• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Holky,a kdy to máte dostat? Já 20. :grinning: Ale my se nesnažili,jedině že by to manžovi nějak ujelo :wink:
13. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@andilek261 Já 22 -25 tak uvidim.Ty jo to by bylo už po druhý,že? :grinning: Jak vy to děláte
13. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@nikuse Jak,podruhý?Nějak nechápu.. :confounded:
13. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@andilek261 No přeci Honzík tan plánovaný taky ne nebyl nebo ano?
13. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@nikuse Honzík plánovaný byl :wink: Snažili jsme se od 8.ledna a 29.března byl pozitivní testík :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@andilek261 Fakt aha :sweat_smile: Tak to byl rychlí :slight_smile: No jsem tedy zvědavá jak dopadneš.To by byla ještě sranda kdyby tady dvě a více otěhotnělo najednou :grinning:
13. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@nikuse No já v to moc nedoufám,tyhle pocity můžu mít i díky vysazení,raději se držím reality :slight_smile: Však do prosince času dost,nějak extra na to nespěchám :slight_smile:
Bylo to hodně rychlý,já nevim proč,ale říkala jsem si,tak do roka to snad vyjde,prostě jsem nic neřešila,jen jsem zkusila tu prstíkovou a pak jak poznám ovu,to bylo všechno a pak když ms nepřišla a test byl negativní,tak jsem se mrkla na ten čípek..Nechci to nějak hrotit ani ted,důležitý je být naprosto v pohodě,pač psychika je sviňa :angry:
13. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@andilek261 To teda :wink: To já mám už druhý den celibát a dneska asi taky bude bo manža má jak dneska tak zítra zápas a jak už to bývá před zápasem se nesmí :unamused:
13. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@nikuse proč se před zápasem nesmí?
13. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@andilek261 Protože jsou pak bez síly a podávají hrozné výkony.Chlapy to mají jinak.Ženská se udělá a má energie až až ,chlap ne ten se udělá a je hotovej :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@nikuse no jo,to je fakt,to já bych pak nasázela golů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
13. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@andilek261 :grinning: já taky,byla by ze mě házenkářská hvězda :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@nikuse nezaložíme teda družstvo ? :grinning:
13. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@andilek261 Mohli bychom s jakým nazvem? :grinning:
13. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jsem blb napsala jsem mhli s měkkým i :grinning:
13. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@nikuse Nadrženky :grinning:

No nic holky,jdu spát,jsem unavená jako blázen,mám čásek jen než se Honzula vzbudí,tak dobrou..
13. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
Nikčo,děkuju za pochvalu,my z toho našeho svateb.spotu máme taky obrovskou radost :slight_smile:
a do družstva se hlasim k vám :grinning:
13. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už jen chvilku a jdu domů, to se těším :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
tak holky,dneska mě držte palce,dneska zpívám před celou hospodou moravs.písničky taťkovi k narozeninám-je to můj dárek pro něj,nemá o tom ani páru,takže bude čubrnět,kamarádka hraje na klávesy a zpívá se mnou,udělali jsme si i kroje,takže bude švanda a zárověň vidim taťku,jak bude dojatej :sweat_smile: ale trému mám-uf uf.Manžílek tam bude taky,takže podpora zajištěna :wink: zítra vám povím,jak jsme dopadli :wink: papa
13. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@lera1 Tyyy jo tak držim palečky :wink: No to bych taky měla trému i když,dáš si pár skleniček a je po trémě :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@lera1 Držím ti pěsti,dej si pár panáčků či leniček a půjde to jak po másle..Jéé,to bude mít tatínek radost,kráásnej dárek jsi mu vymyslela..

Tak já jsem zase stěhovala,jsem magor :grinning: Dneska manža navrhl pěknej večer,obložené mísy,pivo a Frisco,čokoláda aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@andilek261 Aspoň někdo.Mě je fakt zle :confounded: Takže na krásný večer jen myslim.Ale co hlavně že mám vínečko a dávám si do nosánku :wink: A co si prosim tě zase stěhovala :grinning:
13. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@nikuse předtím jsem zrušila bar a místo baru dala ledničku a místo ledničky jídelní židličku a ted? Ted jsem ledničku vrátila zpátky a místo ledničky jsem dala komodu z ložnice a vedle ní židličku a v ložnici místo té komody je stoleček s židličkou pro Honzíka :grinning:
Však neboj,bude dobře,se z toho vyspíš :wink: Já jsem si uvědomila,že na příznaky těhu je fakt brzy,že to u mě bude nejspíš tím vysazením prášků..
13. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@andilek261 Kurnik ty si ale stěhovák :grinning:
A kolik je to teď dní?Zkoušela jsem nahmatat ten čípek,ale já tam fakt nedošáhnu :unamused: Ty jo do tý postele ani nechci.Dáky ní mě bolí záda že se nemůžu ani nadechnout.asi dneska vyhodim pár polštářů a uvidim
13. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@nikuse Já mám týden do MS a to je fakt brzy na příznaky..
Čípek má podle mě smysl si ho nahmatat až v době,kdy to máš dostat,pač pokud to dostaneš,čípek bys neměla nalézt a pokud ho těsně před MS nebo i po termínu MS nalezneš a je velký tvrdý a zavřený,tak je vysoká pravděpodobnost,že jsi těhulka :slight_smile: Aspon tak to bylo u mě..

No jo,stěhovák je moje druhý jméno :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@andilek261 no ti já se tak přejedla že se sotva můžu pohnout.Mám břicho jako meloun a nemůžu se narovnat :grinning: Už nechci vidět po zbytek večera jídlo
13. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@nikuse a copak jsi zobala ? :grinning: Já snad neznám pocit přejezení,já žeru jak tank a můžu skoro pořád,ale že bych třeba přibrala?Hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@andilek261 Dělala jsem dneska jen takovou rychlovku.Nudle s kurecím masem a zeleninou ve woku :wink: Ale je to bašta.No to já bohužel žeru jako prokoplá a jde to na mě vidět :sweat_smile: Už mě to ale štve.Měla bych se začít krotit nech budu malej váleček
13. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
hm, koukám, že asi nemá smysl vás dočítat :grinning:
13. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.