• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Ahoj holky, já jsem dneska nějaká unavená a asi se půjdu natáhnout a zkusím se vyspat. Jinak mě přestaly už i pálit bradavky, tak z toho nemám dobrý pocit. Jsem n víkend u rodičů, tak ho asi celej prospim, co taky jiného v tomto počasí a co vy? Nějaké plány na víkend?

B.
14. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:
vítám nové snažilky mezi náma :wink:
tak včerejší narozeninová párty dopadla výborně,taťka byl dojatej,já trému díky panákům zvládla výborně,takže dobře jste mě drželi palečky :grinning:
jinak sázeníčko včera nebylo,takže dneska to napravíme :dizzy_face:
ta bouřka byla včera šílená!!!Našeho hafana jsme po dlohý době pustili k sobě do ložnice,protože hřmělo ukrutně a tak jsme se oba narvali k manžílkovi do náruče a spokojeně chrupkali dál :slight_smile: moc pohodlný to nebylo,ale hlavně,že jsme se už nebali :grinning:
14. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@lera1 tak to gratuluju, táta měl určitě radost :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@myska84 Jj utíkej a uží si to :wink:
@ajriska To by tedy bylo.Dát mu testík nebo fotečku to by asi i můj čučel,ale co já mám času ,manža má narozky až v lednu :grinning:
14. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lera1 Ty jo takže se teď dáš na dráhu popstar? :wink: Ty jo tady holky ani nezapršelo
14. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
niku:popstar lidových písní :grinning:
já mám narozky v září,takže bych si dala ten nejkrásnější dáreček na světě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile:

Vítám tu nové těhulky :grinning: Holky,do Vánoc máme času dost,nebyl by to krásný dárek? Já bych to brala k Honzíkovým narozeninám :wink:
Jinak už jedeme na ostro :grinning: :grinning: :grinning:
@lera1 Tééda,to musela být super party,se nedivím,že byl tatínek dojatej :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@lera1 Fakt dobrý, jsi šikovná. U mě zpěv na veřejnosti nehrozí, ty by bylo spíš za trest - pro poslouchajíácí i pro mě :wink:
Manžel má narozky až v listopadu, takže zatím času dost. Uvidíme jestli se tento měsíc zadaří. Ve čtvrtek na kontrole na gyndě mi paní doktor udělala ultrazvuk, těhotná nejsem a vyvolávačku taky není potřeba píchnout, neb prý po vysazení prášků asi ani nebyla ovulace a děložní sliznice skoro nenarostla - proto ta nijaká MS. Pozitivní je, že ale taky viděla zrající vajíčko :slight_smile:, takže se můžeme tento měsíc s manželem snažit ostošest.
14. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@katyxq ty jo tak to je fajn :wink:
No holky já si jdu lehnout,panděro mě bolí jako čert tak se zkusim vychrupkat :pensive:
Tak zatím pa
14. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@katyxq tak parádička,tak šup na to :grinning: Je super,že víš,že ovulaci máš :wink:

@nikuse Tak si pěkně odpočin :wink:
14. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@andilek261 No takže jsem se aspoň válela ,ale bachůrek bolí pořád :confounded: A jaký byl včera večer? :wink:
14. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@andilek261 - v tom případě i dr mi řekne 6 nebo 7 týden
14. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
jinak hladina hcg přes 6 000
14. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@piskotule Tak jak ti dopadla krev? :slight_smile:
14. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@nikuse večer byl bááájo :grinning: Obložené mísy,pivko,Honza koupil i vodku s redbullem,ale to jsem mu hned řekla,že to přece od ledna nepiju,tak on že nevěděl,že to na mě zanechá takové následky :unamused: Tak nalil dva panáky,do jednoho,pro sebe,vodku,do druhého,pro mě,redbulla a připili jsme si na druhé mimi :grinning: Já byla úplně dojatá,ještě mi dal k svátku megačokoládu Studenstkou pečet :grinning: No ale večer jsem usnula :grinning: Takže sexík byl až dneska,poprvé na ostro :grinning:
A pořád ti není dobře? :unamused:
My dneska jdeme nejspíš někam,asi na bowling,uvidíme,zda klapne hlídání..

@piskotule Tak to je supeeeeeeeeeeeeer , tak se opatruj ,ju?
14. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
niku:holka,moc Ti přeju,ať už bříško nezlobí!Jinak jak jsi psala,že jsi si užila se zubama...jo holka,to mě povídej!Mě můj původní doktor tak zpackal léčbu,že už mám ve svých letech 3 porcel.korunky,když mě tenkrát tahal nervy bez umrtvení,myslela jsem,že tam omdlim,teď už mám jinou zubařku a ta je naprostej poklad.Jen mě v lednu poslala s moudrákem na stomatochir.(už jsem v něm měla 2x zánět,tak musel ven),takže mě řezali dáseň,uf au au,no a pak jsem šla ještě na jeden moudrák a ten byl v poho-hned venku.
Jinak dneska jsme s manžílkem sázeli,tak jsem spermíky ještě natlačila k čípku a musela jsem se tomu hrozně smát :grinning: fakt zajímavá metoda :grinning:
14. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@andilek261 Teda ty chlapi umí být hodní když chtějí :slight_smile: Bylo by fajn kdyby jste si mohli vyrazit.Myslim si že by ste se oba pěkně odreagovali a pak by se i líp sázelo :grinning:
No jo pořád už je to 3den.Nejdřív jen jeden vaječník pak na střádačku a dneska celý podbřišek :confounded: Už ani na víno nemám chuť.A teď jsem doma sama protže manža má nějaky grilování s hráčema a prý bez bab.Tak se večer asi naložim do vany a poustim si výřivku abych se odrreagovala :wink:
14. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@lera1 Auuu a to ti nedal injekci :astonished: to byl dobrý blázen.Mě teď v dubnu čistili zubní kámen ktarý se mi udělal až skoro u kořene zubu.Takze jen na jedno patro sem doatala 8injekci a jeli mi vrtačkou mezi zubem a dásní až dolu :rolling_eyes: No hnus ale prý to zabrání paradontoze
14. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@nikuse - jj prej těhu jako vyšitý hcg přes 6000
14. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@piskotule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééé velká gratulace :slight_smile:
14. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@piskotule Velké gratulace (a závidím :wink: )
14. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
Zajímalo by mě, jestli probíhá ovulace když mě dnes celý den na střídačku bolí levý i pravý pobřišek.
Jinak...včera i dnes ráno jsme to prubli, co kdyby náhodou, ale říká se, že pokud chceš kvalitní spermie, tak je nejlepší obden či dva. Tak nevím...
14. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
piskotule:krááása!Gratuluju!!! :dizzy_face:
ajriska:a podle výpočtu či testu máš mít ovulku?Taky jsem četla,že nejlepší je obden,takže my zase až v pondělí :grinning:
14. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Já jsem se toho držela ze začátku někdy jsme to měli i každý den a teď už jsme to neměli 3dny :unamused: Jednak teď nemůžu kvůli bříšku a hlavně si říkám,že jsme to moc nezanedbali a hlavně jsme se činili o ovulaci tak snad :wink: Ale prý je to lepší obden
14. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@lera1 no včera jsem si dělala ovu test a byla tam pouze slabounce ta druhá čárečka, tak nevím...
14. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@ajriska Já to taky tak měla ,ale holky z fora ovulace říkaly,že to platí pouze když jsou tam dvě stejné.No a asi6dní na to jsem měla dvě stejné
14. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@ajriska Hele,když při ovulaci bolí oba vaječníky,tak to znamená,že je velká pravděpodobnost dvojvaječných dvojčat,znamená,to,že jsou aktivní oba dva vaječníky..Pač vlastně jeden měsíc je aktivní pravý,druhý levý a tak se to pořád střídá a tohle se děje bud při dědičné dispozici nebo po vyzazení prášků :wink:

Jej,já nikdy neměla takové problémy se zuby,jako po porodu a po kojení :unamused: Celé těhu mě krváceli dásně a boleli zuby,nic jsem si na to nemohla vzít,to jsem chtěla proskočit zdí,celé těhu jsem žrala vitamíny a po porodu jsem se na to už vyflákla,no debil,kojila jsem rok a to vezme takového vápníku,vím,že podruhé toto už nepodcením !!! Asi před 4 měsíci jsem měla rozsáhlý zánět v zubu,léčilo se mi to 2 měsíce a 2 měsíce jsem měla díru v zubu,ze které mi odcházel hnis :zipper_mouth: Nářez,bolest jak sviňa ! Fakt bych raději znovu rodila,než šla k zubaři !!! A nedavno jsem byla na oslavě narozek kamarádky,kousla jsem do jednohubky a rozpadl se mi moudrák,díra jak vrata :unamused: Ale spravila mi ho,tak v září se jí mám přijít ukázat,jak to vypadá..

Jinak jsme tedy byli na pivku,bowling jsme chtěli dát,ale bylo zamluveno až do půlnoci,takže jsme popili.,dala jsem si i topinku s ďábelskou směsí,pak ke švagrovcům na pokec a před chvílí jsme dorazili :wink: Tak mažu spát..Dobrou noc !
15. srp 2010 ve 02:04  • Odpověz
@andilek261 No jenže ovu test mi ovulaci nepotvrdil, tak nevím...ale takovouhle bolest si docela dlouho nepamatuju, měla jsem takovou intuici nebo co, že navzdory testu bych mohla mít plodné dny. No včera jsme to pojistili rovnou třikrát :slight_smile: ale fakt nevím, jestli to k něčemu bylo. Taky se snažím je v sobě u"udržet" co nejdýl, ale to asi nemá vliv, že?
15. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@ajriska Tak nemusíte se trefit zrovna do ovu,pač spermíky mají nějakou životnost,když je vše jak má :wink: Jen teda nejlepší je to opravdu obden,aby spermíci nabyli síly :grinning:

Jinak teda já se přidávám k Niky,bolí mě břicho a záda jak prase,ale asi to přisuzuju blížící se MS :unamused:

@nikuse Tak jak ti je ???
15. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
@ajriska Jinak si myslim,že to vliv určo nemá,však ono jich tam i tak zůstane hrozně moc a ti co mají,ti si tam cestu najdou :wink: :wink:
15. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.