• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Mysko já jí používám jedině na uklidnění :grinning: Líbí se mi jak voní a jako dekorace usušená se super a je i proti bolestem hlavy :wink: Ale mě právě že chcípne i kaktus takže asi jsem už dospěla že se o to dokážu teď už postarat :grinning: Mafix :Makarská je fajn,ale je tam neskutečně moc turistu já byla naposledy v nějaké rybářské osadě a super.Jen mi příde v chorvatsku dost draho :unamused:
To je sranda jak se tu všechny těšily na středu :slight_smile:
4. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@nikuse jéééééééééééé mě rozkvetl ibišek :grinning:
se těším až poletíme k moři :slight_smile:
4. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Na dovču jsme vybrali menší městečko, menší hotýlek, tak snad to moc zalidněné nebude. Levandule je na bolest hlavy? Tak to si ji možná pořídím, poslední dobou mě hlava třeští pořád. Nevím jestli z práce nebo co, ale je to vždycky v období, jako by se ozývala ovulka, což je blbost, když beru HA, asi se moc pozoruju :grinning:
4. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@myska84 Taky bych někam jela třeby i do Italie :frowning2: Naposledy jsem byla asi pčed 3lety a to právě v chorvatsku.Můj sen jsou Pompeje v italii ale to není na válení je to spíš poznávací zájezd
4. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@mafix Já jí budu sušit a pak si ušiju takové látkové polštářky tam jí pak narvu a to se dá pod polštář a mělo by to pomoct.Teda aspoň mě to pomáhá.chi udělat i pro mamču hodně trpí na bolesti hlavy
4. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@mafix a kam jedete?
@nikuse jsem to asi už psala, ale to je jedno :slight_smile: máme na výběr několik destinací: kos, rhodos, kréta, řecko, tunis a djerba, ale manža do tunisu ani na djerbu moc nechce.... :confounded:
4. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Myško, a kam letíte? Ibišek jsem měla několik let a ne a ne kvést, tak jsem ho za trest vyhodila a mamča mi koupila nový a ten už kvete (asi ze strachu) :slight_smile:
4. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
Kamarádka byla v tunisu a vypadalo to tam moc pěkně,z fotek tak nevim jak ve skutečnosti.Ale řecko mě taky láká
4. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Mysko, kdybych si mohla vybrat jako vy, tak si vyberu řecko, tak bych se chtěla podívat.
4. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@mafix jenže tam jsou pořád ty stávky a to mě odrazuje ale manža tam jet chce a já ani nevím, jak to že ten ibišek začal kvést, ale když jsem ho dala blíž k oknu, tak jsem zjistila, že tam raší nový lupeny
@nikuse tam bych se chtěla podívat
4. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
Máš pravdu, asi bych počkala,až se to v tom Řecku trochu uklidní.
4. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
čus holky,tak jsem si sem zaběhla před kopou prádla na vyžehlení co mě čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikčo,v Itálii jsem byla před 2 rokama,jeli jsme Pompeje,sopka(Vezuv),Řím,Vatikán a fakt jako pecka!A v Řecku jsme byli před necelým měsícen na svatebce_Rhodos(chjo,jak mě se stejská :frowning2: )a taky super,jenže to byli navíc líbánky,takže to bylo provoněný novomanželskou zaláskovaností-nádhera!!! :dizzy_face:Já miluju Francii-Provance-tam jsem byla s mamčou,tak tam určitě někdy zavítáme i s manžou :slight_smile:
4. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
Náš kamarád hraje házenou v řecku už několik let,a říkal že ty stávky jsou jen v athénách.Ale krize je všude v řecku
4. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@lera1 jsem tu kupu žehlihla v neděli fuj :slight_smile:
@nikuse v tv to vypadá, jak kdyby to bylo všude :confounded: chjo, času dost, uvidíme kam vůbec poletíme :grinning:.
a manže nikde :confounded: ... a pořád mu někdo volá, zapomněl si mobil doma :grinning:
4. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@lera1 ve Francii jsemnikdy nebyla a ni mě moc neláká :sweat_smile:
Holky já už dva roky nežehlim jen věci které jsou opravdu hodně pomačkané.Naučila jsem se je dobře skládat :grinning:
4. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@nikuse a proto jsem 3/4 věcí složila :grinning: a zbytek vyžehlila, ale i tak to byl masakr
4. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@myska84 :grinning: :grinning: :grinning: ty jo nám tady teď začalo hrozně pršet a i se setmělo.Asi ještě před 2hodinami jsem koukal na film''hory mají oči'' a teď jsem postará strachy :frowning2:
4. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@nikuse to je asi horor, že? :sweat_smile:
4. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
Jéé,koukám,že nejsem jediná,která nesnáší žehlení,taky to pěkně skládám a žehlím jen to,co fakt musim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V Řecku jsem byla,v Leptokarii,a musím říct,že tam bylo náádherně !!! Hlavně lidi byli hrozně moc milý :slight_smile: Moře bylo taky krásně čistý,no dovča bez chyby..Ale já teda miluju Španělsko,tam jsem byla 2x a strašně mě láká Tunisko,ale tam pojedeme s manžou až budeme mít děti větší :grinning:

Mafix , a kdy vysazuješ HA ?
Já jsem HA brala 5let a měsíčky v pohoooo :slight_smile: ,ale myslím si,že velkej podíl má na tom ten kontryhel..

Jéé a vy se všechny těšíte na středu?Holky,středa je jen pro důchodce,ti mohou už jen ve středu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@andilek261 myslím, že u nás to padne, manža měl přijet už před půl hoďkou a nemůžu mu ani zavolat kde je, protože si nechal doma mobil :confounded:
4. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@andilek261 No já třeba měla5let prášky a teď 2roky nuvaring a vysadila jsem minulý víkend a asi 3dny na to jsem to dostala přitom jsem to měla dostat až přístí týden.Takže jestli to dostanu ještě příští týden tak mě picne :confounded:
Mysko to je horor a dost hnusnej.Neni strašidelný,ale nechutný je dost :confused:
4. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
My jsem dneska taky drželi středu :wink: Jinak žehlení prádla mi moc nejde, nebaví mě to a koneckonců manželovi to jde líp. Výsledek je ten, že se žehlí jen to nezbytně nutné a žehlí manžel nebo má jeho nejmladší sestra (ještě studující střední) brigádu.
4. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Andílek, poslední HA budu brát příští pátek. Sice už bude končit dovolená, ale za to se můžu těšit na snaženíčko :slight_smile: O žehlení mi ani nemluvte, manžel si zvykl nosit košile a ty žehlit, je fakt děs. Taky se snažím co nejvíc skládat, ale těm košilím se asi nevyhnu.
4. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
já žehlim i ponožky....................kecáááám :grinning: manža má právě taky košile(vrrrrrrrrr)a tak kopa prádla je pro mě tak 10 košil a 2 trička,páč jinak taky skládám :grinning:
u nás je teď nešťastnej kamarád,takže asi taky bude ze středy nic :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Já mám z žehlení takový děs, že když vybíráme v obchodě košili, tak jedním z parametrů je, jak se to bude žehlit :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Holky já bych žehliala hrozně se totiž u toho odreaguju,ale háček je v tom že když jsem se rozešla s bývalim tak trochu si ponechal moje věci a mezi nima je i žehlička a novou jsem si pořád nekoupila :sweat_smile:
Holky to já už jsem si ze skříně vytáhla i moje sexy prádélko ze svatební noci :grinning: Teď mi volal že už budu zachvilku doma ,tak mu musim naplnit bříško,nechám ho chvilku zahrát na počáku a pak na něj skočim jako amazonka :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Nikuse: kdyby tak manžílek tušil, co na něj chystáš :grinning:
4. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@mafix Kdyby to věděl tak na mě skočí on už u dveří,ale to by bylo po prádýlku :wink:
4. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
:grinning:
4. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
Teda dnes je tu nějak moc klid, že by to vážně bylo tou středou? :wink:
4. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.