• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@terioza1 Když to půjde, tak určitě bych do práce chodit chtěla. Doma bych se asi ukousala :slight_smile:

Mě by ta jejich tupost asi ubíjela, mám radost když na dětech vidím pokroky. Když přišly v září a uměly pár písmenek a teď krásně čtou, tak mi to hřeje u srdíčka :slight_smile:
31. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz
@terioza1 Tak to já si myslím, že až budu těhu, že se budu o to malé bát, takže nevím, jestli na motku sednu. Kamarádka dělala paragliding a po otěhotnění kolem padáku chodila a nechtěla se na něj ani podívat.
No tuhle se mě jeden chlap, po zjištění co mám za motorku, ptal jestli ji unesu. :grinning: Tak jsem mu odpověděla, že ji nenosim, že na ní jezdím. :grinning: Holek jezdí čím dál tím víc.
Jinak už začínám být pořádně mrzutá :confounded: Mrcha pořád nic. Už pátý den jen špiním to je pěkně na pytel. Chtěla bych aby už byla za mnou a my mohli skočit s manžou na tuleníčko. Poslední dobou je to takový zlatíčko, že bych ho láskou sežrala. A pokaždý, když se na něj podívám tak si říkám, jaký to bude báječný táta. :dizzy_face:
31. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz
@jana.kali čauky... tak to tedy velká ale pššššštttt gratulace... aby se nic nezakřiklo a bylo vše v naprostém pořádku.
31. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz
Ahojda holky,
tak sem zas po delší době nakoukla...teda, jak se nám to tady krásně rozrůstá, to je fajn :slight_smile: Zítra jdu na vyšetření do nemocnice a v pátek k Dr. tak mi držte palečky, ať to všechno dobře dopadne :wink:
Všem těhulkám moc, moc gratuluji (a tiše závidím :wink:).. Jo a TEROZKO-myslím na tebe, ať to vyjde :wink:
Pěkný slunečný den, přeji :slight_smile:
31. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz
Tak holky, sem těhotná oficiálně, zatím teda bez srdíčka. Mám se dostavit za 10dní. A mám se chovat jako těhotná :o)
31. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz
@terioza1 Tak co, dělala sis dnes ráno test?
31. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz
@jana.kali Velikánská gratulace :slight_smile: . A taky tak trochu závist :slight_smile: Opravdu je to štěstíčko.. A hlídala jsi nějak ovu, nebo jsi zatím nic neřešila? A kdy jsi vysadila HA?
31. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz
@hanysek.hanysek Tak taky mooc gratuluju, tak se tak chovej :slight_smile:
31. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz
@misah27 moc děkuji :o)
31. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz
Holky, ovulaci si hlídejte. Kupte si ovu testy a testujte. Já jen díky ovu testům jsem teď těhotná. Hodně štěstí všem.
31. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz
@hanysek.hanysek Tak to je fakt super… :slight_smile: Dávej na sebe pozor! Tedy na vás… dávej pozor. :slight_smile:. Já se obávám, že s ovu testama musím ještě počkat dva tři měsíce. S mým nepravidelným cyklem bych jich asi spotřebovala spoustu a peníze by lítaly. Zatím cyklus 47d, 30d,… teď prozatím 36 a stále nic, jen slabé špinění. Tak to opravdu nevím, kdy bych si ten test měla dělat. Začala jsem měřit teplotu a uvidím, jestli něco vyčtu z grafu. Pak je třeba koupím abych si byla s ovu jistá.
31. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz
@misugle ,@misah27 Holky, moc děkuji.:slight_smile:

@misah27 Vysadila jsem vna konci března a v dubnu jsme si dávali pozor. V květnu jsme si řekli, že to necháme na přírodě a nijak jsme to neřešili. Jen jsem si na netu spočítala, kdy bych měla mít ovulaci - vyšlo mi 8.5. a opravdu mě 8. pobolíval pravý vaječník.
31. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz
@hanysek.hanysek Také moc moc gratuluji k těhotenství. :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz
@jana.kali Tyjobrďo, tak to byl fofr. "Šťastná to žena!" :grinning: hihi
31. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz
@jana.kali gratuluju :slight_smile:
31. kvě 2011 v 16:59  • Odpověz
tak doufám, že jsme zadělali :slight_smile:
31. kvě 2011 v 17:13  • Odpověz
@terioza1 ahojky, dělala jsi dneska test? včera se mi zdál na jedné fotce duch, jak to vypadá dneska? držím palečky!
31. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz
autor
holky jsem stastnaaaaaaaaa, dnes potvrzena ovulace testem, a ja proc me trri dny bolel levy vajecnik:slight_smile:))))dva dny zpet tulenicko a a ted jeste do konce tydne tuklenicko a bude to:slight_smile:)sbad doufam, jupiii
31. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz
@puleckovi ahojky, no dneska jsem delala s 25mlU/ml a test negativni, vera to byl test 20mlU/ml. Uvidime, pritel rikal, ze jeste projevovat radost nebude, pac nechce, bych byla zklamana...
31. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz
@strihalka drzim palecky
31. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz
autor
@terioza1 dekuji , snad se pdoari
31. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz
@terioza1 ja mam doma na 10mlU/ml, zkus ho, Rapiclear
31. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz
@puleckovi ja si ho chtela koupit v lekarne, ale radeji pockam a budu zit v tom pozitivnim testu.. nez se zase nervovat
31. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz
@terioza1 nenervuj se, to je potom všechno ještě mnohem horší a nejde to o to víc!
31. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz
@jana.kali Gratuluji k těhu, jsem na tom, jako Ty, taky pozitivní testy, sice slabě, ale každý je pozitivní. K doktorce jsem objednaná 8.6. Taky budu muset vyčkat :grinning:
31. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz
@puleckovi kdyz to ja vsechno vim, ale vis jako.. ono se tomu nejak nejde poroucet...
31. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz
@strihalka tak to držím pěsti :slight_smile:
1. čer 2011 v 07:41  • Odpověz
@terioza1 take it easy! :sunglasses: Nenervuj se zbytečně... vyrovnanost a psychická pohoda je to nejdůležitější...
1. čer 2011 v 07:49  • Odpověz
Jo a holky ... včera večer konečně dorazila mrška... UF jsem se cítila už jak zašpuntovaný sud. Takže nový cyklus začíná a uvidíme :slight_smile:
1. čer 2011 v 07:59  • Odpověz
@misugle snazim se, ale ver, ze to neni jednoduchy... :slight_smile: Snazim se ale...
1. čer 2011 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.