• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
holky jsem těhu a podle netu 6 nebo 7 týden výpočet po mě chtěl první den poslední MS což bylo 1.7 a vypočítalo mi to 6-7 týden a dr mi minulý týden v pátek řek že ještě nic nevidí
12. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
Jinak já jsem poznala,že jsem těhu,i podle polohy a stavu čípku :wink:
12. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
hojky ženy,tak už jsem zpátky od babičky,dneska zkusim zase testík a těšim se na sázeníčko :grinning:
vítejte nové snažilky :wink: hodně štěstí ve snažilkování :wink:
andilek:jéééééééé,tak to mám radost!!!!!Vidíš,přála jsi si to a manža Ti přání splnil,takže hurá na sázeníčko!!! :grinning:
katka-c:holka,ty Tvoje příznaky...já myslim,že se hlásí těhu :wink: Moc Ti to přeju a držim palečky,budem tady napnutý jak kšandy všechny,až budeš testit :wink: :grinning:
piskotule:rádi poradíme,piš piš :wink:
12. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
no a jak to teda mám dr mi nic neřek mám věřit netu a tomu výpočtu že jsem v 6 nebo 7 týdnu těhu?
12. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
piskotule:holka...a doktor Ti nevzal krev?
12. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@piskotule povídej když budeme moct určo poradíme :slight_smile:
@andilek261 oni jsou zlatíčka.Moje mamka ho má,taťka a i já :slight_smile: Je hrozně rozmazlený,ale i poslouchá když máš něco v ruce.Teď ho manžel naučil další nesmysl jako je válení sudů :rolling_eyes: Jinak už umí i sedni,pac,štěkni,lehni,čekej prostě základy.Ale co mu jde nejlíp tak to mě pomazlit když mi něco je.Dneska jak mě viděl po tý narkoze tak začal třepat ocáskem a oblizovat mě.No je to moje zlato.
Joooo dělání miminek je krásná věc :grinning:
12. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
no dneska jsem jela do Sanusu kde jsem byla na IUI a ta nevyšla a tam mi ji sestřička vzala ale muj dr ne a v neděli byl test taky pozitivní
12. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@piskotule to je divný,ale ultrazvuk by asi nelecal.Přesně a krev ti nevzali?
12. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
vzali až dneska jinej dr a muj mi řek na utz že test je citlivější než utz a jelikož jsem poslední MS měla 1.7 řek že je to ještě moc majinký aby to viděl a proto je mi divný že mi internet vypočítal 6-7 týden ale opravdu jsem naposled dostala 1.7
12. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@piskotule Test ti ukáže těhotenství až po 14dnech.pokud si měla poslední ms 1.7. a už ne tak pravděpodobnost že si těhu je vysoká.Ale brzo aby se to dalo poznat na ultrazvuku to je divný :unamused: Všem kámoškách to potvrdili max. do 3týdnů
12. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@piskotule A nebo týden počkej jak dopadne ta krev.Za jak dlouho ti mají říct výsledky?
12. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
@nikuse - mám volat zítra odpoledne
12. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
nevim no,našla jsem nějaký přepočítávadlo jak dlouho bych v tom měla být chtělo to po mě první den pos MS 1.7 asi tomu nevěřim páč se mi to zdá dlouho a porod mě vyšel 7-8 dubna
12. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@piskotule A víš jistě,že jsi těhu?Bral ti krev na HCG? Pač už v kolem toho 6.,7.tt bije srdíčko..

@nikuse Do 3.tt? To je nějaký divný,to na utz ještě ani není moc vidět a pravděpodobnost testu ve 3.tt je taky malinkatá,já měla pozitivní těhu test v 5.tt..
12. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
@piskotule No jo vlastně,on se termín porodu vypočítává podle podlední MS,tzn, podle MS můžeš být v tom 6.tt,ale jinak můžeš být v tom 4.tt,pač kdo ví,kdy jsi otěhotněla,takže si s tím nelam hlavu..Pokud je test pozitivní,tak nejspíš těhu jsi :wink:
12. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
jo dva testy aby pozitivní a nedostala jsem to krev brali dneska a ten výsledek 6 nebo 7 tt mi vypočítal internet a dr řikal že je ještě brzo ale test je citlivější takže když jsem je měla oba pozitivní ale nic jinýho a net mi vypočítal jak dlouho jsem v tom
12. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@piskotule - teda mně se zdá ten výpočet nějaký divný, protože 1. 7. je přesně 6 týdnů zpátky? Jestli jsi těhu, tak si myslim, že by se to na testu začalo objevovat až teď... :confused:
12. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
poslední MS jsem dostala 1.7 a Ovu myslim že byla 12 dr v Sanusu řikal že to bývá 12 den cyklu nejlepší tak si myslim že to bylo toho 12.7
12. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
no zkus si to najít a vypočítat bylo to stejný na všech stránkách 6-7 týden mi to vypočítalo
12. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@piskotule Však ono ti to vypočítá přesně jak píšeš,od prvního dne poslední MS,tak to počítají i doktoři :wink:
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@andilek261 No kámoška byla těhotná asi 3týdny když jí doktor řekl že tam něco je ale ať dorazí tak za 2týdny že už by to mělo být jasnější.A na těhu testu bylo napsané že jestli si těhu nebo ne se ti ukáže nebo spíš si ho máš udělat až 14po sexu.Tak jestli to byl nějaký překlep nebo čínský test to nevim :confused:
12. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@nikuse Jo taak,takže byla thotná 3 týdny,ale počítáme-li to od poslední MS,tak byla cca v 5.tt a to už ukáže i test ..
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
piskotule:tak zítra budou výsledky,tak to zase není takové čekání :wink: budem držet palečky :slight_smile:
tá testila ovu a pořád slabá čárka!Si ji tam dokreslim asi!!!! :grinning:
12. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@andilek261 Asi ano,nevim jak to má s ms a v té době to důležité pro mě nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
No každopádně jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
@lera1 Teď jsem se dívala do kalendáře jak to měla já.Mě se objevily dvě čárky s tím že ta jedna byl hodně slabší,druhý den jsem to hned dostala a ovulaci jsem měla2dny po ms takže nějakých 5dní po prvním testu.Takže vyčkej třeba končila.Ono je to fakt různý.Na mě kamarádka taky koukal jak jsem jí mohla mít takhle debilne a to asi jen proto že jsem to dostala o 14dní dřív
12. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
niku:no já tam tu slabou už mám po čtvrtý :confused: ale ovu podle výpočtů bych měla dostat od 12 do 17.8. a na těle jí zatim necejtim,takže asi fakt zatim nic,no co,dneska sázíme s ovu nebo bez...hlavně,že s láskou :grinning:
ta nevěsta těhulinka ze včerejška říkala,že si prý dávali bacha a při prvnim dnu ms řekla manželovi(tenkrát přítelovi)že si pozor dávat nemusí a otěhotněla...ale prakticky to smysl nedává...jenže člověk míní příroda mění :grinning:
12. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@lera1 to je tím,že každá má ovu jinak,některá těsně před a některá těsně po MS :wink:

Jéééé,já se těším na milování :grinning: Doufám,že to konce roku tu nebude ani jedna netěhulka,ale že všechny budeme v tom :grinning:
12. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@lera1 Ta moje jedna kamarádka taky.Vždy si dávali pozor a po svatbě si řekli hńed na svatební cestě budeme pracovat na mimču.Hele a hned na poprvé to vyšlo :wink: Jo někdo to má hned někdo si musí máknout :grinning: A je spoustu případu kterým se to povedlo a nemuseli ovulku mít :wink:
12. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@andilek261 No v to doufám,a už si tady budeme jen psát z čeho se nám dneska zvedl kufr které je zase na opak fajn. . . . . no já jsem zvědavá jak to dopadne všem :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@andilek261 a většina má ovu v polovině cyklu.. Ono je to různý,však my se k tomu miminku promilujemeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@andilek261 No ještě aby ne když to máme skoro ob den :grinning: :grinning: :grinning: Ale to spíš bude tou mojí nadržeností :sweat_smile: Ale můj rekord už jsem bez toho vydžela 2dny :wink:
12. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.