• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@nikuse jsem zapomněla vyjít pravou nohou a jak jsem myslela, že normálně jdu, tak jsem místo chůze letěla dolů k manželovým nohám :grinning:
15. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Byli jsme v Chorvatsku, jeli jsme 18 hodin, fakt hrůza, ale dovča fajn. Bych tě chtěla vidět, jak lezeš po tom stromě, to musela být teprve podívaná :grinning:
15. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
nikuse:holka,to je jasný,že test nic neukázal(zatim),je ještě dost brzo,vydrž!Hl.že bolest ustoupila :wink:
15. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Nikuse: to je fakt divný, že Ti bylo tam hrozně špatně. Těžko říct, čím to bylo. Držím pěsti, třeba se uhnizďoval mimouš.
15. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
mafix:a kde jste přímo byli v Chor.?My byli poprvé s manželem na Brele(nic moc)a podruhé na Korčule a ta byla famozní!!!! :slight_smile: Každé ráno jsme chodili s manžou běhat podél moře a doběhli jsme na plážičku,kam chodili nudisti,ale až tak kolem 10h,tak jsme se vždycky spolu koupali nahý v moři,nikde nikdo,holky to byla taková nádhera.... :dizzy_face:
15. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@mafix tak já jsem od mala lezla na stromy, takže to problém nebyl, ale v náladě a po tmě to bylo dobrodružný :grinning:
jejda nikčo, sis dělala test? já jsem vás nedočítala :sweat_smile: , no jsou i testy co by měla pár dní po početí ukázat // nebo ne, ale nedělala bych to, počkala bych, protože takhle budeš sklamaná :frowning2:
15. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
mysko:teda koukám,že pár panáčků a už je z Tebe stromolezka :grinning:
15. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@lera1 tak manža by tam nevylezl, páč je takovej hezky udělanej :grinning: a jelikož to byl náš lampion štěstí tak jsem tam nemohla nikoho vyslat a jiná holka by tam nevylezla :sweat_smile:, ale sklidila jsem úspěch :grinning:
15. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@myska84 Takže taková robinsonka :grinning: JJdělal protože jsem 3dny měla docla pekelný :unamused: Ale dneska už je mi fajn jen jsem utahaná protže jsem se nevyspala.Manža byl se spoluhráčema chlastat a dotáhl domů až v 5ráno no a jen jedna sms za 12hod. udělá svý :sweat_smile:
@lera1 Já miluju koupání nahá ,ale na nuda pláž by mě asi nikdo nedostal.To jsme si jednou se třídou udělali poslední rozloučení na slapech a večer jsme se sli koupat nahý .A jak jsme vřištěli přitáhl tam nějaký chlap a hučel na nás no a jak jsem se naštvala tak jsem na něj z tý vody vyběhla co si to dovoluje že jsme s nim husy nepásli a on se mě chdák lekl a utek :grinning: :grinning: :grinning: No jo nahá lochneska vylezla z vody :wink:
15. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@nikuse kdyžtak si ten testík udělej až dýl ale bylo by fajn, kdybys tam našla //. my jsme včera sázali a jak Klárka psala, tak jsem se snažila spermiový děti natlačit do čípku :grinning:
15. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@myska84 :grinning: My se na to chystáme dneska dokonce mám i bílek :grinning: :grinning: :grinning: Ale já si tam fakt nedošáhnu tak se toho prý ujme manža :wink:
15. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@nikuse z toho nezoufej, jé to je hezký že se toho ujme manža :grinning: a když já nevím jak vypadá ten bílek, já si našla takovej jakoby sopel to vypadalo....
15. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
Takže jsem si dělala právě teď ovu test a druhá čárka je trošku silnější. sice není sytá, jako ta první, ale i tak mám radost, tudíž nastává otázka, jestli dneska půjdem mimískovat, nebo jestli mám raději počkat do zítřka?
15. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@myska84 Teda,ty jsi éro :grinning: :grinning: :grinning: Bych se asi řechtala taky :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně že ti nic není :wink:
15. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
myska84: :grinning: :grinning: :grinning: sopel :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@ajriska já bych to prudla dneska a třeba i zítra....ale podle mě, kdybych přišla za manžou, že chci dva dny po sobě....tak by si asi ťukal na čelo :grinning:
15. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@myska84 jj je to moje zlatíčko dneska mi i říkal že si musim pak dát nohy na horu aby tam lép vlezly :grinning: Tak se ho ptám kde na tyhle moudra přišel jestli mi něco nezatajila on že to má Z big Lebowski :grinning: :grinning: :grinning: Ten bílek poznáš hned.Je bílý (ne průhledný) a táhne se :wink:
15. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@andilek261 jsme tam šli po tajnu :grinning: protože ten strom byl sousedů a totálně vypatlaných :grinning:, jako dneska ráno a včera to bych nikdy nevěřila, jak člověk v šoku dokáže vystřízlivět :slight_smile:, teda jen z nálady, ale zelená je bomba :grinning:
@lera1 mě to připomnělo sopel :grinning: tak nevím jestli to byl ten bílek nebo jak se tomu říká :grinning:
15. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
@nikuse tak to byl asi ten sopel, se táhl no fuj to zní hnusně :grinning:
15. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@myska84 bílek nebo sopel,táhne se to stejně ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@andilek261 no právě :grinning:
15. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@myska84
@andilek261 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě snad praskne pupek smíchy :grinning: :grinning: :grinning: Míšo tak to šup do toho :wink:
15. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
holky vy mě dáváte :grinning: se tady lámu smíchy :grinning: ale máte pravdu,že bílek=sopel :grinning:
15. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
:grinning: Je to tak ale když řeknu manžovi pojď mám sopel tak mě pobluje ,ale když řeknu pojď mám bílek tak je to jemnější :grinning:
15. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@nikuse jsme šupali včera, jsem manžovi řekla, bez předehry nemám na ni náladu :grinning:, manžel taky řekl, že si to víc užije, když je rychlovka....a bylo tak jsem potom spermiový děti naháněla domů :grinning:
@lera1 jsem se tu taky tlemila a manža se ptal, co se děje :grinning:
15. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@myska84 :grinning: :grinning: :grinning: prý spermiový děti naháněla domů :grinning:
15. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
15. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
myska84:já včera taky spermiový děti naháněla domu a strašně jsem se u toho nasmála :grinning: vaše rady jsou někdy k nezaplacení :grinning:
15. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@myska84 No právě, že my jsme mimískovali v pátek večer, v sobotu ráno, a v sobotu večer, tak právě proto se obávám, že nebude mít manžílek sílu ani pořádný spermijky :slight_smile: tak nevím...ale v pátek i v sobotu to bylo takový...jak se říká " nech to na přírodě" tak právě nevím,jestli je vhodný dneska. Čárka byla viditelnější než kdy jindy, ale prý musí být stejná jako ta kontrolní jinak je výsledek neplatný...nevím
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
holky,budete si přát mít manžela u porodu?A chcete rodit klasicky?Ta moje kámoška,co jí možná povezem do porodky chce zkusit rodit do vody...
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.