• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
Cus zeny me, jak je? A nec noveho u nektery?
28. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz
Ahoj, u mě nic nového. Stále měřím BT a už proběhla ovulace...teď jen čekat, jestli příjde mrcha nebo ne :wink: A jaké jsou novinky u vás?
29. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz
Ahooooj budoucí maminy :grinning: ,
tak já očekávám konec mrchy a pak budu vyčkávat na ovulaci. No a až přijdou ty správné dny, tak se nebudu chtít od manžy odtrhnout :grinning: . Nooo a pak se uvidí :dizzy_face:
29. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz
@zr.ska tak moc držím pěsti, aby nedorazila :angry: a dorazila dálnice na testu :sunglasses:
29. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz
autor
ahoooj:slight_smile:)holky, jsem tu dlouho nebyla.-(v patek jsem nemerila, bo jsme vstavala o dve hodiny drive a vcera taky. bo jsem vstavla o hodku drive, dnes jsme vstavala tez o hodku pozdeji, teplota namerena, poboliva levy vajecnik ale ovu test je uplne bílý, mslite, ze mohla v nemericim obdobi prijit ovulka?nebo teprve prijde, ale co ten test? http://www.fertilityfriend.com/home/353109
29. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz
@strihalka Ja jsem ctla, ze ovu testy taky muzou kecat. Sama si je nedelam. Na nic necekej a tul se :slight_smile: Tim nic nezkazis :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz
@zr.ska drzim palecky, aby to vyslo. Jinak kolikaty jsi DPO?? Ja asi 9.-10. a krom toho, ze me pichalo vcera fest v levem vajecniku, zadne zmeny nepocituji. :( Prsa nic, spatne mi neni, chute nemam... Takze se bojim, ze to nevyslo...
29. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz
@strihalka
@terioza1 ja jsem s ovu testama teď začala, první jsem dělala 10.DC, byla tam slabá čárka, která další den zesílila, jako pozitivní test se bere čárka stejně tmavá jako čárka kontrolní, tak doufám, že bude tmavnout dál. a snad je to spolehlivé
29. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz
@puleckovi ja s tema ovu testama nemam zkusenosti, tulime se ale kazdy den a obcas odben, ale to jen malokdy, takze u me ty ovu testy nemaji ani smysl :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz
Takže holky, za mě ovu testy super. Díky nic jsem teď těhotná!!!! Můžu ovu testy doporučit. Já měla ovu asi 13nebo14DC a pozitivní těhotenský test se mi objevil už 10nebo11DPO- to bylo 7dní před očekávanou MS. Takže kupujte ovu testy, sexujte a bude z toho jasné těhotenství. Hodně štěstí.
29. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz
@hanysek.hanysek jakou jsi mela citlivost teh. testu?
29. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz
@terioza1 tak to máš pravdu :slight_smile: my ale bohužel máme náročná zaměstnání a často sloužíme, někdy se stane, že se 3 dny nevidíme :frowning2: takže musíme trochu víc plánovat a popř. se ve službách navštívit :grinning:
29. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz
@hanysek.hanysek tak to gartuluju, super!
29. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz
@puleckovi jo no tak to pak rozumm vasim ovu testum :slight_smile: Navstivit se v praci? T pracujete v nemocnici? Hned, jak jsem to precetla, napadly me ty filmy z nemocnic, jak tam ty doktori a sestricky soulozili :slight_smile:
29. kvě 2011 v 15:19  • Odpověz
@hanysek.hanysek veeeeeeeelika gratulaceee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. kvě 2011 v 15:19  • Odpověz
@terioza1 :grinning:DD já to radši nebudu komentovat :grinning:DD
29. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz
@puleckovi takze jooo.. :grinning: no to je gool teda. Takze se v tech filmech nekeca.. Ja si vzdycky rikala, ze to je nesmysl, ze tam nekdo musi bejt porad... jako chodit a tak.. :slight_smile: No, hlavne aby se zadarilo. At je to kdekoliv :slight_smile:
29. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz
@terioza1 děkuju, Vám také!!! :grinning:
29. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz
@terioza1 Všechny těhu testy jsem měla buď 20 nebo 25 a to mi už ukázalo 7dní před očekávanou MS.
29. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz
@puleckovi moc tomu neverim... :frowning2: Sice jsem prvni mesic po clostilbegytu, ale ze bych mela nejake priznaky, to nemam.... Jen me boli v podbrisku na leve strane.. tot vse.. Ale jestli se to povede vam tak, kde myslim, tak to bude neco teda.... mooooooooooooooooooc vam to preju, fakt .-)
29. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz
@hanysek.hanysek ty blaho, fakt :confused: :fearful: ??? To jsi teda musela produkovat hodne ten hormon HCG!
29. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz
@terioza1 Tak to nevím :o) první pozitivní těhu test se mi ukázal 7dní před očekávanou MS a bylo pátek 13.5. :o) a potom už čárka sílila. A to jen díky ovu testům.
29. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz
@hanysek.hanysek Patek 13.??? Tak pro tebe stastny den :slight_smile: Gratuluju k babetku :slight_smile:
29. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz
@terioza1 nevš hlavu, musíš být optimista a to pak jde všechno lépe, držím palce!!!!
29. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz
@terioza1 Ano vypadá to, že pro mě pátek 13.tého bude šťastný :o) děkuji a tobě také držím palce.
29. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz
@puleckovi - snazim se tomu verit, ale priznaky zadne, tak me to trosku odrazuje...
@hanysek.hanysek dekuju .-)
29. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz
@terioza1 Jsem 2.-7.DPO. Nevím přesně, protože ovu testy nedělám. Rozhodla jsem se, že první těhu test zkusím až týden po očekávané ms, to už tam musí být něco vidět.
Jinak s těmi příznaky je to přece různé...někdo je vůbec mít nemusí. Já bych spíš dala na instinkt...ikdyž ten je u mě dost slabej :grinning:
tady mam grafík :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/286971
29. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz
@zr.ska prave, ze u me je ten instinkt taky zvlastni, pac pokazdy verim, ze jsem a ono prd... Takze pulku mesice jsem natesena, ze budu mamina a pak prijde ms a jsem zhroucena :grinning: Ted jsem dostala chut na okurkovej lak a celej ho vypila :zipper_mouth: dala bych si zase... ale to je jen rozmlsani... i kdyz zvlastni. Ja se v tech grafech vubec nevyznam. Ale vubec :rolling_eyes:
29. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz
@terioza1 Ted jak jsi to napsala, tak bych si taky dala :grinning:
29. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz
@terioza1
@zr.ska holky hlavně ne španělské okurky :slight_smile: dejte si ty naše, znojemský, ať se nepo... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.