• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@andilek261 díky :slight_smile: no člověk se na to snaží nemyslet ale stejně...u nás totiž nic nejde jednodušše tak ani nedoufám, ale ty bolesti toho břicha...nevím...vzhledem k tomu, že jsem byla na laparce kvůli tomu, že asi nemám ovulaci, a teď je vlastně půlka cyklu a bolí mě podbřišek, tak by to něco znamenat mohlo.
Já už jsem vážně švihlá :slight_smile: :slight_smile:
Dle postavení země a měscíce či co, byla velká možnost početí 13.8. tak uvidíme no :grinning:
15. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@ajriska Myslím,že kapku švihlá je každá ženská,co si přeje otěhotnět,takže v tom nejsi sama,holky ti to určo taky potvrdí :slight_smile:
Hele,a manža má spermíky v pohodě??? A pokud ty bolesti máš v půlce cyklu,tak to je docela velká šance,že se jedná o ovu,moc ti to přeju !!!!!!!!!!!
15. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
ajiriska:já měla na ovu testu slabou čárku 5 dní a tak jsem včera přestala testit a šla svádět mužíčka(povedlo se :grinning: ),dneska netestim,nechám spermíky,ať se daj do kupy a zítra zkusim testík.Taky jsem měla ovu příznaky a test nic moc neukázal,tak rači věřim přírodě :wink: holky to by bylo nádherný,kdyby se nám všem v tom srpnu zadařilo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
andilek:jééé,krásný fotečky jsi přidala :dizzy_face: Honzíček je nádhernej :wink:
15. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@andilek261 Dobré ráno :slight_smile: Tak koukám,že si se dobře bavila,to je fajn že jsete si takhle vyrazili a vypli od každodenních stresů :wink:
No mě je dneska už líp.Občas mě tam ještě zabolí,ale minimálně :wink: Ale včera jsem si fakt šáhla na dno,to jsem myslela že si snad zavolám pohotovost.Holky taková bolest to mi neříkejte že to je tík že bych to za týden měla dostat :unamused:
15. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@andilek261 byli jsme na spmg a bylo nám řečeno, že to sice není úplně výborný, ale že je to " v normě" preventivně dostal selen, zinek a vitamín E, tak zobe. Já zobu kyselinu listovou a Duphasto
15. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@nikuse třeba ji těhulka..
15. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@lera1 No já ji právě poslední dva dny měla strašně slabounkou, předtím nic....dneska se testnu, ale i kdyby byla čárka výrazná, tak se obávám, že dneska na to fakt nebude síla :grinning:
15. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@ajriska Taky mě to napadlo,ale nevim.Tohle mi jako těhu nepřijde nevim proč i když příznaky takový jsou
15. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@nikuse tak se zkus testnout, nebo jdi k dr. ať ti odeberou krev, že ti je zle
15. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@nikuse Hele,tak to může být i tím vysazením,pač ty hormony ovlivnují i tu bolest,ale raději at je to mimí :slight_smile: Raději se opatruj,ju?

@lera1 Jééé,děkuju moc :slight_smile:
A však to je nejlepší,nechat to přírodě :slight_smile:

@ajriska Jéé,selzink,ten bere manža občas a bral ho i v odbě,kdy jsme se snažili o Honzíka,tak to asi nějaký vliv mělo :slight_smile:

Já si ted budu kupovat Calibrum babyplan,jedla jsem ho i minulé těhu :slight_smile: Ted ty vitamíny prostě nepodcenim !!!!!!!!!
15. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@andilek261 no já uvidím, co mi dr. řekne ve středu
jo máš tady hezké fotky
15. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@ajriska
@andilek261 Já si právě taky myslim že to může být i těma hormonama ,ale v tom případě proč mi nebyla i minule zle když jsem to vysadila už před tím dvakrát.No nevim počkám do ms a pak uvidim co dál.Pavel ten už je tak zblblí že chodí a mluví s břichem prej hele marku nezlob tam mamku :grinning: Tak mu pořád vysvětluju že to nevíme jestli jsem ať tak moc netěší
15. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@ajriska Děkuju,dneska jsem tam fotky dodala :slight_smile: To jsem si zas zavzpomínala,taková nostalgie,proč to tak rychle utíkááááááá :unamused: ????

@nikuse Však uvidíš,počkej do MS a třeba budeš překvapená :slight_smile:
15. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
niku:mě teda po vysazení HA začalo taky děsně před ms bolet panděro,ta HA to dost tlumila,ale Nikčo třeba Tě opravdu bolí bříško z těhu :dizzy_face: ted nám pomalu nastává všem doba čekací,protože jsme měli podobdě ovulku,takže se navzájem budem povzbuzovat:slight_smile: já záčnu testit tak 2 září....teda pokud do té doby ms nedorazí...holky,kéž by nám to vyšlo,že :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@andilek261 Ty fotky jsou fakt moc pěkný :wink:
Holky tak jsem zkusila test a je negativní takže se asi fakt ty hormony splašily a nebo se fakt vrátil ten zetek :confounded:
15. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@nikuse My bysme chtěli taky Marka :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@ajriska ahoj, já jsem testila ovulaci, původně jsem si říkala, že když jsem vysadila v červenci, že třeba ani žádná ovu nebude a najednou mě jeden den začalo dost bolet břicho, to jsem při HA kterou jsem brala 10l. neznala. Ten den ráno mi ale v ovu testu vyšlo negativní, ale dost mě to bolelo i docela dost při sexu. Druhý den ráno mě taky vzbudila bolest v podbřišku a to už mi ovu test ukázal že je ovulace. Takže tu bolest přisuzuju tomu, nevím. Snad se zadařilo.

15. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@nikuse to,že máš test negativní,to ještě nemusí nic znamenat,,vždyt do MS máš ještě týden ne? To by spíš bylo divný,kdyby jsi ho měla pozitivní..
15. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@nikuse ještě mě napadlo, jedna moje kamarádka měla po vysazení HA i při ovulaci i při menstruaci strašný bolesti, něco jako popisuješ ty a taky hrozně krvácela. Nakonec si vždycky musela vzít dovču.
B.
15. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@snazilkabara Já od té doby co jsem změnila tabletky za ten kroužek tak jsem to měla vždy krátce ,ale bolelo mě to vždy první dva dny,ale před ms jen první den a ne takhle.Ale to fakt bude tím že se teď to tělo asi pročišťuje :wink: My o jméni ještě nevíme,ale marka máme jako pracovní jméno :grinning:
@andilek261 No buď příští neděli nebo ve čtvrtek.Jééé tak to si mi dala zase trochu naději :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@nikuse Nikuško,naděje vždy umírá jako poslední :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@andilek261 Já vim :wink: Jen jsem si zase už zoufala,že to opět nevyšlo
15. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@nikuse opět? já myslela,že se snažíte první měsíc :unamused:
15. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@andilek261 Ano ,ale přeci to bude po druhé co mám v tomhle měsíci dostat ms :frowning2: Bohužel
15. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se hlásím po návratu z dovolené. Dovča byla moc fajn, krásně jsme se ohřáli, jen ta cesta nás málem zabila, fakt děs. Časem vás zkusím dočíst, pěkně jste tu žvanily :slight_smile: Já v pátek vzala poslední prášek HA a teď hůrá na snažení, už se nemůžu dočkat. Co vy, nějaká nová těhulka?
15. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
ahoj holky jsem dneska hodila držku z metrovýho mezu a teď mě bolí koleno a nevím jak ho dát aby nebolelo. manže se samozřejmě řehní o sto šest, mýmu letu do prázdna :grinning:
15. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
Ahoj Mysko, odpusť mu to, taky by ses smála, kdyby to bylo opačně ;)
15. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@myska84 :grinning: Jak se ti to prosím tě povedlo? :sweat_smile:
15. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@mafix já vím ale v tu první chvíli mě naštval :grinning: a poslala jsem ho do háje a když mě teď vidí že lezu jak lazar tak se řehní ještě víc :grinning: a kde jste byli na dovče?
jo a včera v noci jsem lezla po několika panácích na strom, protože náš lampionek štěstí přistál hořící na koruně stromů, jako docela dobrodůžo :grinning: jsem tam lezla jak za mlada :grinning:
15. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.