• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@nikuse To jo :grinning: Ale snad nám všem bude dobře..Když to bude jak u Honzíka,budu šťastná,ted by nějaké blití bylo s Honzíkem kapku náročné..
12. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@nikuse však ob den je to nejlepšíííííííííííí :grinning: To prostě musí přijít :grinning:
12. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@andilek261 No to teda.To neni prča mít mimčo a ještě jedno jen o trochu starší
12. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@nikuse Tak myslím,že takhle to už jde,kdyby se to povedlo do toho prosince,tak by byli cca o 2,5 roku,což je super ne? Jen to těhu už nebude taková pohodička,jako to první,ted budu muset lítat kolem Honzíka i s břichem,ale neva,zvládnu všechno :grinning: Mě se při Honzíkovi jen zvedal žaludek,jídlo mi lezlo nahoru,zvracela jsem jen 3x a to pokaždé,když jsem otevřela ledničku a něco mi tam nevonělo :grinning: Po 12.tt už mi bylo neskutečně dobře..
12. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
Ty jo mě už zase bolí břicho.By mě zajímalo kdy to zase dostanu když to budu počítat podle ms jak jsem jí měla naposledy tak by to mělo být max. za 2týdny no jsem zvědavá.Doufám,že se mi to ještě nějak nezblázní :confused:
12. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@andilek261 já už chci taky mimííííííí a i klidně ty nevolnosti jen když bude mimi :dizzy_face:
12. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@nikuse však jooo,my přece vydržíme všechnooooooooooooooooo :grinning:
12. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak já mám celkem jistotu,že to ted dostanu,mám to dostat 20. Manža si dával pozor..No jen doufám,že budu mít cyklus zas pravidelný..
12. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@andilek261 Občas si říkám,že kdyby porody a těhotenství bylo na mužích tak asi vymřeme :grinning: My ženský jsme držáci :wink:
12. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@nikuse já doufám,že to nedostanu.Ale že to bude těhotenstvím :wink: a ne nějakým zpoždením nebo nedej bože nemocí
12. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@nikuse to jo,ženský toho vydržej hodně,chlap by ani porod nezvládl a když jo,tak by bylo na světě moc a moc jedináčků,pač už by do toho znovu nešli..
12. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
niku:já i měsíc :grinning: ale to jsem byla pracovně na Maltě bez miláčka,takže celibát :slight_smile: no ale po příletu!!!To bylo nekonečný rodeo :grinning: ale to jsem ještě brala HA a byla krapet utlumená.Jako pardon-asi hloupá otázka...ale dá se otěhotnět mimo ovu? :confused:
12. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lera1 myslíš jako v neplodných dnech? No,relativně ne,ale znáš to :grinning:
12. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lera1 jsem si dělala znovu dneska, vím, že je to ujetý ale chtěla bych to pojistit :sweat_smile: takže až manža přinese foťák tak sem zase hodím fotky
holky nenapsaly jste toho nějak moc?
12. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lera1 :grinning: :grinning: :grinning: ten můj bude mít rodeo dneska pokud přežije trénink :wink:
Holky já vám říkám,že jestli nám to o ovu nevyšlo tak si snad ten pupek vycpu a až budu jako v 9 měsíci tak adoptuju mimčo :wink: a je to.Já když dneska byla s tou malou Terkou to je něco tak úžasnýho.Jak si ona povídá a směje se na mě :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
dneska jedna holčina zjistila ranný potrat :frowning2: mě se chce z toho brečet :cry: :frowning2:
12. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@nikuse ty hodiny netikají,ale přímo bijou co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@myska84 Chudinka ,tak to musí bžt hnus zjištění :unamused:
@andilek261 Mě teda ještě netikají,ale strašně už po prckovi dlouho toužim.
12. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@myska84 já tohle raději nečtu,nevyhledávám,je to hrozně smutný..Vím,jak mě to sebralo tenkrát,jedna holčina čekala taky Honzíčka jako já,ale o dva týdny později,já měla už Honzíka v náručí,šťastná jako blecha a jí se malej uškrtil o pupeční šňůru :cry: :cry: :cry: :cry: Od té doby nic takového nečtu,pač je mi z toho hrozně..Jsem fakt šťastná,že jsem měla pohodové těhu a že je Honzíček zdravej,nikdy za to nepřestanu tomu nahoře děkovat !!!!!!!!
12. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Je to fakt hrozný přeci jenom máš toho tvorečka 9měsíců v bříšku je to součást tebe i když ještě třeba není na světě :unamused: Je to fakt hrozný
12. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@andilek261 já bych k tomu nedošla, ale jak chodím ještě na jiný forum kde taky kecám s holkama, tak jsem si to náhodně přečetla
12. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
ale muse být optimistky :grinning:
12. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@nikuse Je to strašně smutný,nevim,jak bych tohle zvládla,do blázince bych neměla daleko..Ale jinak ted už má asi půlročního chlapečka :wink: Ale stejně,člověk na to nikdy nezapomene..Si pamatuju,jak mi od 16.tt tvrdlo břicho,ale strašně mockrát za den,už jsem z toho byla nervozní,doktor mi řekl,že to není moc dobrý a raději mě posla na UTZ,tam jsem čekala dvě hodiny,to byli nejhorší hodiny v mém životě,rozně jsem se o Honzíka bála,ale naštěstí vše bylo v pořádku :slight_smile: Doktor mě strašil,že pcka porodim předčasně,břicho mi tvrdlo téměř celé těhu a stejně jsem rodila na termín :slight_smile: Já na to těhu mám tak krásný vzpomínky :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@myska84 já chodim ještě na dvě fora,jen tak tak to vše stíhám :grinning: a někdy ještě mrknu i na BoL ..
12. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
:slight_smile: myska:uff,já se bála,jestli to nejni holčina od nás z beremka....ale i tak..je to smutný,moje sestřenka loni po svatbě za 2měs.otěhotněla,měla pohodový těhu,mimi rostlo jak z vody a v necelym 6 měs.potratila...a důvod?Příroda.Těd musej 2 roky čekat(musela jít na císaře),ale je holka statečná a po druhý to určo klapne!!!
A nám to taky určitě klapne,jak psala andílek-do Vánoc 2010 jsme těhu všechny :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@andilek261 Já ani dítě nemusim mít abych se do toho vžila.Já bych to asi nedala.To musí být fakt hrůza a když už třeby pak nemůže být ta ženská těhulka :frowning2: .Moje teta ta byla v 17 na potratu a už nemůže mít děti .Řekli jí když jí bylo přes 30 že by malá pravděpodobnost byla,ale ona pak už nechtěla
12. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@lera1 kéž by byla 4 šťastný číslo :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
myska:však holky se taky dočkáme :wink:
12. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
Holky jdu skouknout zoufalky(už jsem taky zoufalka) :grinning: Tak zatím a koukejte toho moc nepsat
12. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@lera1 je to strašný,člověk si nesmí nic takového připouštět,holky,musíme myslet jen pozitivně ju? Nám se narodí zdravá miminka :slight_smile:
Já bych nejraději termín v červnu :slight_smile: To by byl ideál :grinning:
@nikuse jj,taky bych nemusela mít dítko,abych se do toho vžila,ale jak už máš dítě,bereš to ještě trošku jinak..
12. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
Já jsem třeba nikdy nebyla taková,abych se rozbrečela u filmu,nebo u těch povodní,ted brečim i u toho,když v nějakým filmu chlap řekne holce,že jí miluje :grinning: To těhu mě nějak rozhodilo :grinning:
12. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.