• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
U mne také nic moc nového, dnes jsem si koupila spoustu bylinkových čajů, co by měli mít příznivý vliv na menstruaci, úpravu apod, namíchám si z toho podle receptu směs. Jinak zobu listovku a Calibrum baby plan..jestli to k něčemu bude, nevím, ale doufám, že ano :slight_smile: Příští týden jdu k Dr na konzultaci, ráda bych, aby mi udělala hormonální profil, ať jsem chytřejší, proč mi to mé tělíčko blbne :slight_smile: :slight_smile:
@misah27 Tak to máme stejné, takové ty obavy :wink: Ale my to zvládnem, v pohodě...Jak si to tak představuju :dizzy_face: ...pokud by se "zadařilo," byla bych asi ten nejšťastnější človíček pod sluncem...a myslím, že nejen já :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz
@kimm88 ja se taky zezacatku desila obou stran, mela jsem zacit brat clostil uz minuly mesic, musela jsem ale na to vsechno v podvedomi zvyknout. Pak kdyz jsem nevedela, jestli jsem tehu nebo nejsem, chovala jsem se tak, jako ze jsem a bylo to takovy hezky, zvykala jsem na "neco" ve me ( i kdyz to tam teda nakonec nebylo) a od te doby vim, ze na to jsem pripravena. Fakt jo...

@kimm88 ja listovku neberu, ale asi bych mela. Ani jsem nejak neprisla jeste na to, kde se kupuje. Jen v lekarne nebo mezi vitaminama v drogerce treba?
11. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz
@terioza1 Jestli listovku prodávají v drogerce opravdu nevím, ale v lékárně ji mají určitě, já si ji tam kupuju :slight_smile: Tak to už jsi na mimíse připravená :wink: Nevím, jestli jsi to tu už nepsala, ale jak dlouho se snažíte??
11. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz
@kimm88 Psala jsem to urcite, u nas je to takovy slozitejsi. Strileli jsme to, jak nas napadlo, nikdy jsme nemerili BT a nic jinyho. Proste 5x jsme si pozor dali, 2x ne atd atd... Pak se ale ve me neco zlomilo a ja si rekla, ze dite chci nutne ted hned ( po miminku touzim uz asi od 19 :slight_smile: ) , ale ted je to silnejsi a silnejsi... je to strasny a neda se to vubec ovladat. Jedina moje mluva je mimino :slight_smile: A tak jsem sla na gyndu a rekla, ze se snazime uz rok, dr mi udelala hor. profil a vse v pohode tak mi predepsala clost. Je ale mozny, ze jsme se nikdy za nase "snazeni" netrefili do ovu :grinning: A ja nabyla dojmu, ze nejsem plodna... :frowning2: Prptp to rozhodnuti pro clostil, pac uz nechci cekat.... mam doma vsechno pro mimi... a stale nakupuji :grinning:

Jak dlouho se snazite vy?
11. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz
Tak jakpak to jde? Já poctivě měřím BT a jsem 6DC a teplota postupně klesá :wink: už aby vystřelila nahoru...Jinak jsem první cyklus po vysazení HA a už dva dny cítím bolest v okolí vaječníků. Nechápu co to je, ovu bolesti asi těžko, když si tělo teprve uvědomuje, že jsem přestala brát HA...ale už jsem četla, že některá holčina měla ovu asi 7DC, takže kdo ví? :wink:
12. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz
@terioza1 U nás to bylo taky trošku složitější, asi 3/4 roku sme se s přítelem snažili a nic, ale říkali sme si, že to zkrátka vyjde nebo ne, nechali sme to přírodě...pak mi bylo v práci nabídnuto povýšení, ale pouze pokud budu funkci alespoň rok, dva vykonávat. Jelikož sme se s přítelem shodli, že na mimčo máme zatím času dost, vzala jsem to..Rok mám za sebou a jelikož se mi zdravotní problémy hromadí, nevidím důvod čekat, mimčo bych chtěla hned..bůhví za jak dlouho se nám zadaří, jestli vůbec:frowning2: Mám docela strach...příští týden jdu k té dr a snad ji donutím, aby semnou konečně něco začala dělat.. Minule mi ten hormonální profil dopadl hrozně, všechno rozházené :frowning2:

Ta už nakupuješ pro mimi?? Jůů :slight_smile: Já s tím radši ještě počkám..aby mi to pak doma netrčelo roky :grinning:
12. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz
@zr.ska Já jsem to také slyšela, moje kadeřnice mi vypravovala, jak ji vždycky kolem 7DC píchalo v podbříšku, letěla s tím k Dr a ta jí na to prý řekla, že má holt ovulaci :slight_smile:
12. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz
@kimm88 Jéé to by bylo super...nebaví mě to čekání. Připadá mi to jako věčnost, nejdřív čekáme až skončí mrcha, pak na uvulku, pak zase "nečekáme" na mrchu... :confounded:
12. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz
@zr.ska Jo, to jo :slight_smile: ...a občas čekáme..a nedočkáme se :grinning:
12. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz
@kimm88 Jooo tak prace proti decku.. no to je rozhodovani vid. Ja taky nevidim duvod , poc cekat. Nahodou se neco se mnou podela a uz nikdy nebudu muset mit decko. Radeji mlada nez vubec...

Ale myslim, ze zase tak mlada na to uz nejsem... ze uz je cas omalu :slight_smile: Nez se to vyprdne ...... dalsi skoro rok navic..

Hadru uz mam haaaaaabadej.... vsechno ruzovy :grinning: Naprosto vsechno.
12. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz
:sunglasses: Tak mě napadlo, kolik Vám holky je? Po tom, co se tady píše jsem asi nejstarší :grinning: mě je 26 :confused: . Jinak už bych taky nakupovala, ale manžel mě vždycky napomene, že ještě nemám plašit, prej až bude dálnice na testu :slight_smile:.
12. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz
Mě je 22 :slight_smile:
12. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz
@misah27 Me je 22... do 26 bez mimca bych asi neprezila... doufam, ze uz budu mit nejmin 3lety decko :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? My už teda se snažíme dýl, ale doufám, že květen- lásky čas :o) se nám podaří otěhotnět. Dnes jsem 9nebo10 DPO, takže čekám, až si budu moci udělat těhotenský test, jestli se zadařilo nebo ne. Zatím jsem zkoušela test a nic. Vím, kdy přesně ovu proběhla, sexu bylo dost, tak jen čekat. Mě je 26, takže můžu do klubu? :o)
12. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz
@hanysek.hanysek Ahojky,

vitej mezi kvetnovymi snazilkami... :slight_smile: Jak rikas, kveten je lasky cas, tak snad to vyjde nam vsem. Pomaha ti nejaky lek na otehu? Jak dlouho se presne snazite?
To by bylo, aby ti ten test nevysel, kdyz presne vis, kdy probehla ovu. A z tech milionu minideti se snad jedna uchytit musi :slight_smile: ne?
12. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz
@terioza1 My už jedno dítě máme- dneska má rok a dva měsíce ( o syna sme se snažili 2roky), o druhé mimi se snažíme, no už skoro 10-11měsíců, takže vlastně od té doby, co sem mohla po porodu sexovat ( byla sem císařem, takže sem mohla brzy :o) žádné léky neberu. Ovu vím, kdy byla, dělala sem si ovulační testy a tři dny předem byl sex a dva dny po ovu byl taky sex a v den ovu byl taky sex, takže by to mohlo vyjít. Ale mám bolesti podbřišku, jako bych to měla každou vteřinu dostat, takže asi zase nepodařilo.
12. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz
@terioza1 Přesně, nikdy člověk neví, co se mu vyskytne za problém a jak dlouho se třeba bude řešit. Nedokážu si ani představit..život bez dětí, to radši ať jsou hned :slight_smile:
Všechno růžové?? :grinning: A co když to bude kluk?? :slight_smile: :wink:
12. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz
@hanysek.hanysek Ahojda, určitě se k nám přidej, budem jenom rády. Vítám tě a přeji hodně štěstíčka :wink:
12. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz
@kimm88 děkuji :o)
12. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz
Holky a jak dlouho se snažíte o mimi?
12. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz
@hanysek.hanysek ono se rika, ze kdyz se mimisek uhnizduje, ze to boli jako kdyby zenska mela dostat ms.. tak uvidis, treba se to povedlo :slight_smile: A i kdyby ne, jedno prozatim mas a muzes se v klidu snazit dal :slight_smile:

@kimm88 No, vsechno ruzove. Kdyz oni ty hadry jsou na holcicky hezci a roztomilejsi, samy motylci a berusky a maslicky ..... Kdyztak moje dite - syn bude od malinka teplej, no :slight_smile: Nee, kecam, musela bych nakoupit modry vecicky. To je ale to nejmensi...
12. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz
@hanysek.hanysek ja se snazim poradne az ted v kvetnu s clostilbegytem jako pomocnikem, jinak jsme to strileli jak nas napadlo (je dost mozny, ze jsme se nikdy netrefili do ovu nebo ze ovu vubec nebyla - proto clostik) a teprve od dubna kazdej den jeste bez clostiku - ale nepovedlo se. ja asi fakt neovuluju... snad clost pomuze k ovu
12. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz
@terioza1 Tak zkus si dělat ovu testy. Já jsem až tento cyklus udělala poprvé ovu test a vyšel pozitivní, takže vím kdy ovu přesně byla, takže sme sexovali a sexovali a sexovali a zase sexovali :o)
12. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz
@terioza1 A myslím, že zrovna u mě se miminko teď neuhnizďuje :o(
12. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz
@hanysek.hanysek nehazej flintu do zita.... treba zrovna jo :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz
@terioza1 Tak mu budeš oblékat všechno růžové, no :slight_smile: ...když bude maličký, bude mu to stejně jedno :wink: :grinning: Ale věcičky na holky jsou určitě roztomilejší, to máš pravdu...hrozně se mi líbí ty "vystajlovaný" prcci :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz
@terioza1 Za 9dní mi má dorazit menzes, tak uvidíme. Ještě se načekám.
12. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz
@hanysek.hanysek Není zač :slight_smile: Jinak, my sme se snažili asi 3/4 roku, pak sme to rok nechali plavat a teď od května se snažíme znovu, ale tentokrát už to bereme s tím snažením váážně.. :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz
@hanysek.hanysek Tak tedy držím pěsti ať se povede..
Já už se numím dočkat, až budu dobírat poslední antibejby a potom budu čekat.. Jsem zvědavá jak to bude s tím sexováním. Musím uznat :frowning2: že někdy jsem tak unavená z práce a všeho :sweat_smile: že už ani není chuť a někdy ani ten čas :fearful: .
Ale třeba chytnu druhou mízu :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, já teda nejsem snažilka a už dvě dítka mám, ale před prvním těhotenstvím sme měli taky za sebou několik měsíců snažení, polykání různých vitamínů, pití čajů, menstruace po dobrání HA hoodně nepravidelná a po styku držení nohou nahoře, nakonec se nám zadařilo až když sme končili polohou zezadu a já si pak lehla na na bříško, případně si dala ještě něco pod zadeček. Určitě to nezabere každé, ale pamatuji si jak my před třemi lety zkoušeli každou radu, co kdyby náhodou něco zabralo :wink: Držím vám všem palečky ať se brzy zadaří a pupíky rostou :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.