• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
jsem z jižní moravy, bude mi v září27, v pondělí máme 2 leté výročí svatby. Konečně jsme si pořídili vlastní bydlení a zjistli, že i ten byt je nějaký prázdný :dizzy_face: .
13. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
no jo holky já jsem min. cyklus i blinkala :grinning: neuvěřitelné byl to spíš premenstruační syndrom který přišel brzy chci se vás zeptat na názor - mohla to způsobit kontryhel užívaná v druhé polovině ckylu? protože jsem to 23DC nedostala několik let ...uvidíme co tento měsíc
13. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@hanunka no, holky jak jsme si podobné... Já to měla přesně asi 10 dní po 16 narozeninách, zpoždění 15 dní, naši si mysleli že jsem panna. Fakt úlet a kdyby to tenkrát bylo, tak by otcem byl kdosi docela známý a naštěstí pokud to teď vyjde, bude to můj manžel :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@katka_cermanova 26 a Praha a ty?
13. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
13. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
Je mi 28 a jsem z Trutnova. Manželovi je 34.
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
ještě mám dotaz. Když koukám na ty těhu testíky,jak tam jsou stíny a pak už zvýrazněná čárečka. Co znamená například. 6ET, 11 DPO ????
13. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@katka_cermanova ahoj, takove nazvoslovi se te zatim netyka :slight_smile: 6ET - 6. embryo transfer, 11DPO - 11. den po oplodneni. jsou to holky po IVF - umelem.
13. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@mishule78 ahaaaaaaaaaaaaa díky vůbec jsem neměla páru..........
13. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky holky a zdravím i nové :wink:
Takjá zkoumala a nic nevykoumala nedošahnu na něj :unamused: Ale zato je mi dneska zle jak nikdy.Včera večer mě začali uase bolet bradavky ale takovým způsobem že se ani dotknou je špičkou prstu nemůžu :confounded: No a břicho hnus hoky já se bojim jestli se mi zase ten nádor nevrátil :cry: Takhle jsem to trochu měla než mi to doktorka oznámila co to je.Jdu se asi projít ať jsem na vzduchu a pak se tu za váma stavim.
13. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
nikuse: kdy to máš dosta?!
13. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@nikuse Ahoj, vím že se mi to lehce říká, ale vůbec se nestresuj. Bež ven, nevím odkud jsi, já jsem z Prahy, tady počasko nic moc, ale i tak by mohlo bejt príma odpoledne když nebude pršet. Kup si nějakýho dorta a mysli na moře :slight_smile: uvidíš, že Ti hned naskočí úsměv na tváři. Zažila jsem něco podobného a věřím ve své tělo. A ty jseš tak hezká ženská, vážně. Říkej si jsem zdavá a v bříšku jako v pokojíčku, uvidíš je tu víkend a hned bude líp :slight_smile:

B.
13. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@snazilkabara :slight_smile: díky moc.Jsem v Essenu právě se chystám jdu se uklidnit do poarfumerie.
@myska84 Míšo já právě že nevim.Teď jsem to přeci dostala o 14dní dřív takže se mi to celé přehodilo.Takže to budu brát podle poslední ms tak 14dní
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@nikuse No jasně, měla bys přece myslet na úplně jiné věci :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
nikuse: neboj, ten se nevrátí :slight_smile: věř tomu :slight_smile: a bolí tě před ms prsa nebo je máš citlivější?
13. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
niku:přesně tak,pozitivní mysl je všelék :slight_smile: parfumerie...noo,tak to jsem zvědavá s jakym flakonkem přijdeš :grinning:
já ted ve volný chvíli koukala na topstar mag.,komu se letos narodila dítka a dojalo mě to na plný čáře :sweat_smile: Kurňa kde se ten můj manža fláká...mám roupy :wink:
13. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Před ms mám prsa většinou jakoby nalitý,větší a těžší.Ale teď mám jen bradavky pořád pevnější a hrozně bolí :unamused:
To já budu koukat za odměnu dneska na topstar až uklidim.na internetu :wink:
13. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@nikuse a vy jste se tento měsíc snažili? Máš už po ovu?
13. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@snazilkabara My jsme se znažili skoro každý den i když byla ovu.Tu jsem měla přesně před týdnem
13. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Holky mastim do toho města ať něco stíhám.To víte tady nejsou obchody otevřené nonstop hlavně o víkendech :unamused:
Tak jsem tak za hoďku nazpátek :wink:
13. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
každý den to si můžu nechat zdát mě jezdí manžel na montáže a když nejede na celých 5 dní tak jsem šťastná :unamused: budeme my to dítě vůbec mít? nebo až v zimě když bude doma? to nevydržím :cry:
13. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@katka_cermanova No,tak určo bych si udělala test až tak 3.den spoždění,já měla na testu ducha 4.den spoždění , hlavně nikdy nedělejte test před příchodem ms,mohli by jste být pak hodně zklamané :unamused: A jelikož už jsem jednou těhotná byla,tak vím,že břicho bolí před ms úplně jinak jako když jsi těhotná,když jsi těhu,tak tě jakoby táhnou vaječníky,fakt je to taková táhlá bolest na obou stranách,u mě to trvalo až do 12.tt

@snazilkabara Kontryhel je na srovnání cyklu,na bolesti při MS a na udržení plodu v začátcích těhu a i připravuje dělohu na těhu,zkvalitnuje sliznici..
13. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@nikuse Niky,hele,pokud jsi ho nenahmatala,tak to může znamenat příchozí MS :unamused: Pač to se čípek otevře a jakoby se ztratí,tím pádem ho nenahmatáš..

Jinak mě je 23 a jsem z České Lípy :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@andilek261 Já mám právě pidi prsty nedošáhnu až nakonec :wink: manža říkal že tam je :grinning: Pomocník můj
13. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@nikuse a na ten nádor vůbec nemysli,základem je myslet pozitivně :slight_smile: Kup si něco na sebe,nebo prostě něco,co ti udělá radost a den bude hned veselejší :slight_smile:

Blbý je,že pokud se ženská moc zkoumá,tak si příznaky těhu může vsugerovat :unamused: Já se ted snažim to vůbec neřešit..Jen tedy se musím manži zeptat,zda si při posledním milování dával opravdu pozor,pač mě bolí břicho stejně,jak u Honzíka a šíleně se mi motá hlava..Tak jsem zvědavá,co mi na to řekne..
13. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@nikuse manža je teda frajer :grinning:
13. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
holky,podle těch příznaků,co tady píšete jste těhu všechny!!! :grinning: paráda :wink: já minulej cykl.měla taky pár příznaků a ms přišla,takže jsem si řekla dost!!!Nehlídat se,nezkoumat se,vše má svůj čas :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
No já jsem se hlídala minulý rok než mi oznámili že opravdu těhule nejsem že je to nádor.No a od tý doby mě napadne hned nádor a ne těhu.Ale je fakt že mě teď bolí oba dva.Prsa při tom nádoru jsem měla asi o dvě čísla větší a ty bradavky taky bolely ale jinak.Takže to bude asi vysazením a tím že jsem to měla dostat před 3dny a dostala jsem to mnohem dřív.Ale vůbec celkově jsem dneska nějaká chcíplá.Od rána mám žaludek jako na vodě a strašně mě bolí záda,asi jsem si ještě nezvykla na novou postel :confounded:
13. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
niku: no a nebo jsi prostě fakt těhu!!!! :grinning: mě se začínající ovulkou pálí i krapet žáha,takže žáha pálí,bříško bolí a na tom pitomym ovu testu je furt duch!!!! :angry: Ke mě pořád příroda mluví v hádankách :grinning:
13. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@lera1 No to by zrovna u mě byla ta poslední možnost.Mě se daří ,ale co se tyče zdravotní stránky nikdy jsem u mě nezažila nic pěknýho :frowning2:
Leni to video na facu je dokonalý až jsem si i pobrečela :grinning: Jste opravdu moc krásný pár :wink:
13. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.