• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
je ahoj holky
@nikuse protože když jsem naznačila, tak manžel jen protočil panenky........takhle mít sviště nebude :grinning:
6. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@myska84 Musís na něj vyčůraně.Neptej se ho hezky vínečko nějaký filmík,obléct si nějaký lehký pyžámko nebo noční košilku kde občas něco vykoukne :wink: Jsme ženské!!!A nebo ho tak nažhavit a pak si ho s prominutím že to tak řeknu osedlej.Za poslední 4dny jsem to tak dělala manžel je tak utahaný z tréninků že když jsem se ho zeptala na sex tak řekl že ne a udělal nádherný výraz.Ale když už jsem měla košilku a v posteli jsem ho laskala tak neodmítnul :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@nikuse :grinning: tak to u nás neexistuje když prostě nechce tak nechce
6. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@myska84 Aha tak to potom asi fakt nezasadíte :unamused:
6. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@nikuse to ne, tak snad zítra a ještě jsem se děla s véčou
6. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@myska84 Měla si mu jí sebrat dokud to ještě neměl snězené :grinning: to by asi čuměl :grinning:
6. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@nikuse jéééééééééééé tak to příště :grinning:
6. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@myska84 Já mam i hereckou průpravu tak toho někdy využívám.Minule se nechtěl milovat tak jsem si vymyslela že mám na zádech asi klíště a že mi ho musí vyndat.Naklusal do ložnice a když zjistil že žádný klíště nemám tak se urazil že kecam a ptal se proč jsem tak oblečená no tal jsem mu řekla že je mi teplo.hele odešel do obýváku,ale za 15min byl u mě :grinning: Takže ti říkám na chlapi platí hlavně vyčůranost.ty jo kde jsou ostatní?Že by andílek šla zapracovat a ostatní jako co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@nikuse když já to asi ještě pořádně nemím :sweat_smile: trapný, že? no vypadá to, jako kdyby všichni sázíjou, psala jsi to tak nebo už blbnu :grinning:
6. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@myska84 Proč by to mělo být trapný?Hele abych řekla pravdu tak já si třeba nikdy nužívala sex pro mě to byla povinnost která mě popravdě nebavila.Tátovo žena mi vž´dy říkal,že si to začnu vychutnávat až tak kolem 30.A taky to hodně dělá antikoncepce.Co jsem vysadila tak bych to mohla mít pořád.taky jsem si říkala že jsem nějaká divná :unamused: No ale můj manžel a vysazení mě přesvědčilo že ne :wink: Každý jsme jiný,a nikdy nic ohledně takových věcí neni trapný jen se na to musí přijít jak :wink: :slight_smile:
no vypadá to že pracují.Lenča už tu taky nebyla dlouho :confused: Ty jo jsem si dala sklenku vína a už jsem zase hyperaktivní,pustila jsem se do cvičení :grinning:
6. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@nikuse jsem zkoušela upravit fotky :grinning: a to je nářez co se dá udělat
6. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
@myska84 to teda pak aby modelky nebyly krasavice :wink: Můj kamarád má jako koníčka focení a dvakrát se mnou fotil jednou v zimě takový starý fotky a teď nedávno akty a upravoval je.No to jsem čuměla jako puk :confused: udělal mi třeba modrý oči a musim říct že na té fotce vypadam úplně jinak(mám čistě zelené) a nebo víc pih na ov´bličeji a taky mi udělal make.up a přitom jsem byla odlíčená.A cojsi dělal s fotkama? :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
@katyxq Jéééé,tak budu moc držet palce,at jsou na testu // :slight_smile: To by bylo super..

@nikuse Jééé,děkuju :sunglasses: No to říká každej,že Honzík je celej táta,ale má moje oči :grinning: Jinak jsem přibrala 15kg a po porodu to šlo hned dolů :slight_smile: a 17dní po porodu jsem byla na své váze,to mě vážně vytočilo,tajně jsem totiž doufala,že mi aspon 5kg zůstane :rolling_eyes:

Jinak večer byl parádní :grinning: Ale nic z toho nebude :unamused: Ale tak příště :grinning:
6. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
@nikuse je totiž problém ten, že svatbu fotil kamarád a dali jsme mu 10 nejhorších fotek na upravní a už týden čekáme co a jak. včera jsem mu psala vzkaz na fb a žádná reakce, hlavně že fotí holky a dělá všechno možný. a poslal mi jen náhledy fotek, tak jsem včera psala bratránkovi, jestli se z kB fotky dá udělat MB a říkal že jo, tak se mi včera podařilo malou fotku zvětšit, ale ještě ji dám maželovi, ať zkusí jak tu malou tak i velkou vytisknout a jestli to bude ok, tak na "pana fotografa" kašlu.
@andilek261 u nás taky nic nebylo, tak doufám, že dneska bude :grinning:
7. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak podle testu nic a menstruace, to se ani za ni snad nedá počítat. Teď jsem z toho jelen, teda laň :unamused: . Možná je na test moc brzo?
7. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@katyxq jak ms probíhala a vypadala? bylo to takový jen lehký špinění?
7. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
Jojo, jen lehký špinění - včera a dneska, pocit že přijde MS mám už od středy.
7. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@katyxq tak pokud se ti nerozjela jako vždycky, tak je tu naděje :grinning:
7. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@myska84 ale u nás bylo :D Ale manža si dal pozor.. Ale bylo to supeeeeeeeeeeeeer :D Však já se dočkám
7. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@katyxq Hele,já jsem měla taky pocit,že MS dostanu,nebo takhle,spíš jsem si byla jistá,že ji dostanu a nedostala a čekala jsem Honzíčka :D Test jsem měla pozitivní 4.den spoždění,ale byli na něm slaboulinké //
7. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@andilek261 jo ták :grinning: já asi bude muset vymyslet jiný prostředí, protože v posteli už mě to přijde blbý a vždycky když si lehnu tak se začnu tlemit :grinning:
7. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
teď nahrávám fotky na rajče ze svatby :sweat_smile:
7. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@katyxq Test by se měl správně dělat až po 14dnech od tí doby co jste měli sex.Jablu to melě taky tak,měla ho negativní.Pak si udělal test po pár dnech a měl ho pozitivní a teď je těhu :slight_smile:
I doktorka mi to jednou řákala že testy je lepší dělat až po 14dnech :wink: Tak chvilku počkej a když se ti opradvu nerozjede tak si ho udělej znovu.

@andilek261 No vidíš tak aspoň bylo něco.
Holky mi všera když jsme semilovali tak se ho ptá m a kde to chce.A on na mě v koupelně(rozměry 1m na 1m) :grinning:
7. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@nikuse hehe bych to taky brala někde jinde, jenže tady to tolik nejde, ještě bydlíme s tchánovcema do jara
7. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@nikuse No jo,malé prostory mají své kouzlo že :D
Já bych chtěla na kuchyňské lince,ale ta naše je tak malá,že by to jaksi nebylo možné..

Hlavně bych radila,nikdy si nedělat test před MS !!! Znám pár holek,co si ho udělali,objevili se jim tam // a pak dostali MS,což znamená,že těhu byli,ale pak se to pustilo,tohle je lepší nevědět..
7. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@andilek261 ty případy jsem taky slyšela
7. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tak jsem do svého fotoblogu vložila další fotečky,tak když budete mít čas a chut,tak klidně nakoukněte :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@andilek261 Já už je viděla moc ti to mateřství sluší :wink: Jo kuchyňská linka to si můžu nechat zdát nemáme rolety v kuchyni :grinning:
Ty jo to jsem ani nevěděla s tím testem před ms :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@andilek261 Malej má moc pěkný úsměv takový kulišak mrňavej :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@nikuse Já myslím,že mateřství sluší téměř každé ženě,každá jakoby rozkvete a je na ní vidět,jak moc je šťastná a spokojená :slight_smile:
Jsem zvědavá,jestli naše druhé bude taky takovej andílek,moje babička,ta úplně nechápe,jak si dokáže vyhrát sám,usne mezi lidmi,ikdyž se v místnosti ječí a řve,celkem i poslouchá,no nemůžu si nějak na nic stěžovat,je tak strašně hodnej,by mě zajímalo,po kom to má :D

Hele a to bydlíte v přízemí? :D Pač mě přijde celkem vzrušující,když by se někdo koukal a já bych o tom nevěděla :D Ale už jenom ten pocit :grinning:
7. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.