• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
To teda já až to budu jednou vyprávět tak mi nikdo neuvěří :wink:
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@lera1 taky si říkám a to bylo z jedný strany šup, z druhý strany šup a pak zepředu a zezadu :grinning: a vždycky jsem čípek zavřela, aby prdelkama nemohly vycouvat :grinning:
15. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky to u nás to bude dneska kvalitní.Konečně je mi dobře až na ty prsa,ale co ty u sexu nejsou tak důležitý.A hlavně budou kvalitní pulečci protže jsme to nedělali už 4dny :wink:
15. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
ajriska:holka,Ty jsi na tom s tou čárkou na ovu testu stejně jako já,ale včera jsem netestila a plodili jsme,dneska odpočíváme,zítra testnu a zase budem sázet,ale víc než testama se snažim držet toho,co mě říká tělo,takže bez ohledu na slabou čárku,která už tam byla 5 dnů jsme prostě sázeli,test netest :wink:
15. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@lera1 asi tak, taky dneska netestím a sázet budeme zítra :slight_smile:, a když jsem včera viděla rok a půl starou slečnu.....tak jsem si řekla, že to prostě jednou vyjít musí
15. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
holky,tohle číst naši chlapi....asi by se smáli a ťukali si na čelo :grinning:
15. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@lera1 tomu věř :grinning:
15. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
To protože to tak neprožívají jako ženský
15. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
na očku hrajou waka waka jejda tu mi hráli na rozlučce :grinning:
15. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
nikuse:já vim a jsem strašně ráda,že se tady o všem bavíme,podporujem a ještě procvičujem svaly od smíchu :wink:
15. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
@lera1 no já právě měla intuici včera, že by to mohlo být. V pátek bez ohledu na test, kde skoro nic nebylo,jsem měla tušení taky. No a včera večer jsem si říkala, že z toho ani nic být nemůže, pže tam snad ani žádný potvůrky bejt nemůžou. Dneska mám v sobě pocit, jako že to vyšlo, nevím proč, ale zase si říkám, že to by se mi na ovu testu neobjevila čárečka. Ale jak jsem psala, včera mě bolely oba podbřišky...docela jsem z toho měla radost, protože pak tady byla ta intuice...tak jestli bude mít manžílek sílu, tak si ho večer podmaním :grinning: ale on se bude bránit a určo mi řekne, že bychom měli až zítra aby se stihly holky vytvořit :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
Přesně.Pavel se mě kolikrát ptá o čem tak kecáme že se pořád směju.Tak když mu to řeknu tak buď zakroutí hlavou a nebo se začne taky tlemit,ale většinou to druhý :wink: Ale stejně co si řeknu s ním není ztakový jako když si o tom pokecám s váma :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@nikuse tak mě manža řekl, že odmítá hlídat pldoný a nepolodný dny.....a sviště se asi udělá kdy? :grinning:
15. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
nikuse:právě,prostě některý věci jdou mimo chlapský chápaní :grinning:
ajriska:já měla tůšo min.měsíc,že jsme při milování při bouřce určitě splodili mimíska....ale spletla jsem se...a pak jsem příchod ms samozdřejmě ořvala...takže svojí intuici věřim,ale nesmim jí zaměnit s falešnou tužbou...
15. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@lera1 hehe no, pokud kámoška dorazí zase s plným baťůžkem tak to tentokrát ořvu, to vím jistě
15. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
myska84:na počítání plod.dnů jsme expertky my...já pořád říkám,že tohle je moje sladký tajemství...důležitý je,že manžel ví,jak se miminka plodí :grinning:
@myska84 jo oni si myslí že to je jen tak a hned :wink:
@lera1 no já jsem mívala dá se říct i vsugerované pocity skoro každý měsíc...ale možná je to i tou operací, že věřím tomu, že když mi udělali driling vaječníků (tj, jako že je "provrtali" omlouvám se za ten výraz) tak že to prostě vyjde. Nemustí to vyjít tento měsíc, ale brzy..ale jsem tak nějak zvláštně klidná. Už nepřemýšlím, jestli to vyjde...může to být jen touha a ne intuice, ale... :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@nikuse to je ono a pak přijde a má kecy, že je neplodnej a veškerou tuhle blbou myšlenku přenese na mě...ale ze začátku to byl boj, protože si myslel, že kromě ms se dá kdykoli otěhotnět....a pak jsem mu stěží vysvětlovala, proč to u nás nejde hned.....protože u kamarádů a sousedů viděl, že na podruhý byli těhotní
15. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
ajriska:to je dobře,že jsi klidná a v poho,to je totiž nejlepší co může být,vyrovnaná mysl...to je nejlepší cesta k mimiskovi :wink: já se taky lepšim a taky na sobě pracuju :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@myska84 u každého je to jinak :unamused: Kamarádka ty se vzali jeli na svatební cestu a řekli si že si udělají mimčo no a za měsíc byla v tom :slight_smile: si říkám proč by to tak nešlo i u nás
15. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
@nikuse tak pokud by to nešlo do ledna, tak řeknu dr. že se snažime rok, nebudu mu říkat pravdu, že?.....a prostě to začnu řešit
15. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@myska84 Určitě.Říká se že pokud to nejde rok tak by se měl vyhledat lékař.Že by mohl pomoct :wink: Ale uvidíš že to vyjde
15. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@nikuse už jsem i pozitvně naladěná, asi pomohlo to, že jsme jeli na tu chalupu a věřím tomu, že to do vánoc vyjde
15. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@myska84 Určitě já si to taky říkám,spíš mi k tomu pomohlo i to že mi to moje mamka vyvěštila tak snad se to splní :wink: Teď tě rozveselim.Byl ajsem se juknout na manžela co dělá ve vaně.Včera přišel fakt pozdě a není mu dobře tak že se půjde naložit do vany.No a my máme vanu s wirpoolkou tak že mu jí zapnu.Asi jak to dlouho stálo tak se tam dostal nějký bodel a ještě ke všemu tam nebylo dost vody.Tak že to zapnu :grinning: Zapla jsem to a začala voda stříkat na mě a úplně černá a špoinává od těch trubic :grinning: :grinning: :grinning: No takže mě to celou ohodilo :grinning: Jsme se dobře zasmáli a manža jen nademnou zakroutil hlavou jak jsem šikovná :grinning:
15. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@nikuse jejda, já se věštění už bojím, moje kartářka řekla, že se vdám, ale ne za současnýho přítele, že to bude někdo mladší, ale když to vezmu, tak přítel je určitým způsobem mladší, ač je starší o 3 roky, má totiž narozeniny 5 dní po mě. předtím mě řekla, že mě propustí z práce a já ji říkám, asi těžko, když jsem teď podepisovala znovu smlouvu (v práci jsem až do teď :slight_smile:) a její reakce byla, že to asi znamená to, že jsem podepsala smlouvu. potom řekla, že budu mít dvě děti a čím budu starší tím budu víc spokojenější.
jé tak to bych čůrala smíchy :grinning:
15. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
@myska84 Mojí mamce a mě věští jedna kamarádka od mamuši ,ale s ní se už od malinka natíkáme.ona mi řekla ať zůstanu v německu že mi to překope života a hlavně potkám něco a někoho kdo bude pro mě osudoví.No a hele rozešla jsem se s ex a mám teď nejbáječnějšího chlapa a chceme rodinu.I mi řekla že budu mít zdravotní problémy a fakt že jo.zuby a ten nádor. No a teď se věštění začala věnovat mamka ona má třeba i hodně čuch na lidi atd. A zatím co mi řekla věci se splnily a hlvně i v jejím okolí,ale je fakt že špatný věci mi moc neříká,jen když jsem byla nemocná :slight_smile: Někdy tomu věřim někdy ne.A stím že říkal že do vánoc otěhotnim a bude to holčička tak nevim s píš v to doufám.Ale kdyby se to splnilo byl by to mazec :wink:
15. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@nikuse tak třeba se to vyplní :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@myska84 No budu doufat.Nebylo by to špatné :slight_smile: Jdu čučet s manžou n film a pak asi sázet jo ty 4dny půstu z něj udělali zase kance :grinning:
15. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@nikuse :grinning: já zmiznu na chvíli taky, konečně dělám angličtinu :unamused:
15. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.