• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Ahoj holky, jak se máte? Musím souhlasit, že nejhorší úřad je opravdu pracák. Taky jsem měla tu čest tam být nějakou dobu evidovaná a doufám, že už to nikdy nezažiju. Koukali na mě jak na idiota, že se mi nechce pracovat, seděla jsem tam s takovýma, kteří opravdu vypadali, že už několik let nepracovali a mě házeli do stejného pytle s nima. Fuj, fakt už ne. A ms opravdu můžeš mít i během těhu. Jsou případy, jak piše Myska, že až do pátého měsíce nepoznali, že čekají mimčo.
5. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Nikuse: zítra odjíždím na tu dovču, tak se budu těšit, že až přijedu, tak tu budeš mít nahlášené dvě čárečky na testíku, držím pěsti :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@mafix tak je to fakt s tím pracákem, ale jelikož jsem tý svojí, co se o mě stara a hledala práci, věděla, že se hlásím na vš a chci studovat, chovala úplně jinak
5. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
já teda dneska píšu :confounded: * jelikož jsem ji řekla, že se hlásím na vš
5. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@mafix No konečně a kde je zbytek :wink: :grinning: ?Přesně,ale tady fakt se mi snaží pomoct fakt super a úplně něco jiného.Ty jo tak to by byla pecka kdybych si udělala ten test a ono by to vyšlo :dizzy_face: A nebo jsem si to nějak vsugerovala a teď mě bolí to břicho jen proto že mi to skončilo :unamused:
5. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@nikuse mě taky po skončení ms pobolívalo v pobřišku ale říkala jsem si, že se tenhle měsíc nebudu kontrolovat
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@myska84 já se o to taky snažim.Zezačátku mi to nešlo,ale teď už na to tolik nemyslim.Prostě otěhotnim až otěhotnim nebudu nic lámat přes koleno :wink: No uvidim třeba to zítra bude v pohodě a já budu naštvaná dva dny že opět nic a pak budu zase v pohodě :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@nikuse je si ani nebudu kontrolovat čípek, prostě máme celý srpen na to a je to :grinning:
5. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Je pravda, že já na pracáku byla v době, kdy byla vysoká nezaměstnanost, tak jsem tam nemusela být tak často, ale i tak ten pocit bych už zažít nechtěla. Kde je zbytek teda nevím. Středa není, víkend aby byly holky na cestách taky není, tak ledaže by vzaly zodpovědně touhu po miminku a nenechali nic náhodě :slight_smile: A já zatím nemůžu soudit, jestli po ms bolí břicho nebo ne. Poslední přírodní ms jsem měla tak dávno, že si ani nepamatuju, jak jsem to prožívala.
5. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Přijde mi hrozně hezký takový to těšení se, zda to vyšlo nebo ne, už se nemůžu dočkat. I když asi pokaždé to bude zklamání, když to nevyjde.
5. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@mafix já mám pocit že mě břicho bolí furt :grinning: , a když sviště, tak by se mělo snažit obden :sweat_smile: a nejlíp po 3 dnech, aby uzrály spermie
5. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@mafix první test, zklamání, druhý test.....zase a třetí jsem málem obrečela, takže jestli můžu doporučit, testovat po vynechání ms dřív to fakt nemá smysl :frowning2:
5. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
Já byla teď na pracáku poprvé a cítila jsem se teda pějně blbě,ale co mám dělat když jsem vyučená baletka a nic jiného neumim,proto chci ještě nějakou školu a kurz.Asi to holky vzaly zodpovědně :wink:
Mě většinou bolí břicho před a pak při ms dva dny potom už ne.Ale jak říkám uvidim a ještě je tu možnost že mě zlobí břicho kvůli tomu blbounovi co jsem měla na vaječníku
5. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
a kdy máš dosta ms?
5. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
Taky jsem četla, že snažit se obden je nejlepší, že jsou spermie nejkvalitnější. Zatím mám v plánu, že budu testit, až kdyby nedorazila ms, dřív to asi fakt nemá cenu. Jenže když nevím, jak dlouhý cyklus mám, tak asi bude těžké poznat, kdy už se ms zpozdila a kdy ne :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@mafix já to taky nevím :slight_smile: ale díky kontryhelovýmu čaji se mi cyklus zkrátil, jen jsem ho tenhle mesíc vynechala, tak uvidím
5. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
Kontryhel už mám taky doma v šuplíku :slight_smile: Co si matně vzpomínám, tak jsem před HA neměla ms pravidelnou vůbec, takže jsem vyzbrojena :grinning:
5. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
holky mě se zdálo o bejvalým a celej den jsem z toho zase rozhozená :frowning2:
5. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Myska: občas dokážou být sny hodně živé, že...
5. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@mafix na to že spolu nejsme 4 roky tak prostě to tam někde uvnitř pořád je :frowning2: a nedokážu se toho zbavit a nevím proč :frowning2:
5. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Občas sny čerpají z reality, občas je to opravdu absolutní nesmysl, co se zdá. Nevím, jak je to u tebe, jestli sen něco znamenal nebo ne...
5. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
Jak někdo říká, že se mu nic nezdá, tak já to mám absolutně naopak. Za jednu noc klidně i několik snů, jen si je nepamatuju celé. Mě se sny zdají třeba i když jen na chvíli usnu v autobusu cestou z práce...
5. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@mafix znamenal, ublížil.....a hodně no nic nebudu si tu vylívat srdíčko nad něčím, co se kdysi stalo :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Mysko, jestli Ti to pomůže, tak klidně vylívej...
5. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@myska84 no já ji měla dostat teď co bude pondělí ,ale dostala jsem jí dřív a včera mi akorád skončila :unamused:
5. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
Nikuse: tak to třeba nebyla ms, ale jen trošku krve při uhnizďování drobečka :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@nikuse já bych počkala až do další, ať nejsi fakt zklamaná
@mafix nevím jestli to pomůže :slight_smile:......, někdy ti to, nebo i třeba holkám, napíšu....manžel mě teď přemlouvá, ať jdu chrnět, chudák je utahanej jak kotě :grinning:
tak holky pa zítra
5. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
No měla jsem to 4dny a z toho ten 4 to bylo už jen slabý,ale krvácela jsem jako při normální ms.Ale bylo by to hezký :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@nikuse tak si jdi zítra koupit test :slight_smile: a uvidíš :wink:
5. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@myska84 Brou noc :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.