• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
katy:ježiš,tohle se dá sníst? :confounded:
3. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@katyxq tak to bych nepozřela fůj když tchýmě udělala rajskou z jazyka tak jsem to odmítla
3. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
Důvěřuj, ale prověřuj. Manžel je totální bioskeptik - jeho oblíbená hláška: biozemedělec se od normálního pozná prý tak, že ten biozemědělec hnojí v noci. Jinak nakupuju jen z osvědčených zdrojů a kde poznám rozdíl v chuti, vůni, konzistenci.
3. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@lera1 tak to mě nikdy nenapadlo s tím salátem....
no mě dost pomohla brigáda v restauraci a pak v pekárně(to jsem myslela,že chleba už neochutnám :confounded: )
@lera1 fuj :confounded: myslím že si asi příště rozmyslím, co si kupuju :rolling_eyes:
3. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
katy:já teda nevim,ale domácí vajíčko je mňamka,což se o těch z Penny říct nedá...
Já taky moc nemusim hovězí.Kuřecí mám moc ráda,vepřové jen minutky a z ryb jen jednu ale nemůžu si vzpomenou jak se jmenuje.Dá se koupit jen u rybáře :sweat_smile:
Mysko dá se to poznat :slight_smile: Ta holčina z příspěvku od Leni taky bude vysoká a nebude mít v životě vytočený kyčle,bohužel jinak je moc šikovná :slight_smile:
Já taky bio výrobkům moc nevěřim je to podle mě jenom reklamní tah.
Představte si je normální farmář a posype si políčko těma blbůstkama chimickýma no a hned vedle je bio farmář který to nedělá.Ale zafouká vítr a hupsss všechna ta chemie se dostane i na bio políčko :wink: Je to jen o penězích
@lera1 manža na domácí nedá dopustit ale já v tom nevidím rozdíl, asi jen v barvě :sweat_smile: že žloutek je takovej víc žlutej :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
myska:tak si uvař 2 vajíčka...domací a peňácký...a bude Ti to jasný :wink:
3. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
Vajíčka to je zase fakt,že tam rozdíl vidim i některá zelenina je lepší,ale chleby,mouky atd. to nevim
@nikuse vytočený kyčle? to na tom záleží?
myska:teda ještě je musíš ochutnat :grinning:
3. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
Tady v německu jsou všichni bio.Oni v lezou i do bio restaurace kde zaplatíš dvojnásobnou cenu :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@myska84 dá se poznat spoustu věcí,ale to je na dlší vyprávěni a musela bys to i vidět pak bys pochopila
3. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
no já dělala v pekárně,dlabala jsem dlátem z ošatek plíseň,holky s těstěm hrali fotbal(a protože tam bylo mega moc vedro,tak byli bez bot a ty nohy....)broučci prej neva,ty se spečou a vypadaj jako kmín.... :grinning: takže já vlastně sem tam maso nevědomky jim :grinning:
3. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lera1 fuj tak to je hnus,ale je fakt že kolikrát kdybychom viděli v jakým prostředí a kdo vaří tak je to k zblití :confounded: pardon za ten výraz :grinning:
3. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
Nikčo:dá,ale stejně je dobrá....a navíc je určitě plná snů a ideálů :slight_smile:
@lera1 no teda fuj (ty jo teda v týhle diskuzi jsem to fuj použila už několikrát :grinning: počítat se to tady, tak jsem ufujovaná :grinning: ), tak to je teda nechutný :confounded:
Niky:myslim ta malá baletka :grinning:
tak dáme jiný téma...co vy a víno?Já miluju bílý :grinning:
3. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lera1 :grinning: jj rozumim.Nejhorší je když jsou to ideály maminky jako to bylo u mě.Já tanec milovala,ale zkazilo mi to divadlo hlvně ten kolektiv tam
3. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
@lera1 já od tý doby co jsem vyžahla šampáňo a na to sedmičku frankovky :confounded: ble fuj tak červený nemusím :grinning: a jak vidím frankovku tak mám návaly a když víno taky suchý nebo polosuchý. teda jen si na to frankovku vzpomenu tak je mě ještě teď zle :confounded:
3. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
@lera1 Já teď taky.Oblíbila jsem si italský Lamberti :wink:
3. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
Salát v restauraci si klidně dám, to s těma špinavýma rukama mě nikdy nenapadlo, no, radši nad tím nebudu moc přemýšlet, už teď prý moc nad jídlem v restauraci frflám (jenže když mám pocit, že si sama uvařím líp, tak mi to připadá poněkud špatné).
V Penny vajíčka nekupuju (a to ho mám tak 100m od bytu), jsou fakt nic moc - včetně těch bio. Domácí jsou nejlepší, mohla bych mít od tchýně, jenže to jich zas dostanu celý kýbl, ab ysme neměli málo - a mi máme spotřebu tak 6ks za týden, co pak se zbytkem.
Jasně, že kontaminace od souseda je možná, a taky že většina bio (hlavně toho bio, co se dá koupit v hyper/super apod.) je jen byznys. Ale já zrovna beru zeleninu přímo od farmáře z chráněné oblasti, takže pochybuju, že by kdokoliv z jeho okolí práškoval, ta jeho zelenina a bylinky jsou naprosto skvělé, žádné papundekly nahnané hnojivy, pesticidy a plné vody, naví tím, že se obejdou další zprostředkovatelé, tak je i slušná cena. Vlastní zahrádku nemáme, navíc já umořím i kytky doma v květináči, teda jednu kytku máme - potos, ten už žije několik let.
3. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
myska:to já pár takových taky nemůžu :grinning: ale dobré vínko si s manžou dáme rádi :wink:
no moje mamča jakoby to věděla a chtěla mě uchránit,ale to já ne!Existoval jen balet a přes to nejel vlak!!!!
3. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@katyxq a proto máme doma zahrádku kde si pěstujeme sami zeleninu a ovoce :grinning: a mám zaručenou jak kvalitu tak i chuť
3. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@katyxq Teď je nějaká novinka že si zaplatíš 200Kč za bedýnku a každý týden ti chodí bio zelenina domů,ale jen sezoní.Te%d jsme měli domácí vajíčka anormálně jsme v každím měli 2žloudky :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
katy:s těma kytičkama je to u nás stejný :grinning:
3. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.