• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@luciana43 Taky poslední dobou to valíme ze zadu :o) ale já už nevstávám a zůstávám v posteli až do rána, takže nic ze mě nevyteče :o) A já taky už jedno dítě mám a teď čekám, zda mrcha dorazí nebo ne. Nebo kdy udělat test? Dnes jsem 9nebo10DPO. Nevydržím čekat.
12. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz
@luciana43 Díky za radu, vyzkoušíme :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz
@hanysek.hanysek Držím palečky !! u nás to podruhé byl spíše nečekaný šok - jen sem přestala kojit,už sem byla zas těhotná a malýmu bylo teprv 10 měsíců, dnes sem ale zato ráda... :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz
@luciana43 Kamaradka taky otehotnela po poloze zezadu.. Dekujeme za radu :slight_smile: Zkusim vyuzit :slight_smile: A 3mimi nechces?
12. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz
@terioza1 Třetí mimi zatím neplánuji, i když nikdy neřikej nikdy :slight_smile: Ale teď mi ty dvě stačí - syn (2,5 roku) začal najednou hrozně žárlit a jeho náplní dne je vymyslet co provést sestřičce (10 měsíců), ta už si to taky nenechá jentak líbit a většinou řve jen se k ní přiblíží a hlavně je hrozně živá kam může, tam vleze, co může stáhne ze stolu nebo odjinud kam dosáhne atd, takže posledních čtrnáct dní se těším až večer zalezou do postýlek a ty moji andílci usnou a já pak taky odpadnu ... I když teď jak bylo hezky, tak sme byli skoro celý den venku a to už bylo přeci jen pohodovější :sunglasses:
12. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz
@misah27 Taky jsem to měla tak, že jsem už někdy ani neměla chuť a únava mě prostě přemohla a nebylo se mnou nic :sweat_smile: Ale teď jak jsem dobrala poslední HA, tak se to úplně otočilo a mohla bych pořád. Je to určitě tím, že už za tím vidím tu motivaci mimčo a taky to bude asi hormonama...spoustu druhů HA kazí chuť na sex, nebo jak to říct :grinning: Takže být tebou, tak se toho nebojim, že by snad nebyla chuť :wink:
13. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz
autor
@hanysek.hanysek holcina, to ze ti boli podrbsiko muze byt i z uhnizdovani babetka:slight_smile:)))tak drzim palce, at mrcha neprijde:slight_smile:
13. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz
autor
no jinak ja dneska 7DC, stale merim bt, a ted je dole, cekam az piujde hore, ale vychazi mi to az na 20 DC, mam 15 ovu testu, tak snad to vyjde..., takze jakmile jde tepltoa dolu, testuju testuu, testuju:slight_smile:)))tak moc chcem babetko.)
13. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz
@strihalka Děkuji. Ale já tak nějak tuším, že se opět nezadařilo :o(
13. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz
A navíc, mě ten podbřišek bolí už pár dní. Už teď jsem zklamaná. Konečně když sme 100% věděli kdy je ovu a tolik sme sexovali, tak sem si myslela, že by se konečně mohlo zadařit. Ale bohužel. Prostě to cítím, že to nevyšlo.
13. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz
autor
no ja ted cekam na prvni sexikovani, bo taky prvni mesic merim BT
tak uvidime:slight_smile:, ci babo pride alebo nie
13. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky! Koukam ze tady to pekne zije, ja bohuzel v tydnu moc nestiham, coz je mi moc lito :frowning2: A reknu vam jeste neco. Dneska se v mem okoli objevila dalsi zprava o tehulce. Ja to te holce moc preji a jsem stastna ze se jim konecne zadarilo, celej den jsem sa tlemila jak mesicek (mozna se ona sama tolik netlemila hihih).

Ale taky na druhou stranu citim takove sklamani, ze to zase nejsem ja, kdo rika takovou zpravu. No jo, jeste si musim pockat :sweat_smile: Reknete mi holky kde berete tu trpelivost a hlavne silu kdyz se mrcha zase jednou objevi. U me dava jasne signaly, ze se ani tenhle mesic nehodla obejit bez zauzite navstevy :confounded: :confounded: :confounded: .... chjo.

@strihalka: promin v te adrese byl preklep, je to www.chlapecdievca.sk . Doufam ze ted to bude fungovat
13. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz
tak konecne jsem si docetla vse co se tady stalo :slight_smile: Holkyyy, ja se mezi vama citim jako dinosaurus prehistoricus :fearful: To jsem vazne tak stara? Radeji ani nebudu rikat kolik mi je .... Ale v mem veku uz vetsina holek mela 2 deti (minimalne) chjo :unamused:

Radeji si jdu obalit nervy (cokoladou :wink: ) hihih A jeste tady vedle okna na odpoved koukam na reklamu na nejake kosilky pro tehu a kojici, moji depresi nic nestoji v ceste :sunglasses: ....
13. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz
autor
@hamletbibi kliiiiiiiid, me je 27:slight_smile:))
13. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz
@hamletbibi Mně když se mrška objeví, tak je to spíš zázrak, takže mám kolikrát radost aspoň z toho, že přišla a já nemusím k DR :grinning: ..asi tak :slight_smile:
Prosímtě, jakýpak prehistoricus :grinning: Máš nejkrásnější léta, spoustu věcí před sebou, co víc si přát :wink:

Holky, buďte v klídku..Já mám dnes asi 36 DC, menzes nikde a těhulkovský test negativní :frowning2: Takže první měsíc snažílkování značně neúspěšný. Chjo :confounded:
Tak přeji, ať alespoň vám ostatním to vyjde, ty dvě // na testíku objevíte a já se můžu radovat s vámi :wink:
14. kvě 2011 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky, pár dní jsem se tu nebyla podívata a skoro ani nezvládám číst, jak to tu žije :slight_smile:
Mě je 25 a kolem sebe mám samé prvorodičky okolo 30, tak si vedle nich připadám na maminku mladá.
Vždycky jsem říkala, že bych chtěla letní miminko, ale kdyby se tenhle měsíc zadařilo a rodila bych v zimě, tak by mi to vůbec nevadilo. :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se taky přidávám :slight_smile:
Vysadila jsem prášky v dubnu a zrovna ted se nacházim ve stádiu "pozorování se" :slight_smile:
Bolí mě už od pondělí v podbřišku, ale pořádná mens zatím nepřišla. Jen jsem jeden den zašpinila a konec....?...
Na test je asi moc brzy že? Tu mrchu jak píšete :o)) čekám tak kolem 20.5 .. Poradíte kdy je třeba vhodný zkusti testík?
děkuju moc a ať se brzy zadaří !! :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz
@mandreey Vítej :wink: Já myslím, že každý test je jiný, mám pocit, že u některých testů lze zjistit těhotenství už před vynecháním MS...ale víc o tom nevím :slight_smile:
14. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz
autor
@mandreey ahoj, neni mozne ze ta bolest mohla byt vovulace?bo bolest takhle brzo pred mrchou...nebo potom ten lepsi pripad uhnizdovani babetka:slight_smile:)
14. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konecne dostala, meli jsme problemy v pc.. Uplne jsem umirala, ze nemuzu sem za vama :slight_smile: Jinak jsem dobrala clostylbegit a dneska zacala papkat estrofem - sice vubec nevim, k cemu je dobrej (?), ale do uterka tohle a pak Milovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Ne, ze by ted nebyla kazdej de, - clovek nikdy nevi, co se v tele muze odehravat, ale po uterku jedeme najisto :slight_smile: Tak mi drzte pesticky, aby to vyslo. Jinak vsem snazilkam drzim aj ja pesticky.. I kdyz potaji zavidim, ze se jim to povede... :slight_smile: V dobrem, samozrejmne.
15. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz
@strihalka já jsem si říkala, že by to mohla být ovulace, ale ted už jsem zmatená, protože mě to bolí od pondělka, dneska je neděle a podbřuch stále bolí.. nebýt brufenů, nevylezu z pelechu...?...tak nevííím... :o/ Třeba je to šok těla, že nedostává svoje hormonky :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz
autor
@mandreey a kolikaty si DPO?
15. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz
@strihalka já bych ti to řekla, ale zatím jsem se ještě nenaučila ty zkratky :grinning: co to tedy je DPO ? :slight_smile: díky moc
15. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz
autor
kolikaty den po oplodneni:slight_smile:)))ktery byl v dobe ovulace:slight_smile:))))
15. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz
@strihalka :grinning: děkuju moc :wink: no, vypočítala jsem si přes nějakou kalkulačku ovulaci na 9.5. no a od 5. - 12.5 jsme divočili obden :slight_smile: No ale přesně toho 9.5 mě začal ten podbřuch bolet, tak jsem si říkala, aha, fajn, tak třeba takhle poznám tu ovulaci... tak jsem si myslela , že to přejde za den, dva, ale pupik pobolívá stále.
Tak právě sonduju zkušenosti , rady, porady. Ale na testování je asi opravdu moc brzy. Mrška má dorazit za dlouho, tak budu prostě vyčkávat a uvidíme :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz
autor
testovat muzes uz desaty den po oplodneni:slight_smile:)na jake kalkulacce pocitas?
15. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz
@mandreey tak držím pěsti, třeba to i vyšlo.. Někdy nemusí hned všechny věci s něčím souviset, ale třeba to opravdu klaplo :slight_smile: ..
Mě už pomalu začínají hormony bouřit, v tom smyslu, že už jsem to nevydržela a přestože jsme vše chtěli nechat nějaký ten čas na přírodě, na webovkách jsem si objednala pár ovulačních tesů, nějaký ten těhotenský a taky ještě vitamíny pro manžu. Taky jsem objednala teploměr, který už kupuju více jak rok a třeba i ten se bude hodit :sunglasses: . Asi jsem se holt zbláznila nooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz
@misah27 Nic si z toho nedělej. :slight_smile: Já blázním úplně stejně.
15. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz
Ke všemu si pořád prohlížím věci pro miminka na netu. Budu si muset zakázat internet, nebo se z toho zblázním. :confounded:
15. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz
@jana.kali tak to já taky koukám a rozplývám se :slight_smile: a k tomu už pokukuju po věcičkách a chůvičkách a kočárcích.. A asi se z toho taky brzy zcvoknu :grinning:
15. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.