• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
autor
@kimm88 ja vim, ale uz bych chtela za snahou videt nejake vysledky....:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz
@terioza1 Tak mamina nebudu, test opět negativní a už mne celkem pobolívá podbřišek, pokud by ta mrška přišla, bylo by to supeeer :slight_smile: Dneska jsem si říkala, že jsem snad chlap s prsama nebo nevim, proč tak blbě "funguju" :grinning: Musím se smát, každá holčina je zklamaná, když jí mrška přijde a já mám radost :grinning: :grinning: Čekám na ní jako na smilování, ale jen proto, že mi teď bude následovat sada těch vyšetření, až budu vědět výsledky, tak si klidně může na 9 měsíců odskočit na někoho jiného :slight_smile: Co se týče těch problémů, moc dobře tě chápu, taky musím mít pořád nějaký..
Ten Estrofem mne taky pobavil..co ti to prosímtě dávají?? :grinning: :grinning: Pro ženský v menopauze :grinning: Já myslela, že chceš mimčo?? :grinning:
Jinak, žiju kousek od Hradce Králové, odkud jsi ty??
23. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz
@strihalka To já taky, ale když si představim jak dlouho to může ještě trvat než se zadaří..je mi blivno :unamused: Pořád si říkám.."NEMYSLI NA TO, NEMYSLI NA TO...."....ale prd platný..
23. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz
autor
prd platny, presne tak....jak dlouho se snazite?
23. kvě 2011 v 17:13  • Odpověz
@kimm88 No tak treba prijde mrska jedna a ty se budes moc snazit.. Moc ti to preju, opravdu moc. Aby jsi mela vsechny vysledky v poradku a dostala jsi povolenku se snazit :slight_smile: Je to nekonecny to cekani, ja ted cekam, jestli clostil zabral nebo ne.. prijde mi to jako vecnost.. nejhorsi bude, jestli zase prijde ta "svinucha" cervena... To zase propadnu depresim... budu bulet a nevim, co jeste. Jsem se docetla, ze Estrofem zabranuje ovu. Tak pak tomu nerozumim. Clostil na ovu a estrofem proti ovu... nechapu :angry: Ja jsem z Usti nad Labem, tkaze diky tem vyparum odsud se ani nedivim, kdyz mam nejakej problem :grinning: Ted jsem se rozhodla, ze budu cvicit mojzisovku, neni to slozity, ale ta trpelivost... :rolling_eyes: K zblazneni :confounded:
23. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz
@terioza1 To jo, však už na ni netrpělivě čekám, na mršku..kéž by všechny výsledky dopadly tak nějak dobře, moc bych si to přála :unamused: Jo, kdyby si člověk mohl namalovat život tak, jak se mu zlíbí, to by bylo fajn, viď :slight_smile: Clostil určitě zabral, musí :wink: Tak to teda taky nechápu, proč ti ten estrofem dávali, ale zas si říkám, že doktor snad přeci musí vědět co dělá..? :confused: Uvidíš, jak to bude vypadat, třeba mimčo vyjde hned..ale pokud ne, tak bych se na to určitě zeptala :wink: Ta mojzíšovka je prej dobrá, kamarádka ji cvičí taky, ale je mi blbý se ji nějak podrobněji vyptávat, zatim to snaženíčko před okolím tajíme..kdyby se nedařilo..tak nechci být moc nápadná :grinning: To máš knížku nebo to cvičení existuje i na nějakém DVD?? Holky na to prý mají zaplacenou nějakou zdr.sestru...
23. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz
@strihalka No, snažili sme se 3/4 roku, pak to nechali chvíli tak nějak plavat. Jelikož mne ale provázejí neustálé zdr.problémy, dohodli sme se s přítelem, že asi opravdu není nač čekat, oba bysme mimčo moc chtěli a kdo ví, zda to půjde lehce nebo ne..Takže se teď snažíme asi přes měsíc..Co vy?? Jak pokračujete?? Něco nového??
23. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz
autor
No my se snazime asi tak dva mesice, prvni mesic tak pozvolna,a ted jsem zacala merit BT, ovu testy, ale porad nic, zatim jen prvni mesic, ale pri nepravidelnem cyklu ....teplota se mi stale drzi skoro na stejno, tak jsem zvedava ci ovu vubec prijde:frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/353109
23. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem měsíc bez HA a jeden čas jsem si snad myslela, že to mohlo klapnout napoprvé - ale prd - vše bylo hormonálním šílenstvím po vysazení té chemické mrchy HA :confused:
Chtěla bych se s Vámi poradit o očistě, o přípravě a o snažení. Dneska jsem začala popíjet kapky jeřábu a maliníku - jsem zvědavá, zatím čtu samé ohlasy. V první řadě bych byla štastná kdyby mi to pomohlo srovnat hormonální šílenství po vysazení HA - prysklá cysta/obří ovulace - menstruace jako blázen - migréna....
Mám tedy v lékárničce nasysleno ještě b-komplex, listovku, maca... a na trávění laktobacily...
Máte někdo zkušenosti s takovouhle kombinací? připadá mi, že toho mám nějak moc, jestli je vůbec dobrý cpát se tím vším naráz??? díky moc za názory a hodně štěstí všem :grinning:
24. kvě 2011 ve 23:31  • Odpověz
@mandreey Jejdananku to je teda směska. Já teda nemám zkušenost s ničím než s listovkou. :confused: Ale docela jsi mě vyděsila s tím co se ti děje po vysazení. :fearful: To jsem teda zvědavá jak to bude se mnou. :frowning2: Taky tak nějak marně doufám, že se to podaří hned, ale to asi každá z nás, ale nevím zda se to někdy někomu vůbec povedlo.
25. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz
@mandreey Ahoj, se stejnou kombinací sice zkušenosti nemám, ale beru listovku, celaskon a laktobacily už skoro dva měsíce a je mi dobře. Za 14 dní jsem objednaná k doktorce, tak se jí na to zeptám. Ale myslím že, by to němělo.
26. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se na vas zase prisla podivat, krome bilyho vytoku, kterej mam, nemam zadny priznaky.. jen to, ze vcera me bolelo bricho jako pri ms.. Jsem 21DC a asi 6-7DPO. A dneska me picha v levy strane podbrisku. Uz se z toho cekani zblaznim. Nejhorsi je, ze to cekani urcite zakonci mrcha, takze uz ted dopredu jsem z tho na prasky. Nejakou depresi mam. Porad a porad. Co vy? Neco noveho?
26. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz
autor
@terioza1 ahoj, bily vytok a pichani u vajecniku...nemuze to byz uhnizdovani vajicka?
27. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz
Čauky ďoučata, taky začínáme. Tedy HA jsem vysadila v únoru asi po devíti letech užívání. Docela se toho bojím, jestli vůbec začne tělo fungovat. Vlastně ani nevím, jestli MS znamená, že ovu probíhá nebo jestli může být MS bez ovu. Pokud si dobře pamatuju - uf před těmi léty - měla jsem i předtím MS hodně nepravidelnou. Uplynulé tři měs. to bylo 47dc, 30dc... teď je to 32dc , takže čekám každým dnem tu potvoru... ale přijde cítím to na sobě. Taky jsem byla natěšená, že to určo dopadne hned první měsíc a při tom spoždění si hned nadšeně dělala tt. Negativní samozřejmě. I když do toho doma tedy nějak nebušíme. Asi by to chtělo zvýšit frekvenci. Trefit se do ovu při frekvenci 3x do měs. je dost utopie. Každopádně manža se včera svěřil, že se bojí aby "nestřílel slepýma" jak sám tvrdí. Nevím kde k takovému úsudku přišel. Asi v práci... už dva kolegové museli na spermiogram a žádná sláva tedy. No dnes jdu každopádně do lékárny pro "svůj soukromý" teploměr, kyselinu listovou a do zdravé výživy pro kontryhel. Tak uvidíme. Asi taky doma zredukuju denní příděl lahváče ze dvou na jednoho... hihi ... a pak na žádnýho. Tak snažení zdar! Jsem zvědavá jak se poperu s měřením BT.
27. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz
@strihalka kez by bylo... moc bych si to prala... ale prsa nic, covece..
27. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz
autor
prsa byt nemusi si mylsim, zkus testit, mozna ze uz bude duch
27. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz
autor
@misugle ahoj,co tu tak citam, tak se vetsinou strachujeme my zeny, ze jsme spatne, my chodime na vysetreni, kde nas studujou od paty az ke korinkum vlasu a nic nemuzou naji a ale otehotent se stale nedari.....my se snazime dva mesice, prvni mesic taka flakacka, tento jsme si zacla merit teplotku, zatim to vypada na anovulacni cyklus, ale i dkz mam nepravidlene cykly....no jeste uvidime, v pondeli jdu k doktorce, aby mi udelala hormonalni profil a manzel si sel dneska pro sklenicku:slight_smile:))na naplneni:slight_smile:
musim se priznat, jen jsem mu to jendou navrhla, ze si oba dva nechae spravit vysetreni , aby jsme na zacatku vedeli ci mame tu moznsot, nebo budem mit poblemy a hend se toho ujal, v pohode sel...spousta chlapu se boji tech vysledku, ale MM je v pohode:slight_smile:)
27. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz
@strihalka Koukám, že na nic moc nečekáte. Já teď začnu měřit tu BT a uvidím. Pokud by se to do podzimu nepovedlo, asi bych manžu na skleničku taky přesvědčila. Děsí mě představa, že by to nešlo třeba čtyři, pět let… Nechci ale aby se nám sex stal honbou za oplodněním. Už tak si bude muset manža zvyknout, že ho bude budit každé ráno pípání teploměru. :slight_smile: Ale asi jde jen o začátek.
27. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz
autor
ja merim klasickym:slight_smile:)a vaginalne a mm vstava driv nez ja:slight_smile:)takze pohoda:slight_smile:no my nejak uz nechceme cekat a halvne jsme dva emsice po svatbe a vsichni uz , jeee, dy bude babo, ale nechem jen kvuli nim, my si prejeme moooc a to ze sel manzel na spermio, me dost prekvapilo a utvrdilo, ze i on moc teouzi po babu
27. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz
Aha…no tak to nevím, co bych měla říkat já. My v srpnu oslavíme tři roky od svatby. :slight_smile: Ale teprve rok a půl bydlíme v novém (ještě ani nedodělaném) domečku. Asi před rokem jsme si zatím pořídili pejska. Jak říká MM: "uvidíme jak se osvědčíme s výchovou a pak postoupíme do dalšího levelu" Hihi ... Tak testem jsme prošli, hurá na potomstvo. No ale jak říkáš - řeči kolem: "tak kdy už bude prcek" z těch jsem absolutně šílená. Hrozně mě rozčilujou. Maminu s mým tatíkem už jsem si srovnala do latě a neotravujou s tím, ale stejně se občas někdo někde naskytne, kdo takovou otázku prohodí. V tu chvíli se ze mě coby normálního komunikativního a sympatického člověka stává saň a prskám na celé kolo jestli nám to jako nechtěj třeba jít pískat a radit: teď trošku nahoru a teď trošku dolů. Až to s někým budu chtít řešit, jako třeba s vámi tady na diskuzích tak to řešit budu ale nechápu, proč by se mě na to měla ptát tchýně stylem: "Volali vzálení příbuzní z Budějic a ptali se, kdy budete mít rodinu" To skáču po patách.
27. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz
autor
@misugle luxus :grinning: :grinning: :grinning: , no u me to zacalo tim, ze mamina porad vnoucka vnoucka, vnucku, vnucku.......pak si nasla novou praci a zacala hlidat deti...:slight_smile:)tak parada, se vyblbne u cizich a adoma da pokoj :grinning: :grinning: , :astonished: :angry: jenze prckove ji odrostli a uz to zacina nanovo:slight_smile:) :confounded: , ale tak snad se podari a aja ji to budu moci splnit.
Minuly tyden jsme byli manzelovymu dedkovi na pohrbu a vsichni se ptali, je ty jsi tehotna, uz druh ymesic, jake krasne brusko :grinning: :grinning: , no a ja ze jsem prestala fajcit, ze jsem ted tak tlusta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,, no masakr:slight_smile:)
27. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, může se k Vám přidat? Před 2 týdny jsem skončila s antikoncepcí, měla jsem Nuvaring, teď o víkendu čekám ovulaci a tajně doufám, respektive moc bych si přála,aby se zadařilo.
27. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz
autor
drzim pesticky aby se zadarilo, ja tentoi mesic na ovulku cekam asi marne:frowning2:
27. kvě 2011 v 16:53  • Odpověz
@strihalka Já Tobě taky! Moc na to nespoléhám, že by se zadařilo hned, spíš je to moje zbožné přání :slight_smile:
27. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz
@strihalka po tydnu od ovu? si nemyslim :rolling_eyes: :grinning: ale muze bejt, no :confounded: keeez by
27. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz
@puleckovi Nám se u prvního prcka právě zadařilo hned 1.měsíc po vysazení HA. Je i prý i většá šance ten 1.měsíc po vysazení :sunglasses: Tak držim palce :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz
@moncicak.as tak to je super,kezby!!! Takze ted planujete druhe?at se brzo zadari
27. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz
@puleckovi Neplánujeme, zatim jsme druhé nechtěli,brala jsem HA, zapoměla jednu uprostřed, a i jsem to dostala, ale hodně slabounce, a ted mi vychází pozitivní testy, tak čekám, jestli i přes tolik bariér jsem otěhotněla, nebo jsou to jen falešně pozitvní testy.. :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz
@moncicak.as neplanovane veci jsou casto to nejlepsi,co se nam prihodi:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz
@strihalka No tak to je mazec! Já s cigaretama přestala už před dvěma lety. Měla jsem pořád pocit, že bude dlouho trvat než se tělo vyčistí... ale nepřibrala jsem, tak docela dobrý. No ale taky jsem čekala, že až vysadím prášky, půjde váha dolů - a to taky nešla :confounded: Začala jsem už zobat i kyselinu listovou... teď se mi louhuje kontryhelový čajík. :slight_smile: Tak uvidíme, jestli to pomůže. Jako cena tý kyseliny listové mě překvapila... čekala jsem, že to bude levnější. Padesát korun a je to jen na 14 dní.
28. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.