• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@andilek261 Vypadá jako zlatíčko :wink:
Ne bydlíme v podkroví,ale je sem vidět z protějších baráků.Všude už máme bambusové rolety jen do kychyně sem nic nechtěla je to zbytečný.No to mě taky proto jsme nakonec zůstali v obýváku s otevřeným balkonem,tedy nejde tam nic vidět ale slyšet ano :grinning: Jo my máme dobré vzpomínky z minulého léta :wink: Máme to rádi všude možně jen ne v postely :grinning:
7. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@nikuse Taky to mám ráda na jiných místech :D Manža mě furt láká na balkon :D Bydlíme v 7.patře a kolem nás jsou paneláky i 12patrové,takže je k nám vidět a hlavně by to bylo moc slyšet :D Ale láká mě to taky :D
7. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@andilek261 Jo jo jde vidět že jsme stejně staré :grinning: :grinning: :grinning: a zkažené :wink:
7. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@nikuse To jo :grinning: A když jsme spolu s Honzou začínali,to bylo rodeo :grinning: Nevydrželi jsme ani hodinu na diskotéce :grinning: Už jsme mastili domu a trhali ze sebe oblečení :grinning:
7. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@andilek261 :grinning: joooo to byly časy :slight_smile: Škoda že se to časem změní
7. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@andilek261 Ale stěžovat si nemůžu.Když není v přípravě jako teď tak je to rodeo pořád jen teď tenhle měsíc budu muset vydržet :wink: Já když makala na tréninkách v divadle tak jsme to měli jednou za 14dní a taky to vydržel
7. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@nikuse však jo,vydržet se to dá a pokud člověk miluje,tak někdy prostě musí :slight_smile:
U nás se to změnilo až po porodu,ale je to pořád krásný,taky si nestěžuju,jen by to mohlo být častější :grinning:
7. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@andilek261 Mě to právě že vůbec nechybělo až teď jak jsem vysadila a mám volno tak mám i větší chutě a hlavně i čas.Předtím jsem měla trénink od 10-14hod a pak od 18-21hod a to jen s 5min pauzou tak to člověka přeci jen utahá :unamused:
7. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@nikuse mě to tedy taky předtím nechybělo,antinu mám vysazenou 14dní a to teda dělí divy :grinning: Jen se fakt netěším,jak se mi zas zhorší plet :unamused:
A ty jsi teda bez práce? :unamused:
7. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@andilek261 Já musim říct,že jsem jen trochu nakynula,ale to bude asi spíš tím že teď nemám pohyb jako před tím a žeru jako prokoplá :confounded:
Bohužel ne.S mým oborem je to složitější něco najít :sweat_smile: Ale co chci se teď věnovat víc té němčině a pak si udělat tenkurz manikura a přemýšlim i o masažích.A taky se chci pozeptat v různých školičkách na učitelku tance
7. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
ufff:teda ženy,dočíst vás je fakt fuška :grinning: Já byla od čtvrtka u babči(ale předtím jsme taky sázeli :grinning: )a včera jsme byli s manžou zapíjet kamarádovo mimi(malej Dominiček-3týdny-holky ten byl sladkejjjjjj!!!!)a hrdej taťka nám radil,že máme měsíc abstinovat a pak si zasexovat a že to 100% vyjde-se mu to kecá,když už má prcka na světě!A měsíc bez???????Sem snad sebetrýznitel? :grinning:
Mě zase manžel láká na chodbu v paneláku,na schody,myslim,že to przo prubnem :grinning:
7. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@lera1 no já už si říkala kde si :slight_smile: Ty jo měsíc bez sexu to bych taky nedala,ale myslim si že je to asi tak jedno jestli to máš obden nebo od měsíc.Asi záleží na tom jaký jsou pulečci a vajíčka a vůbec i jak se ten pár cítí atd.Jo tak to mi asi tenhle výrok zkazil naději na mimčo protože ten mlj je teď tak unavený že bychom toho prcka měli začít zkoušt až po srpnu :grinning: no nic.Jo chodba tak to je manžel hodně odvážný :grinning:
7. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
Nikčo,tak u vás už se třeba zadařilo,četla jsem tady na koníkovi diskuzi,že pár holek dostali normálně měsíčky a byly těhu...ono je fakt možný úplně všechno :wink:
teda dneska mám žravou jááá,vždycky po kalbě bych druhej den mohla konkurovat Otesánkovi :grinning:
7. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@lera1 :grinning: to já jsem pažravá z nudy :unamused: No kdyby to vyšlo byla bych jedině ráda,včera byla ovu tak jsme sázeli no tak doufám že se povedlo :wink:
7. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
Nikčo,budu držet všechny palce,aby se vám sázeníčko podařilo :wink:
unás teď strašej povodně(my jsme na kopečku,takže pohoda,ale chudáci ostatní :frowning2: )vyhlásili tu 2.stupeň,ale má to už začít zase klesat-hurááá :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@lera1 No snad se podařilo ,ale já jsem zoufalá.Jak jsem vysadila prášky mám pořád hrozný chtě ,ale manžilek ne protože je unavený :rolling_eyes:
Ty jo ještě že js´te z toho takhle vyvázli.Zrovna jsem to četla na netu to je hrozný pořád jsou někde povodně :unamused: Mě je hrozně líto těch lidí ještě ke všemu když jsou to důchodci kteří nemají kam jít kdo by jim pomohl a jsou bez prostředků :unamused:
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@nikuse hele a jak je to v Německu s mateřskou a rodičákem? Pač vlastně když jsi bez práce,tak u nás bys musela jít na 4 roky :frowning2:
Jinak je to teda u vás stejné jak u nás,já od vysazení nadrženka největší a manža unavenej z práce :unamused:

Ty povodně jsou hrozný :unamused: Je mi těch lidí taky líto,snad to už stoupat nebude..
7. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@andilek261 Tady nemají porodný :unamused: Mateřské ano ale je to taky mizerný jako v čechách.Když se prcek narosí tady v německu bude čech ale bude mít napsano město kde se v německu narodilo a v 18se může rozhodnout jestli chce být české nebo německé národnocti :wink: Po narození mu musíš nechat udělat pas a rodný list to nevim jak to je.Zas tak moc jsem ještě nepátrala.A mateřská je tady taky 3roky vzhledem k tomu že jsem před tím tady pracovala tak by neměl být problém.
Už si s tím přijdu trapná a manžel ten se mi jen směje že mě nepoznává :frowning2:

Já jsem teď před svatbou byla u mojí mamky v Plzni a ta tak má takový malý potůček.Holky nekecam ,ale sprchlo tedy hodně asi 10minut a ten potůček stoupl asi o metr a půl je možné že někde odpustili i vodu ale je to fakt mazec :confused:
7. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
Právě tady je rodičák na 2,3 nebo 4roky a pokud je žena bez práce,tak většinou nemá nárok na mateřskou a od porodu nastupuje rovnou na 4letou variantu rodičáku,který prý ted ještě budou snižovat..
Já pokud bych otěhotněla,tak jelikož mi nikde nedrží místo,tak bych musela na 4letou variantu,ale jde to očůrat,abych mohla jen na 3roky,už to mám vše zjištěno :grinning:
7. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@andilek261 Aha tak to se budu muset poptat jak je to tady ,ale ty dve holky co tu maji miminka tak ta jedna pracovala v čechách než otěhotněla tady v německu ne a ta druhá nepracuje už asi od 23 a je jí teď 28 :unamused: ale nevim jak to mají ony.
7. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@nikuse Tak se jich zkus poptat,to je celkem důležitá otázka :slight_smile: Ale třeba by to šlo taky očůrat,jako tady u nás :grinning:
7. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
holky koukám,že chlapi jsou fakt všude stejný! :grinning: To se furt chvástaj a naparujou jaký to jsou kanci v posteli a pak usnou jak špalci :grinning:
7. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lera1 :grinning: no jen doufám,že aspoň zítra se dočkám.Poptam,ale asi mi toh omoc neporadí protože já pracovala oni ne.Ale určo pak dám vědět
7. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahojky jdu vás jen pozdravit a razím do pelechu, nějak mě bolí hlava :frowning2: a ač jsme meli dneska sázet, tak to odkládáme na zítra, fakt bych to nedala :frowning2: a tvářit se vášnivě a přitom se těšit až bude po....ee to by mi přišlo blbý :slight_smile: jo a mám nový nehtíky :grinning:
7. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@myska84 Tak u nás je to naopak ,manžu bolí hlava :wink:
No a nehty bych si taky potřebovala udělat ale teď je budu háze na černo protže ve středu jdeme do divadla na přivítání nových házenkářů tak se musim hodit do gala jako maželka kapitána musím bžt kočka :grinning: Koupila jsem si kvůli tomu i nové šaty a boty :grinning:
Brou noc
7. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@nikuse jej,ty budeš ale kooooča :grinning:

Já jsem ted tak naštvaná,scháním už pro Honzíka zimní bundičku,konečně jsem ji objevila ( je to jedna z nejžádanějších bundiček z lonské kolekce Nextu ) a paní je ze Slovenska,chjooooooo :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@andilek261 No to doufám,včera jsem si to zase zkoušela a vypadadá to dobře :wink: A ona by ti to neposlala na dobírku do čech?
8. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
bré ráno holky,nekecám,dneska v noci jsem se 3x milovala s manželem!!!!(ale jen ve snu! :grinning: )takže paráda,mě už se o tom i zdá!Dneska sázíme ať je unavenej nebo ne,já jsem po těch snech úúúplně rozvášněná! :grinning:
8. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@nikuse Určo z tebe bude manža paf a i jiní chlapi :wink:
A ta dobírka by byla neskutečně drahá,jen doporučená zásilka by stála 8,5 euro a to by mě ta bundička pak vyšla na pěkný prachy :angry: Ještě to zkouším jinak,tak uvidíme..

A jak se dnes máte????
8. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Leni já nevěděla vůbec o koho jde tak na tu fotku čumim.tak to je fajn že t mam na facu :grinning:

@andilek261 Tak to je docela dost a myslíš že by si ji v čechách nesehnala?Hodně věcí od nextu mají i na jiných internetových adresách jednu ti pošlu do IP tam by ji mohli mít :wink:

Holky já ho taky dneska prdim.Včera dostal volno ale dneska se mi už nevyvlíkne :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.