• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 no tak šup na tooooooooooooo,když to máš ukázkový :grinning:

Snad se váám ty inf. líbí,ale proč to nezkusit že :grinning: Jinak já taky poznám to,co Miška,jestli je čípek nahoře a nebo dole,to moc ne :grinning: Hlavně po tom porodu je ikdyž je zavřenej,tak je kapku otevřenej,tak snad to k něčemu bude :grinning: O víkendu bude rooooodeo :grinning: V sobotu Honzíček spinká u babičky a my pojedeme do 3d kina a pak to bude jízda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mary2222 Tak vítej :slight_smile:
13. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
Díky holky, já už se snažím pár měsíců ale řekla bych tento poprvé dost intenzivně :slight_smile: a moc si přála mimiško :dizzy_face: . Jsem dnes 17DC takže vlastně už jen čekání.
13. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@nikuse -- tak to mi vůbec nic neříká. Já brala HA asi od 16, takže už deset let a teď jsem vysadila poprvé, tak uvidíme. Dělala jsem si ovulační testy a opravdu přesně 14. den mi vyšel pozitivní, tak jsme se snažili trochu víc. Byla bych ráda kdyby to vyšlo, všude hledám různé příznaky, přitom ale sama žádné nemám a logickou úvahou zatím ani mít nemohu. Na druhou stranu je tu spoustu holek, který třeba zkoušejí už devátý měsíc, takže vím, že chvilky napětí k tomu patří a jak se blíží den očekávané MS, tak jsem trochu nervozní.
13. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@hanunka --ahoj, já jsem taky nastoupila do nové práce tento rok v únoru, předtím jsem dělala v auditorský firmě a byl to vážně záhul, standartně 12-15 hod denně. Ale musím říct, že mě ta práce bavila, jenom jsme se s manželem vůbec neviděli, máma byla nemocná tak jsem nechtěla ryskovat hezké rodinné vztahy. Teď mám dobrou práci, dobře placenou, implementuju SAP, ale nebaví mě to. Takže si říkám, že je asi jedno jestli budu těhotná po 9 měsících v práci nebo po 12... Jak se na to díváš ty? Ty máš asi smlouvu na dobu určitou, ne?
13. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
@lera1 -- já jsem slyšela o dvou případech, kdy ty holky otěhotněly v den, kdy měly ms... :confused:
13. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@tulikiss -- ahoj, prášky neber, něco o tom vím. Náladu Ti nezvednou, spíš Ti udělají náladu že nemáš ani smutek ani radost a jsou špatný na játra a tak :slight_smile: Radši si zajdi někam ven, nebo vytáhni kámošku do kina nebo na kafčo. O víkendu má být hezký počasko, tak si nenecháme zkazit den, co?
13. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky ještě jednou. Chtěla bych napsat zmámý příběh k té PRSTÍKOVÉ. Známý to německý tenista Boris Becker si vzal prostitutku a měli orální sex. Ona si nechala to sperma v puse a pak dle vzoru této metody si ho nastrkala do čípku no a světe div se, hoch teď platí tučné alimenty. A to se říká, že sliny zabíjí sperma... Ale to jste určitě slyšely.
Tak hezkej den všem. B
13. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@snazilkabara No přesně, mám smlouvu na dobu urč. po dobu mateř. dovolené té předchozí kolegyně. Sice to bude ode mě podraz, protože tomu malému je teprve půl roku, ale nechci čekat 2 nebo 3 roky, jen abych se zavděčila. Zatim mě nic netlačí, na jaře mi bylo 24, tak je mi jedno jestli se to podaří teď nebo třeba v březnu, ale za těch pár let už bych asi byla nervózní...
13. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@andilek261 Tak jsem taky prostudovala ty články a hned zkoumala. Ale asi jsem ten případ zmíněný na konci - na čípek nedosáhnu, sotva se ho dotknu špičkou prstu, takže z toho moc nevykoumám. Asi mám kráktý prstíky... :sweat_smile:
13. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
snazilkabarka:no to jsou mě věci :grinning: to musel Becker asi koukat :sweat_smile:
13. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@hanunka --a hlavně i kdybys chtěla, tak se nezavděčíš. Já jsem byla už v několika firmách, pracovala jsem celou dobu při vysoký a musím říct, že různé pozice všechno to bylo dost nevděčný. Mně bylo na jaře 26 a říkám si že první dítě v 27 už by bylo nejspíš akorát čas. Moje máma měla bráchu v 18 a mě v necelých 20 a vždycky jsem byla ráda, že mám mladé rodiče a taky vidím na našich, že by jim to asi udělalo radost a věk už na to mám. Jiná otázka jsou hypotéky, leasingy atd. Ted budeme muset na splácení docela máknout pokud chceme drobečka a to chceme :slight_smile:, ale co si bude myslet šéf už fakt neřeším, řešila jsem to x- krát a nikdy to nebylo k ničemu. Těšim se, jestli to klapne, moc bych chtěla :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@lera1 -- no je to někde na netu, už je to pár let, ale samozřejmě to šlo k soudu a k testům otcovství, ale evidentně metoda to taky je :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
snazilkabarka:no jo,holka prostě chtěla malého Beckera a tučný alimenty :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@snazilkabara No jo, taky se tim nehodlám trápit. Přála bych si, aby to u nás fungovalo jako u švagrový. Ta, když si s manželem řeknou tak dneska si uděláme mimi, tak jdou a na poprvé se jim to podaří. Už jim to tak vyšlo dvakrát :grinning: .
13. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
A jaký máte plány na víkend? A ještě bych měla jednu otázku, berete nějaký vitamíny? Možná se to tu už někde probíralo, nevím. Já beru ten Babyplan. Nějaké zkušenosti někdo s něčím? Nebo doporučení od Dr. ?
13. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahojda hoky tak včera se tu začalo řešit mrtě věcí, koukám :grinning: Taky jste mě dost zaskočily a teď si připadám jako trubka. Takže to napíšu jak to je. Dívala jsem se na oblázek a tam jste si podle poslední ms napsala datum a taky kolik mám dnů mezi ms. Podle toho se mi tam spočítala ovulka,která dle mého těla byla v ty samý dny. Taky tam bylo kdy testit na mimíska. A teď je ten problém. Bylo tam,že se dá testit už 14 dní po. Ovulku jsem měla od 6.8-10.8 v tom termínu jsme taky hodně pracovaly. Vychází to,že test bych si měla dělat 23.8. Ms bych oficiálně měla dostat 21.8.
Už jsem z toho jelen. Je to tak i podle vás v pohodě a bude vůbec na testu něco vidět? Třeba jen duch??? Už jsem z toho celá nesvá tedy. Jak jsem psala. Furt mě bolí podbřišek,ale možná to je jen že to mám dostat..........
13. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@katka_cermanova -- ahoj, jsi na tom úplně přesně jako já, já měla ovu 7.8. i podle ovu testu a měla bych dostat 21. ms a podle toho co jsem včera všechno pročetla by se teoreticky dal první test udělat už toho 20. nebo 21.
13. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@katka_cermanova a ještě jedna věc, mě nebolí nic, tak nevim :( A asi blbej dotaz, ale co je to ten Oblázek?
13. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@snazilkabara já už fakt nevím. Včera jsem četla,že by to mělo být vidět až dýl,tak už začínám panikařit. Navíc furt cítím podbřišek,ale to taky může být z toho,že to mám dostat,ale blí mě to už celý tenhle týden.....nevím. Fakt nevím...
13. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@katka_cermanova No tak uvidíme, to jsem na to zvědavá. A taky že to máme dost podobně, tak nám držim oběma palce, ale u mě je to první měsíc snažení, co u Tebe?
13. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@snazilkabara taky taky. Máš nějaké příznaky nebo tak něco???
13. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
holky,to čekání,je asi na budku,ale vydržte...já bych počkala,až na zpoždění ms....
jinak já papkám kyselinu listovou a piju kontryh.čaj :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@katka_cermanova Bolí mě v kříži, úplně malinko, ale to většinou nemívám. Jinak nic. Podbřišek cítím dnes taky strašně málo, ale mě někdy píchá napravo, protože jsem byla v r. 2003 na slepáku a nejspíš tam mám trochu srůsty, takže to je taková standartní bolístky. Včera když jsem jela do práce tak se mi najednou udělalo zle od žaludku a to jsem byla po snídani, tak jsem si říkala je to tady a zastavila jsem u krajnice, ale dneska vše ok... Ale je to fakt na budku, hrozně se toužebně pozoruju...
13. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@lera1 na co je dobrý kontr. čaj?
13. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@lera1 jo to já nebudu dřív testit. Pokud to nedostanu do 23.8. tak si udělám test........
13. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@katka_cermanova -- tak já to udělám stejně, alespoň mě to utvrdí vyčkat, když v tom nejsem sama :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@snazilkabara SEŠ HODNÁ. Jen se bojím že to dostanu.....I když v prvních měsících je špinění normální. Uvidím. Zkusím na to až tak nemyslet.No mě bylo zle taky včera. Od žaludku a dneska mě bolej záda.............ale to asi nebude z toho. Už si připadnu jako blázen.......... :grinning: snad jsem ještě normální :grinning:
13. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
holky já se takhle těšila min. cyklus měla jsem hrozně moc příznaků a nic ms trvala 10 dní :frowning2: , takže jsem v klidu až do zpoždění. JInak jsme se snažili taky podle jonáše a prstíkovku taky tak jsem zvědavá.
13. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
a kolik vám je a odkud jste?
13. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@snazilkabara Jo tyhle příznaky, to já znám. Už v 16 letech (to jsem ještě nebrala HA) jsem snědla něco špatnýho a pořád mi bylo zle. Už to trvalo 14 dní a všichni okoli mi začali tvrdit, že jsem těhotná. :fearful: Samozřejmě jsem se začala pozorovat a tím víc jsem měla těhotenský příznaky. Nakonec jsem šla k doktorovi i on to nevyloučil, až nakonec díky kr. testu se to nepotvrdilo. Takže čím víc na to myslíte, tak se to tělo chová, jako kdyby to byla pravda. Kdyby to tenkrát pravda byla, tak bych už dneska měla doma školáka.( A dokonce otcem by byl můj současný manžel :wink: ).
13. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.