• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Myska: ok, tak utíkej za manžílkem, taky nerada usínám sama :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@myska84 asi by se mi nic neukázalo protože jme měli sex před 7dny
5. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
Nikuse: je možné, že těhotná jsi, ale asi bych taky počkala až do další, ať si neděláš plané naděje, a když by to vyšlo, tak to aspon bude příjemné překvapení.
5. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@mafix Asi to tak udělam,ale nejhorší je že já vlastně nevim kdy mám mít další ms když se mi to takhle zblblo :confounded:
5. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
Tak už budu taky končit, za chvilku mi začínají Tudorovci, tak se jdu dívat. Zítra k večeru vyrážíme na tu dovču, tak nevím, jestli budu mít ještě čas, se tu zítra objevit. Kdyby ne, tak držím pěstičky, ať se co nejvíce z vás zadaří a za týden si tu přečtu aspon nějakou potěšující zprávu, že přibyl někdo další v řadě těhulek. ahoj
5. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
jééé ty jsou super.Tak ti přeju pěknou dovču a dávejte na sebe pozor :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
Nikuse: no to máš pravdu, jestli jsi to měla teď tak dřív, že těžko říct, jak to bude dál. Ale jestli jsi to do teď měla docela pravidelný a teď to byla jen vyjímka, tak bych se držela délky cyklu jak jsi to měla do teď.
@mafix ok dám na tvou radu :wink:
autor
Teď když čtu svůj poslední příspěvek, tak už fakt musím jít spát. Jsem to napsala, jak telisko :grinning: No, snad jde pochopit, jak jsem to myslela. Pozor dávat budeme, děkuju.
5. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
dobrý ráno holky :slight_smile: venku nám trošku víc sprchlo a v noci byla bouřka :grinning:
6. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
dobré ranko,ty jo vy jste se teda rozepsaly ja tu nebyla dva dny a vy tda jedete ani jsem vas nestacila precist Ale meli jste tema svatebni noc no my jsme ji meli až za 2 dny ale užili jsme si ji a tet nas čeka dvoulete vyročí už se na to zase těším je to jako by to bylo včera :slight_smile:a na dovču letos nikam nejedeme opravujeme domek tak si ju udelame na stavbe :frowning2:To byla teda bouřka muj musel aj zavirat okna a ja tak nesnasim bouřky :astonished:
6. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás tedy jenom sprchlo,ale já vůbec poslední dobou nemůžu spát ať je bouřka nebo ne :unamused: Asi je to tím,že tu bydlíme jen 14dní tak jsem si ještě asi nezvykla.
Mysko tak nebudeš věřit,ale dělala jsem si ráno ovu testík a je pozitivní jsou tam dvě.Tak já to mám asi fakt nějaký pomatený.Před 2dny mi skončí ms a mám hned ovu :grinning:
6. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
ty jo a zase tu nikdo není :grinning: že by se pátek rovnal středě :grinning: ? doufám, že u nás jo :grinning:
@nikuse jsem měla taky po 2 dnech po ms pocit že mám ovu ale netestila jsem, chci být tenhle měsíc v poho :sweat_smile: ale pocit pobolívání v podbřišku mám pořád :slight_smile:
@ple my jsme taky neměli svatební noc, vedle v pokoji spala kamarádka na jednu stranu mě to bylo blý a stejně jsme padli za vlast :grinning: tak jsme si to užili až po dvou dnech :grinning:
6. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahojík holky,já vás fakt nějak nestíhám..Navíc mám dneska neskutečně blbou náladu :unamused: Honzík má první období vzdoru,takže je to s ním fakt veselý..Kurnk,nic se mi nechce,fakt na facku!

Nikuse,ty máš ale zajímavej cyklus :grinning: Tak šup na to :grinning:
6. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@andilek261 a kolik že je honzíkovi?
6. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
Holky tak se semínko zasadilo už jen aby se chytlo :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám že všechny o svatební noci spaly :sweat_smile:To já jsem se stihla vykoupat,obléct sexy prádelko a šup na to.a to jsme šli do hotelového pokoje kolem2ráno :wink:
6. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@myska84 30.7. mu bylo 20 měsíců .. Utíká to tak strašně rychle,vždyt se nedavno narodil,pamatuju si to,jakoby to bylo dnes..

Nikuse,tak super,že jste zasadili :grinning: Držím pěstičkyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

Jej,taky už bych se chtěla snažit,jsem zvědavá,kdy manža bude chtít :frowning2: A tak důležitý je,že mám vysazenou HA a až bude chtít,tak to tam prostě prskne :grinning: Kéž by to bylo už dnes :grinning:
6. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
@nikuse :grinning: jsi mě jako málo rozesmála :grinning: taky bych ho dneska zase ráda zasadila :grinning: , ale uvidím jak to dopadne
@andilek261 tak to už je velikej kluk :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@myska84 To jo,už je to velikej kluk,moje štěstíčko :grinning:
Holky,já chci taky sázeeeeeeeeeeeeeeeeeet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kurnik,proč je to u nás tak složitý? :unamused:
6. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
Tý jo,manža přijde za hodinu z práce :slight_smile: Kéž by dnes něco bylo,ikdyž tomu fakt nevěřim..Já jsem po vysazení nadrženka a manža je nějak bez chuti,paráda :unamused:
6. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
@andilek261 tak to abys za chvíli strojila svatbu :grinning: a nemáš pocit že jsi za tu dobu, co je honzík, zestárla? a jak to že je to složitý? :frowning2:
6. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
@andilek261 A už je mu líp?To víš kluci ,ty mají svojí hlavu :wink:
Holky kurňa já vám říkam jestli to tam bude tak se tu všechny sejdeme s rychlýma šuntama :grinning: :grinning: :grinning: Radši se nebudu radovat ani na to myslet nebo pak budu čumět j´jako péro z gauče až to zase dostanu :grinning:
6. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
@nikuse já říkám pořád že se sázet musím obden :grinning:
6. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@andilek261 Já mám taky pořád chuť a on vůbec protože teď toho má hodně v práci,ale dneska se mu chtělo tak jsme toho využili :slight_smile: A třeba by chtěljen to neřekl nebo jste se o tom bavili.a co malej chtěl by segru nebo brášku? :wink:
6. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@myska84 Taky že to bylo obden :wink:
6. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
teda já fakt píšu hovadiny :grinning: : že se sázet musí obden :grinning:
6. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
@nikuse a proto tě budu následovat :grinning:
6. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
to já taky místo toho abych napsala s rychlýma ŠPUNTAMA napsala jsem šuntama :grinning: musim s hafékem ven jsem tu zachvilku
6. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
@myska84 Zestárla?To ani ne,spíš bych řekla,že jsem se hodně změnila,už jsem prostě máma :grinning: Ted je pro mě na prvním místě Honzíček a vše se točí jen kolem něj.. A složitý je to u nás proto,že já už cca 3 měsíce toužím po druhým miminku a manža o tom nechtěl ani slyšet,ale všichni kolem do něj hustěj,že Honzík sourozence potřebuje,tak jsme se domluvili,že vysadím HA a až bude chtít,tak to tam nasází,ale kdy to bude?Ráda bych to stihla do Honzíkových 3let a snaším milováním,kdo ví,kdy do toho vpluju :unamused:

Nikuse,bylo by super,kdyby to vyšlo,ale raději na to opravdu moc nemysli,člověk je pak tak zklamanej..Ted se snaží i moje ségra,ted už 4.měsíc a pokaždé je tak zklamaná,jsem jí už párkrát říkala,at na to nemyslí,at to nechá být,at si představí,že zobe pilule a ono to přijde,4 měsíce je přeci jen krátká doba..
6. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@andilek261 no, tak u nás to bude asi stejně jako u vás....páč pokud bude první kluk, tak je jasné, že bude jedináček a já jedináčka nechci ....no 4 měsíce je krátká doba, ale i tak mě to přijde už dlouho :sweat_smile:
6. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.