• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@andilek261 já ani nevím jak dneska bylo
11. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
@myska84 jak to?
U nás bylo hezky a k večeru pršelo a i bouřka přišla,ale bylo to zas hned pryč..Mě je dneska vážně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
@andilek261 protože do 5 sedím v práci s klimou
11. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@myska84 ahaaa,no mě to nedochází,jak jsem na mateřské,no jo,mateřská demence pracuje na plné obrátky :grinning:
11. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@andilek261 v pohodě, mám blbou pracovku :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
brý ráno holky
12. srp 2010 v 07:11  • Odpověz
brý brý...
Jak se máme???
12. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojky holky,tak já dneska frčim s hafíkem na operaci a mezi tím co ho tam budou mít jdu ke kamarádce se naočkovat dětma(mám půl roční Terezku) ať jsem pak nasraná že já pořád nic :frowning2: .Včera divadlo fajn a myslim si že šaty měli úspěch zejména u mužu :grinning: Hned jak budu doma taky v depkách tak se tu stavim.A nepište moc,ať vás stačim dočíst :wink: Páčko
12. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
hojky holky :slight_smile: tak svatba byla krásná a dojemná,nevěsta v listopadu rodí,takže měla nádherný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a protože její manžel pracuje v Itálii a Zuza chce rodit tady v ČR,tak kdyby rodila jinak,než v termínu a manžel byl i It.,tak jsme v záloze,že jí povezem do porodnice my s manželem :slight_smile: No to by bylo mazecký :grinning:
12. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
mysko:takový výsledky na ovutest.mám taky :wink:
12. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@lera1 Tak to je super,že svatba byla parádní..Jéé a bude rodit v listopadu?A kolikátého má termín? :wink: Já jsem se taky vdávala těhotná,ale bříško nikde :grinning: :grinning: :grinning: ,ale týden po svatbě už mazec :grinning:

@nikuse Tak to je príma,že šaty měli úspěch,ale to bylo předem jasný :wink: A neboj,taky se dočkáš,hezky se s Terezkou pomazli,ono tě to nabije a bude dobře :wink: Holky,ještě se snažíte krátce,znám plno holek,co se snaží 2 - 7 let a to je teprve nářez :unamused:
12. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@andilek261 Cože?????Ty si byla v tvůj svatební den už těhotná?V kolikátem měsíci? :confused: No Terka je zlatá i jsem chvilku vozila a už asi začínám mít extra mateřské pudy protože si mě zamilovala.Dneska se na mě celý den křenila a dělaly jsme blbosti :slight_smile: No kouzelná!
@lera1 No vidíš tak by sis zkusila porod na nečisto :grinning:
12. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
AHOJDA holky, tak se tak nějak moc dobře necítím. Bolesti v podbřišku a jsem nějaká spavá a není mi dobře od žaludku. No.... nechci to zakřiknout,ale bylo by to bezva. Na testík je moc brzo,tak uvidíme. Nevím, jestli se moc nepozoruju nebo tak něco,ale???? Příští týden se má dostavit,tak uvidíme jak to bude........
12. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@katka_cermanova Týýýýýý jo to by byla paráda.Přesně takhle to měla i moje mamka bylo jí blbě a hodně spala :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@nikuse no nechci se tím nějak těšit,ale komu to mám říct,že??? Bojím se těšit se,že by to mohlo být ono. Ach jo. Musím to ještě vydržet zhruba do dvacátého........a pak buď přijde nebo budu testit.
Paráda by to byla,ale třeba se fakt jen moc pozoruju a moc si to přeju.........
12. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@katka_cermanova To je normální.Ono se to lehce řekne moc se nepozoruj a neřeš to :unamused: .To je jasný asi každá zdravá ženská na to pořád myslí když by chtěla moc miminko.Já jsem to samý :wink: Taky mě pořád pobolívá v podbřišku ,ale nevim kdy to mám dostat to je průšvih :confounded: Mám to teď pomatené no tak prostě počkám 2týdny a když se nedostaví tak asi taky půjdu do testíků :slight_smile: Já taky je mi blbě od žaludku a už si říkám co kdyby,ale nedojde mi že jsem před tím snědla asi kilo česnekový pomazánky,že by to mohlo být tím :grinning:
12. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@nikuse :grinning: přesně tak.....i když si říkám,že pokud by to bylo ono,tak by to bylo naprosto neskutečné a úžasné :slight_smile: Miminko si moc přejeme,ale manža je v tomhle takovej,že se těší,ale nedává to tak znát aby mi byl oporou kdyby na testíku byla jen jedna čárka.........v tomhle je super. Vím,že se těší,ale spíš mi říká buď v klidu a uvidíme.
Já to měla doteď naprosto pravidelný maximálně rozdíl 1-2dny......a to jsem brala pilule tak od 17let a jen jednou jsem je na chvíli vysadila,takže si myslím,že v cyklu by to snad neměl být problém.......
12. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@katka_cermanova Můj manža je to samé.Dnesk ajak jsem byla u té kámošky tak pak přijeli i naši chlapi a šlo se do obchoďáku.No tak jsme dali nachvilku malou povozit mému manželovi . . . . . . Bomba pohled na něj.Tak opatrně jel a pak když se bál do dveří tak začal vtípkovat že už mu to staží že jsou tam hezký baby aby na něj nečučely :grinning: :grinning: :grinning: No je zlatej.Bude super táta :wink:
Mě to teď blbne vůbec poptvé.vysadila jsem a měla jsem to dostat za 14dní no a já to dostala už za 5 :sweat_smile: tak teď nevim.A spravně kdybch nevysadila tak jsem to měla dostat včera.Uvidim třeba to teď bude pravudelný,ale v jiný dny než přetím
12. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@nikuse já jsem se sama divila jak to mám na den.... super. Jojo mužský jsem v tomhle zlatíčka. I když občas bych ho rozčtvrtila.... :grinning:
No a zkusíš testík?? Já jsem si na oblázku vypočítala i ovulku a i podle sebe mi to sedí. Podle toho jak to cítím. No a tam se Ti krásně vypíše. Kdy si máš udělat těhotenský test. Kdy k doktorce a zhruba kdy porod a tak.....
Už si každým dnem říkám,že snad nevydržím do toho dvacátého počkat,ale teď by tam stejně nebylo nic vidět....Vydržím ! Musím!!
12. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tu nová ode dneška a hledala jsem nějaké zajímavé nebo normální fórum s dikuzí o tématu, který je pro mě taky nějak poslední dobou aktuální a nejvíc se mi líbilo tady to vaše. Tak jsem sem tak vlítla, snad to nebude nikomu vadit :slight_smile:
My jsme se snažili tento měsíc poprvé tak uvidíme. Musím počkat tak do 23. a nechci se rouhat, ale byla bych ráda, kdyby to hned napoprvé vyšlo. Přeju všem hodně štěstí a ať se daří.

B.
12. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@snazilkabara Ahojda vítej tady. Taky jsem tu poměrně nová. Tak ať se zadaří....
12. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@katka_cermanova to já toho mého taky na pěkný pidi kousky :wink:
no záleží na tom podle jakého dne ms to budu počítat.Takže asi od poslední teď za 3tždny tak bych to cca měla mít kolem25.srpna.No tak uvidíme.
@snazilkabara Ahojky vítej u nás.Tak to jsi na tom jako já,taky se snažíme od od začátku tohoto měsíce,ale je fakt že jsem vysadila už v červenci :slight_smile:
12. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@nikuse já vysadila koncem dubna.......tak se měj a zítra čusík...
12. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@nikuse - já taky vysadila v červenci k 3. výročí svatby, tak uvidíme.
12. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@snazilkabara Já měla dobrý to že to sice antikoncepce je le spíš antikoncepční kroužek,nevim jestli ti něco říká nuvaring?Ten jsem měla asi 2roky a předtím asi 5let normalní pilulky
12. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky, můžu být další vetřelec mezi Vámi?Svatbu jsme měli letos v dubnu, HA jsem vysadila už před rokem kvůli operaci a od té doby mi nic nefungovalo. MS sotva 1x za dva měsíce, pak jednou vyvolávačka a pak už nic. Blížila se svatba, tak jsem šla k doktorce, abych měla klid - tam mi řekli, že vše OK, je to hormonální problém. Prý asi MS mít vůbec nebudu, jedině každý měsíc injekce nebo prášky, které by to podpořily. :unamused: Já žádný další hormony nechci, tak jsem se na to vykašlala - že to budu řešit až po svatbě. V květnu jsem si koupila Gynex (brala jsem ho asi 2-3 týdny ) a po 5 měs. jsem měla normální vlastní MS, tak si říkám, že to snad tak hrozný nebude. Další MS teda po měsíci sama nepřišla, ale s gynexem jsem jí zase "nastartovala" a snad už to moje tělo začne fungovat taky samo. Mimi jsme plánovali po svatbě, pak jsme to odsouvali - máme postavený dům, ale ještě fůra práce na něm i okolo, potřebovali jsme nové auto atd., atd. Navíc jsem od listopadu v nové práci - jako záskok za mateřskou, tak to taky bylo blbý jim říct po půl roce pápá. Ale teď to na mě nějak přišlo, a říkám si, že by se nic nestalo, kdyby se to podařilo už teď. Manžel se sice ošívá, ale často se mi ho podaří přemluvit, aby si nedal pozor. ... :grinning:
12. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@nikuse Byla jsem ve 21.tt , když jsem se vdávala :wink: A nejlepší bylo,že když jsem říkala ANO,tak Honzík mě děsně kopal,to skoro ani nešlo vyslovit :grinning:

Holky,já vám musím něco napsat,jsem ta nejšťastnější ženská pod sluncem :grinning: Manža mi před chvílí,než odešel na noční,žekl,že je čas zapracovat na té holčičce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem fakt v 7.nebi :grinning:

Dočtu vás,jakmile Honzula usne,jen jsem vám to musela napsat :grinning:
12. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@hanunka Ahojky vítej u nás.Koukám,že máš docela veselo :sweat_smile: snad bude všechno co nejdřív pořádku :wink:
@andilek261 Klárčíííííí jůůůůů to je super!!! :slight_smile: Takže předpokládám že zítra večer se bude sázet :grinning:
Holky mě už se konečně vzpamatoval pes.Teda řeknu vám že to je hnus.Pořád jsem na něj myslela je to fakt jako moje dítě
12. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky můžete mi někdo prosim poradit?
12. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@piskotule s čímpak?

@nikuse Jéé,ty máš taky jorkšírka? My ho máme od mých 10let,ale zůstal u mamky,je to naše zlatíčko,náš Brušíček :grinning: A je fakt,že je to jak naše miminko,beru ho teda spíš jako bráchu :grinning:

Já jsem tak šťastnááááááááááááá,zítra se určo bude sázet,ale je po OVU,takže se bude sázet jen tak :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.