• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@nikuse jej,to nevim,jestli by chtěl,on nám to neřekne :grinning: Ale má moc rád děti a moc rád si s nimi hraje :grinning: Hlavně Honzík je hrozně fixovanej na tatku,už proto by byl sourozenec dobrej,aby Honzík věděl,že se tatka nemůže věnovat jen jemu!
Chjoo,někdy mě chytne tak nostalgická nálada a prohlížím si fotky,kdy jsem byla těhu,fotky z utz a první fotečky Honzíka..
6. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@andilek261 a já dneska viděla nevěstu....chjo, ten den strašně rychle utekl
6. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@myska84 Manžel chtěl hrozně moc holčičku :D A já teda jedináčka nechci ani omylem,taky jsem ráda,že mám ségru a on by měl být sám?Mě to přijde smutný a vůči Honzíkovi sobecký..
Hele,my když jsme se snažili o Honzíčka,tak jsem si žíkala,do roka to snad vyjde :D A tak jsem to nijak neřešila :D a přišlo to v dobu,kdy jsem to opravdu nečekala :D
6. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@andilek261 on spíš soudí to, že se ze ségrou hádeme, já neříkám že ne a že ji prostě neřeknu svůj vlastní názor a co si myslí apod.....ale jako jedináček nemůžu pochopit, jaký to je mít sourozence a jsem ráda, že mi šla ségra i za svědka, prostě to bude furt moje ségra :sweat_smile:
6. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@myska84 hele,my si se ségrou rozumíme až od doby,co jsem otěhotněla :slight_smile: Ted si rozumíme jak nikdy a za nic bych ji nevyměnila..Musí být smutný,být sama,navíc každý jedináček,kterého znám,tak chce mít více dětí už jen proto,aby ten prcek nebyl sám,jako on či ona..
6. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@andilek261 ho stejně zpracuju :grinning:
6. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
Tak já se zatím loučím,jdu koupat Honzíka,pak bude večeřet a pak šupem do postýlky,at mají maminka a tatínek taky čas na sebe :grinning:
6. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@andilek261 :slight_smile: pa a pořádně zasejte :grinning:
6. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
Já měla kamarádku a ty se snažili 2roky a furt nic.Jsem jí říkala že by měli zajít k doktorce že to neni možný no nevim co nakonec udělal protože už jsem o ni asi rok neslyšela :unamused:
Já měla super o že jsem měla ten kroužek.Jsou tam hormony ale je tam psáno že už dvě hoďky po vyndání je možnost otěhotnět :wink: A vysadila jsem ho taky nedávno jsou to asi 2týdny takže pokud by to vyšlo takhle rychle tak bych čučela :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@nikuse za chvíli tady budeme všechny hlásit // :grinning: , jejda mám hlad a manže nikde
6. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@myska84 No v to doufám :wink: Mě manžel odjel má zápas v jiném městě tak mám chvilku klid a jdu si udělat česnekovou pomazánku no co už jsme zasadili takže sex dneska ani zítra nečekam tak si ji mlžu dát :grinning:
6. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@nikuse a on je němec nebo jste oba češi?
6. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@myska84 Já jsem slovenka ,ale už dlouho žiju v čechách a on je čech.Je ze Zlína.Můj Baťák :grinning:
6. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@nikuse tak to jste oba dobří že jste šli do německa
6. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
Oba jsme tu dostali práci.Manžel je tu už 7let a já 2roky a vtipný je že jsme se potkali právě v německu :grinning: Já jsem tu spokojená.Sice teď bez práce,ale už jsem si tu docela zvykla.A hlavně stou prací co oba n´máme bysme se v čechách neuživili ani kdyby jsme dali platy dohromady :unamused:
6. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@nikuse pokud je vám tam oběma fajn tak proč ne :slight_smile: jsem v německu nikdy nebyla
6. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@myska84 ono taky záleží na tom v jakým měste si a opravdu i jestli je to východ nebo západ.Předtim jsme byli na východě a teď jsme v essenu to je západ a fakt je to rozdíl.I mi chvilku trvalo než jsem si zvykla na tu mentalitu ,ale teď už je to v pohodě.Hlavně je tu levný oblečení pro děti :grinning: ne fakt si nestěžuju
6. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
Tak Honzíček je vykoupanej,to byla švanda :D :D :D On je vodní živel :D
Jdu dělat ted na večer obložené talíře :slight_smile: Jo a sexik možná třeba bude,ale pochybuju,že zasejeme,ale bylo by to fajn,mám dva dny po ovu,což je ještě super :D

To by bylo fajn,kdyby jsme tu všechny byli brzy těhulky,jééé,mě to kopání do břuška snad i chybí :grinning:
Mám nahrané video,pár hodin před tím,než mě chytli bolesti,Honzík mě do břicha pěkně kopal a na videu je krásně vidět,jak mi to břicho skáče a jak jsou na něm boule :D Jsem to natočila na poslední chvíli a to jsem to ani nevěděla :D :grinning:
6. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@andilek261 Tak ho znásilni.Předtím než bude mu chtni zadek přimáčkni se k němu a nebo rovnou převezmi otěže :wink: a uvidíš že by pak nakonec byl ještě rád kdyby si byla těhu.Mlj manža taky nechtěl psa a teď už by ho nikomu nedal(blbý přirivnámí,ale je to fakt) :wink: Bože od té doby co jsem vysadila tak jsem hrozně zkažená :grinning:
6. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@nikuse Věř mi,že manža když něco nechce,tak se nenechá,v tom jsem si jistá,ale jdu na něj přes jídlo :grinning: Snědl už jednu mísu se zeleninou a plno chlebíčků a jen se na to podíval a řekl : mamko,ty něco chceš :grinning: :grinning: :grinning: Tak mu říkám : no,třeba jo,tatko :grinning:
Mám slíbenou masáž zad :grinning: :grinning: :grinning: Tak by to mohlo skončit masáží těla i zevnitř :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@andilek261 @nikuse tak u nás se zasývat asi nebude....
6. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: jak nás mají ty chlapi přečtené :grinning: :grinning: :grinning: a my jak jsme všechny stejně vychcané :wink:
třeba jo musíš ho nějak navdnadit.A kdy jste naposledy mluvili o miminku?U naá je to jiné.manželmi moc neřekne on spíš takový že já něco navrhnu a on buď souhlasí a nebo ne.Ale s détětem to byl můj nápad tedy já jsem řekla že bych chtěla rodinu a miminko.a pn mi řekl že je mu 30 ,že mě miluje a ža by taky rád.No tak mu říkám a co s tím uděláme?A on nic tak jsem se ho žeptala jestli mám tedy vysadim a budeme to zkoušet a on že ano.Je zvláštní v těhle věcech,ale teď nedávno jsme byli nakupovat a hráli tam malý děcka fotbal tak koukal a říká takhle bude hrát i můj syn :slight_smile: Tak mi to přišlo hrozně srandovní.A dneska po milování se začal smát a hladit břicho tak mu říkám co blbně a on že se usazuje že tam už bude mimčo že to cítí :grinning: :grinning: :grinning: Tím mě rozsekal :grinning:
6. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@myska84 :astonished: jak to?
6. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@nikuse My jsme o něm nemluvili už asi 14dní :grinning: U nás je to opravdu citlivé téma,tak o tom nerada začínám..
Hele,tvůj manža je stejnej jak ten ségry,ten jí taky hladí břuch a zvedá nohy :D :D :D A jak to ségra dostane,je víc zklamanej on jak ségra..
6. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@andilek261 On je v takových věcech hrozně roztomilý :slight_smile: Včera mi kouká na prsa a ptá se jestli už tam neni mlíko :grinning: :grinning: :grinning: Nikdy nepoznam kdy si dělá srandu a kdy to myslí vážně ale je fakt že když jsem to před tím dostala tak taky z vážněl
6. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
Teda tak fakt nevím, menstruaci jsem měla mít od čtvrtka, od středy mám pocit (tlak v podbřišku), že mrcha dojde ... a pořád nic, dneska jen lehké špinění. No, jestli se do rána nic nestane, tak si udělám Mamatest. Prsa mám trochu zvětšený, ale co já vím, jestli to není jen z vysazení antikoncepce?
6. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Juhuuu a je to tady asi další těhulka :wink: Tak to jsem zvědavá.Já když vysadila tak místo toho abych to dostala za 14dní tak jsem to dostala od vysazení hned za 3dny takže to může být i tím že je to popletené ale radši si ten test udělej :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
No je, ten můj má taky ze mě srandu, že prý mi bude říkat mamčo. V úterý jsem zbodla plné 2 hluboké talíře koprovky s vajíčkem a bramborem a prý, ať se tak necpu, že budu tlustá - tak jsem mu odpověděla, že jistojistě budu :grinning: (poznámce o mém nehorázném cpaní se koprovkou předcházelo pár vět o tom, jak už se těší, až bude mít mimčo).
6. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@andilek261 Ale Honzík je krásňounkej :wink: Je podobný tátovi.Ty jo jsem koukala ty si měla pěkný pupek a pak je tam fotka po porodu a hubena jako proutek,jak se ti to povedlo
6. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@katyxq Mňam koprovka tu miluju,ale neumim jí udělat tak dobrou jako moje mamča.Ty jo tak to jsem zvědavá jak ti to dopadne.Budu držet palce i na nohou :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.