• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 Tak já rodila klasicky,do vody bych se asi bála..A manža u porodu byl a bylo to k nezaplacení !!!!!!!!! Strašně moc mě podpořil,doufám,že podruhé tam bude zas :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
Holky,vy tu máte dobrý hlody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A nebojte,do vánoc tu nebude ani jedna snažilka,ale samé těhule :grinning: Stačí pozitivně myslet,at jsme psychicky v pohodě :slight_smile:

My jsme se ted vrátili z velkýho nákupu,ufffff
Zítra jdu zas s Honzíkem k doktorce :frowning2: Má nějakej ekzém na kouličkách a vůbec se to nelepší,spíš horší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Ahoj, byli jsme poblíž Splitu a bylo to krásný. Na Korčule jsme taky už byli a taky jsme byli nadšení. Já bych se taky nebránila nahému plavání, ale byli tam i naši a to je divný. Kdybychom tam byli sami, tak mi cizí lidi nevadí, ale před příbuznýma, to fakt ne. Ale našli jsme si soukromou pláž a když jsme tam zůstali sami, tak to bylo super, škoda, že je manžílek tak stydlivej :slight_smile: Když jsme tam seděli, tak vedle nás přistál racek, tak jsem mu říkala, že v Chorvatsku to mají jinak, že jim nosí miminka racek a ne čáp a že to je znamení, tak se mi začal smát ;) Jinak manžela bych u porodu jednou moc chtěla a on zatím tvrdí, že by taky chtěl, tak snad to tak jednou i bude. Holky, vy co pijete kontryhel, tak ho pijete celý měsíc nebo jen prvních 14 dní (někde jsem to takhle četla)?
15. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@mafix měl by se pít do ovu, protože prej stahuje dělohu nebo co
15. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat?Je mi 27 a před týdnem jsem vysadila prášky a budem pokoušet znovu štěstí.Máme už jednu dcerku(19 měs) a chceme sourozence.Tak doufám,že se zadaří co nejdřív.Za pár dní letíme na Zakyntos,tak zkusíme štěstí tam.Třeba se zadaří a bude malej Zakyntosánek.
No jo,jenže stejně tomu moc nevěřim.Od porodu beru HA minervu a krvácim i mimo cyklus.Doktorka neví co se mnou.Byla jsem i na kyretáži a stejně to nepomohlo. :frowning2:
Tak doufám,že se mi podaří otěhotmět.
15. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
ahojky holky, mohla bych se k vám prosím také přidat, je mi 25 a mám skoro tříletou dceru s bývalým manželem, teď mám už skoro dva roky nového přítele a řekli jsme si, že to zkusíme s mimískem, už od dubna neberu antiko, dávali jsme si pozor ale ted to chceme zkusit na ostro!!tak doufám, že to brzo vyjde!! teď jsem 11DC a ovu předpokládám ve čtvrtek či pátek zkusím i testnou, dokonce mám jít zrovna ve čtvrtek na gyndu, tak ho zkusím přemluvit, at se mrkne ultrazvukem, jestli už se ovu chystá!

jinak super diskuze, jsem vás kousek dočítala a to s tím SOPLEM nemělo fakt chybu, mě ale kdosi říkal, že při ovu má být sopel ale přůhledný né bílý nebo krémový, prej čirý proto, že tak nezadrží ty spermie!

máte pravdu, kdyby to četlinaši chlapi věřím tomu, že by se s námi snad už ani pořádně nemilovali!! :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
mám nápad takle to máme ještě s jedněma holkama v jiné diskuzi, máme tabulku se jmény s délky cyklu a kterej den cyklu jsme abychom věděly jak na tom která jsme co vy na to zkusíme to tady taky?? zkusím začít a můžete doplnovat hmmm-???
15. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
maky_maky (Markéta) 11 DC z 27-31 Šumperk
15. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@mafix já ho u prvného snažení pila celý měsíc 2x denně :slight_smile:
Jééé a dovču jste museli mít naprosto úúúžasnou :slight_smile:
@majdinka Tak tě tu vítám :grinning: Koukám,máš podobně staré dítko jako já :grinning: Hele,já Minervu kdysi brala,sice jen měsíc,ale totálně mi nedělala dobře..Tak proč ti Dr. nepředepsal jinou? Tak si to na dovče moc a moc užijte a neboj,my jsme tu skupinka holek,co všechny otěhotníme do vánoc,a basta :grinning:
15. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@maky_maky ahoj,taky tě tu vítám :grinning:
Jej,já nevím,zda to můžu ještě napsat,je to skoro 3 týdny,co jsem vysadila HA,takže nevím,jak dlouhý mám cyklus..

Ale tak pokusím se :grinning:

Andilek261 ( Klárka ) 23.DC Česká Lípa ( cyklus jsem u Honzíka měla 28-29dní )
15. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
o.k super děkuji moc za přijetí, po pravdě není nad to to naše snažení pořádně s holkama rozebrat!!
zkusím to skládat podle abecedy ju

Andilek261 ( Klárka ) 23.DC Česká Lípa ( cyklus jsem u Honzíka měla 28-29dní )
maky_maky (Markéta) 11 DC z 27-31 Šumperk
15. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
aspon uvidíme, jak na tom jsme se snažení v různých koutech republiky :grinning:
15. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
Já teda nevím, taky piju kontryhel, ale jen jednou denně..ale každý den, tj špatné?
15. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@ajriska Já jsem o kontryhelu docela hodně četla,taky proto jsem ho pila denně 2x,takže určitě ěpatně to není :wink:

@maky_maky To bude zajímavý :grinning: Aspon budeme vědět,kdy která to má dostat a budeme napnutý jak kšandy :grinning:
15. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
no právě a kláří vy už se na plno snažíte?? a kdy jsi měla asi ovu??
15. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@maky_maky jéé,koukala jsem a ty máš holčičku přesně o rok a 3dny starší :slight_smile:
U mě je to 3týdny,co jsem vysadila,ovu byla tuším 13. , nezapsala jsem si to,netestim,poznám podle hlenu a podle bolestí a vlastně se na to ani nechci nějak moc upínat,prostě pohoda :slight_smile: A teprve včera jsme se milovali na ostro,takže za 5dní to mám dostat a tenhle měsíc si myslím těhu nehrozí :slight_smile:
15. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
no to asi pravděpodibně ne ale i tak si myslím, že by to bylo brzo po práškách nemyslíš???
15. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@maky_maky Tak tenhle měsíc to fakt určo nevyjde,ale další měsíc se do toho pustíme s vervou :grinning: Přijde mi zbytečný dělat pausu po práškách dýl jak měsíc,pač po vysazení je největší šance otěhotnět :wink: Jak dlouho jste se snažili o Aničku ?
15. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
no popravdě jsem se nesnažili vůbec nebrala jsem už půl roku prášky vysadila jsem je v cervnu a v září mě požádal o ruku, tak jsme tomu nechali volnej průběh a nesnažili se, potom v březnu jsme si řekli, že už si budeme dávat pozor, at nejsem na svatbě těhotná když se do te doby nezadařilo ale to už jsem byla těhotná haha takže vlastně no stres!!!
15. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
ale ted mám jiného přítele se kterým jsem otěhotnět zatím nezkoušela takže nevím, ale plodný snad je protože má čtyřletého syna!
15. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@maky_maky ahoj nevím jak holky ale tabulkou bych to tu nehrotila, toť můj názor, ale jinak tě tu vítám
15. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@andilek261 spadl ntb tak jsem vlezla na jinej pc
@maky_maky a tak je to nejlepší :slight_smile: Jsem fakt zvědavá,jak to bude ted,kdy se zadaří,strašně moc bych chtěla termín v létě :slight_smile: Aby jsme neměli oba prcky třeba měsíc od sebe a hned na to vánoce,no to by bylo pěkně náročný
je to povětšinou pravda s těma práškama ale já jsme do tohoto měsíce měla stále anovulační cykly, protože jsem si dělala ovu testy a furt negativní a můj gynekolog suprovej člověk mě sledoval a tento měsíc to už konečně na ovu vypadá, tak dofáme a věříme!!
15. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
mysko děkuji za uvítání, záleží jen na vás kdo se do tabulky přidá však sama uvidíš přidat nebo odebrat se dá vždycky ne?? :wink: :wink:
15. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@maky_maky já vím že se to dá :slight_smile:, doufám, že se za názor nezlobíš :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak mě zase bolí podbřišek na obou stranách, tak opravdu asi probíhá ovulka, třeba zejtra bude čárečka na testíku silnější než dnes :slight_smile: ale taky jsem dneska nějaká podrážděná,ale až teď k večeru....
15. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
joooooooooo úplně strašně jsem tady teprve pár minut a už si budu frcat neee dělám si legraci je to jen na vás ju :sunglasses:
15. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@maky_maky :grinning:
@ajriska šupky dupky sázet!!!!!
15. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
aspon jsem mohly vědět odkud která vlastně jsme???
15. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.