• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Tak to vypadá že MS po víc než 2 dnech špiněníé dorazila, ale furt jen slaboučká :unamused: (odhadem tak min. 5x slabší než obvykle). No každopádně se příští týden objednám na gyndu na kontrolu tak jako tak. Původně jsem se s manželem stejně chtěli začít snažit až v říjnu, jenže mě už se nechtělo na ty ani ne 63 měsíce pro prášky :wink:
8. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
katy:ty jo,ale to ještě pořád nic neznamená...uvidíš příští týden,ale bylo by krásný mít tu další těhu :wink:
jinak po těch mích nočních snech se mě do večera čekat nechtělo,tak už jsme zasadili :grinning: a teď jedem babičce uvařit oběd :wink:
Nikčo,no náhoda mě k Tobě na Fb přivála :grinning:
8. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
holky co mi to delate, ja tu tydne nejsme a ono se to tu takhle rozjede, kdy ja to doctu....
8. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@nikuse V Čechách je ta bundička k nesehnání,viděla jsem ji na MMA 2x,ale ve vel, 92 a my už potřebujeme 98 ,na MMB ( mimibazar) nakupuju už od doby,co jsem otěhotněla a i tam prodávám..Snažím se to ted udělat nějak přes kamarádku,tak třeba to klapne..

A holky,jen se nenechtě a šup na to at je mímooooooo :grinning:
8. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
Holky,vy máte taky facebook? :grinning:
8. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@andilek261 Máme zrovna dneska jsem si tam uložila Lenču :grinning: Si říkam ty jo co to je za holčinu :grinning:
Tak dej taky jméno :wink:
@lera1 No já taky doufám,že dneska se něčeho dočkám,ale po tý dnešní noci kdy jsme byli oba vzhůru snad každý 3hoďky tak to by musel být hodně v náladě.Holky tady táááák prší,že jestli se tenhle dešť dostane do čech tak to bude zase :unamused:
8. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@nikuse tak si mě tedy přidej - Klárka Cagalová :grinning:
Jej,u vás prší?No,snad se to nedostane k nám,u nás je zatím pěkně,ale řeka je vylitá,ještěže bydlíme vysoko,ale je mi těch lidí moc líto :frowning2:
8. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@andilek261 Tady pršelo v kuse asi od 5od rána no hnus.Takový slejvák :confounded: To jestli se fakt požene do čech tak to aby se začali stavět pytle.Teď už jen poprchává ,ale myslim si že tak do hoďky je to tu znovu
8. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
andilek:jsem si Tě taky přidala :slight_smile:
tady už je celkem klid,tak snad už s počasí umoudřilo :wink: Dneska jsem viděla na ulici mladou maminku s krááásnym tyrkys.kočárkem!Já tuhle barvu miluju! :slight_smile:
8. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
8. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@andilek261 jj taky mám
@lera1 taky jsme sázali protože 4 dny je dlouhá doba :grinning:
holky kdo jste na fb a ještě vás tam nemám, písněte mi do IP kuju :grinning:
8. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@myska84 Tak si mě najdi Nikola Prokopec :slight_smile:
@lera1 Mě se hrozně líbí zelená s modrou ,ale takový ty teplý barvy :slight_smile:
Tady holky zase prší takže já jdu s malým ven ale jen na 5min
8. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@nikuse to už koukáte na kočárky jo? :slight_smile:
8. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@myska84 Ne ještě ne.Manža ten nechce slyšet ani o jménech natož koukat po kačárkách :unamused: Ale tak všeobecně co jsem zatím viděla oblečení a nebo jedna paní měla takovou barvu kočárku :wink:
Holky maža volal že už jedem z turnaje a že vyhráli.Tak byl nějaký v náladě a mohlo by být opět sázení :grinning:
8. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@nikuse Tak snad sázení budeeeeeeeeee :grinning: :grinning:

Jinak já valím zítra s Honzulí k Dr.,vypadá to,že má neštovice,ikdyž mu teda začínají úplně jinak než je běžné,ale tak co by to bylo jiného?
8. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
myska:já po nich koukám jen když je vidim na ulici :wink: dneska je mega výběr všeho...to naše maminky neměli moc na výběr :sweat_smile:
niku:dneska je koukám taky sázecí den :grinning: já ovulku asi ještě nemám,ale jeden nikdy neví :wink:
8. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
andilek:jéé,neštovičky,tím si musí projít asi všechna mimi,vi'd :sweat_smile: tak ať jsou ty svědivý pupínky brzo za váma :wink:
8. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@andilek261 Zlatí malinký :slight_smile: Já když byla málá tak je měla úplně všude je to hnus svědilo to jako blázen :unamused:
@lera1 Já jí měla přede včírem a vážně nevim jak dlouho bývá,ale co třeba by se to ještě chytlo :wink: Ale hlavně včera jsem měla utrum byl manža utahaný tak dneska se tomu nevyhne stejně má zítra volno tak pak může spát jak jen dlouho chce :grinning:
8. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
niku :grinning: jasně!Jen do toho,žádný ulejvání :grinning: ono si taky spousta chlapů myslí,že otěhotnět nejde jen o měsíčkách,jinak,že kdykoliv...to pak čubrněj,že taky existujou nějaký ovulační dny :grinning:
8. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@lera1 Vypadá to,že u nás budou mít lehčí průběh :slight_smile: Zatím má pupínky jen na obličeji,na nohách,na ručičkách,na kouličkách,v uchu a na jazyku,ale jen po málu :slight_smile: Tak jsem zvědavá,zda mi to zítra Dr. potvrdí..
Hele,ohledně té ovu,největší šance je dva dny před a dva dny po ovu :slight_smile:

Ty vole,to je nářez ty povodně u nás,na severu Čech je to vážně drsný :unamused:

Holky,jen sázejte sázejte :grinning: Já bych chtěla taky sázet,chjooooo :unamused: Bych totiž chtěla,aby se druhé dítko narodilo od dubna do srpna,aby jsme toho pak neměli moc,pač na konci listopadu je Honzík,pak jsou Vánoce,pak švagrová narozky,pak neteřinka,já a tchán,no je toho spousty,tak bych raději to druhé mimčo na léto :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@lera1 Ty jo manža byl nějak až moc informovaný.Když jsme se rozhodli,že si uděláme mimčo tak se mě hned zeptal kdy jí mám akorá jí nazval lunárnímy dny :grinning:
8. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
ach jo holky,snažim se být v klidu a v pohodě,ale to těšení se na mimi je někdy fakt nekontrolovatelný :sweat_smile: se ...každej radí,nemyslet na to,myšlenky nasměrovat jinam,ale copak to jde?Mateřský pudy zastavit nejde :grinning:
8. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
niku: :grinning: roztomilý :grinning:
8. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@lera1 JJ on je moje zlatíčko :slight_smile: Já tedy při sexu na mimčo nemyslim ,ale jinak ho mám plnou hlavu :sweat_smile: Přemýšlim pořád co jak by mohlo být . . . . :unamused:
8. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
Jojo, mně už z toho trošku hrabe :grinning: (a to jsme se v podstatě ještě ani nezačali pořádně snažit) , a to jsem si říkala, že bude úúúplně v pohodě :wink: No a manžel, ten je snad ještě natěšenější než já, až se zadaří.
8. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@myska84 Miško,ty znáš Máju Holubovou ? Koukala jsem na FB :slight_smile:

@nikuse Jéé,ten je fakt roztomilej :grinning: Bych se asi pěkně chlámala,lunární dny :grinning: :grinning: :grinning:
@lera1 Neboj,miminko přijde,hele,fakt to chce na to nemyslet,vím,že je to ohraná věta,ale je tak neskutečně pravdivá !!!!!!!!!!!
Být vámi,nechala bych být nějaké sledování,ovulační testy,teploty a jiné kraviny,jen bych trošku sledovala,kdy že to mám plodné dny,aby v nich proběhli aspon 2 sexíky a dál bych to neřešila,stejně to přijde v době,kdy to budete nejméně čekat :grinning:

Hele,u mě to bylo taky tak :grinning: Jela jsem za kamarádkama na sraz ze střední,měla jsem to dostat,holky chtěli jít do bazénu,tak jsem jim prostě řekla že ne,že to mám dostat a byla jsem si opravdu jistá,že to dostanu,vše tomu nasvědčovalo! S kamarádkama jsme popíjeli a já jsem za ten večer trhla svůj rekord v pití piva,dala jsem 11malých piv :grinning: No a o týden později jsem měla pozitivní test,jsem e bála,aby Honzík nebyl nějak narušenej,ale není :grinning: Prý takhle v začátku to nevadí..
8. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@lera1 tak to s tebou souhlasím, to bylo u nás :sweat_smile: a asi po dvou měsícich jsem byla schopná vysvětlit, taj funguje naše tělo :sweat_smile:
8. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Lunární dny jsou fakt dobrý :grinning: Toho mýho se snad ani radši ptát nebudu, by moh, jak ho znám, vyplodit ještě něco vtipnějšího.
8. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@myska84 jj znám, teda zatím jen přes net, ale doufám, že se jednou setkáme :slight_smile:, že si udělám výlet do lbc a pojedu za ní :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@andilek261 koukala jsem, že znáš trošku víc lidí ....
8. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.