• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@katka_cermanova Ty ne,jen manža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Néé,kecám :grinning: Mýmu manžovi je 32,tak už má na druhé dítko taky věk :grinning:
11. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
Dobréééé rááánko,
holky já mě naprosto neskutečné sázení :grinning: A jestli sme nic nespolodili neva vo to bylo neskutečné :wink:
@andilek261 Ty věci jsou nádherné hlavně ty botky moc se mi líbi.Bude to malý prďák :grinning:
Holky mě pořád pobolívá to břicho a ms nikde třeba to bolí ,ale vůbec to nedostanu.Teď mě určitě tělo trestá za to že jsem tak rychle vysadila.No jen doufám že o nedostanu dneska večer až budu dřepěn an slavnostnim večeru v divadle :unamused:
11. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
hojky holky,tak mi jdem od 13h dneska na svatbu.......miluju svatby :grinning:
teď si jdu udělat ovutestík,tak jsem zvědavá,jestli bude čárka už silnější :wink:
niku:holka,nevěš hlavu,třeba to jsou opravdu první příznaky těhu!!!Moc bych Ti to přála :wink:
11. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@lera1 Ty jo svatba já si myslim že ta moje to byla asi poslední na které jsem byla :grinning: Všichni kolem mě jsou už manželé a s prominutím moje ségra u té mžu čekat svatbu až v 60 a sestřěnka s bratránkem ty jsou pakostičky takže nikdy :grinning:
Ty jo to je jako byjsme si dělaly těhu testíky jsem vždy napnutá jako kšandy :wink:
No a bohužel se bojim že za mymi bolestmy bude cokoli ale jen těhu ne :confounded:
11. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
niku.holka,vyhoď z hlavy všechny černý myšlenky....mysli na cokoliv jinýho,jen ne na špatný věci!A úsměv! :slight_smile:
takže já jdu juknout na test a................houby!Je to taková ta slaboulinkááá čárečka,takže ovu zatim nee,ale však podle výpočtů jí mám mít až kolem 13-15,tak co testim když vim :grinning:
11. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@lera1 :grinning: Já měla slaboulinkou a to mi holky z ovu fora řekli že v tom případě vůbec nic jen když je ta druhá stejně silná.No a za dva dny jsem si ho dělal znovu a byla tam :wink:
11. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
niku:proto stačí testit obden :wink: už sedim načančaná u počítače a za chvíli vyrážíme na svatbu :dizzy_face:
11. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@andilek261 manža je v nejlepším věku :slight_smile: mlaďoch můj :grinning: ale je pravda,že chlapi v jeho letech už mají i dvě dětičky...
11. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@lera1 ty jo tak si to tam uži :wink:
@katka_cermanova Holky mému manžovi je 30.Taky mi říkal,že už by chtěl rodinu,že se na to cítí a má i na to věk :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@katka_cermanova Mě přijde,že je daleko lepší,když má chlap dítě ve 30,než v 21letech..
@lera1 Moc moc si tu svatbu užij :wink:

Honzík už přes 2 hodinky spí,jen čekám až se vzbudí a jdeme na poštu a na dětské hřiště :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@nikuse jsem hned klidnější :grinning: no tak jsem zvědavá. Tenhle měsíc je vlastně uplně první zkoušení. Byla by to moc veliká náhoda, kdyby to dopadlo. I když si nedokážu třeba představit čekat rok.........ale i to se může stát....
@andilek261 tak si to na hřišti moc užijte......
já už se dneska těším domů na manžu.....
11. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@andilek261 Teda to je u vás tak hezky?Nám tady prši celý den to je fakt hnus počasí :confounded:
@katka_cermanova Já si myslim že každá žena cítí mateřsví jinak a jindy.Mě je 22 a už rok chci moc děti,mého táty žena,jí je 32 a děti nechce vůbec :sweat_smile: A u chlapů to je jinak.Ty se nejdřív musí vybláznit,užít si volnost a pak když zjistí že už by mohli mít věk na sviště tak se uklidní :wink: Tedy tak tomu bylo u mého muže.Je fakt že nikdy neměl holku která by byla pro rodinu jako já
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@nikuse Musím s tebou spouhlasit,u ženský je defakto jedno,kdy má dítě,ale musí se na něj cítit,mám známou,je jí 18let a má dvě děti,švagrové zas bude letos 34let a ta asi děti mít nechce,alespon takový pocit z ní mám..

Jinak na hřišti bylo super,Honzíček si pohrál s dětičkama,nebo spíš kolem nich utíkal a smál se :grinning:

Za chvíli čekám návštěvu,kamarádku s měsíčním Fanouškem,tak se těším,že si pochovám miminko :grinning:
11. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
jsem domááááááááááááááááááááá
11. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
holky, na mě nějak padla depka :frowning2:
11. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@myska84 Miško,zítra zas bude líp :wink: Chce to myslet pozitivně,taky to na mě často padne,ale druhý den mi je vždycky dobře.. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
U mě byla kamarádka s Fanouškem,no je nááádhernej a tak moc roztomilej,Honzíčkovi se moc líbil a dělal mu malá malá :slight_smile: a cosi mu povídal..

Přidávám foto :grinning:
11. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@andilek261 já vím klárko, ale jak jsem viděla dneska maminy s prckama, tak to prostě na mě padlo, ale to přejde, prostě se musím zabavit, konečně vyžehlit prádlo a podívat se na angličtinu, nebo příští týden zkoušku nedám
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@andilek261 malej je krásnej i honzík je krásnej :grinning:
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem dneska byla za doktorkou a vyfasovala sem hromadu prasku. Budu brat 6 prasku za den a od pristiho tydne pet dni dokonce 9. Pry by to mohlo byt ovulacni krvaceni a ze se mame snazit, ale ji se to rekne... Tak uvidime snad to zabere.
11. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@tulikiss nečetla jsem dneška vaše povídání, proč bereš tolik prášků?
11. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
protoze uz pet mesicu mi MS nechodi a musim na vyvolavacky, a provera co sem ji ted mela na upravu cyklu nezabrala.
Tak mam ted prasky na zastaveni ovulacniho krvaceni, to je tech 6 za den, no a pak mam od 21 dne cyklu na pet dni po 3 praskach na upravu cyklu. k tomu beru listovku a vitaminy na vlasy :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@tulikiss jo tak :slight_smile:
holky jukejte :slight_smile: uvidíme zítra a já si myslela, že když mě pobolívá v podbřišku, že je to ovu....a ona je to jen así příprava na ovu :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@tulikiss Ty vado,takových prášků,to je děs :unamused: Tak snad už konečně zaberou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@myska84 Krásnej testík,ale já těm ovu stejně moc nerozumim :unamused: Ale jen na to hupsněte v tu pravou chvíli a budeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@andilek261 na tý fotce je to blbě vidět, ale ta druhá čárka byla víc vidět, takže ho zkusím zítra a mělo by se i sázet a pak bych chtěla i v sobotu, ale to asi na to hupnem už ráno :grinning: páč máme tu akci :grinning:
11. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
@myska84 sázejte,sázejte,ale nemyslete na to :wink: Jéé,já bych ti to tak moc přáááááááááála :wink:
11. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@andilek261 no snažím se nemyslet :sweat_smile: ale dneska se to fakt nedalo :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@myska84 Ono je to těžký,ale dá se,chce to se zabavit něčím jiným :wink: Však ono si k vám miminko najde cestu :wink:
11. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@andilek261 tolik čápů jsme viděli když jsme byli na dovči, tak to snad vyjde?.... :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Fuj,mě je dneska celej den špatně od žaludku,jídlo se mi vrací a motá se mi škéca :zipper_mouth: Asi to počasí či co :unamused:
11. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.