• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@puleckovi hihi :grinning: Ja ted ziju v Anglii, takže si nedám ani ty český :confounded:
29. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz
@puleckovi ja si dala tesco okurky a byly vynikajici :grinning: Jedu si pro dalsi :slight_smile:
@zr.ska ty bydlis v Anglii? Zustanes tam?
29. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz
@terioza1 S drahou polovičkou jsme se dohodli, že ne...vrátíme se hned jak otěhotním :wink: juchuuu
29. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz
@zr.ska A jak tam jsi dlouho? Ja bych asi taky radeji rodila v cr. :slight_smile:
29. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz
@terioza1 Jsme tu jen asi půl roku, ale už se těším domu... :slight_smile: Tak tak, za prvé chci rodit v CR a za druhé se tady chodí na RD jen na rok...
29. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz
@zr.ska tak to te chapu, ze chces jit do cr... jit na rd jen na rok.. no i kdyz ja naivne jsem doma taky rekla, ze pujdu jen na rok, protoze pracuju ve skolstvi... koukal na me jak na ET mimozemstana :grinning: Se staras o deticky nbo co?
29. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz
@terioza1 Pracuju v hotelu...přítel taky. Přijeli jsme sem hlavně kvůli tomu, že oba milujeme surfing :wink: Ale s bříškem už to stejně nepůjde :grinning: Ty jsi ucitelka? A odkud jsi?
29. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz
@zr.ska tak to musi bejt prima, ne? Delat v hotelu.. Ja nam na tohle skolu, ale skoncila jsem ve skole, no.. ja, ktera nenavidela skolsky zarizeni od malicka :grinning: Takovej paradox :grinning: Ale mam tu praci rada, je to sranda. Hlavne delam se socialne slabimi zaky.. jestli vis, o cem mluvim :slight_smile: Takze podel. Jsem z Usti n/L...
29. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz
tak jsem ted vyzkousela test, je snehobily. Ani naznak dusika. Doufejme, ze je jeste na // brzy .... :rolling_eyes: :angry: :frowning2: :unamused:
29. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz
čusík holky... chjo... tak pět dní zpoždění, po ránu mi bylo zle. Břuch mě bolí už několik dní. Navíc chodím dost často na malou... :unamused: Ačkoliv jsem si nemyslela, že bych mohla být těhu... odpolko jsem nevydržela... TT negativní. Takže to si jen ta mrcha skutečně dává na čas a trápí mě. :confounded:
29. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz
@misugle treba jsi, ale HCG mas nizkou... Neves hlavu.. :slight_smile: Nekomu se to ukaze az treba tyden po vynechani, jina to ma tyden pred uz pozitivni... Testni tak za 5dni zas... :sunglasses:
29. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz
@terioza1 ja jsem nasla v jednom clanku tady http://merenibt.xf.cz/index2.html , ze ta hladina hcg muze byt u nekoho i 14.DPO jen 3 mIU/ml, takže to neukaze ani desitkovy mamatest. Takze porad casu dost :wink:
Tak hlavne, ze te ta prace bavi. Mě celkem taky, ale je to dřina :confounded:
29. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz
@zr.ska jj ja vim, ze nemusi byt vysoka, ale vis co, rikam si, proc bych zrovna ta nahoda mela bejt ja... :grinning: Ja ted mela narychlo pepino test 20mlU/ml. Byla jsem jen zvedava.. Ale doufala jsem... :slight_smile: Nakopla me totiz tady nase kolegine :slight_smile: Ja pracuju tak 4-5hodin denne. Do dvanacti, neco si tam porobim a jdu dom... vikendy a prazdniny volny. To se mi na tom libi asi nejvic :grinning:
29. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz
@terioza1 Tak to ti závidím :wink: já pracuju hlavně víkendy, to máme nejvíce práce... :rolling_eyes:
29. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz
@zr.ska ale miminko je silnejsi pro me... Asi jako u kazdyho, kdo se snazi
29. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz
@zr.ska Já měla pozitivní těhu test už 7dní před očekávanou MS. Jsem těhotná. A ten pozitivní těhu test se mi ukázal 10nebo11DPO.
30. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz
@zr.ska Jo a dělala sem si jen 20nebo25 citlivost a to mi ukázalo už 7dní před ms.
30. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz
Tak holky ráno mazec. Na jednu stranu štěstí, že nejsem těhu. Přijedu do práce a já tele jedno volšový jsem blbě scvakla stojánek u motorky a potvora těžká mi spadla. Když jsem ji zvedala tak jsem si málem cvrkla do trenek. 150kg je 150kg. Kdyby chudinka malej ducháček ve mě byl, tak bych ho určitě tímhle vypudila. Ačkoliv, kdyby včera ten test vyšel pozitivně, tak bych asi do práce na motce nejela. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz
Tak dnešní ovu-test je zase silnější, už téměř jako kontrolní čárka, tak doufám, že zítra už budou obě čárky stejně intenzivní a večer se to povede, byla bych nejšťastnější
30. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz
@misugle jejda, dávej na sebe pozor! Ale tvůj výrok "cvrnkla do trenek" mě fakt pobavil
30. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz
@misugle jeeezis.. Ja na motorku uz nikdy. Bourala jsem na blbym skutru ve 40km/h a byl to zazitek teda... V 16letech. Des, des a des.. nikdy na motorku uz nevlezu, to jsem se zaprisahla.. Ale ty jsi teda baba... 150kg, to je vec... Hlavne, ze se ti nic nestalo. Jo a segra - ta jezdila jeste v 9mesici :grinning:
30. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz
@puleckovi drzim palecky kocko
30. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz
@hanysek.hanysek Tak to moc gratuluji :slight_smile: Já si říkám, že kdybych nebyla těhu, tak je to zbytečné testovat před termínem ms, akorát bych byla třeba zklamaná a vyhozený peníze. A když těhu budu, tak budu i o týden později snad :slight_smile:
30. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holčiny, :slight_smile: musí se vám pochlubit, minulý týden v pondělí jsem měla dostat menzes, ale nedostala, hned v úterý jsem si udělala test a byl pozitivní, ve středu a ve čtvrtek jsem v testovaní pokračovala a testy byly také pozitivní. Ve čtvrtek jsem se objednala k doktorce,ale jsem objednaná až na 9.6.. To snad nevydržím, teším se až mi potvrdí těhu. Doufám, že bude vše v pořádku.
@terioza1 Také pracuji ve školství, učim první třídu , také mám na tom ráda, že můžu být brzy doma.
A v Ústí jsem studovala VŠ. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz
@jana.kali v prvni rade bych ti rada poblahoprala k tehu. Ani nevis, jak tise ti zavidim, ale zaroven moooc preju, aby vsechno bylo tak, jak ma bejt.. Gratuluju...

Ja jsem asistentka v prvni tride a v pripravce ucitelka. Na zvlastni skole, takze tam moc nemusis vykazovat, cos je naucila, pac oni to stejne neumi :grinning: A nikdy umet nebudou. Takze klidek. Kdy jsi tu studovala?
30. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz
@jana.kali a pocitovala jsi nejake zmeny? Prsa nebo tak?
30. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz
@zr.ska Tak já jsem díky ovu testům věděla, přesně kdy sexíkovat. Takže se vydařilo a miminko na cestě. Tobě hodně štěstí.
30. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz
@hanysek.hanysek moc děkuju :wink: Uteče to jako voda a už budeš mít mimi u sebe :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz
@terioza1 Moc děkuji :slight_smile:
Trochu mě bolely prsa a v podbřišku, ale tak trochu jinak než před menstruací. A jsem víc unavená. Ale jinak žádné změny nevnímám.

V Ustí jsem studovla v roce 2005-9. Obdivuji tě, pracovat s takovými dětmi, musí být náročné, mám jednoho takového chapečka ve třídě a občas je to nervy, jeden den to vypadá, že se vše zlepšuje a druhý den jsou všechna písmenka třeba c.
30. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz
@jana.kali A jdes pristi rok do prace aspon na pul roku nebo ne? Nebo budes mit materskou uz od zari? Jeeezis, jak ja ti zavidim, v dobrem, samozrejme :slight_smile:

No jooo, to vim o cem mluvis, o poctech ani nemluvim... Je to des.. ale zase fakt lepsi nez na zs... tady ty deti jsou tupy celej zivot, takze jestli umej cist ve treti nebo v osmy, je to jedno... :grinning:
30. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.