• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@kimm88 děkuji,věřím, že to bude dobrý. Já beru od 3 do 7 DC, což je celkem brzy a ovu až tak dlouho, je to divný, ale bude to i tím, že normálně jsem cyklus měla až těch 40 dní, tak asi než se mi to srovná :wink:
27. črc 2011 v 19:58  • Odpověz
@terioza1 No to je jasný, teroz :grinning: To bude těhulkovství :wink: Máš stejné příznaky jako minule, ne?? To jsi taky říkala, jak tě bolely prsa.. Jo, kéž by mně bolely taky :grinning: Pročetla jsem pár diskusí a několik holek taky psalo, že jim clostil zabral až 2 cyklus, dokonce mi to říkala i Dr, tak neházím flintu do žita :slight_smile: Ale jak říkám, trochu smutná z toho jsem, že to nezabírá tak, jak by mělo, no..
@streghina Tak to máš taky pěkně pozdě, viď? Já jsem mívala taky dlouhé cykly, teď teda beru tu Proveru, tak to je dobré...třeba budu podobný případ jako ty..Pořád se něčím uklidňuju :grinning: Ale na psychiku to pomáhá, tak co, že jo :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz
@kimm88 No jasny to ice je, tak jsem to mela minuly mesic, ale ted mam bolesti jako pri ms ( obcas...) 3x-4x za den... zavedu tampon a spinim... tak ja tomu nerozumim.. ale TT je nepatrna, ale fakt nepatr a jen na svetle viditelna //... Na prvni pohled tt negativni, pri podrobnejsim zkoumani pozitivni.. tak ja tomu nerozumim.. a boli me hlava jako svin a jsem unavena... ty vado, nesnasim tohle, kdyz clovek nevi na cem je..

Jinak jsem ti rikala, ze zabira az nejvic na 2cyklus.... tak nehazej flintu do zita... zadari se, zadari :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz
@kimm88 tak uvidíme v srpnu, sice mě bolí břicho jako bych to měla dostat, ale jinak nic, možná se testnu o víkendu, to budu 26DC.
27. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz
@terioza1 držím pěstičky, ať ti to vyjde a čárka je už pořádně vidět :wink:
27. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz
@terioza1 To špinění ještě nic neznamená, to má určo spousta těhulek..Vyčkej času, děvče, o víkendu tam budou dálnice, uvidíš :wink: Taky nesnášim, když člověk neví na čem je :unamused:
27. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz
@streghina Uvidíš o víkendu, to by se na testíku už mohlo něco objevit :wink: A když ne teď, tak příští měsíc :wink:
27. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz
@streghina dekuju, snad tomu tak bude... aj ja drzim palce :slight_smile:

@kimm88 keeeeeeeez by.... hned dam vedet...
27. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz
@kimm88 určitě, budu mít i dovču, tak bude i trochu relaxu :wink: hlavně, aby nám to všem vyšlo nějak na stejno

27. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz
@streghina To jo, to by bylo uplně super..nejlíp hned, kdyby to vyšlo :grinning: :grinning: Ne, dobře, nemůžu chtít zázraky, tak aspoň příští měsíc :grinning: :grinning:
27. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz
@terioza1 To teda dej, budem netrpělivě čekat :wink: To jsou vždycky nervy každý měsíc, viď? :slight_smile:
27. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz
@kimm88 dek pokoj.. ja si vzdycky myslela, ze kdyz jsi tehu, proste se ukazou //.. nezavisle na hormonu HCG.. proste kdyz jsi, budou tam.. a ne to zkoumat jako trubka :grinning:
27. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz
@terioza1 To já jsem si myslela taky. To samé u snažení, když sem byla prcek, tak sem měla za to, že děti nosí čáp, pak jsem teda přesedlala na jinou teorii :grinning: ..vždycky jsem si ale myslela, že stačí kapka a je to. Nikdy by mně nenapadlo, že to všechno bude takle složitý :confounded: Za 20 let se asi budou rodit jenom děti ze zkumavky, přijde mi to čím dál horší(ta neplodnost dneska)..
27. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz
@kimm88 no a ja zase netusila, ze se az za 7dni uhnizduje vajco.. prost ejsem myslela, jak pises, ze staci kapka a okamzite je zivot na svete.... no a to, ze se to muze vyplavit a neudrzet... to me ani nenapadlo.. a nejaky leky.. vubec jsem netusila o nejaky ovulaci... a myslela jsem si, ze u Ha se zena vzdycky oplodni ale Ha to znici.. jak naivni !!! :grinning:

Ta neplodnost je strasna... to je hrozny... nechapu to, jak je to mozny.. nebo jestli se ted o tom vic pise... ??? Ja ti nevim..
27. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem 8.DPO, ale necítím vůbec nic :frowning2: v sobotu to testnu, ale možná to nevydržím a testnu se zítra.
@ terioza1 u Tebe to ale vypadá slibně, co?
@streghina na dovče to jistě klapne, jiné prostředí, přestaneš na to myslet a povede se to, myslím, že by nám to prospělo všem,abysme na to tolik nemysleli, ale copak to jde????
@kimm88taky jsem netušila, že to bude taková dřina, kde kdo otěhotní ( když nechce) z jednoho styku a my to děláme jak o závod a pořád nic :frowning2:
28. črc 2011 v 15:00  • Odpověz
@puleckovi Ahoj, nemusis prece mit zadne priznaky... no slibne.. tak 50:50... d neska jsem mela spineni ( jen kdyz dam tampon, na kalhotkach to nemam) hnedy, jako kdyz konci ms.... vcera bylo takovy rudo-hnedy... prsa stale boli, bricho jako kdybych celej den cvicila a mela jsem ho namozeny... koupila jsem TT a je tam slaba //... Tak uvidime, v sobotu je termin ms... kez by to vyslo a ja byla tehu a mela prcka...

Testni.... uvidis... a testuj porad... bud jak ja :grinning: maniak :grinning:
28. črc 2011 v 15:08  • Odpověz
@terioza1 heej, tak to vypadá ještě slibněji než jsem myslela, ja už chci taky slabou //. No ja bych cekala, ze se mi treba trochu nalejou prsa, nebo tak neco, ale nic se se mnou neděje, krom obcasneho pichnuti v podbrisku, ale to jsem mela vzdycky, ikdyz jsem brala antikoncepci
28. črc 2011 v 15:15  • Odpověz
@terioza1 vís co? jsu do lékárny pro test :slight_smile:
28. črc 2011 v 15:15  • Odpověz
@puleckovi spravny rozhodnuti... ale abys nebyla sklamana, jsi malo DPO.. ale jdi. Nahoda je blbec :slight_smile:

Vrta mi hlavou to spineni...
28. črc 2011 v 15:22  • Odpověz
Špinění v těhotenství

Vloženo: 2009-04-23

Špinění v časném stádiu těhotenství je poměrně časté a většinou se nejedná o závažný problém. Obvykle špinění (pokud není provázeno bolestmi v podbřišku) během několika dní zmizí stejně jako se objevilo. Intenzitou se jedná se o velmi slabé krvácení, hnědé nebo tmavě červené barvy, u kterého nepotřebujete vložku nebo tampon.

- muj pripad.... :slight_smile:
28. črc 2011 v 15:52  • Odpověz
@terioza1 tak test je sněhobílý :frowning2: zkusím to zase v sobotu. to špinění je nadějný!!! doufám, že Ti to vyjde
28. črc 2011 v 16:01  • Odpověz
@puleckovia je uz po limitu? Me se to ukazalo asi 10minut po limitu.. ale jak rikam, je jeste brzo u tebe... :slight_smile: Hlavne zadna panika, jasny ??!!! :slight_smile:
28. črc 2011 v 16:03  • Odpověz
@terioza1 je po limitu, tak já to jud ještě vytáhnout z koše :slight_smile:))
28. črc 2011 v 16:11  • Odpověz
@terioza1 nic, bělejší už být nemůže, ale nepropadám panice, jsem 8.DPO, sobota a neděle bude jistější :slight_smile:
28. črc 2011 v 16:12  • Odpověz
@puleckovi minuly mesic se mi ukaaly // az v den vynech. ms. To bylo asi 14DPO
28. črc 2011 v 16:12  • Odpověz
@puleckovi takze mas cas :slight_smile:
28. črc 2011 v 16:13  • Odpověz
@terioza1 já vím, děkuju
28. črc 2011 v 16:15  • Odpověz
@puleckovi vidis, ze to vyjde :slight_smile:
28. črc 2011 v 16:19  • Odpověz
ahoj holky moje,

hlasim //.... Druha // je silnejsi, tak doufam, ze t nedopadne jako minule a ze tahle fazolka bude silnejsi a vydrzi... pritelovi to radeji jeste rikat nebudu..
29. črc 2011 v 19:21  • Odpověz
@terioza1 No tak opět gratuluji :grinning: Doufám, že tentokrát už se mimi udrží. Nebylo by třeba dobré jít k dr ať ti na to udržení něco dá? Mně dala tu Proveru, že je prý na pravidelnost a v těhotenství na udržení..
Přítelovi to zatím neříkej, pak bude koukat :wink:
29. črc 2011 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.