• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 mě nejvíc bavily latinsko americký tance, ale kvůli bývalý jsem toho nechala a měla jsem dobře nastartováno :frowning2: moje blbost
3. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
Holky já si teď začala pěstovat bylinky.A už suši levanduly :slight_smile: to tak krásně voní i vypadá jako dekorace
3. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
teda bývalýmu :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
Víno - manžel bílé (muller, rulandské šedé), já radši suché červené (andré, zweigeltrebe) nebo i růžové, takže to tak nějak střídáme, podle toho, co vylovíme z vinotéky - takové té elektrické chladničky na víno (na malé množství - 18 lahví), koupili jsme si ji jako svatební dar, ale máme v ní i jiné věci - mošty, pivo.
:wink: Nikča:jo o,s těma bedýnkama jsem viděla pořad a klidně bych do toho šla :wink:
@myska84 na ty jsem dělal diplomku na konzervatoři.Jsou pěkně těžký,držení,poloha partnerů atd. . . .máš můj obdiv,Ty by mě taky bavily
asi půjdu spát sice chodím na 9 ale vstávám v půl 7 tak dobrou noc holky :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@nikuse to byla fakt bomba :slight_smile: za blbost se prostě platí
3. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
niku a myska:a ty krásny šaty :grinning:
holky s váma je to tak faaaajn :grinning:
myska:dobrou :wink:
3. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@lera1 teda já byla tak blbá :frowning2:
3. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@lera1 ty jo já bych měla žačít chodt cvičit než zakrnim.Víš co je dobrý?Teď jsem vyzkoušela zumbu a jumpy a je to hrozně fajn a makačka
3. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
Niku:jo jo,věřila bys že mě maminky holčiček co učim přemlouvaj,abych začala vyučovat pro ně(maminy)tanec na tyči???? :grinning:
3. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
Proč ne?A myslí balet nebo strip :grinning: Mě teď vyjeli nabídky z pracáku. . . . . k tyči do bordelu :grinning: :grinning: :grinning: Já kdybych mluvila líp německy tak bych asi taky šla učit prťata :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
Bedýnky jsem už odebírala tak 3/4 roku, supr :wink: . Jen máme menší spotřebu mrkve, brambor a červené řepy (já ji moc nemusím a manžel tak maximálně dvakrát do roka v boršči), než bývalo v bedýnkách. Takže teď beru zeleninu od stejného farmáře, jen si na e-shopu týden dopředu sama vyberu, co chci objednat. Občas se ne úplně zadaří, minule od subdodavatele dodali místo pomerančů grepy, no taky jsme je snědli. Zahradník pak den dopředu a v den odběru sklidí a já mám doma odpoledne nádhernou a čerstvou zeleninu (oproti super/hyper úplně jiná liga, jak v čerstvosti, tak v kvalitě), ale už končím ... ať nevypadám jak reklamní agent.
Jinak abych nebyla úplně lenivá, tak chodím na břišní tance, nicméně na tanec asi fakt nemám talent - chodila jsem až do června s cca dalšíma 10 ženskýma do kurzu, neoficiálně zvanému věčné začátečnice :wink:, jenže lektorka prozatím další kurzy otvírat nebude :frowning2: .
Už taky jdu spát, vstávám v šest.
3. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
Dobrou noc všem.
3. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
katy:dobrou,zítra Tě ohledně bedýnek vyzpovídám :grinning:
Nikčo:no to teď frčí jako zumba,tane s tyčí :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
3. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lera1 Fakt mě bavila,ale je docela i náročná
3. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
Niku:věřim... :slight_smile: taky se musim hejbat,mám prázdniny a prd dělám :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
No já ty prázdniny budu mít asi delší dobu :sweat_smile: Někdy mě to štve a někdy jsem zase ráda že už netancuju.akorád jsem se mrzačila proto abych vzdy dělala 100labuť a občas nějaký duet :unamused:
3. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
musim jít vyvenčit hafíka a pak jdu asi taky na kutě.Já tedy nemusim vstávat brzo ,ale jsem nějaká udyndaná :slight_smile: Tak brou Leni
3. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
Já byla taky s hafim :slight_smile: Pěkný sny snažilky srpnový,zejtra je středa :grinning: paaa
3. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz
dobrý ráno ty jo holky, jste si tu povídali docela dlouho :slight_smile:
@katyxq na břišní tance chodila kamaádka a přes léto myslím že nejsou
@lera1 @nikuse - taky bych brala prázdniny :grinning: další dovolenou budu mít až koncem září :sweat_smile:
4. srp 2010 v 07:01  • Odpověz
teda holky vás dočíst je tedy síla....... :grinning: no tak bych tak řekla,že jsem s manžou tady asi nejstarší.
Je mi 28 a manžovi 34 :grinning: ale vypadáme prý mladě
:grinning: :grinning: Jinak u nás v práci o případném mímu vědí... bylo jim to tak nějak jasné když jsem se v dubnu vdávala,že bude miminko v plánu,takže by to nebylo velké překvapení......přála bych si abych v září měla na testíku dvě čárky a manželovi mohla říct velikou a radostnou novinu a rodině?? Říká se,že by se to mělo říct třeba po 2 nebo 3 měsíci,ale kdo to má vydržet,že??? :grinning:
4. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
ahojky TEDA vy ani snad rano nevstavate ?? ale tozjizdi se to tady :slight_smile:i já se těším až budu tehotna mam babičku ktera ma 83 let a už se na to tesi az si pochova nase mimi .Ale je to taky pro ne velke prekvapeni az to bude tak budeme všeci radi :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@nikuse ju levanduli? Hodil by se mi nějaký tip na pěstování. Chtěla bych si ji dát na balkon...
4. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
nojo fakt tu nikdo není a to se tu do večera tlachalo a já to skoro doteď četla......jsem v práci a tak bych se měla nejspíš věnovat nějaké lepší činnosti,ale občas si nemůžu pomoct a jdu mrknout sem nebo na nějakej kočárek nebo tak....
4. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
hoj holky,no jo,my jsme včera krapet poklábosily :grinning:
4. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.