• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Já simyslim,že ano :grinning: všechny jsme se na ní těšily :wink: Už je tu.Můj plán právě začíná :grinning:
4. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
Nikuse,ty jsi divoška :D Na tyhle časy ráda vzpomínám,ted už se nedá nic naplánovat - například,Honzík ještě nespí a hraje si tu,takže nějaký plán by mi dnes nevyšel.. Ale neva,Honzíček je moje zlatíčko největší !!!
Čučím na Primu a těm ženským bych nasekala na prdel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
já jsem svoji krásnou sexy košilku na svatební noci nepoužila(páč,po dlouhém sundávaní šatů,jsme si s manžou dali sprchu a já pak vešla do pokoje už jen v ručníku,takže to byl můj noční svatební oděv) :grinning: ale to nic nezměnilo na krásné novomanželské noci :dizzy_face: no a tak košilku sem tam vytáhnu.... :wink:
4. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
andilek:no ja na to nejriv chtela koukat ze zvedavosti,ale pak jsem to vypla...asi je to síla,viď :confused:
4. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
čau baby :slight_smile:
moc děkuju za všecky gratulace k těm 2 čárkám a přeju ať se taky co nejdřív přidáte :slight_smile:
já vůbec nečekala, že to výjde hned na poprvé, a taky se ani nedostavila očekávaná radost z toho zjištění, spíš jsem taková rozpačitá ... a taky tomu ještě tak úplně nevěřím ... a bojím se, že bych to ještě mohla zakřiknout
bohužel teď na net nemám vůbec čas, bo stavíme barák a teď zrovna děláme střechu, takže to je od nevidím do nevidím ... btw. dneska už skoro nevidím :slight_smile: dobrou noc a ještě jednou díky :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
dobrý dáno :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobrý ránko,
koukám,že včerejší rozprava byla zajímavá. :grinning: Naše svatební noc byla spací :grinning: Celý svatební den byl náročnej a úžasnej a večer??? Pád do postele,ale byla posvatební......noc................ :grinning:
5. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojte holky, mám takový dotaz.
Chceme se snažit od srpna o druhé miminko, ale jak posledních 5 měsíců, po vysazení HA, jsem měla menstruaci přesnou téměř na hodinu, tak ted, když už má jít do tuhého ji ne a ne dostat!!!
Těhotná bych být neměla, dávali jsme si pozor a stejně těhotenký test je negativní.
Jen mě prostě zarazilo proč zrovna ted bych ji neměla dostat, když vždycky to klapalo naprosto přesně??!
Pak budu mít rozhozenou ovulaci a fakt jsem z toho docela zděšená.. :frowning2:

Nevíte někdo o tom něco??
5. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@otaznik No zdá se mi,že to může být i nervového původu. Stres nebo tak něco. Taky se mi to opozdilo minule o pár dní.... Dle mého v tomhle taky hraje roli psychika........Takže klid a pohoda a ono to dorazí......
5. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme měli místo stavební noci spíš svatební ráno. Taky jsme přijeli domů tak zničení, že jsme odpadli hodně brzo. Otazník: taky myslím, že by to mohlo být z nervů, že teď teda začínáte, chvilku vydrž. Nebo zajdi k doktorovi a budeś vědět hned na čem jsi.
5. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky vaše amazonka je zpět :grinning: :grinning: :grinning: .Naše svatební noc proběhla ,ale já byla úplně vyřízená takže to bylo opravdu krátké :wink: Teď jsem dozarila z českého konzulátu a musim říct,že co se týče vyřizování papírů němci nemájí chybu.Ten slovák tam se tvářil jako hovno na špejli a jako by s ničím nechtěl pomoct :angry: Ale neva pas bude tak aspoň že tak.
Otaznik: Myslim si že to bude psychikou.Nesmíš na to tak myslet.Já měla teď to samé.Pořád jsem si říkala,že to nesmim dostat a musím být těhotná a po 3dnech jsem to dostala i když se ms měla dostavit až za 12dní :unamused:
5. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Nikuse: ty úřady, to je vždycky za trest, ať to vyřizuješ kdekoli.
5. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@mafix Ty jo tady v německu ne.Jsou usměvaví a ještě ti pomáhají obvolávat když něco potřebuješ :wink: Jsem se vždy smála když mamka nadávala na český úřady ,ale teď vidim že měla pravdu :sweat_smile: No ale naštěstí už to mam hotový tak jen doufám,že mi z čech ten pas dorazí :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@lera1 No bylo to fakt drsný,jako jak to někdo může vyslovit,že mu dítě ničí život a že lituje že ho má?To musí bejt šílená kráva,měla jsem chut rozbít televizi fakt :rolling_eyes: A jak tam jeden táta od dvojčat řekl,že neví co s nima,že je s nima nuda?Debil..Fakt,někteří lidi by vůbec děti mít neměli !!!!!!
A jedna ženská,taková fiflena,tam říkala,jak jí všichni tvrdili,že pár dní po porodiú už o té bolesti nebude vědět a ona že má doma 18m dítko a stále si tu bolest moc dobře pamatuje,mám fakt dost..Jako já si tu bolest už fakt nevybavim,vím jen,že to bylo hodně nepříjemný,ale že bych na porod měla špatné vzpomínky kvůli bolesti?No to vůbec..
Všeobecně si tam ty maminy stěžovali,že tím že mají děti,tak nemají čas na sebe,nemají své osobní volno a každý den dělají to samé,ale s tím se snad dalo počítat ne? No fakt mě to vytočilo do ruda !!!!!

Hihi,koukám,že se tu bavíte o svatební noci,tak my ji měli až 3.den po svatbě :grinning: Byli jsme po svatbě unavení a další dny jsme byli ještě v pořádné euforii :grinning:
5. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@andilek261 Ty jo na co jsi to koukala :astonished: ?
5. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
U nás taky svatební noc neproběhla, byli jsme úplně unavení, spát jsme šli po druhé hodině v noci, spali jsme v hotelu/teda spíš hotýlku (má tak 10 pokojů celkem). Manžel mi pomohl ze šatů a ještě před spaním mi z vlasů vytahal moře sponek, prej jak se ti tam tolik sponek mohlo vejít, to snad není možný, to máš napíchaný snad až uvnitř hlavy a pod. a při tom mi říkal Robocope :grinning:
5. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@nikuse Včera na Primě dávali dokument - Dítě mi zničilo život
5. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
@andilek261 No chtěla bych vidět v dospělosti jak moje rodiče o mě někdy mluvili že jsem pro ně přítěž.Jak to může nikdo říct!!!! :angry: Tak proč ty děti chtěli?!No ještě že tu nemám českou televizi
5. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
ahoj holky
5. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@nikuse mě o úřadech vyprávěj. včera jsem jak kravka valila na magistrát, div jsem se nazabila s tím, že už mám vyřízenou op, protože a netu to bylo uvedený. paní, ale opravdu příjemná, se mi omuvila, že je to divný, a op tam není, že jsem se asi přehlídla. tak jsem letěla nazpátek do práce, koukla jsem se znovu a kdyby mi šel z práce odeslat mail, tak ji asi něco od plic napíšu, že nejsem blbá. načeš jsem se dneska ráno podíval a zase stejná informace. tak jsem zvedla telefon a paní mi řekla, že se velice omlouvá, ale že ta moje op tam byla ale už mě na chotbě nezastihli :angry: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a při tom ze mě dělala vola.
@andilek261 a co to je za pořad, dítě mi zničilo život? jak to nějaká kráva může říct? :angry:
5. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@myska84 :grinning: já to řékám ,český úřady.Hlavně teď kamarádka dělal pas pro svou malou dcerku a prosila je jestli by to nešlo nějak urychlit,že žijou v německu a musí co nejdřív odcestovat.Tak jí paní řekla že občank,pasy,...... jsou hotový většinou do 2týdnů max.Že prý mají nařízeno říkat ať si to lidi vyzvednou tak za 3-4týdny,ale přitom jim to tam leží už po 14dnech.Takže s tebou pěkně vyšplouchla.No jo ještě nebýt tak líný ,to by totiž se musela podívat pořádně ,ale to přeci nejde náhodou by pracovala :wink: Já nesnášim úřady.Třeba i pracák: Teď jsem bohužel nezaměstnaná protože jsem nedostala v divadle smlouvu a bohužel moc těch divadel není.No tak jsem na pracáku.Tady v německu vlezeš na pracák je to tam čistý,nikdo nikde a hlavně všichni ochotní.Minule mi obvolávali nějaká divadla s penězi nebyl problém no prostě paráda.V čechách jsem byla jednou s mamkou když ona hledala praci no a paráda :sweat_smile: to byl fakt hnus.Takže úředy já ze srdce nenávidim :angry: Naštěstí když teď něco vyřizujeme tak to nechávám na manželovi přeci jen mluví líp německy a já bych na ně neměla nervíky :wink:
5. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@nikuse hehe sranda a proto si zítra zavolám na pasy, protože jim taky vypadlo, že bych ho měla mít a jestli mi řeknou, že jsem se podívala špatně, tak jim řeknu, ať se podívají na net, protože pas mám hotový už po 14 dnech, aniž bych to chtěla. no taky úp je hnus fialovej fůůůůůůůůůůůj
5. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@myska84 Přesně musíš být příjemná ,ale pokud jsou neochotní a nezvladájí svojí práci pak jim dupni na krk :wink: A pokud je psáno na netu že tam je tak proč by to tam jinak bylo.
Ty jo já snad prasku.Už asi 2dny nedělám nic jiného než že žeru jako kyselina :rolling_eyes: Jen teď za hodinu jsem snědla 4malé čokoládové tyčky(a to čokynu moc nemusim),banán s kakaem,jogurt,5 minipizzinek a chleba se salámem :unamused: Až mě teď z toho bolí žaludek
5. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@nikuse je fuj čokoláda :grinning: tak tu nemusím už vůbec :grinning: tak třeba je to znamení :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@myska84 Já jako málá jí milovala teď se jí dotknu málokdy no asi mám pažraví měsíc :grinning:
Hele teď mě tak napadlo může být ženská těhotná i když má ten měsíc ms?A jak vůbec bolí podbřišek když je tehu? :slight_smile:
5. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@nikuse jj může moje kamarádka díky tomu pozanala, že je těhu až v 5 nebo 6 měsíci
5. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
holky kde dneska jste? :confused:
5. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@myska84 Aha tak to je trochu nemilé :sweat_smile: ,ale potom asi hezké zjištění :wink:
No taky si říkám,jestli se na nás nevyprdli.Bože já už mam zase hlad jdu si něco ukuchtit :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@nikuse tak u ní to byl šok :slight_smile: ale teď je ráda. no já myslela, že dneska je čtvrtek :grinning: . a co budeš vařit dobrýho?
5. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
Asi jsme se tak moc těšily na tu středu ,že některé znás asi zapomněli vylézt z postele :grinning: :grinning: :grinning: Rýži s dešenou zeleninkou.Když už mám baštit takhle pozdě tak ať to není nějaká blbost . . . . . . no ale stejně za hoďku budu zase v lednici.No uvidim počkám do příštího týdne a pak zkusím testík :wink: třeba se to povedlo a já si celou dobu myslela že ne
5. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.