• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
jé já odpovídám sama sobě :grinning: jsem fakt trdlo :grinning:
8. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
Jj lunárdní dny se mu povedly :grinning: On je takový můj vtipálek vždy z něj něco vypadne a já pak ještě pát týdnů čůrám smíchy :slight_smile: Ty jo holky včera jsem pekla kuřátko na tymiánku a jen za dnešek jsem snědla už druhou porci,pak abych měla postaviču jako baletka :sweat_smile:
8. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@nikuse já čekám, až mi manža donese brambůrky :grinning:
8. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@andilek261 koukala jsem že znáš i lucku dvořákou, mohla bych tě poprosit, nezmiňuj se o mě, že mě znáš :sweat_smile: moc moc prosím
8. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
Holky ten je nějaký hodný dneska!!!!bude bude :wink: No já počkam až mi slehne to kuře a jdu umýt nádobí a sobě hlavu.Mám to zase mastný že bych si mohla otevřít továrnu na olej :rolling_eyes:
8. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@nikuse to mě povídej s tou hlavou, dneska bych na tom mohla smažit řízky :grinning:
8. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@myska84 To je hrozný.Můžu to mýt každý druhý den :angry: Teď ještě jak jsem si nechala odtříhat tu ofinu a šahám si do těch vlasů víc tak je to ještě horší :unamused:
8. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@nikuse bych se měla jít ostříhat, protože mám hrozně hustý vlasy :confounded: . ty jo to jsme tady zase j :grinning: en dvě?
8. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
Každý druhý den je pohoda, já si myju vlasy každý den. Mastí se mi děsně, teď co jsem vysadila HA, tak se mi začal i mastit obličej a vyrazilo mi i pár pidi beďarů (hlavně na nose a na bradě), no krása pohledět :angry: .
8. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@katyxq já mám naštěstí smíšenou pleť, ale vlasy si myje denně z toho důvodu, že jak se mi vlní, tak druhý den nejsem schopná nic s nima udělat :confounded:
8. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
nic holky jdu dělat angličtinu..... moc se mi nechce, ale musím :unamused:
8. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@myska84 neboj,nic nepovim :grinning: já si s Luckou stejně nepíšu,známe se jen přes net :slight_smile:

Mastění vlasů,to byl taky můj problém,ale co jsem si nechala udělat melír,tak se mi mastí opravdu hooodně málo :wink:

Mám tu ted Honzíčka u sebe,asi mu není dobře,brouček můj malej..
8. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
To já si na pleť nemůžu stěžovat.Sice jí mám všelijakou jednou je mastná ,pak zase suchá akné se mi většinou dělá jen před ms :wink:
8. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
holky jsem tu, a zjistila jsem, že tolik úkolů fakt do zítra nedám :grinning: , tak se omluvím že musím pryč po práci :grinning: oujé
8. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ty jo já jsem tak ráda že se nemusim nic učit.no vlastně se učim něminu ale tu se učim každý den jen chvilku a jak a kdy chci
8. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak jsme s manžílkem koukli na dvd ze svatby mojí sestřenky a už se nemůžem dočkat toho našeho! :grinning:
jinak ještě k tomu hrocení těhu.Neměřim,netestim,nešílim....jenom hodně sním :wink: a při milování na bejbátko taky nemyslim :slight_smile: takže bych se diagnostikovala jako "Lehce nadprůměrný mateřský pud" :grinning:
8. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lera1 To jsi krásně napsala :grinning: :grinning: :grinning:

@myska84 Jej,teda takových úkolů :confounded: Však zítra je taky den :grinning: :grinning: :grinning:

Já teda mám s pletí problémy od puberty,pak mi pomohla HA Pramino,pak jsem otěhotněla a plet v těhu teda nic moc,pak jsem zas kojila a antina pro kojící mi nesedla,takže jsem žádnou nebrala,až byl Honzíkovi rok,tak jsem najela zas na Pramino,ale to mi tu plet tak zničilo,byla jsem zoufalá a cítila jsem se fakt hrozně :frowning2: Tak mi Dr. doporučil Chloe a ta mi plet zlepšila už za měsíc braní :slight_smile: Ted zas neberu nic,tak jen čekám,kdy se to zas objeví,chjoooooo :unamused:
8. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
:slight_smile: andilek:já Pramino brala 12let a naprosta spokojenost!V prosinci 09 jsem vysadila a samo hned bedaři a vlasy meju taky obden.
koukala jsem ted na promě na film o svatbách a nic moc,tak si jdu zase najít zábavu tady :slight_smile:
8. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lera1 Já Pramino brala 4 roky a taky super,i na plet mi pomohlo,ale po porodu se mi asi změnila hladina hormonů a už mi nesedlo,byla jsem fakt jeden velkej pupen :unamused:
Hlavně tedy od doby,co jsem otěhotněla,tak mám alergii na veškeré ovoce a zeleninu a doktor mi na to řekl,že se s tím ještě nesetkal,ale že by mi radil znovu otěhotnět,aby se mi srovnali hladiny hormonů :grinning: Takže já otěhotnět prostě musim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
Holky jdu se psem,vykoupat se a do postele :slight_smile: Tak brou všem
8. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@nikuse Dobrou noc a sladké sníky :slight_smile: Zaseli jste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
8. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
andilek: :grinning: a doktory bychom měli poslouchat!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsem počítala ovu,ale matika mě nikdy moc nešla(naštěstí na konzervě nebyla :grinning: ),takže....počítám správně když:1.8.mě přijela navštívit tetka+12dní,to je 12.8.ovu-dva dny před a dva dny po-takže 10,11 a 13,14.8....sakra.takže dneska jsme sázeli jen pro potěšení :sweat_smile: :grinning: :grinning: dělám si srandu...ale počítá se to nějak takhle,ne? :grinning:
8. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@lera1 No ještě ti tam utekla ta ovulace,12.8. :grinning: Dva dny před ovu,v den ovu a dva dny po ovu,tak je to správně..Hele,tak zkus tu ovu na sobě třeba pozorovat,není pravidlem,že je 12.den :wink: U Honzíka jsem jí měla 7.den a ted jsem jí měla 13.den :wink:

A sázet pro potěšení je taky super ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dneska manžovi řekla,že co neberu prášky,tak jsem nadržená jako prase a že budu vyžadovat více sexu :grinning: :grinning: :grinning: Tak se jen smál :grinning: Ale co mu zbyde že :grinning: Jo a taky jsem mu řekla,proč začít s dítkem co nejdřív,chtěla bych totiž,abych rodila nejdéle v srpnu 2011,aby jsme neměli obě děti blízko sebe,to znamená otěhotnět nejdéle v prosinci :grinning: Byl po pivku,tak měl dobrou náladu a zítra mu to mám prý vše zopakovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
andilek: :grinning: :grinning: :grinning:
já ovu právě na sobě poznám(teda poznala jsem podle hlenu,ale nevim,jak se to pak počítá,navíc po svatbě se mě krapet rozhodil cyklus,takže v tom mám teď cirkus a nejsem si jistá svým ovulus :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
@lera1 po svatbě se ti rozhodil cyklus? :grinning: To musela bejt náročná svatba,že to na cyklus mělo vliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
andilek:noo,prostě mě měsíčky dorazili o týden pozdějc(přímo na svatební cestě...si fakt uměli vybrat :rolling_eyes: )takže nevim,jak se to pak počítá,ale to je fuk,aspoň nevim,kdy na to máme vlitnout a vlítáváme na to raději....co nejčastějc :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@lera1 však to počítej pořád stejně :wink:
A pokud se milujete často,tak nebude problém..Já to u Honzíka taky nijak neřešila,jen jsem si hlídala ty plodné dny,ale ani to nebylo třeba,milovali jsme se 4x týdně :grinning: Joo,kde jsou ty časy :unamused:
8. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
andilek:vsak ono proste nic netrva věčně,ale zase s každým novým dnem přichází něco nového,takže nevěš hlavu,zase přijdou rodeo časy :slight_smile: :grinning:
8. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz
@lera1 až budou děti větší že :grinning: :grinning: :grinning: To si ještě počkám :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 23:25  • Odpověz
andilak:no jo,asi si to teď neumim představit....že se s mimi změní spoustu věcí... :slight_smile:
8. srp 2010 ve 23:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.