuj tfuj ať se daří.
8. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz
@misah27 Ahojda, vítám tě mezi námi a přeji hodně štěstíčka :wink:
Já jsem po vysazení HA měla(a mám dodnes) problémy s pravidelností men., ale jinak se bez ní cítím mnohem lépe :slight_smile:
8. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: na úpravu cyklu se doporučuje kontryhelový čaj a pije se od začátku MS až do ovulky a když není pravidelný tak cca tak 14 dní +- :slight_smile: ale já ho zatím nezkoušela a nemám s tím zkušenosti, ale hodně maminám pomohl :slight_smile: pomáhá na více věcí :slight_smile: VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍČKA ať máme brzy // :slight_smile:)
8. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz
Tak nějaký ten čaj na úpravu už mám koupený. Tak uvidíme, pokud by to bylo moc rozházené :confused: , tak začnu určitě popíjet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Pořád si říkám, že musím zůstat v klidu a nechat tomu volný průběh :sweat_smile: , ale když ono to nějak nejde :grinning: .
8. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz
@misah27 to jo :grinning: ......každej říká......nech tomu volný průběh, nemysli na to a ono to brzy vyjde :grinning: ale jakmile přijde to snaženíčko, tak na to musíme myslet 24 h denně :sunglasses:
8. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz
autor
@hamletbibi stranka nefunguje:frowning2:
8. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz
autor
@elisia ten cajik je alchymelkovy?ten mam ja
8. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz
Holky, ten kontryhelový čaj piju už druhý měsíc a zatím žádné změny k lepšímu nepozoruji :frowning2: ...??? Menzes stále v nedohlednu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz
Tak me ms pomalu ale jiste konci, zitra zacinam s clostikem, tak uvidime, co budu psat na konci mesice. Snad se zadari nam vsem :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz
čau holky, taky se k Vám přidávam..HA jsem vysadila už v srpnu 2010 a ted na konci května či na začátku června začneme se snažením o mimčo, tak doufám že to půjde. Zatím se hledáním ovulace zabývat nebudu a nechám to na přírodě, kdy to přijde.
Jinak všem moc držim palečky a sem zvědavá, která z nás bude jako první těhu.. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 02:44  • Odpověz
autor
vsem drzim palecky, @terioza clostik je na prepdis? a k cemu presne slouzi?
10. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, také bych se k Vám rada přidala :slight_smile: .
HA jsem přestala brát v březnu a začala jsem brát listovku. Od května necháváme vše na přírodě. Když se do konce prázdnin nezadaří, tak to začnu řešit.
Všem přeji hodně štestí a dvě čárečky :slight_smile: .
10. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz
Ahojda,
@jana.kali, @janule8, vítám vás holky, jsem ráda, že se tu pěkně rozrůstáme :wink: Přeji hodně štěstíčka..
@terioza1 Mám stejnou otázku jako strihalka, k čemupak je ten clostík??? :confused:
10. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz
autor
nejsem si upe jista lae mam pocit, ze clostik je na upraveni mrchy?
kdyz ji ma nekdoi hodne nepravidelnou a nedaji se mu potom urcite jen tak plodne dny......
10. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz
@strihalka Vážně?? :confused: Tak to by bylo přesně něco pro mne..inu, pokud nezaberou bylinky, zkusím to Dr nenápadně "nadhodit" :sunglasses:
10. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz
autor
@kimm88 nejsme si zcela jista,a el zkus si to hodit do googliku, treba n´ti neco bvypadne z nej:slight_smile:
10. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz
@kimm88 Ahoj, nene, clostik je na to, aby dorustaly folikuly a praskly v urcitou dobu.. abych mela ovu v urcitou dobu.. abych vedela, kdy splodit.. dava se to holkam, ktere maji bud anovulacni cykly nebo nebo se nemuzou trfit do ovu.. je to takovej pomocnik :slight_smile: Takze vim, ze po 12.dni soulozit a soulozi a vim, ze budou ovu dny :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz
@strihalka viz muj prispevek vys :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz
@strihalka jj, clostik je na predpis, pak beru 10. a 12. den cyklu Estrofem(hormony), ale presne nevim, na co je to dobry..... :slight_smile: jestli to hces, musis rict, ze se snazite minimalne rok. Udelaj ti testy(jestli nejsi alergcka na sperma, tvuj hormonovy profil atd) a kdyz to vyjde v poradku, predepise ti radeji clostik. Teda u me to tak bylo. Bylo ale u me podezreni, ze mam prave anovulacni dny, takze mi chce pomoc k ovu :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz
@terioza1 Aha :slight_smile: ...sakryš, to je ale dobrá "věcička" :wink: Tak s tímhle pomocníčkem se zadaří určitě brzy :wink:
10. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz
@kimm88 no pisou, ze ve vetsine pripadu na prvni pkus, ale jsou tu i holciny, ktere to zkousi dyl... Taky je riziko vicecetnyho tehu - pisou to v pribalaku... Tak uvidime.. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz
@terioza1 Držím pěstičky, ať to vyjde :wink: ...dej nám pak vědět, jaký to bude mít výsledek :slight_smile:
11. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz
:astonished: Jejda chvilku se neukáže a už musím dočítat :slight_smile: . No tak mě by to asi doktor nevěřil, když mi předepisoval ještě nedávno recept na HA :rolling_eyes: . Ale moc to tady všem přeju a doufám, že i nám se podaří..
11. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz
@kimm88 Dekuju, hned dam vedet, to je jasny. Snad bych byla schopna si to i vytetovat na celo :slight_smile: Ted se ale dopuju jako blazen, jeste 3dny clostik a pak 3dny Estrofem a jdeme na to :D

Jinak neco noveho?
11. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz
U nás zatím nic nového, ještě dobírám HA. Zobu listovku a manžel baští normální vitamínový doplněk. :sunglasses: A stále tak nějak doufám, že se to vše v klídku podaří a nebude dlouhé trápeníčko. I když na druhou stranu si říkám, juj co když se to povede hned :fearful: ??? Děsí mě obě strany :grinning:
11. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.