• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Ahoj, najde se někdo takový, kdo se od sprna začíná snažit o miminko. Žádné měření, žádné testování, prostě tomu nechat volný průběh a těšit se na miminko?
18. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
..ahojik...ofialne se nesnazime, protoze v okamziku kdy bychom si to rekli, tak se neco potentuje..HA jsem vysadila v dubnu, takze necham telicko procistit, a nejak to neprozivame, az to prijde, tak to prijde :wink:
19. črc 2010 v 07:38  • Odpověz
autor
Ahoj Crriss, úplně Tě chápu, že nechceš nic zakřiknout. My se ještě taky nesnažíme. Ještě měsíc mám v plánu brát HA a pak tomu necháme volný průběh, uvidíme, kdy se podaří :slight_smile: Akorát mám trošku strach, že po tolika letech užívání HA se budu čistit hodně dlouho, no uvidíme.
19. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj, my uz teda tomu nechavame volny prubeh uz od cervence, ale snad se muzu pridat. HA jsem vysadila v dubnu a od te doby nic nefunguje jak ma:frowning2:, kazdej cyklus sem musela na vyvolavacky, tak mam ted napsanou proveru na upraveni cyklu, tak uvidime jestli se telo probudi. Tim vas teda nechci strasit, on to ma kazdej jinak.
20. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj Tulikiss, tak to mě mrzí, že máš po vysazení HA takové problémy. Snad se to upraví. Někomu braní HA pomůže k upravení a někoho to naopak úplně rozháže. Něco o sobě napište, ať se více poznáme. My jsme se s manželem minulý rok vzali po dlouhé době chození a teď si říkáme, že už přišel čas, kdy bychom nechtěli být sami. Ahoj
20. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojik, mnoo po vysazeni to mam takove vsechno vselijake...cyklus mam v prumeru 36-45dni,takze taky zadna slava...MS bolesti, ktere jsem driv nemivala jsou silene-prvni dva dny se citim na umreni..ale co uz..je to dan za HA, ktera vsechno regulovala..

My jsme se brali loni v rijnu, mimco jsme zatim tak nejak extra neresili, protoze jsem ted v cervnu mela statnice na 2skolach a do toho prace..takze i kdyby se mi podarilo otehotnet,tak ty stresy by neprospely ani mne ani pripadnemu mimisovi... v cervenci jsme zacali s rekonstrukci domu, co mamza dostal od prarodicu,takze o zabavu mame postarano...takze, az se podari, tak se podari :wink:

jinak mi v srpnu bude 24, manza je temer o 2roky mladsi, ale je to v pohode..taky jsme spolu chodili docela dlouho (5let), a tak to vsechno nejak vyplynulo :slight_smile: pracuju jako ucetni,ale prace me nebavi..mozna je to i kolektivem..tezko rict :sunglasses:

a co vy? vyrazite i nekam na dovolenky nebo tak?
22. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
Tak ted neco o me, je mi 25 a manzelovi taky(je presne o den mladsi :slight_smile:). V zari sme se vzaly a rekli si ze od prazdnin to nechame na prirode. Bydleni mame, praci taky i kdyz oba jeste studujem, ale oba jsme tak trochu vecni studenti :slight_smile:.

A na dovolenou se snad chystame, vlastne takova hodne pozdni svatebka :slight_smile:, chceme ulovit nejakej last minute zacatkem srpna, tak uvidime jestli se povede.
22. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem tu zatím nejstarší, ale jen o trošku. Je mi 26. My jsme čekali až dostuduju, až si udělám aspoň trošku praxi. Jenže mezitím začal studovat manžel, který je teda mimochodem taky věčný student :slight_smile: Ale končí už příští rok, tak už by to mělo tak nějak vyjít. Já pracuju jako účetní a hrozně mě to baví, kolektiv máme taky super, jen ty stresy, které občas v práci mám, mě asi zničí. Na dovču jedeme se známýma do Chorvatska, tak snad se trošku zrelaxujeme a odpočneme. Taky to bereme jako svatební cestu, protože minulý rok to nevyšlo.
22. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak já se k vám přidávám,svatbu jsme měli 19.června a HA jsem vysadila v prosinci 09.Po svatbě už si nedáváme pozor a necháváme to na miminku,až bude chtít,cestu si k nám najde :wink: hlavně naspadnout do kolotoče každodenního měření,testování,atd...prostě nechat snažení volný průběh,těšit se na miminko a občas uplatit čápa rohlíkem :grinning:
jinak po vysazení HA(brala jsem 12let v kuse)se mě měsíčky dostavili normálně a krom toho,že mám daleko větší bolesti je vše ok a + - 2 dny pravidelný.Jinak asi trhnu rekord,mě je 29 a manželovi o 2roky míň a jsme spolu 7,5roku :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj, vítám nově příchozí. Už jsem se bála, že si tu nebudu mít s kým psát. Vím, že na léto je vypsaných už hodně podobných témat, ale všechny jsou už hodně rozjeté, tak jsem si říkala, že určitě nejsem sama, kdo si chce psát, ale nechce vstupovat už do rozjetých diskuzí. Lero, jaký rohlík mají čápi nejraději - abych byla připravená :slight_smile: Ahoj
27. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
mafix:noo,zkoušíme postupně,bílej,celozrnej,mokrej,nastrouhanej.... snad se chytí :grinning: taky jsem ráda,že jsi to tu založila,v jedné jsem byla,ale nějak jsem nezapadla...když já vim,že jakmile to začnu hrotit,tak se nám čáp bude vyhejbat a to fááákt nechci :slight_smile: a na dotěrné a neustálé dotazi lidí,kteří vědí,že jsme se brali v červnu,na otázku,jestli už jsem těhotná,odpovídám:"Nevim,ale dneska už jsi asi dvacátá,co se ptá a tak uvažuju o založení funclubu"nooo a je klid :grinning:
27. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
jeee uplatit capa me nenapadlo, ale ja bych radsi uplatila vranu(chtela bych holku). U me nastal konecne pokrok a prasky aspon trochu zabraly a nemusim na injekci.
lera1: nas se po svatbe taky vsichni porad ptali co mimi a nejhorsi bylo, ze sem zacala po praskach silene pribirat, tak se ptali porad vic, tak sem rikala nejsme tehotna jenom tlusta, tak jim bylo vzdycky tak trapne, ze se uz priste radsi nezeptali. Nevim co je to za blbej narodni zvyk strkat nos do cizich veci, co je komu po tom. Ted vzdycky odpovidam, ze az budeme chtit dite, tak pujdem do cestovky a nejaky si vybereme, protoze tam maji velky plakaty, ze davaji dite do 3 let zcela zdarma. A je klid :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
tulikiss:taky dobrá odpověd :grinning: lidi jsou prostě zvědavý až je to leckdy fakt otravný :unamused: no,hl.že prášky zabrali,každej krůček ke zlepšení se počítá :slight_smile:
až uvidim vránu,uplatim i jí,protože je mě opravdu jedno,jestli kluk či holčička,vždycky jsem si přála obě varianty pohlaví miminek :wink:
28. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já měla podobný problém. Krátce po svatbě jsem dala v práci výpověď a než jsem našla novou, tak si sousedi taky mysleli, že už jsem těhotná a jsem na rizikovým :slight_smile: Prostě když neví co jak je, tak si to domyslí, jak jednoduché :confused: No, mě by asi taky bylo vcelku jedno co to bude, možná se maličko přikláním k holčičce, ale vzhledem k tomu, že máme v rodině spoustu dvojčátek, tak se trošku obávám, abych nakonec neměla z každýho jeden kousek :grinning:
28. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
mafix:ale tak dvojčátka jsou kouzelný :dizzy_face: v pubertě bych řekla "nestraš"ale teď mě dvojčátka naopak přijdou kouzelný jako ostatní bejbátka :slight_smile: sem jasná,mateřské pudy už se naplno rozjely!!! :grinning:
28. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahoj, no mně teda naopak dvojčátka dost děsí. Teď máme v rodině novorozeňátka dvojčátka a vidím jaký to je zápřah. Fakt kdo to zvládne, tak jsou neskutečně dobří. Samozřejmě, když někdo dvočátka má, tak jim nic jiného nezbývá než to zvládnout. Dnes mi manžel taky řekl, že vidí, že se začínají objevovat mateřské pudy, tak na tom asi něco bude, už by to to miminko vážně chtělo :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
no jo,proto jsme tady,abychom se pěkně podporovaly,ale hlavně to nepřeháněly :wink: Já teda zobu po vysazení HA kyselinu listovou a koupila jsem si kontryhelovej čajík a když si dávám své oblíbené bílé vínko,tak už jen formou stříčku,ale tím končim,víc zabřednout nechci,pěkně tomu necháme volnej průběh :wink:
28. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz
lera1: jj presne moje rec, zadny mereni teploty, ovulacni testy nebo podobny silenosti. Nekdy me az desi co jsou schopny holku delat, jako treba presne urcovat kdy na to vlitnou a pak celej mesic nic. Takhle bych dopadnout nechtela, ale kdo vi jak budem vyvadet pokud to delsi dobu nepujde.
29. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahoj, mám taky v plánu brát kyselinu listovou, možná ještě calibrum pro vítamínky, nic víc. To měření a hlídání bych zase tak neodsuzovala. Myslím, že když se někdo snaží přes rok, tak nervy pracují a to pak chápu. Ale my jsme na začátku a doufám, že se všem podaří mít miminko co nejdřív a nebudeme muset něco podobného řešit.
29. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
holky,přesně....po roce jsem pro,aby člověk začal blbnout,ale do srpna 2011 budu věřit v přirozený početí a je mě fuk,že mě bude v září 2010 ,30 let,hlavně,že věříme sobě a přírodě :wink:
29. črc 2010 ve 23:34  • Odpověz
mafix: jo jasne pokud se nekdo rok snazi tak pak to beru, ale bohuzel znam spoustu lidi kteri takhle "blbnou" hned od prvniho cyklu. A kdyz mi kamoska rika jak manzelovi urcuje kdy s ni muze spat a kdy musi mit pust, tak mi to prijde proste sileny. Neni nad to kdyz miminko vznikne z lasky a tak trochu prirozene, nez z rizenyho sexu.
30. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak mě ráno přijela navštívit tetka,no co se dá dělat,jsem v diskuzi "Začínáme od srpna 2010".tak co se divim,že :sweat_smile: slzička malá ukápla a pak jsem si říkala,holka nebul,čáp měl prostě v červenci moc práce :slight_smile: Takže jedem vesela dál :wink:
31. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
Tulikiss: když čtu o tvé kámošce, tak mě napadá, že s takovým přístupem by mě asi manžel hnal, bych chtěla vidět, jak by se mu líbilo takové plánování kdy ano a kdy ne. Naštěstí na to máme stejný názor.
Lera1: určitě to bylo tím tématem a příroda (ani čáp) nechtěli, aby jsi z tématu odbočila. Držím pěsti, brzy se to povede.
31. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahojky holky můžu se k vám připojit?Rozhodli jsme se s manžílkem ,že bychom se mohli rozrůst.Tak jsem na konci července vysadila nuvaring a budeme se snažit o sviště :slight_smile: Tak snad to vyjde
1. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
nikuse:vítej u nás,to je pěkný,jak z beremka po svatbě pomalu přecházíme na koníka :slight_smile: Takže holky,a't se nám všem v srpnu zadaří na bejbátku :wink:
1. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
Děkuju.Taky jsem si toho všimla :slight_smile: Tak jsem zvědavá kdo tu nahlásí jako první ,že k nim přiletí čáp :wink:
1. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
jojo,už jsme si tu psaly jaké úplatky má čáp či vrána nejradči :grinning:
1. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak až na to někdo přijde dejte mi prosím vedět :grinning: Občas si říkám,kéž by to takhle fungovalo :sweat_smile:
1. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
no jo,bylo by to asi snadnější,ale stejně to ta příroda krásně zařídila,že je početí miminka tak krásná a příjemná záležitost :grinning: Jen škoda,že těch plodných dnů nemůže být víc :confused:
1. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
:grinning: to je fakt člověk se u toho plodění nenudí :grinning: Popravdě já jsem si včera dělala ovulační test a zjistila jsem že jsem asi plodné dny měla v dnech kdy jsme byli čilí :wink: no ,ale k mé smůle jsem to dneska ráno dostala :frowning2:
1. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
niku:nesmutni,já to dostala včera a i tu slzičku jsem si dopřála,ale už jsem zase při síle a velmi optimistické náladě,takže srpen 2010 je jasnej :grinning: ten ovu testík si asi taky koupim,jak to funguje? :sweat_smile:
1. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 46
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.