• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@andilek261 já někdy až začátkem září, ale uvidím, možný je, že to dostanu koncem srpna, což bych nerada, že? ale jinak se snažíme sázet obden :slight_smile: ale z ovu testu jsem už zmagořená, tak zkusím ještě zítra testit a v neděli taky
13. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojík holk y můžu se přidat?:slight_smile:
14. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
dobré ráno

leni koukám že jsi okr Hodonín já taky :slight_smile:
14. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, ty bláho, to byla bouřka a průtrž mračen :frowning2: jé a mě se zdál zase sen a tentokrát jsem byla těhu :grinning:
14. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@lenicenka17 jasně že jo :wink:
14. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
teda holky jak v noci byla bouřka, a totálni vlhko, tak se mi zaše špatně dýchá a včera cestou na magistrát, skrz řidičák, jsem měla plíce tak kilometr za sebou :frowning2: a s těží mě dohnaly
14. srp 2010 v 08:31  • Odpověz

mary2222 jj jsem :slight_smile: to je super že někdo z okolí :slight_smile:
myska84 Děkuji za uvítání holky teď jedem na jarmark tak zatím páááá
14. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@lenicenka17 tak si to užij, my odpoledne valíme na akci grilovačku jen doufám, že nebude lejt a ještě musíme sázet :grinning: , včera nic nebylo, protože přišla kamarádka a odešla někdy v 10 večer
14. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
pokud Vám to nebude vadit, tak bych se mezi Vás ráda přidala.
My už se s manželem snažíme rok a čtvrt ale vzhledem k tomu, že jsem byla v červenci na operaci (kam mě poslali z CAR) tak jsem si řekla, že srpen vezmu jako nový začátek...taky strašně doufám, že už to konečně vyjde a objeví se krásné // :slight_smile:.
14. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@ajriska ahojky :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky,
Vítám tu i nové,to je super že se rozrůstáme :wink:
@myska84 U vás byla bouřka?Tady včera svítilo sluníčko celý den a dneska je to to samé :slight_smile: Jdu rychle vyprat cejchy a pověsit je na balkon :wink: A konečně mě bolí míň záda dala jsem si míň polštářů a fakt to asi bylo tím.Ale prsa a břicho pořád stejný tak jen doufám,že buď to btzy přestane a nebo to bohužel dostanu :unamused:
14. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
hm já mám asi po ovu a teď nevím, jestli jsme to propásli nebo ne :frowning2: čárka tam sice je ale slábne :frowning2: jestli dneska budeme sázet, tak spermiový sviště do čípku prostě nastrkám ať chcou nebo ne
@nikuse a nebo to je něco jinčího :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
Já jsem si dělalal ovu test včera i předevčírem a pokaždé se objevila druhá čárka slabounce. Nicméně, jsem to nenechala náhodě co kdyby. navíc, včera byl pátek 13. tak by to nutně nemuselo znamenat jen smůlu :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@ajriska když já jsem z těho ovu testů zblbá, protože jsem si je inteligentně nepopsala :frowning2: ach jo, a to čekání jestli ms přijde nebo ne mě asi zabije :sweat_smile: no nic, dneska se bude sázat a je to
14. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Ono se zadaří, pokud je vše v pořádku. U mě bylo pár chybiček, které snad operace odstranila, tak uvidíme. Nicméně ve středu jedu na kontrolu do Phy, tak uvidíme
14. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
Vzhledem k tomu, že jsem měla dost nepravidelný cyklus, tak beru už 3 měsíce Duphaston, tak to mám poslední tři měsíce v průměru 28 dní. teď bych to měla dostat kolem 28. tak uvidíme. Ale zázrak zatím nečekám. Jsem 3 týdny po zákroku
14. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@myska84 Slyšela jsem že jsou šance i 2dny po ovu,tak je tam našťouchej :wink: No věř tomu že u mě to nic jiného bihužel nebude to se klidně vsadim.A jo včera byl pátek 13. Já na to moc nevěřim.na něco jo ale na pátek 13.ne.Kamárád se mi bude příští rok na pátek 13.ženit tak jsem zvědavá :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@ajriska a proč jsi šla na operaci? vidíš, jestli se tenhle měsíc nezadaří, tak jdu do 5. a pořád si tu stěžuju :sweat_smile: a včera manžel zase prohlásil, že je asi neplodnej, když to nejde :frowning2: jenže nepochopí, že je to u každýho jinak a když jsem mu na to řekla, že jsme se třeba netrrefili do plodných dnů, tak na to řekl, že nic počítat nebude, ale začínám mít pocit, že kolem ovluky prostě není čas se snažit, stejně jako teď, buď tu byli naši, nebo kamarádka, nebo byl manžel unavenej, a když teda ke snažení došlo, tak mě žbluňkalo v žaludku, tak to vzdal
14. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@nikuse jejda, sice pověrčivá nejsem, ale pátek 13 bych se nevdávala :grinning:
14. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@myska84 Ono to holky leze na palici když se snažíte už delší dobu :unamused: Já zatím první měsíc ,ale řeknu vám že máte můj obdiv a už teď chvilkama přemýšlim jako by jsme se snažili dlouho a že prostě asi mimčo nebude,ale pak se kopnu do zadku a vzpomenu si na kamarádku která se snaží už 3roky a furt nic a taky nebulí :wink: Ale holky příroda je příroda.Určitě se každé z nás zadaří jen to chce trpělivost
14. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
No protože jsme podstoupili různá vyšetření včetně spmg a doktorka povídala, že v děloze mám nějaký malý útvar a že u mě zřejmě neprobíhá ovulace, tak by bylo dobré udělat laparoskopii a hysterektoskopii. Údajně je vše OK, ale uvidím co mi eď řeknou v PZe. Ale jak říkám srpen jsem pojala jako nový začátek. I když mi z toho občas hrabe, tak si uvařím kontryhel a svou psychiku "uklidňuju" čtením příspěvků tady na koníkovi abych se ujistila, že to ještě jde.
14. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
@nikuse to by mě asi jeblo
@ajriska kotryhle jsem tenhle měsíc nepila, a nedivím se ti, že ti z toho hrabe....mě hrabe už teď
14. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@ajriska Určitě to bude v pohodě.Já mám občas stejný myšlení,protože mi minulý rok našli na vaječníku nádor a chtěli mi vzít celý vaječník pokud nezmizí.No za 2měsíce zmizel ale paní doktorka mě upozornila na to že je možný,že se zase objeví :unamused: A teď mě začalo bolet už 3dny břicho a mám neskutečně citlivé bradavky.Takhle podobně jsem to měla předtím než mi oznamila co mi oznámila,ale trochu jinak.No tak 1. co mě napadlo ne že jsem těhu ale zase že se vrátil.tak teď čekám jestli to dostanu.Když ne je tu možnost těhu a když to dostanu tak pak asibudu muset jít k doktorce na vyšetření a doufám,že to nebude ten sviňák :wink:
14. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
Holky ono to chce věřit že jsme zdravé a že opravdu do vánoc všechny těhu budeme :grinning: jen asi je fakt lepší se na to extra nesousdředit mě už to docela jde :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@myska84 Já jsem se teď nějak vnitřně uklidnila ani nevím proč, řekla jsem si že to prostě musí vyjít...i když se ohlédnu azjistím že přes dva roky neberu HA, intenzivní snaha je rok a tři měsíce...ale pak si řeknu, že to prostě vyjde. Musí to vyjít...i kdyby pomocí IUI nebo IVF
14. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@nikuse To nebude, neboj. Mysli pozitivně :slight_smile:. Já měla probl=my již několik let a začaly se řešit až kyž jsem vyměnila gynekologa. Můj nový lékař mě hned hnal na různá vyšetření...tamten se vždy jen zeptal " Tak co s Váma?"
14. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
Akorát teď jsem sama ze sebe zmatená. Ještě minulý týden a i v pondělí jsem se nervila, že je vše na nic, a od úterka si říkám bude to dobrý, vyjde to. Už mě ani přes všechny ty problémy nenapadne, že by to nevyšlo...to mě zaráží. Předtím jsem byla už dlouhodobě pesimisticky naladěna...a teď? Ale asi se mi blíží MS, protože začínám být lehce "poďobaná" jako vždy před tím. Ale mám jí dostat až koncem měsíce, tak snad to ještě počká
14. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ajriska To já musim zaklepat,že jsem vždy měla výborný doktory kolem sebe :wink: Ale co se týká mé zdravotní stránky tak jsem se takhle sesypala až v německu.Teď mám pořád něco.Naštěstí se to týkalo zubů a ne vaječníku.Ale opravdu teńhle poslední rok od října byl pro mě horor :rolling_eyes: Naštěstí je vše už v pohodě.
14. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@nikuse Ono je pořád něco. Sotva se člověk z něčehojakž takž dostane tak ho hned sejme něco jiného...

Já jsem fakt zvědavá, co mi doktorka ve středu řekne...Manža má v září narozeniny, tak kdyby se zadařilo, tak by to bylo suprový překvápko
14. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
holky tak já pádím, máme dneska grilovačku, mají přijet i manžovi kamarádi s dětma, tak se snad nadýchám a pochytám těhu bacilky :grinning: a hlavně si to musím srovnat v hlavě, jinak to bude horší
14. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.