• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@lera1 to by bylo kdyby se mám to ještě ke všemu podařilo na stejno :wink: .Mě manža podporuje v těch ovu testíkách tak jsem si řekla proč ne.ale spíš to dělám i ze zvědavosti :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@lera1 děkuji za milé přivítání.. :slight_smile: a držím pěsti, aby se brzy na těhu testíku objevily // :wink: Když můžeš furt, tak to není co řešit.. :grinning: Já jsem (hlavně v plodných dnech) taky chtěla furt, ale přítel se pak už chvílema už cukal.. :wink: :grinning: A někde jsem četla, že by se chlap měl před plodnými dny šetřit a třeba 5 dnů nesexovat. Že jsou ty spermie pak silnější a kvalitnější. Ale to už mi přijde moc plánovité.. :slight_smile: Takže zatím jen počítáme plodné a neplodné dny.
3. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj baletky i nebaletky :slight_smile:
dala jsem na vaše rady a test si dnes ráno udělala znova ... už jsem byla v klidu, že nic, ale včera jste mě rozvyklali, že jsem skoro ani nespala a i když jsem si dnes mohla přispat, protože jsem potřebovala vyřídit něco na úřadě, kde mají až od 8, od 5ti už jsem zírala do stropu a nemohla zabrat :wink: ... takže byly tam 2 čárky :sunglasses:
3. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
jablu:no supéééééééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: naše první těhulinka ze srpnovek 2010!!!!!!!!!!!!!!!!nikuse to včera říkala,že se určitě některé zadaří :grinning: Tak tady pěkně na nás hoď své těhubacilky :grinning:
3. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@jablu VELKÁ GRATULACE!!!!!!!!!! :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@jablu VELKÁÁÁÁ GRATULACEEE!!!!! :wink: Ty jo přesně ještě jsem si říkala kdo bude první.tak taky čekám na ty těhu bacílky :grinning:
3. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
stejně je to fajn,že si tady můžem o všem povídat :wink: kolem mě teď žádný kámošky snažilky nejsou,takže by je moje povídání asi nebavilo,navíc,nejvíc Ti rozumí ten,koho se to taky týká,že? :slight_smile:
jablu:to musí bejt nádherný pocity,když se ti objeví // :dizzy_face: já si furt představuju,jak to řeknu manžílkovi a pak mamče a taťkovi a kolikrát se dojmu k slzám :grinning:
3. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@lera1 Mám pocit, že všechny žijeme stejný příběh... :grinning:
3. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Leni ty si stejná jako já :wink: Já jsem to samý v bledě modrym :grinning: akorád,že já těch kamarádek moc nemám.Všechny jsou v čechách a vůbec nemají zájem tak proč bych se mšla přád snažit jen já.Ale je tu jedna hlčiná (češka a manželka od spoluhráče mého muže) a s ní si rozumim.Je super a má teď půlroční Terinku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky jsem tu nová a snad se můžu přidat. S manželem jsme od dubna svoji a také od dubna jsem vysadila antiku a teď se budeme snažit.......už se moc těším,ale člověk by se na to neměl moc upínat že??? Ale jak t udělat.....???
3. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
katka-cermanova:Kači vítej u nás :wink:
Nikčo,to znám,pořád jsem to byla já co se snaží a tak jsem nakonec zjistila,že kolem sebe tři opravdové kamarádky a ostatní spíš jen známé a ty k životu nepotřebuju a navíc díky beremku jsem prožila krásný rok svatebních příprav s holčinama,které osobně neznám,ale se kterýma jsem sdílela všecnhy radosti i starosti a jak mě tam bylo faj(teda pořád je :slight_smile: no a tady si myslim,že to bude podobný,protože ted všechny žijeme jeden společný sen o miminku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
jinak jsem dnes u oběda slíbila,že jak zjistim,že čekáme bejbátko,tak že začnu jíst maso :confounded: to teda nevim,jestli zvládnu,ale překonám se.Uhájila jsem naštěstí jen kuřecí(rybu sem tam snim),je tu holky některá z vás co taky neholduje masu?
3. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@lera1 děkuji za přivítání. Taky jsem do dubna trávila čas na beremku a musím říct,že jsem si ty svatební přípravy moc užívala. Ten kdo se jen vezme z toho nemůže mít takový prožitek,protože svatební den je tak rychlý,že druhý den máš prstýnek na prstě - ve váze kytku no a hafo krásných vzpomínek....
3. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
není tu náhodou někdo z Trutnovska????
3. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@katka_cermanova ahojky vítej u nás.Já jsem narozená na slovensku a rodiče mám v Plzni :wink:
Leni já to samé.Tak jsem se seznámila s dvěma holčinama z Plzně a tlachaly jsme o všem a ani mi moje kamarádky ze školy nechyběli :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
já jsem z Liberecka :slight_smile:
noo,tak to právě je,není nad nová přátelství,že? :slight_smile:
tak já už jsem na netu jukla na kočárky,protože jsem ujetá na tyrkysovou barvu a bude z čeho vybírat :grinning:
3. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@katka_cermanova Vítej snažilko... :slight_smile: :wink:
3. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
juble : Velkááááááááááááááá ale velka gratulace :slight_smile: vidím že už se tady vyklada o jmenech mimnek já mam už vybrane kdyz to bude holčička tak to bude Vendulka , chlapec Tomáš ale každe jmeno je krasne ....
ale vidim že se nas tady pridava co nejvic :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
My budeme mít kluka Nikolu a holčičku Lucianu... :slight_smile: Ale zatím jsme jen u toho snažílkování.
3. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
tak my jsme taky jenom na začatku ale ty jmen auž se mě líbí pořad jsou titiž milučké :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
Jéé,tady nás teda je :slight_smile:

Jablu,moooooooooooooc gratuluju !!!!!!!!!§

Jinak u nás se snažílkování zatím nekoná :unamused: Na manžu je to zatím prý brzo,no nějak to nechápu,ale neřeším,mám radost z toho,že jsem aspon vysadila tu antinu :slight_smile: Až bude chtít,tak si prostě přestane dávat pozor a bude :D
Dneska jsem si zas koupila kontryhel,abych měla cyklus pravidelný a bez bolestí :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
kontryhel taky piju :wink:
3. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
kotryhel je pra dobrý na bolest menstruace ale slysela jsem ze snižuje plodnost je to pravda ??
3. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@ple hehehe tak to śe bude jmenovat po mě :grinning: to mě těší.
Leni mě se hrozně líí kombinace zelený s modrou :wink: Ale kočárky jsem ještě nestihla okouknout.ano ještě nechci až se mi objeví 2čarky a tak začnu ,ale bojim se že bych to tím zakřikla :unamused:
3. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
ty jsi Vendulka ? to je krasne jmeno :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
ne Nikola :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
@ple ale měla jsem ještě kamaráda ten se jmenoval taky Nikola,tak jsme byla silná dvojka :wink: Měl takový zvláštní příjmení a celý jméno znělo dobře.Mě si teď lidi pletou s klukem.Jsem po svatbě Nikola Prokopec a ne Prokopcová :grinning:
3. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Ahoj, teda jeden den tady nejsem a takhle jste se tu rozšířili. A to jsem se ze začátku bála, abych si měla s kým psát :slight_smile: A koukám, že máme i jednu těhulku, teda to fakt jde fofrem. Tak šup šup, ať už nás tu je plno takových. Četla jsem, jak jste mluvily o chrápání. U nás manžel občas chrápe, ale stačí zamlaskat a je klid. Sice to ze srdce nesnáší, ale přece neprobdím celou noc. Jedna historka: usnuli jsme u televize, manžel začal chrápat, mě vzbudil, tak jsem ze zvyku zamlaskala a manžel se začal hrozně smát. Já rozespalá jsem nechápa čemu jako a až pak mi řekl, že to chrápal někdo v televizi, že on ještě neusl. Takže už mlaskám i na televizi. A navíc i na pejska, protože ten dokáže chrápat jak starej chlap :slight_smile: Takovou dobu mi trvalo než jsem vás dočetla, že si to nechci ani představit, až se vrátím z dovolené. Jsem zvědavá, kolik přibyde těhulek. Taky se musím hodně ovládat, abych už na netu nekoukala po kočárkách, nechci to zakřiknout. Jména zatím vybrané nemáme, ale asi půjdeme do klasických českých jmen. Přijde mi lehčí vybrat jméno pro kluka, je jich krásných hodně. Pro holku zatím fakt netuším. Ahoj
3. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@mafix :grinning: :grinning: :grinning: to si mě pobavila.U nás už chrápe z větší části jenom pes.je to sice yorkshir ,ale je to síla.No a nejhorší je když si prdne.to kolikrát podezřívám manžela :grinning: .Jj už je tu i těhulka,tak jsem zvědavá kdo bude další :wink:
3. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
No u nás když si prdne pes, tak to poznáme okamžitě, protože on sám okamžitě odchází, aby to nemusel čuchat. Když něco zasmrdí a pes zmizí, víme kdo je viník :grinning:
3. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.