• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
krapet??? :grinning:
4. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@lera1 řekla bych,že my jsme tu tak nejstarší,že????
4. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
kate:no,já asi vedu,22.září mě bude 30 :grinning:
4. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
koukala jsem na sebetesty.cz a maj tam výhodný baletí ovutestů(třeba 10ks za 280Kč)a poštovný zdarma-to de,ne? :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
nojo alespoň tady zvedáme věkový průměr
4. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
dobré dopoledne holky... :slight_smile: Taky jsem v práci, ale pořád sem koukám a snažím se vás dočíst... :slight_smile: Pěkně jste včera poklábosily.. :wink:
4. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojky snažilky :wink:
Katko tu levanduli jsem koupila ve květinářství v obchodě a mám jí na balkoně.Ráno a večer jí vydatně zaleju a je po parádě :wink: Ale teď se mi hodně rozrostla a padají z ní seminka,ale mě do bazalka a pažitky,tak jen doufám,že mi v bazalcě neposorte další levča :grinning:
Lenčo je středa!!!!!!
4. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@lera1 no já to zatím řešit nebudu. Necháme tomu volný průběh. Dívala jsem se na oblázek.cz a tam se to dá pěkně spočítat,takže se řídím podle toho,ale jink to fakt nebudu řešit. Hlavně se říká,že by se na to nemělo myslet....
4. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@nikuse JOJO díky chtěla bych ji zkusit.... nejraděj bych si ji dala do ložnice,ale to asi ne máme teď nově vymalováno do fialkova tak by se mi tam hodila...navíc aby si na ni nepochutnával náš hafík...
4. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@katka_cermanova Já jí mám na balkoně dole na zemi spolu s bylinky a náš pes žral tu pazitku a petrželku.Ale na levandule lítají hodně čmelaci a z toho byl tak hotový co to je ,že ho chtěl sežral a ten čmelák se mu přicucnul na chlupy a začal ho atakovat do toho já histerka řvala fuj ,fuj a lidi naproti koukali jestli mi nehráblo :grinning: :grinning: :grinning: On je mu teprve rok a dva měsíce tak je to takový malý divíšek
4. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Nikčo ano ano je středa!!! :grinning:
katka:já si ovu testíky kupuju poprvý a chci to vyzkoušet spíš ze zvědavosti,protože milovat se jenom když mám plodný dny by bylo pro mě trýznění,páč po vysazení HA je ze mě postelová dračice :grinning: navíc ovulku na sobě docela poznám,takže to beru jako zábavný experiment :wink:
4. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@lera1 Já si říkam,proč si neudělat testík i jen ze zvědavosti :wink: Hlavně všichni pořád říkají ,že je ovulace uprostřed mezi ms.To není pravda.Kamarádky manžel má sestru a oni májí firmu na tyhle testíky.A je to i potvrzené,každá ženská to má jinak :wink: Ale je fakt,že spousty žen to na sobě požnají,ale já mezi ně bohužel nepatřim
4. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Nikčo,právě proto,třeba zjistim,že mě tělo klame a já mám ovulaci jindy :grinning: jen si říkám,kdy si udělat první test...dneska odfrčela tetka...tak myslim,že víkend?Neděle? :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@lera1 no rozhodně milování nějak neplánujem na plodný dny,ale testíky zatím nezvažuju.........snad nebudou potřeba..
4. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky,já vás nějak nestíhám,vy toho napíšete tolik :slight_smile: Byla jsem dneska ráno s Honzíčkem u doktorky,celou noc mi prokašlal a kašlem se i dusil,takže jsme nespali oba :( Takže má zánět horních cest dýchacích :frowning2: Ale atb nemáme,ještěže tak !

Ple : Kontryhle určitě plodnost nesnižuje,kontryhel je dobrý na bolesti,na přípravu na těhotenství,aby se plod udržel a i na urovnání cyklu :slight_smile: Já ho pila před Honzíčkem 2x denně a ted ho piju zas,pač ty bolesti,zvlášt kolem ovu,to je nářez :(

Nikuse,ty jsi stejně stará jako já jo :D
4. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak já ovu poznám bezpečně a i z jakého vaječníku :D Bolí mě břuch tak zvláštně a tahá jedna strana podbřišku..
U Honzíka jsem měla ovu kolem 7.DC ,takže opravdu každá ženská to má jinak,je to jen zprůměrované..Před pár dny jsem našla na netu,že ovulace je mezi 10. - 17.DC ,ale i tak se to nedá říct..
Já mám ovu dnes,ale k čemu mi to je?K prdu :frowning2:
4. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
andile:jéé,tak a´t je Honzíček brzy jako rybička :wink:
kate:no jasně,plánovat milováni podle ovu,to by bylo na budku :grinning:
4. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@andilek261 Jéééé moje vrstevnice :slight_smile: Ať se malinký brzo uzdraví
na těch testech píšou,že tak 10-13den od prvního dne ms.Ale to je fakt,že asi taky poznám kdy mám ovulaci.Asi tak 10dní před ms mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat ,ale vždy jen jedna strana.Jéééé tak to je dobré poznání :grinning:
4. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@nikuse Každý tu ovulaci má prostě jinak :slight_smile: Já jsem to před Honzíkem moc neřešila,jen mě to zajímalo,jak to je,to jsme se milovali i 5x v týdnu :grinning: ,takže nebylo proč to řešit,ted už tho času není tolik,hlavně manža má náročnou práci a dělá dvanáctky,takže je hodně často unavenej..
Hele a ty testy,kamarádka si je dělala a nikdy se jí tamty dvě čárky neobjevili a to měla od Dr. potvrzené,že ovu má..Zbytečně vyhodila penízky,to bych asi zkusila,až kdyby to nešlo víc jak 8 měsíců..

Hele,já zas vypadám asi moc mladě,nedavno jsem byla s mamkou a jejím manželem na koupáku,mamka šla zaplatit vstup,já byla kousek dál a v ruce kočárek a v něm Honzíček :slight_smile:, a slečna u pokladny se ptá : a dceři už bylo 15let? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@andilek261 mě se jednou ukázaly dvě ,ale ta jedna byla hodně slabá.A další den tam byla jen jedna.Ale to jsme byli jen s manžou zvědaví kdy je mám tak jsme se rozhodli že si ho udělám :wink: Popravdě bychom to ani nepotřebovali ,protože po vysazení kroužku mám chuť na sex tak 4krát za den :grinning:
4. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
Já mám po vysazení antiny taky chut ted pořád :grinning: Ale smolík,manža je věčně v práci..
4. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@andilek261 Ten můj taky.A když dorazí domů tak je unavený,ale já už ho vždy nějak navnadim :grinning:
4. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Joo,tohle u nás šlo před Honzíčkem,ted totiž Honzu zaměstná Honzík :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
No tá já se těšim na dnešek,po 4dnech půstu :grinning:to je jasný,že pak když je prcek je to jiný a víc času se věnujete jemu.Je to blbý že to tak řeknu,ale my když jsme si koupili pejska tak jsme to neměli asi první 2měsíce.Mě to bylo blbý že na nás kouká,teď on mě má jako maminu takže žárlí,nechce ke mě namžu pustit. . . . . no bylo veselo :wink:
4. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, teda teda, vůbec nestihám dočítat. Dnes jsem byla naposledy v práci a v pátek razíme na dovču, už se těším, že si konečně odpočnu a hlavně, že konečně vysadím tu HA. 9 let jsem ji brala a nepřišlo mi to a teď ten poslední měsíc mi připadá nekonečný :slight_smile: Ovu testy mě taky lákají, ale taky spíš jen tak ze zvědavosti.
4. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@mafix Kam razíte na dovču?
4. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
Já brala HA zhruba 10 let, tak uvidíme, co mi cyklus provede. Jestli k nějakému cyklování vůbec dojde :wink: Zatím ani netuším, jestli na sobě ovu poznám nebo ne. Ovu testy jsem nezkoušela a zatím ani zkoušet nebudu, ledaže by se delší dobu nedařilo.
Momentálně piju každé ráno Ženský čaj od Grešíka (pytlíkovaný), kontryhel je ve složení hned na druhém místě. 4ili asi dělám dobře. Fakt je, že tu první menstruaci po vysazení prášku jsem měla výrazně menší a taky méně bolestivou, taky jsem nebyla ani moc oteklá/nafouklá jako jindy.
Levanduli bych klidně zkusila pěstovat, jenže nemám ani ten balkón :unamused: . A že mi bylinky uvnitř v bytě zajdou, to je skoro jisté.
4. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
Nikuse: jedeme s našima a se známýma do chorvatska, někam na makarskou, už se docela těším. Já nic pěstovat nemůžu, protože mi všechno umře :slight_smile: asi by to bylo stejné i s bylinkama. U mě to jistí jen kaktusy :grinning:
4. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky jsme z práce doma :grinning: takže hurá na klábosení :grinning: a jdu vás pomali dočíst - jo manža za chvíli přijede, je středa :grinning:
4. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
holky proč pěstujete levanduli :sweat_smile: ? to jen tak nebo to ještě na něco používáte?
4. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.