• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
autor
no holjy, mam to pe podobne, tu koukam na vzdouvajici se briska maminek, ktere ty //maji jiste a snazim se vyznat v kocarcich
15. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz
To jsem ráda, že nejsem takle potrefená sama :grinning:
V kočárkách se už dokonale vyznám, vidím kočárek a hned vím jeho náze.Ale stále nevím, jaký bych si vybrala.To je pro mě dilema :slight_smile: .
15. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz
Holky..a jaké si myslíte, že jsou nejlepší (nejkvalitnější) kočárky?? (značka).. Jak jsem tak koukala, vždycky když se mi nějaký líbí a prolezu o něm diskuse, tak se pokaždé najde pár lidí, co ho zkritizují :confounded: Vůbec nevím jaký bych jednou vybírala..
15. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz
@jana.kali Ahaa tak to já tak zkušená nejsem vůbec. Tak potom mi když tak napiš jaké máš postřehy. Můj momentální favorit dle vzhledu je x-lander, ale jeho funkčnosti jsem zatím moc neprobírala, ale když tak určitě napište postřehy :slight_smile:
15. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz
@misah27 Tan je kráááásnýýý, přesně na tenhle jsem koukala taky...a ještě se mi moc líbí Dor jan Danny sport-super :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz
autor
no x-lander je i muj favorit, ale dost zacinam uvazovat, ci je potrebne koupit kocik za 15tisic a mit ho jakohluboky par mesicu
15. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz
@misah27 X- lander se mi taky moc líbil. Ale u těch starších typů si maminky stěžují, že nejde úplně do sedu a mě přijde dost těžký.
Mě se líbí casualplay s4, ale ten má zase dost malej sporťák. Asi nechám výběr kočárku na manželovi :slight_smile:
16. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz
Tak se s vámi podělím o "zážitek"
Po bolestech v podbřišku, který mě už ani nenechaly spát jsem se dnes vydala k doktorům..a výsledek? po vysazení antikoncepce může prý přijít tak masivní ovulace, že se někde ta nadbytečná tekutina zasekne a bolí – dle mudr. můj případ – pokud se k tomu ještě navíc neprobudil i slepák. :unamused:
Takže dle dnešních krevních testů hcg = 0 , tak snad příště :confused:
Ikdyž si říkám, jestli je vůbec možný mít v těle ten hormon, když zatím stále nejsem ani 10 dní po "oplodnovacích dnech" :zipper_mouth: ... ??
16. kvě 2011 ve 22:52  • Odpověz
aHOJKY HOLKY, DLOUHO JSEM SE TU NEUKAZALA - NEJAK JSEM NEMELA CAS.

@mandreey - jojo, to znam,. mela jsem to same v unoru - chteli si me nechat v nemocnici, nepraskl mi folikul, bolest jako prase, ani chodit sem nemohla! A to jsem HA nebrala jak dlouho.

Jinak dneska posledni estrofem - pred 3 dny jsem dobrala clostylbegit. Myslite, ze uz muzu mit ovu? Nejak me boli bricho a tak jsme na to vlitli :D Hned rano. Doufam, ze to vyjde.

A nejaka z vas ne nove tehulka?
17. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz
Jinak kdyz uz se bavite o tech kocarkach, na me doma ceka tenhle http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-kosatina-retro.html

A pak samo, ze se koupi 3kombi. :slight_smile: Tenhle je jen jako tzv. modni doplnek :slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz
@terioza1 Já zatím nééééé :grinning:
17. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz
Jinak, včera mi píchli vyvolávačku, začáítkem příštího týdne jdu na horm.profil a pak na ultrazvuk, jestli mi vůbec fungují vaječníky tak jak mají (čemuž moc nevěřím :confounded: )...No, snad už se to nějak hne a doktoři k tomu mimču pomůžou, to jsem tedy zvědavá..
A co vy?? Něco nového?? :wink:
17. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz
@kimm88 Tak mi asi zacina ovu nebo co. Boli me v podbrisku, picha. Doufam, ze to nebude jako v zime, kdy mi nepraskaly folikuly. Ale to by snad nemelo, kdyz jsem brala clostil. Uvidime. Jen si uz ten muj musi pripadat jenom jako oplozovac, ani nechci, aby to hazel jinam a jemu se to asi uz moc nelibi. Miiimo chce, ale chce z toho sexu mit taky jako nejakou zabavu a tohle uz ho asi moc neba. Musim neco vymyslet, ale zase se bojim, ze co kdyz propasnu ovu?! Snad spermijky vydrzi nejakou dobu ne? Ja vim, ze se pise az 72hodin, ale nejak se mi tomu nechce verit.....
17. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz
@terioza1 Docela by mne zajímalo, jaká ta ovu bolest vlastně je, mám pocit, že snad žádnou ovu ani nemám, žádné bolesti, nic.. :unamused: No, doktor mi to snad objasní, myslím, že ovu jde zjistit i ultrazvukem. Tak mně napadá, už ste to tady asi řešili, ale nechceš si přeci jen zkusit měřit tu BT?? Nebo zkusit nějaké ovu testíky?? Aspoň by jsi měla jistotu, že jsi ovu nepropásla:wink: Já do toho jdu od příštího měsíce taky, jen co mi nasadí nějaké léky.. Nepraskaly ti folikuly?? Slyšela jsem, že to pěkně bolí?? A jak se to řešilo?? Promiň, ptám se jak trouba, ale o tomhle toho moc nevím :slight_smile: Jinak, četla jsem nějaký článek od Dr Uzla a ten psal, že spermijky ve vejcovodech vydrží kolem 48 hodi, mám takový pocit :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz
@kimm88 No boli to asi tak.. ja nevim, slepak jsem nikdy nemela, ale pripada mi ta bolest jako slepak... Nevim, myslela jsem si, ze takhle boli slepak.. Ale asi ten, kdo mel i slepaka, rekne, ze to je jina bolest.. Je to takova pichlava hnusna bolest, ja nemohla ani chodit, chodila jsem po 4. Plazila jsem se.. Myslela jsem, ze jsem mimodelozne tehotna.. tak jsem sla na emergency do nemocnice, tam me prohlizeli, bolelo to jako cert, dokonce jsem i brecela bolesti na tom stole, a to ja jsem jinak u doktoru silna osoba ( :grinning: ) ale tohle se fakt nedalo... No, chtelisi me tam nechat, ale podepsala jsem papir, ze tam nemuzu bejt. Tak mi napsali algifen na bolest - nezabiral. Folikul mel asi 25mm, coz je prej dost.Ale asi mi teda prasknul no, ja nevim. Pac najednou asi po 4dnech me to prestalo bolet. A dneska ta bolest je taky, ale o 100 000x mensi... jen to tak pichne. obcas. Nikdy predtim jsem to nemela. az ted prave. A HA neberu uz rok.
Jinak BT si nemerim, ani ovu testy nemam. Nevim proc, asi bych mela zacit, ale rikala jsem si, ze kdyz se tulime v podstate kazdej den, ted teda jsme to nejak prosvihli, tak si nad ani tu BT merit nemusim... pac se do toho trefujeme. I kdyz ted jako, vcera nic.... a jsem z toho cela znepokojena :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz
Jej, tak to bych zažít nechtěla :unamused: Au au...
Nebuď z toho znepokojená, pokud spermijky přežívají opravdu těch 48 hodin a všechno probíhá jak má, tak by to relativně mělo vyjít :wink: K tomu ten clostil...no to je jasný :grinning: Jsem zvědavá jak to dopadne, budu držet pěstičky..
17. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz
@kimm88 Ja verim, ze to vyjde, nic jinyho si ani nepripoustim. Boli me bricho, dneska vic nez vcera, takze ovu asi klepe na dvere. nebo uz zaklepada.. Dneska na to vlitnu hlava nehlava..
18. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz
@terioza1 Tak, tak, to ti schvaluju :grinning: Já si taky vůbec nepřipouštím, že by to nevyšlo, sice ne hned, nějaký měsíc si počkám, než se dám do kupy..ale o to větší pak z toho budu mít radost :slight_smile:
Jsem hrozně zvědavá, jak ti ten clostil zabere/zabírá, určitě to vyjde :wink:
19. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz
@kimm88 no a jsem taky zvedava, cejtim se jako bych mela v podbrisku tunu kameni, takova tezka a pichlava... ale vcera bych sex, takze to mam pojisteny, dneska to dam taky vecer... :grinning: Az prijde milej z prace v 11vecer :grinning: Co ty? Nejaka zmena nebo neco?
19. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz
@terioza1 :grinning: No to by v tom byl čert, aby to nevyšlo, když sis to takle pěkně pojistila :grinning: U mně nic nového, jsem 5 dní po vyvolávačce, tak čekám na menzes...a čekám...a čekááám (snad přijde):unamused: A pak se rozjede kolotoč vyšetření, holt, u mne bude to snažení na dlouhý lokte. Ale co, kdo si počká, ten se dočká :slight_smile: Na jednu stranu se na ty vyšetření i těšim, třeba mám jen rozházený hormony, srovnaj to nějakýma práškama a bude hej...při nejmenšim se dozvim to, co se snažim zjistit sama už asi od 14 let :grinning:
Se nediv, že máš podbřišek jak kdybys v něm měla tunu kamení..asi není na takovou nálož každý den zvyklý :grinning: :grinning: :grinning: ..ale on si zvykne :wink:
20. kvě 2011 v 06:23  • Odpověz
:rolling_eyes: Nějak nám to tady skomírá, jen co se venku udělalo pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já včera dobrala svou poslední piluli antibejbátka a zanedlouho započne snažení, teda pokud se manžel nechá :grinning:. Jinak mi také dorazil objednaný balík vitamínu pro manžela a taky nějaké ty testíky jak ovu tak těho. :sunglasses: A co jinaaak? Opravdu nikdo zatím neuspěl? Nebo nemá nějaké novinky?
20. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz
U mě zatím nic. Poctivě měřím BT, jsem 14 DC a ovulka nikde :frowning2: Zatím nemám žádné příznaky, že by měla v nejbližších dnech dorazit :unamused: To je horor...
20. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz
Tak neee, pokrok...našla jsem bílkový hlen, hurááá :wink:
20. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz
@kimm88 Podbrisek je na takovou naloz zvyklej, ale nevim, jestli se to treba nechytlo... Keeeeeeeeeeeez by.... Jakou diagnozu od 14?? Ne nejsi plodna?
20. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz
@terioza1 Už od 14 jsem samý problém(se "spodkem") a trápí mne myšlenka, jestli jednou vůbec budu moct mít dětičky. Do teď to nikdo neřešil...ale teď bude :angry:, Mimčo chci a žádnou jinou odpověd než kladnou neberu :grinning:
Jinak, dnes 6 den po vyvolávačce a MS nikde..já jí dááám, potvoře :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 07:00  • Odpověz
@kimm88 Jo tak to mas podobny jako ja, ja si pozor nedavala a nikdy se "to" nepovedlo, ale je mozny, ze jsme se zrovna netrefovali do plodnych dnu. Ale ted, ted to pojistujeme kazdej den, ani nevim, kdy mam ovu, dneska to je 5 dni, co jsem dobrala Estrofem, bricho me boli ted jinak, tak jako.. no uz nepicha ale je takovy tezky a pri kazdym pohybu ho cejtim. I pri chuzi :-/ Tak nevim no, co to je. Ale je dobre, ze se "neco" deje :slight_smile:
Treba ta ms uz neprijde, ono kdyz ti daji vyvolavacku a neprijde ti ms a jsi tehulka, tak prej ten plod to jeste vic udrzuje, ze to ma opacnej ucinek.. :slight_smile: to by bylo fajny ne? :slight_smile: Jedna tady psala, ze ji dali vyvolavacku a 14dni nic, tak sla k dr a co videli - vacek :slight_smile: Tak drzim pesticky, kocko.
21. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz
@terioza1 Jej, to by bylo super, ale já si dělala asi 5 dní po očekávané MS těhotenský test a negativní :frowning2: To už by byla druhá čárečka vidět..navíc, kamarádka má zkušenost s tím, že MS nedostala ani po 2 vyvolávačkách a těhotná nebyla, tak to DR nechal být a menzes přišel sám až po 3 měsících. Ale ona zas byla rozhozená z antikoncepce, tu já už bůhvíjak dlouho neberu :slight_smile: No, nebudu si dělat plané naděje, zítra budu volat na gyndu a uvidíme, prý je možnost, že by mi píchli ještě jednu vyvolávačku..Ale docela koukám a jsem z toho trochu rozhozená, dostala jsem jí za život aspoň 5x a vždycky to tak do 6 dne přišlo :frowning2:
Já sem na tebe hrozně zvědavá, když pozoruješ takové změny, tak to snad dopadne. Taky držím pěstičky, ať to vyjde a můžu mít radost aspoň z tebe :wink: :grinning:
Na co je prosímtě ten Estrofem?? :grinning: Jsem laik... :slight_smile:
No, jdu se odreagovat na pouť, tak krásný (snad) slunečný den, přeju :slight_smile:
22. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz
@kimm88 Neves hlavu, treba fakt jsi mamina uz... Nekomu test ukaze az po 2mesicich, ze je v tom. Jsou to sice vyjimky, ale jsou... Stat se to muze... :slight_smile: Nadeje umira posledni preci ... Ja teda nikdy vyvolavacku nemela, tak nevim, jen rikam, co se ke me doneslo. Mela jsem to tak nejak vpoho, i bez HA. Coz se teda u me divim. Tenkrat jsem mela i to svinstvo DEPO- PROVERU. Tu injekci.. a aj pres ni jsem to sdostavala vzdycky posledni mesic na tejden (tj. 3.mesic)... A aj po depo jsem to dostavala vzdycky vcas.. To je snad jedina dobra vec, ktera me s mym spodkem potkala. Jinak se to (s prominutim) sere a sere.... Porad neco... Si nekdy pripadam jako 50-ti leta zena.. Vis, prad nejaky problemy zdravotni. A to mi bude 23!
Hele ja ti ani nevim, na co je ten estrofem, v pripalovym letaku jsem se docetla, ze to je pro zeny v menopauze... :grinning: Taky tam pisou, ze to je na zvlhceni pipky (coz ja teda nepotrebuju :grinning: ), ale nekdo mi rikal, ze to je narust sliznice nebo co... Aby se ty spermijky tam cejtily lip nebo ja nevim. Beru to prvni mesic, takze v podstate jsem taky lajk. Jenomze v tom pribalaku fakt pisou jenom nejaky instrukce pro zeny 65+ , vedlejsi priznaky pro zeny 50+.... atd, ale o tomhle nic... Uvidime.
Jaky to bylo na pouti? A kde vubec zijes?
Tak ti taky preju krasnej den a odpocin si od vseho :slight_smile: nekdy je to potreba.. A setri se, vis, kdyby nahodou :slight_smile:
22. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz
autor
ahojte holky, no idem to docitat, co jsem zameskala:slight_smile:))
dlouho jsem tu nebyla, uz ani nevim kdy......ale o vikendu jsme meli celkem napilno, porad nekde:slight_smile:))jen tak ovluka stale nikde, sakra,a ti uz 17DC
23. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz
@strihalka Ahojda, buď trpělivá..kdo si počká, ten se dočká :wink:
23. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.