• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@kimm88 aby nemel zase deprese :grinning: Psala jsem ji maila vcera, ze mam slabe // a psala mi, ze spineni je normalni a at se ukaz za dva tydny u ni... a dekuju za gratulaci... doufam, ze aj ja tobe budu moc gratulovat :slight_smile:
29. črc 2011 v 19:57  • Odpověz
@terioza1 Jo, děvče, to si s tím gratulováním ještě počkáš, na ovu to moc nevypadá..za 1 jsem si koupila další zásobu ovu testů(jsem zkrátka nepoučitelná testovalka :grinning: ), na kterých je jen hoodně slaboučký duch a za 2 to ani podle BT nevypadá. No, neva, kámoška to měla podobně a Dr jí dal jen větší dávku Clostilu, která zabrala..tak uvidíme :grinning: Když to ani příští měsíc nevyjde, tak za tou mudrou vlítnu, ať mi to tak kouká napsat taky :grinning:
Nojo, ty jeho deprese, vlastně :slight_smile: Však ho přejdou, bude se holt muset k tomu otcovství postavit, no.. :wink: Sám to mimi taky chce, tak by ho žádné deprese tentokrát popadat ani nemusely :wink: Ne? :slight_smile:
29. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz
@kimm88 coz to je pravda, vetsi davka clostilu je taky rseni... kolikaty jsi dc?

No ted zadny deprese nema, ted je taaaak milej a milujici a porad me osmatava a tak... takze mu to jeste rikat nebudu.. z dvou duvodu - nevim, jk to dopadne a zase mu nechci privodit falesny deprese.... a za druhy .... no proste nevim, pockam :slight_smile: Vsak on to vi, ze to vyjit muselo.... :grinning:
29. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz
@terioza1 Ahoj Terko, také gratuluji, to je super :wink: takže ještě zbýváme mi tři :slight_smile: u mě tenhle měsíc nic, včera jsem zkusila taky test a nic, sice občas mi bylo divně od žaludku, ale to asi po tom estrofemu, píšou to i v letáku - nevolnosti :confounded:
31. črc 2011 v 09:38  • Odpověz
@streghina Ahojky, moc moc moc dekuju.... Vy tri me budete hnedle nasledovat, uz se tesim, az mi to oznamite :slight_smile: Kolikaty dc jsi mela brat estrofem a kolikaty dc jsi?
31. črc 2011 v 11:44  • Odpověz
@terioza1 Estrofem beru 17 - 26 DC, dnes jsem 26 DC, takže poslední Estrofem i Utrogestan a pak čekání ms :frowning2:
31. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz
@streghina nebo na // :slight_smile:
31. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz
:wink: sakra to by byla náhoda
31. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.