• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 To asi nikdo,kdo nemá děti :wink: Však ono je to takový automatický a člověk to bere jak to je :slight_smile: Ale většina je k lepšímu :slight_smile: :slight_smile: Ten život nabere úplně jinej směr..
Ten sexík se časem taky vychytá,holt děti,to je chodící antikoncepce :grinning: Vždycky,když jsme chtěli,tak se ozval Honzík,že je vzhůru..Malej kazišuk no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 23:48  • Odpověz
@andilek261 @lera1 - taky jsem brala pramino, ale ke konci braní mě z něho bylo zle, takže jsem je vysadila a už je neberu přes 2 roky a pleť se mi ani nezhoršila, jen jsem přestala jíst takový velký dávky jídla, kdy koukali i kluci co sníma pak jsem trošku víc nabrala :sweat_smile: ale spíš mám kejtovajtej zadek :confounded:
9. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
AHOJDA, tak jsme se taky snažilkovali...uvidíme jestli uvidíme :slight_smile: zrovna v plodných dnech....menzes mám pravidelně,takže.....bylo by to super....tak bych to brala kdyby to vyšlo......juuuuu pokud by to bylo možné udělala bych si test hned :grinning: ale musím vydržet. Kdy nejdřív si ho můžu udělat???
9. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@katka_cermanova No,raději později než dřív :wink: Počkala bych aspon na dva dny spoždění :wink:

Jinak přeju krááásné ránko :grinning: My ted razíme s Honzíkem k doktorovi,jsem zvědavá,zda ty neštky potvrdí..Jinak mám už týden opar na rtu a na netu jsem se dočetla,že pokud někde v blízkosti má někdo neštovice,tak ten kdo je už měl,tak se to u něj může projevit pásovým a nebo normálním oparem :unamused:
9. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@andilek261 já vím raději počkat... snažím se na to nemyslet....,ale to víš....
pozorovala si nějaké změny,nebo dá se to vycítit,že to vyšlo? Kamarádka mi tvrdila,že to cítila od prvního dne,že to vyšlo. Nevím nevím.
Honzík je nádhernej,tak pak dej vědět co u doktorky, hm???
9. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@lera1 :grinning: :grinning: :grinning: já se z tebe pose. . . . :grinning: Ty si jak já.Já byla šťastná když jsme zjistila že na konzervě je matika jen základy :grinning:
@andilek261 Jj seli ,ale teď ráno :grinning: Holky já toho svého může prostě miluju on je úžasný :dizzy_face: A jak jste dopadli u doktora s malym?
9. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@katka_cermanova Ty jo budu moc držet palečky aby to vyšlo :wink: Furt to máš takové nijaké?
9. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
niku: :grinning: ...no jo,jsem dostala asi ve 12letech knížku"Tanec za jedna matika za pět"dodneška nechápu,odkud se s autorem knížky známe :grinning:
trochu mě pobolívá bříško...že by ovu :confused: sakra musim zvednout zadek a dojít si do lékarny pro ovu test...hlavně nešílet,netestit,neblbnout :grinning: :grinning:
kate-c a niku:držim palečky pro úspěšný zasetí :wink:
četla jsem teď příběh jedný holčiny,co se snažila 12let otěhotnět a konečně se jim zadařilo,no bulela jsem u toho jak želva,fakt krásnej dojemnej příběh :dizzy_face:
9. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@katka_cermanova No tak cítit to od prvného dne,to mi přijde vážně blbost :grinning: Tomu prostě nevěřím,možná nějaká vědma by to věděla :grinning: Já jsem si byla jistá,že MS dostanu,vše tomu nasvědčovalo,měla jsem tedy bolesti,které jsem přisuzovala MS,ale je pravda,že to byli jiné,pak mi doktor řekl,že je to tím,jak se roztahuje děloha..

Jinak jsme zpět od Dr. Mám z toho dost divnej pocit :unamused: Prý to nejsou nštky,ale štípance od komára,ale že by ho komár štípnul 3x i do kouliček a jednou do jazyka? :rolling_eyes: Nějak nás odflákla.. :angry: Tak stejně mi nezbývá nic jiného,než jí věřit..

Jůůů,manža šel na houby,se těším na řízečky :slight_smile:
@nikuse Super,že jste seli :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@lera1 :grinning: to já to samé.Jsem ráda že umim odčítat,sčítat,dělit a násobit tím mé znalosti z matematiky končí :grinning: Já se tedy směju,ale ono to moc vtipný neni.Ale to asi nikdo nepochopí naší školu :sweat_smile:
@andilek261 To je tady dost divný :unamused: a ještě tolikrát aby ho štípnul chápu třeba 3štípance :sweat_smile: No nevim počkej a pak buď jdi znovu k tomu doktoru a nebo do lékárny rovnou pro ten tekutý pudr co jsme na to užívaly my když jsme byly decka :wink: Ty jo já se taky vzbudila a mám asi 3štípance.Na tadku,tváši a na ruce svině jedny kousavý :angry:
9. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
holky,dneska ty komáři nějak útočí,manžel se probudil taky se třema štípancema(já to nebyla :grinning: )
9. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@lera1 Jsou to mrchy a já debil,koukam co jsem to napsala v posledním příspěvku :grinning:
9. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
niku:myslíš tadku a tváši??? :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@lera1 JJ to měl být prosím pěkně zadek a tvář :grinning: No nic asi jsem chyběla i v hodinách češtiny.Jdu na nákupy a pak se psem trhat zuby takže se tu pak za váma stavim zatím holky papa :wink:
9. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Honzík má štípanců celkem 14 a to mi přijde vážně divný,doktorka řekla,že i ty štípance se hojí měsíc a tak je mám natírat tím pudrem,no jsem z toho fakt nesvá :unamused:

A koukám,že teda komáři útočí všude :grinning:

No nic,jdu vařit,Honzík usnul,tak at to stihnu..
9. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@nikuse děkuju za držení palečků. Jak si to myslela,že to mám takové nijaké?
Pokud myslíš menzes,tak ten je pravidelenej i potom co jsem vysadila antiku (brala jsem jí hroznejch let) takže i podle toho bych mohla poznat okamžitě že jsem těhu. Ale do menzesu je to ještě dost dlouho.... uvidíme. Musím vydržet 14 dní no raděj byh dneska zkusila opět....... :slight_smile: to bude mít manža radost :grinning:
9. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@katka_cermanova Myslela jsem ms jestli je silná nebo jen slabounká.No jsem zvědavá jak dopadneš :slight_smile:

@andilek261 jj jsem poďobaná a svědí to jako blázen :unamused: Tak mu to maž a když to nepomůže tak bych tam šla znovu a nebo jinému doktoru.Ale aby se měsíc hojilo štípnití od komára když to neškrabeš tak je to max.do týdne pryč :sweat_smile:
Holky tak jsem si koupila trička juhuuu 3stejné,ale každé jinou barvu :grinning: to jsem nákupčí a ak takový volný habit něco jako tiniku(zelenou kaki) :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
jejda holky, vy jste toho zase napsaly :grinning: . nevím čím to, je ale mám super náladu....ale možnýá mi ji zvedla vedoucí :grinning:
9. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@myska84 copak se stalo?Dostala si přidáno? :wink:
9. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@nikuse to ne, na beremku řešíme fotografa, co fotil naši svatbu....dluuhá story co trvá ještě teď :angry: .... a vedoucí mi oznámila, že vyfotila výzdobu našich aut :grinning: a fotograf auta nevyfotil....
9. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@myska84 Aha popravdě já měla od fotografa asi dvě fotky a naprosto příšerný.A to se mě ještě ptali k jakému vchodu prijedu aby mohli vyfotit auta :unamused: A holky se kterýma si píšu na beremku mají ten samý problém
9. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@nikuse tak to mě povídej :confounded: :angry:
9. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
tak jsem si holky dneska pěkně zasportovala(mám doma crosstrenažer)a po svatbě jsem na něm nebyla :sweat_smile: a ten zadek jsem nakonec zvedla a ty ovu testy si šla koupit,takže si jdu teď udělat svůj první ovu test! :grinning: Sem hrozná,to vždycky všechno prožívám jak ňákej rituál :grinning:
9. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@lera1 lení v poho, já taky :grinning: a co je to tam to? :grinning:
9. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
tak mě zase zatuchlo prádlo :confounded:
9. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
myska:ten crosstren.?To je takový to běhátko s tyčema :grinning: ukázka :wink:
http://www.fitham.cz/2105-eliptical-reebok-i-trainer-1-1
9. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@lera1 to řeknu hned :grinning: taky bych ho brala
9. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
myska: :grinning: no já si ho moc přála a protože se od svatby z něj stal věšák a manžel to samozdřejmě se smíchem okomentoval,tak jsem mu dnes předvedla,jak se zase vracim do formy :sunglasses:
tak,jinak otestováno(žádnej nervák,jako když jsem zkoušela těhu test :slight_smile: ) a je tam hooodně slaboulinkatááá druhá čárečka,takže zatim nic,otestim ve středu,ale i tak budem sázet,třeba mám zrovna vadnej test,že jo :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@lera1 manža na mě včera vyhrkl, že budeme sázet každej den, tak jsem mu řekla že ee, protože to nedoporučujou, ale dneska bych se tomu nebránila, protože zítra bude zase grogy :confounded: a ve středu.....no, taky to není špatný nápad :grinning:
9. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
myska:můj manža dneska přišel z běhání(chodí sportovat s našim bafanem)celej unavenej,takže u nás se dneska bude čerpat síla na zítřek :grinning:
9. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.