• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 u nás to asi tak taky dopadne....takže se na zítra musím pořádně vyspat :grinning: jen nevím, co udělám s tou kupou prádla, co je skoro vedle mě a tak divně na mě kouká....
9. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lera1 jee,to je paráda,že na testíku je druhá slabá,tak sázejte sázejte :grinning:

Jej,já měla dneska parádní,ikdyž trošku náročnej den,ráno Dr,pak Honza šel na houby,tak jsem Honzíka dala mamině,šla s ním na prochajdu a my jsme čistili,obalovali a smažili houby..Pak manža šel na pivko a já jsem se opět vrhla na stěhování :grinning: Jsem takovej maniak,přestěhovala jsem ledničku a zrušila bar a pc,to šlo do sušárny,vyndám to,až se jednou budeme stěhovat do většího..

My dneska zřejmě sázet nebudeme,však u nás se stejně sází naslepo :grinning: Honza ted usnul na gauči a to rozmrazujeme ledničku,to bude ještě práce :confounded:
9. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lera1 Tak jak si dopadla s ovu testíkem?
No holky my teď koukáme na nějaký erotik-krimi film a momentálně bych sázela asi tak 5krát za hodinu :grinning:
9. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@nikuse to se ti nedivím :grinning:
@andilek261 si tě pozvu na obývák :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
nic holky, asi půjdu...vy se stejně zase rozepíšete večer :grinning:
9. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
andilek:no ja si na ovu testu přečetla,že když tam je čárka slabá,takže ovu neni,že musí být stejně zbarvená,jako ta druhá,takže myslim,že středa bude ideoš :wink:
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@myska84 Kdyby jsi viděla,co vše už jsem přestěhovala,jednou jsem to přepískla,stěhovala jsem takovou velkou těžkou skřín,myslela jsem si,že když vše z tí skříně vyndám,že to bude brnkačka,ale hovno hovno zlatá rybko,byla těžká jako prase,ale nevzdala jsem to a prostě jí přestěhovala :grinning: Pak mě týden bolelo břicho a záda a já se bála kýly,no blbka jsem :sweat_smile: Manža mě málem zabil,že jsem blbá,že to stěhuju sama,no to jsem asi pak nevěděla že..
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lera1 Tak snad to vyjde :wink:
9. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
andilek:otestíme,,zasejem a uvidíme :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lera1 Leni já to měla to samé,byla slabá a asi za 3dny dvě a úplnou náhodou.Už jsem ten test chtěla vyhodit když jsem se na něj asi po minute podívala znovu a byly tam dvě :wink:

@andilek261 Já taky jsem takový máčo.Teď jak jsme se přestěhovali tak jsme vše měli z ikeii no a manžel byl celý dny v práci no tak jsem sestavovala regály,komody no docela jsem si mákla ,ale člověk se u toho dobře odreaguje.
Holky já toho mého asi zabiju.Dneska jediný den volna a on dřepí na počítači a hraje si ty svoje nesmyslný online střílečky :unamused:
9. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
niku:Ty mě dáváš!Jsem šla prohrábnout koš a čumim znova na ten test :grinning: prostě...je tam slabá čárečka,takže zítra by měla bejt silnější...nee?Však já na to přijdu :grinning:
můj manža leží v pelechu a kouká na nějakej film...dneska ho budu šetřit :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
tak jako, myslela jsem si, že se podívám na angličtinu, prdy vody, pak jsem přemýšlela, že "vyžehlím" prádlo, ale když jsem zjistila, že mu to v tom valijlinku sluší, tak jsem ho tam nechala a když jsem se rozhodla, že si z netu objednám zase něco na dělá korálků, tak jsem to zvdala a objednám si to zítra.....uf
lera: hm, že bych si ho taky koupila? :grinning:
9. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
myska:já jsem si řekla,že to tenhle měsíc zkusim s testama,náhodou je to docela švanda a hlavně se chci přesvědčit,že když si myslim,že mám ovu,že si to myslí i moje tělo(a testíky mě v tom pomůžou) :wink:
9. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
lera - to budu muset koupit po tajnu oujé :confounded:... ne kvůli manžovi ale někomu jinýmu ....
9. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
myska:kvůli těm koleg.z práce?Já jsem o ovu test.manželovi neřekla,už jsem to tu psala,nechám si to jako sladké tajemství,že budu (zhruba)vědět,kdy jsme k miminku nejblíž,dodnes slyšim opilého kamaráda,který se mě svěřil,že jeho žena tak moc touží po miminku,že si přijde jak robot-"te'd můžem,teď néé..."říkal,že už to fakt neni o milování(jeho žena asi ve 2měsíci potratila a pak spadla do toho kolotoče,aale už mají 3měsíční Karolínku na světě :wink: )Prostě podle mě,bychom z tohodle chlapy měli vynechat(ovu testy,atd,ať je všechno co nejpřirozenější...)
9. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
lera: jj nebo spíš tý jak jsem psala na beremku, jsem asi už trapná, že :sweat_smile: ? já od tý doby co měla kecy skrz svatbu se už "bojím".....tak zítra si ho nestihnu koupit, ale doufám, že budeme sázet, potom v pátek bych sázela :grinning: a v neděli zase....no a jestli to dobře počítám, tak by měla být začátkem nebo v půlce příštího týdne ovu...doufám, že už to vyjde, nechci se pomali, ale jistě blížit 5. měsíci.....
9. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
myska:takže ted budete sázet na prázdno,a příští týden bude ovusázeníčko? :slight_smile: obden je to prostě nejlepší,takže my zítra :grinning:
9. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lera1 Sdílím tvůj názor,chlapi by se z tohoto měli vynechat,o to at se staráme jen my..Ale teda přijde mi divný,milovat se jen třeba v plodné dny,být chlapem,tak to by mě taky nebavilo..

@myska84 Vy už se snažíte skoro 5 měsíců? Pokud ano,tak nevěš hlavu,mimí budeeeeeeeeee :grinning:
@nikuse Jéé,ty jsi taky takovej šílenec? No to mám radoooooooost :grinning: To jsi si asi pěkně vyhrála,hlavně u toho letí čas jak blázen co :slight_smile:
Jej a ten tvůj chlap je jak ten můj,ale ten nehraje na pc,ale na playstationu,ale někdy drtim i s ním,Tekkena třeba miluju :grinning:
9. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
andilek:no přesně,milovat se jen v ovu dny je víc než prdlý :unamused: a o to víc,když to žena mužovi ještě nahlásí..... :sweat_smile: no nic,každý to má v manželství nastavený jinak,jsem ráda,že si tady my takhle pěkně všechny notujem :wink: heslo dne"Milování bez přestání" :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
dobrý ráno holky :grinning:
lera: jdu si koupit zase ovutesty, jsi mě "nahlodala" :grinning: a teď sázím asi na prázdno, a myslím že těch ovu testů je v balení 5 a jelikož mám ms po 36 dnech tak tam je napsaný kdy testit. a doufám, že budeme sázet dneska :slight_smile:
andilek: pokud to tenhle měsíc nevyjde tak jo :frowning2: ale zatím si to nijak neberu, protože mám pořád co dělat :slight_smile:
10. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
myska:dobré ráno :wink:
říká se,že rok by měl být člověk v klidu...no jo,ale ono se to lehce řekne,že :sweat_smile:
36 dnů,to je podle testu ovulka 19.Já jsem si koupila takový obyč papírový za 37kč jeden,tak dneska pokračuju :wink:
10. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
tak ste me holky nahlodaly a uz mam doma taky ovu testy :slight_smile: ale moc nevim kdy testovat, protoze je to ted vsechno na ...... uplne na zacatku jsme psala, ze beru na srovnani cyklu proveru, protoze od dubna mi to samo nechodi, no a prvni cyklus celkem vpohode i kdyz mi to prislo az 31 den. No a ted co sme se vratily z dovolene tak des, od pondeli spinim (asi tak jako 4-5 den ms) a to sem v pondeli mela teprv 13 DC. :frowning2: tak moc nevim co s tim protoze pristi pondeli mam zase zacit brat tu proveru.
Blba HA, pred ni sem mela vsechno vpohode.
10. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
tulikiss:jéé,takže ovutestit budem nakonec všechny :grinning: super :wink: ty jo,ráda bych Ti poradila,ale sama nevím...já jsem před 2měsícema taky 4 dny špinila a pak 5 dní měla ms,ale po vysazení HA(prosinec 09) jsem to měla pravidelný,jen po svatbě(asi díky předsvatební honičce :slight_smile: )se mě to krapet rozhodilo :unamused: takže :zhruba počítám ovu,čákam na signál těla a ještě to cele povzbuzuju ovutestama :grinning:
10. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
lera1: asi budu muset za doktorkou i kdyz se mi tam moc nechce a uvidim co mi rekne, bude mit ze me zase radost :frowning2: no aspon ji dam vydelat :slight_smile:.. a co to mas za ovu testy ze jsou tak levny? ja mam tri za 150 :frowning2:
10. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
tulikiss.ten můj se jmenuje Ovulační test 99.Ono je to při tom množství znát(ta cena).No,doktorka už bude vědět co a jak,neboj :wink:
10. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Tak koukám,že tady už všichni dělají testíky :grinning: Já jsem četla na netu že když to máte všelijak(ms) jako nepravidelnou tak by se ovulka měla počítat z těch měsíců kdy byla nejpravidelnější.Ale nevim přijde mi to divný.Já měla to samý.Měla jsem to dostat za 14dní a dostala jsem to dřív no a pak 3dny na to jsem si zkoušela ovu testík a byl pozitivní :sweat_smile:
10. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
niku.no právě...příroda si s náma pěkně hraje :wink:
ty jo,sestřenka už týden přenáší....miminku je asi líp v bříšku :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
Ty jo chudinka.Teď jsem si říkala že jak byly ty horka že to musí být hrozný když seš třeba v 8nebo9měsíci :sweat_smile: Co čeká holčičku?
10. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
niku:oni to s manželem strááááášně tají :grinning: takže nevíme :slight_smile: ale je to taky vymodlený miminko,tak už se na něj všichni těšíme :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@lera1 Jééé ta to je hezký.Já si myslim že holčička.Protože prý ty se přenáší nejčastěji v bříšku aby byly krásné :wink:
10. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.