• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Funguje to stejně jako těhotenský.Dvě čarky máš ovulační dny jedna čarka nemáš.Je to na letáku :wink: Kamarádka mi řekla,že se snažili dlouho a až díky testíku to vlastně vyšlo hned na poprvé :slight_smile: no taky doufám,tak jen doufám,že nám to vyjde
1. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám, že se pěkně pomalinku rozrůstáme, to mám radost. Dnes jsem byla u sestřenky podívat se na dvouměsíční dvojčátka. Když pominu to, že bylo vidět, že jsou rodiče vážně unavení, tak holčičky byly úžasní. Teda, taková nádhera, nemohla jsem se nabažit :slight_smile: Už abychom měli vlastní. Pokud vím, tak ty ovu testíky jsou docela drahý, ale asi docela spolehlivý, tak proč ne. Ahoj
1. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
Moje známá má dvojčátka teď už jim je 6let,ale musím říct,že to je makačka :sweat_smile: A nejhorší je když už začnou chodit teď jedna chce jít sem a ta druhá tam tyhle ženský mají mlj velký obdiv :slight_smile: Ovulační test jsem u nás koupila za 15euro a je jich tam 5,ale prý je to hodně spolehlivé
1. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Dvojčátka budou asi náročné v jakémkoli věku. Sestřenka zase říkala, že už se těší, až jim bude aspoň rok a budou schopné si držet rohlík u pusinky samotné, že teď to krmení je hrozně dlouhé a než obě nakrmí, tak může pomalu začít znovu. Tak jsme jí právě taky říkali, že až budou ťapkat, tak jí budou zase utíkat a ona nebude vědět, kam dřív.... No není to lehké, myslím, že bez pomoci manžela, babiček, tetiček to asi moc jednoduché není.
1. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
tak už jsem si na netu o ovul.testech početla a stejně se zeptám i vás :slight_smile: takže po měsíčkách začít ovutestit kdy?Někde jsem četla odpočítat 12dní od 1.dne menstr.a pak začít testovat....děkuju za radu :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
Já zatím osobní zkušenosti s testíkama nemám, ale takhle jsem to vyčetla taky.
1. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
mafix je to fakt těžké.U u mího doktora byly vždy fotky právě narozených dětiček a nekecam jedna holčina tam měla paterčata :astonished: tak jsem se ptala doktora jak to může chudinka zvládnout sama a on mi řekl,že tyto případy mají sestřičku která jí pomáhá i doma.
lera záleží na tom jaký máš testík(od jaké firmy).je jich víc ,ale většinou to tak bývá.Odpočítej si od prvního dne ms 10-13dní a pak šup do toho :wink: .Ale pokud jí máš nepravidelnou tak je to jinak což teď bude můj případ.Normálně bych to měla dostat až za 14dní,ale asi tím že jsem vysadila kroužek tak se mi to pomátlo :unamused: .Ale řeknu vám že co jsem vysadila tak mám takovou chuť na sex jak nikdy a hrozně mi vadí pachy
1. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
no já vysadila v prosinci 09,pak jsme si dávali s manžou äž do svatby pozor a měsíčky jsem od začátku po vysazení měla pravidelný jak hodinky,jen po svatbě(asi z nervů)mě přišli o týden pozdějc(pěkně na svatební cestě :angry: )
a o chuti na sex mě ani nemluv,já bych mohla furt a s takovou chutíííí :grinning:
1. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme na tom obě stejně :wink: .No třeba se mi to spustilo dřív protože jsme noc před tím měli sex a nějak se mu podařilo mě omlouvám se za ten výraz prošťouchnout :sweat_smile: Ale to asi ne občas máme i větší divočinu :grinning: No já měla 5let minulet(tablety) a teď asi 2roky nuvaring(kroužek).Ale chtěla jsem už dlouho vyadit protože mi našli na levém vaječníku nádor.A který po dvou měsících zmizel.No a od té doby mi v hlavě tak trochu přecvaklo a moc toužim po dítěti.Manželovi jsem to neříkala,protože nejsme dlouho spolu a já jsem ještě mladý kuře.Tak jsme se jednou spolu bavili a oba se shodli že bychom chtěli mimnko tak jsme si řekli proč ne.Milujeme se tak co na tom záleží jestli jsme spolu 10let a jestli je mi 20 nebo30 :wink:
1. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
jo jo,,souhlasim,tady věk nehraje vůůůbec roli,nejduležitější je,když oba chtějí to samé :slight_smile: My jsme spolu 7,5let a oba jsme si řekli,že až začnem do cizích kočárků čučet víc než obvykle,nastala ta správná doba :grinning:
holka,hlavně,že jsi zdravá a jestli Ti je 18,nebo 30,to je fuk,tady namá cenu poslouchat rozum,ale srdíčko :wink: mooooc krásnou svatbu jste měli,jukala jsem na beremku :wink:
1. srp 2010 ve 23:43  • Odpověz
ahoj holky, můžu se zapojit a podělit se o svoje zkušenosti a poznatky? sice by se dalo říct, že jsme se snažením začli už v červenci, ale tady jsem se ještě zvládla prokousat všemi příspěvky :wink: taky je mi tu sympatické, že některé z vás máte taky mladšího partnera (ten můj je o 2 a něco) a takových já moc neznám :slight_smile:
na konci června jsem dobrala poslední balení prášků a pak už jsem tomu chtěla nechat volnej průběh ... ale ono se to lehce řekne :wink: myslím, že ten první měsíc je nejhorší, člověk sleduje všecky změny těla, počítá dny a je netrpělivej, jestli se zadaří nebo ne
po 2 týdnech od tety mě pobolívalo břicho a pak i prsa, tak jsem si říkala, že třeba se už něco uchytilo :slight_smile: teta se očekávaný 28. den nedostavila a to jsem už nevydržela, běžela do lékárny a hned ráno si udělala test ... byl negativní ... dnes je 34. den a furt nic, ale su klidná, myslím že test nekecal
je možný že to bolení břicha a citlivost prsou jsou příznaky ovulace? prášky jsem brala 8 let, takže to byla po dlouhé době první přirozená ....akorát je mi divný, že když byla po 14 dnech, nebyla teda v půlce cyklu, kterej teda zřejmě budu mít delší
2. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Lera přesně tak.To jste si řekli hezky :grinning: No u mě by to mělo být v pohodě,ale říkala že se to může vratit a mě by museli vzít celý levý vaječník :unamused: a víme všechny moc dobře jak se zenský p takových zakrocích cítí ,a do toho ještě abychom se snažili o svištíka :confounded: tak to by mi moc nepřidalo.To já teď okukuju pořád kočárky ,zrovna všera byla ve městě jedna maminka a ta měla prcka asi půl rok mu mohl být ,ale ten měl vlásku no nádherný :slight_smile:
Jablu vítej :slight_smile: Ten test si raději udělej i později.Někdy se stává že ti to ukáže pozitivní až po více týdnech ,stejně tak to měla moje kamarádka.A kdyby ti prsa nepřestávali bolet tak bych si zašla k doktoru.Může to být i tím že si přestala brát HA a nebo hormony :wink: Spoustu holek říká,že se ovulace dá cítit,ale já ji teda zatím nezpozorovala :sweat_smile: Já mám teď taky citlivější prsa,vnímám víc pachy a mám větší chuť na sex,ale o přisuzuju vysazení HA
2. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
Teď už mě prsa nebolí, jen jsou citlivější, a taky mi zcitlivěl nos, ale změnu v chuti na sex nepozoruju :wink: ... ale přírůstek na váze po vysazení prášků nemile pozoruju :frowning2:
2. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně.Já taky trošku přibrala ,ale u mě to bude tím že teď nemám pohyb.Tancovala jsem v divadle a teď jak jsme se přestěhovali tak jsem nedostala angažmá :unamused: takže jediný pohyb co mám je když doma uklízim a nebo si dobrovolně sama zacvičim což se moc často nestává :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahoj holky! jestli vam nebude vadit tak se kvam pripojim .....................řekly jsme si z manželem že o srpna se budeme snažit o ten nejkrasnejsi pokus v nasem zivote tak jsem zvedava jak to dopadne ......... Jsme spolu už 10 rok ale manžele jenom 2 roky alw nwni kam spechat ze svatbou ale na mimi uz čas je :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
jablu a ple:vítejte u nás :wink: to se pěkně rozrůstáme :grinning:
nikuse:jééé,Ty jsi baletka?Já že učim na Zuš tanec a taky ještě vystupuju,tak mám k tanci taky hodně blízko :slight_smile:
tak jsem se rozhodla,že ovul.testy si koupim,přece jen je to jistější,ale manžovi o nich neřeknu,nechci,aby měl pak pocit,že "Jůůů,mám ovulku,rychle na to!!"Stejně jsem po vysazení HA sexuální dračice,tak to ani nepozná :grinning: Včera mě pohladil a říká"Už se těšim,až Ti budu každej večer mazat bříško"(od sestřenky manžel jí poctivě každej večer mazal bříško krémem a vůbec ho nemá strie)takže se budu mít 9měsíců jak v bavlnce :dizzy_face:
jablu:test bych si taky udělala znova :wink: a držim palečky,aby se tam objevili // :wink:
2. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
Ple vítej :slight_smile:
Lera jj jsem,ale rychle mi to skončilo :sweat_smile: 8let konzervatoře,2roky v divadle a už jsem se rozhodla pro rodinu :grinning: to jsem u toho moc louho nezůstala.Stejně bych si chtěla udělat ještě nějakou Výšku dálkově a nebo nějaký kurzík(baví mě hrozně masáže a manukúra).Ty jo tak to rychle na to hupsněte :grinning: .Nemusíš mu to říkat když by to nepochopil,to já zase manžovi říkám úplně všechno až bych se někdy plácla přes hubu.Ale on naopak se mě ptal prý:''Kdy mám ty LUNÁRNÍ dny'' :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem ho poupravila že jsou to ovilační.On si myslel že se jednou pomilujeme a druhý den budu rodit nebo co :wink: Tak to je hezký že jsme se tu sešli ještě dvě baletky
2. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
niku:týý,jo já taky dělala konzervu :grinning: a už učim 8let,takže se přiznám,že mě tanec už leze na budku a chci si v životě taky zkusit něco jiného,takže uvidíme,kam mě život nasměruje :wink:
nene,ovulku ještě nemám(teď mám 3 den tetku),psala jsem to,až ovulku mít budu,tak abych s testem neběžela za manžou,že můžem...nechám si to pro sebe a se sladkym tajemstvim ho svedu :grinning:
2. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
Já jí dělala v Praze.Státní, a ty?Ty jo to je mazec :grinning: Aha tak to jo.No já ti říkám,že hned jak mi to skončí tak nebude jeden den v klidu :grinning: .Jen to tak udělej.Jí to asi tak udělam,neřeknu mu že je ovu protože je fakt,že když se před tím bavíme o dětech tak je to takový jiný :confused: tak asi taky pomlčim :wink:
2. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se k vám :grinning:
2. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@lera1 - já doma říct manželovi, že si dělám ovu test, tak si předemnou poťuká na čelo a pak ve finále přijde a řekne: ty nejsi ještě těhotná? jak je to možný? to bych ho nejradši picla :grinning: a dlouho jsem přemýšlela co děláš :sunglasses: za práci
2. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
mysko vítej :wink: další holčina z beremka,to je pěkný :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
aspon nam tady vic veselo :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@nikuse - jj
holky jsem dneska grogy, manžel v noci chrápal, tak jsem to už nevydržela a v půl 5 jsem přelezla do vedlejšího pokoje, abych se aspoň dneska vyspala a odpo jsem si koupila špunty do uší :grinning: to se zase bude hajat :grinning: už se těším!!!!
2. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
myska:hurá,už jsem se tu na Tebe těšila :grinning: u nás zatim chrápe jen pesan a že to jde slyšet i přes zeď(panelák,noo :slight_smile: )
já si fakt myslim,že je lepší chlapa vynechat ze všech ovu i těhu testů,páni tvorstva ví přece nejlíp,kdy mají ženy plodné dny,ne? :grinning:
nikuse:já studovala taky statní v Praze,ale jen rok,pak jsem přešla na Duncan centre :wink: balet jsem milovala od mala,ale popravdě...až jednou přijde mé dcérátko,že chce být baletkou,asi jí to budu hooodně rozmlouvat :confused:
2. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: to ten můj chodí teď tak utahaný z práce ,že usne a ani nemá čas chrápat :wink: a já v noci stejně nespim protože pořád přemýšlim nad miminkem
2. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lera1 - jé tak to mě těší :grinning: a rodinej barák je jedna z výhod, že přes zeď je málo co slyšet :grinning: to je balet tak těžkej? tak mimochod, můj miláček si myslím, že celý měsíc jsou něco jako plodný dny, takže jsem mu vysvětlovala že asi ee :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lera1 duncan je taky dobrý.Jeden čas jsem tam chtěla přestoupit protože státní je hodně zaměřená na klasiku :confounded: .tanec je hezký,ale taky kdyby přišla moje dcera že chce tancovat tak ani náhodou.Klidně tanečky když bude malá fajn,ale konzervu ani náhodou.Holky já mám pocit že to tenhle měsíc někimu z nás vyjde,ale bohužel ten pocit nemám u mě
2. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@nikuse - mě teď potvora odešla, takže celý spren můžeme prosnažilkovat :grinning:
2. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj,tak já se taky přidávám,jestli můžu :slight_smile: Máme doma 20 měsíčního Honzíčka a ted od srpna se začínáme snažit o druhýho prcka :grinning:
2. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.