• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@tulikiss Zkus na srovnání cyklu kontryhle,poku by ten nepomohl,tak kontryhle s měsíčkem :wink: Bylinky jsou fajn,já jsem díky kontryhelu měla po vysazení cyklus opravdu pravidelný :wink:

@lera1 Jéé,budete mít miminko v rodině?Supeeeeeeeeer,miluju miminka :grinning: Ale vždycky mě to tak šíleně rozhodí,byla jsem letos 3x v porodce,porodili moje kamarádky a vždycky jsem přišla domu s tím,že chci mimi :grinning: Tchynka mi na to řekla,že mě nebude pouštět do porodnice,jinak bych měla těch dětí 10 :grinning: :grinning: :grinning:

Jéé,já jsem koukám jediná,co ovu testík nezkusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak u nás ještě není proč,ale stejně mě to nějak neláká..

Jinak být těhu v tomhle vedru,8. a 9.měsíc,to musí být asi síla!!! Já si pamatuju,nám jednou opravovali a předělávali výtah v paneláku,nejel 14dní a já jsem byla v 8.měsíci,no řeknu vám,byl to fakt nářez,manža mi do schodů pomáhal,že mě tlačil a v každém mezipatří jsem si musela dávat pauzu :grinning:
Jo a dneska se mi už po několikátý zdálo,že mám dvojčátka holčičky :grinning:
10. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@andilek261 Ty jo tak to musel být mazec :confused: ono přeci jenom když člověk nabere třeba 20kilo tak to jde poznat.To moje mamka včera měla narozky tak jsem jí volala a ona mi začala fňukat do telefonu že měla sen.takjsem se jí ptala o čem se jí zdálo a ona že prý o Emě.???.No vůbec jsem nechápala a ona že to byla moje holčička a že do vánoc otěhotnim.No tak mi hned začal běhat mráz po zádech bo moje mamča začala věštit z karet a docela se to vše plní jak mě tak vše co vyvěštila :sweat_smile: Takže kdyby se to vyplnilo i tentokrát vůbec bych nebyla naštvaná :grinning:
10. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@nikuse Nikčo,bylo to krááásný :grinning: Mě se tenhle sen zdál už několikrát,pokaždý tedy jiný,ale vždycky tam byli ty dvojčátka holčičky :grinning: Jednou jsem je porodila a doktor na mě : jak se budou jmenovat?A já měla v hlavě 3 jména,ale jen dvě děti,no nedokázala jsem se rozhodnout a ten doktor furt : tak maminko,jak je pojmenujete? No probudila jsem se úplně spocená a skoro jsem ty dvojčátka i hledala :grinning: :grinning: :grinning:
Hele,švagrová přibrala 32kg a to její holčička měla jen 3120g , a zařínala na stejné váze jako já - 55kg

Jéé a tvoje mamča věští?To je super,hned bych toho využila :grinning: Tak snad bude mít maminka pravdu,určo bude !!!
10. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: ty máš sny.Mě se tedy párkrát už zdálo že jsem těhotná,ale vždy jsem v tom snu měla jen bříško :slight_smile: No snad bude ale tenhle měsíc to asi nebude.Dneska mi zrióvna dvakrát dobře není.Pobolívá mě břicho a je mi docela i zle od žaludku.No takže se hlásí ms :frowning2: A to mi to asi před týdnem skončilo.Takže asi ve středu bude zase celibát :unamused:
10. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@nikuse a to si nepřej slyšet,jaké sny jsem měla jako těhulka,doted si je pamatuju,to byly hnus noční múry :rolling_eyes:
Hele,třeba to nedostaneš,já ti budu držet pěsti a budu držet i Honzíkovi :slight_smile:

Moc vám to tu všem přeju,ať vám to vyjde co nejdříve a pak at vše probíhá naprosto v pohodě :slight_smile: Kurnik,zas to na mě jde,já chci mimíííííííííííí :grinning: :unamused:
10. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: tak jo snad to vyjde,ale myslim že ne.To bych se třeba cítila nějak jinak nebo tak něco :unamused:
ty jo mě se asi před 14dny zdálo že mě zneužíval mlj vlastní taťka.Fůůůůjj to byl hrozný sen a hlavně neskutečně nereálný brečela jse ještě den poté :cry: Když jsem to říkala kamarádce tak ta mi řekla že to znamená že jsem citově vázaná na taťku což je pravda teď díky svatbě jsme si hodně povídali a zase se sblížily.Ono přeci jenom můj odchod ve 12na internát udělal svý.málo jsme se vídali a tatík trávil víc času s mou mladší ségrou :wink: Ale sen to byl hnus
10. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@nikuse Já si myslim,že by jsi se vůbec nemusela cítit nějak jinak,soudím to podle sebe :wink: Takže ještě nic není ztraceno..
A ty máš teda taky hustý sny :confounded:

Já jsem ted vyslala chlapy ven na písek :grinning: Tak tu mám rajskej klídek :grinning: Tak jdu vysát a trošku tu poklidit..
10. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@andilek261 Ještě že ti tatínci jsou :slight_smile: No uvidíme radši bych byla za ty dvě čárky než za ms :sweat_smile: Já chtěla taky uklízet no a zatim jsem jen vyprala,uklidila prádlo,poklidila kuchyň a vysála :unamused: Ale neva mám ještě zítřek.Dneska si musim udělat nehtíky zítra je totiž ta sešlost v divadle tak jsem si dneska zkoušela šaty jestli se vůbec do nich ještě narvu :grinning: A jo v pohodě :wink:
10. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
Teda je vás skoro ani nestíhám číst.
@nikuse Teda to jsou fakt sny, já si ty svoje obvykle moc nepamatuju, když už jo, tak nějaký strašný hovadiny.

Tak z neděle a pondělní dopoledne se mi MS trošku rozjela, odpoledne pak zeslábla a dneska zas jen špinění. Tak jsem z toho pěkně zmatená. Pondělní ranní těhotenský test byl negativní. Ve čtvrtek jdu na gyndu na prohlídku, tak uvidíme, v ten čtvrtek ráno ještě zkusím jeden test (abych na gyndě zmateně neblábolila).
10. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@katyxq ty jo jsem zvědavá jak ti to dopadne snad pozitivně :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
ahoooooooooooooooj holky radu šup šup....lení taky jsem si koupila ovu testíky a teď...druhá čárka byla slabá, tím pádem mě asi ovu čeká, že ale otázka je, kdy asi ovu bude????? to já nevím, dle mých výpočtů by to mělo být kolem 17.8. ale otázka je, jestli je to fakt :grinning:
10. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@nikuse jé jsem taťkovi po svatbě koupila takovou knížku jejda, jak se jmenovala......no to fakt nevím :grinning: a myslím, že by rád, i když to na sobě nedal znát :grinning: a já jsem byla taky ráda, že mu můžu udělat radost
10. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@katyxq Tak držím pěsti,at to dopadne jak nejlíp může :wink:

@nikuse Já jsem dneska udělala úplně to samé co ty a nepřišlo mi to málo :grinning:

Tak manža šel na nákup pro pár drobností,no jo,nemám doma sádlo a jsem z toho celá nervozní :grinning: Pak jde pokecat k jeho rodičům,mě totiž dávají Přes noc třicítkou :grinning: Dneska by jsme i "sázet" mohli,mám chutku jako blázen a manža je dnes nějak sexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Honzík už snad spinká,tak tu mám zas klídeček,dneska jsem Honzíkovi objednala redukci na WC,ponožky a punčošky :slight_smile: No jo,rodičovská se blíží a za něco to utratit musim že :grinning: :grinning: :grinning:

Bylo u vás dneska taky tak krásně?
10. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@andilek261 jo bylo, ale někteří z nás museli být v práci :grinning: do 6 :confounded:
10. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@andilek261 u nás bylo nadherně,ale já byla doma se psem.včera byl na očkování a asi mu to nějak divně píchnl no tak dneska nechce chodit,třese se a teď měl průjem.Škoda že i psici nemůžou mít plínky kdyby ste mě viděly jak to tam seškrabávam z toho chodníku :confounded: A ve čtvrtek jde trhat zuby.Holky pes v německu vyjde dráž neý dítě.Jen za tenhle měsíc co byl nemocný a teď ty zuby jsme vypleskli 300euro :sweat_smile: No ale hlavní je ,že bude zdraví.
Holky to je tak krásné slyšet jak se tady každá těší z té ovulky :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@nikuse bude se sázet :grinning:
10. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
kde jste?
10. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@myska84 Tak pořádně zasaďte :grinning: My Honzíka určo udělali zezadu :grinning: :grinning: :grinning:

@nikuse Jej,chudák psík :unamused: A co máš za pejska?
10. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@myska84
@andilek261 Holky vy máte hlody :grinning: :grinning: :grinning: Já budu taky sázet ,juhhhuuu :grinning: Psal manža že už je po tréninku a že dá jedno pivko a bude doma a věnovat se mi :wink: To by mě tedy zajímalo v jaké poloze si uděláme my s manžou prcka :slight_smile:
Máme yorkshira je mu teprve rok a 2měsíce je to takový malý čert ale je zlato.Mám ho rozmazlený jako kdyby to bylo moje dítě :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
brý ráno :slight_smile:
tak jsme včera sázaly a teď to plánuju na zítra :grinning:, prostě tenhle měsíc to vyjít už musí tímhle způsobem :frowning2:
@andilek261 ze zadu né :grinning: to jsem skoro zlomená v pase :grinning:
@nikuse my 100% z misionáře :grinning:
11. srp 2010 v 06:58  • Odpověz
teda holky, vím že bych ovu testík měla dělat ve stejnou hodinu :sweat_smile: ale nedalo mě to a zkusila jsem ho dneska znovu ráno (ale ne hned po probuzení asi až tak po hodině) a druhá čárka sílý, takže tím pádem, by ovu měla být cca v kolem neděle? usuzuju podle toho, že když máte druhou čárku stejně barevnou nebo i tmavši tak k ovu dojde od 24-48 hodin....jen doufám, že ovu nebude v sobotu, to máme akci a prostě bych klidně zajela i do lesa :grinning:
11. srp 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojda, tak koukám,že ovu testíky jsou tady velmi oblíbené. Já jsem k tomu ještě tak nějak nedošla. Asi mám trhlej dotaz. Manža teď dobírá nějaký antibiotika. Může to mít nějaký vliv popřípadě na plod??? Nevím nevím tak se ptám. Možná hloupě,ale...
Holky........dneska je středa :grinning:
11. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@katka_cermanova Ahojík,já si myslím,že to určitě vliv nemá,pač zezačátku nevadí ani když třeba piješ,vem si,kolik ženských bylo třeba na diskotéce,na pařbě a pak zjistili,že jsou těhu a dítka mají zdravá :wink:

Jinak přeju všem krásné ránko,já čekám na pošťačku na zásilku Nextíku :grinning: Honzík ted tancuje u reklam :grinning: Včera jsme nesázeli,manža neměl chut,ale o víkendu má smůlu,ikdyž mám neplodné dny,to mi je fuk,stejně střílíme naslepo :grinning: Ale manžovi jsem řekla,že aby jsme měli dítko narozené nejdéle do srpna,tak musím otěhotnět do prosince,tak to ví a to je důležitý,snad pro to něco udělá :grinning:
@myska84 S ovulkou ti asi neporadím,já ty testy moc neznám,já to poznám podle sebe,to ani nejde nepoznat,podle té bolesti,motání hlavy a výtoku :wink: Ale moc moc ti držím pěstičky,aby to klaplooooooooooooooooo :wink:
11. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@andilek261 tak moc díky. Taky jsem si myslela,že to je v pohodě,ale manža už začal šílet. Je roztomilej.
Tak uvidíme jestli uvidíme. Snažím se na to nemyslet,ale bylo by to super.....juuuuu.
JOJO ty si na ty Nextíky. Jsou to krásný oblečky.......
Už normálně blbnu občas se dívám tady na ty maminky jaký krásný hadříky prodávaj a hned bych něco pokoupila :grinning:
11. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@katka_cermanova Však se taky dočkáš a pak budeš nakupovat jak šílená :grinning: Nextík je u mě závislost jako prase,ale léčit se nemíním :grinning:
A tvůj manža je fakt kádr,to by napadlo málokterého,je taky hodně natěšenej že?
11. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@andilek261 JO to jo. Už na to máme oba věk. Možná jsme tu nejstarší prvo-snažilky :grinning: No i když zase tak starý nejsme. :grinning:
A odkud nakupuješ??
11. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@katka_cermanova A kolik ti je?
Nakupuju na mimibazaru,mám asi 5 oblíbených a od těch nakupuju pořád :grinning:

Kurnik,ta pošťačka pořád nezvoní,čekám na tu zásilku už od pondělí..
A taky čekám na zásilku - objednala jsem Honzíkovi stoleček a židličku :grinning: Bude to mít ke 2.narozeninám,ale dostane to samozřejmě dřív..
11. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@andilek261 aha no známá tam taky nakupuje. Dají se tam sehnat pěkný hadříky. No je mi 28 a manželovi 34 :slight_smile:
No to se bude Honzík mít.......... :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@katka_cermanova Tak 28,to ještě jde :wink: Ale manža by si měl už pospíšit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík z toho určo bude mít velikou radost,ještě mu pořídím pastelky,pač doma žádný nemáme a bude si kreslit.. :slight_smile:

Huráááá,je tu Nextíííííííííííík :grinning:
11. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@andilek261 tím chceš jako říct,že jsem stará??? :grinning: a mužík taky :grinning: :grinning: ? nojo holt máme už věk a už se oba těšíme. Manželovi to s dětma moc sluší a má je moc rád.
Nextík je krásnej. Fakt super moderní věci. To bude ale fešák. Ta čapka je super....
11. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.