• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
hehe moje umělecké dílo :grinning:
12. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
asi půjdeme dneska sázet :grinning: abysme to nepodcenili :grinning:
12. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
myska:no,jak máš ten papírovej,tak ten mám taky a taky to na něm mám slabší...ale jen běžte sázet,však oni už si spěrmoušci najdou ten moment,kdy zabojovat na vajíčko :grinning:
12. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@andilek261 To já jsem hrozná cíťa a teď po svatbě ještě větší :grinning: :grinning: :grinning: A už brečim i u nesmyslů tak to se chci pak vidět v těhotenství
12. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@nikuse to budeš bulet pořád :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@myska84 jen sázejte,však spermíci mají nějakou životnost a do ovu třeba počkají :grinning: Přeju pěkné sázení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
@andilek261 mají životnost nebo ze sebe teď dělám blbečka a skočila jsem ti na to? :sweat_smile: Jestli jo tak už bych se tak do října nemusela snažit :grinning:
12. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
:grinning: jojo,to mě taky zajíma :grinning:
12. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
@nikuse tak takovou životnost až nemají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já četla,že vydrží i 4 dny,v kvalitním výtoku ( krémový a pak ten bílkový ) v tom neplodnám výtoku chcípají,chudinky :grinning:
12. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
holky ja sem pako, manza sel na kulecnik s klukama z prace(jeden ma doma asi nejakou krizi s manzelkou, tak to chteji probrat) a ja sem si nalila vinko a pustila jsem si ocko( je tam nejaka retro cosi, proste hudba z meho "mladi" ) a nejak na me padla depka, ze sem strasne stara, kdyz pisnicky ktery znam poustej jako retro....
posledni dobou co mam zblbly hormony a furt beru nejaky prasky je to se mnou hrozny bulim i u doby ledovy a u shreka.. ja nechci vedet co budu delat az budu tehotna, to budu asi bulet i u reklamy :slight_smile:))))
12. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: no já se z tebe poseru!!! Tak teď jen zjistit ten výtok,ale tpo bude pro mě těžký,kurňa já jsem nezkušená :slight_smile: A jak vypadá neplodný výtok.Ty jo ppdle čeho se to pozná.Čtu to manžovi a ten na mě chudák kouká a říka mi hlavně abych po něm nechtěla aby mi řekl jaký mám výtok :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@nikuse no podle výtoku se taky pozná ovu :grinning: Ze začátku cyklu by mělo být sucho nebo hrudkovatý,pak by měl najet krémový,pak bílkový ( měl by se táhnout jak bílek :grinning: ) a pak by zas mělo být sucho či ten hrudkovatý,tak nějak to je :grinning:
12. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
@andilek261 radši to manžovi nečti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: tak manža říká,že příště asi vynechá bílek a dá se jenom na zloutky u vajíček :grinning: Já mus to musela říct protže se ptal čemu se chlámu.Teď dělá že nic a určo za týden mu to nedá a zeotá se mě na něco a proč to tak je :wink: On je muj kutil.Hele Klárko nechceš mi pak dělat porodní bábu až bdu těhu? :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
Podle tohoto jsem zjistila,že jsem těhu ( s Honzíkem )

http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
12. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
@nikuse Já a porodní bábu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: A tvůj manža je taky srandista..

Ještě vám hledám jeden článek..
12. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
Tak tady je článek o tom hlenu ( výtoku ) Je to celkem zajímavý počteníčko :slight_smile:

http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
12. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@andilek261 Ty jo ten článek o tom čípku tak to je mazec.asi se zítra budu muset nastudovat :grinning:
12. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
@nikuse mě to poradili kamarádky,když jsem si udělala test a byl negativní,tak at si nahmatám čípek,že podle toho poznám,zda mrcha dojde nebo ne,no a podle toho,co jsem nahmatala,tak přijít neměla a nepřišla :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ještě mě tak napadlo,znáte prstíkovou metodu :slight_smile: ?
12. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@tulikiss Joo,jak budeš těhule,tak budeš bulet u všeho,to je nářez :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
@andilek261 Ty jo já čumim.Co to je prstíková metoda?
12. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz
No nic holky,loučím se :wink: Zítra v 9h mám být u kamarádky,má skoro 3letou holčičku,Honzík je z ní hotovej,minule jí pořád líbal a Ivanka mu jen říkala : Honziku,ne,prosím,ne :grinning: :grinning: :grinning: Ale ten líbal dál,milovník náš :grinning: :grinning: :grinning: A taky tam přijde ještě jedna kámoška,ta má 3měsíčního Petříka ,takovej minisrazík ze ZŠ :grinning:

Tak dobrou noc :astonished:
12. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
@nikuse Já jsem jí jednou zkusila,tak možná proto to vyšlo ten druhý měsíc :wink: Chtěla jsem jen ze zvědavosti..Prostě jakmile budeš mít spermíky v sobě,tak si je prstem "naštoucháš" do čípku :grinning:
12. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz
@andilek261 Ty jo tak teď vyýkoušim co si poradila tak snad by to mohlo vyjít :wink:
Jen utíkej chrupkat já už jdu taky jen co se vykoupu a prozkoumám hleny s čípkem :grinning:
Přeji všem dobrou noc a ať vás blešky štípou celou noc :slight_smile:
12. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz
@nikuse Ty jsi prostě drak :grinning: Tak zkoumej koumej :grinning: :grinning: :grinning: A tu prstíkovou metodu určo zkus,třeba to vyjde :slight_smile:
Tak dobrouuuuuuuuu :wink:
12. srp 2010 ve 23:19  • Odpověz
holky vy jste éééra :grinning: podle článku bych na to měla hupsnout(hlen naprosto ukázkový,test mate),sakra tak ráno na to vletíme a ještě vyskoušim prstíkovou metodu....holky,s takovýma informacema musíme do Vánoc 2010 otěhotnět jako prd!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz
holky ahoj, hm, tak sázení bylo takový, že jsme se oba začali totálně tlemit ve chvíli, kdy mi žblunkalo v žaludku, a maža to vzdal, že to nedá. tak jsem mu dneska naznačila, že dneska zase a jeho odpověď: tak se psychicky připrav :grinning:
@andilek261 tak to musím zkusit, protože do dalšího měsíce se přesouvat už nechci....
@nikuse ty jsi éro, hele já zkoumala čípek taky a jediný co poznám je, kdy je měkkej, kdy tvrdej, a pak kdy je otevřenej, ale jestli je dole nebo nahoře fakt ne :grinning: a teď mám čípek měkkej a hezky otevřenej, takže dneska budu sviště šťouchat do čípku, aby prostě se jeden spermiovej svišť uchytil :grinning:
@lera1 tak s tím hlenem jsme na tom stejně :grinning:
13. srp 2010 v 07:02  • Odpověz
Ahoj všem berete nové členy? :slight_smile:
13. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
@mary2222 ahoj, jasně že bereme :wink: čím víc, tím líp :grinning:, aspoň se dovíme plno informací jak např. psala andilek261 :grinning:
13. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.