• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Jste tu některá ze středočeského kraje???
16. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
ahojkyyy tak i my jsme včera nacvičovaĺi, jak to budeme dělat ve čtvrtek(mám mít pravděpodobně ovulaci, a čemž samo neví) a tak nám to docela pěkně šlo, myslím, že zkoška dobrá. u mě dobrýýýý :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojda vítám nové snažilky.
No tak MS už se blíží a asi dorazí. Divný pocit v podbřišku je,ale asi to bude tou MS. Achjo. Je jasný,že se víc pozoruju,ale to je asi normální když si tak moc přejeme miminko......ach joooooooooooo
Musíme to brát v pohodě. Vždyť to byl teprve první pokus na ostro........a to by byl mega zázrak kdyby to dopadlo. Zázrak se konat nebude,tak se budu těšit až budu mít po a budem se opět snažilkovat...
16. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@andilek261 ahojík no jak už jsem psala...bohužel se konat těhulkování nebude....asi. :frowning2: ale co budem se těšit na další zkoušeníčko...
16. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
mafix:holka,máš dobrej nápad,taky mě to už včera napadlo,takže taky bych naší diskuzi zamkla :wink:
dobré ráno všem a vítám další nové snažilky :slight_smile:
katka-c:Kači,tak zkoušeli jste poprvé,takže pokud to nevyjde nelam si hlavičku.Je fakt,že já obulela první den ms taky,ale pak jsem se zase plná optimis.pustila do nového těšení :wink:
16. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@lera1 JSI HODNÁ. Moc děkuju. Jsem trubka.....prostě jsem se "těšila a tajně doufala",že by to mohlo vyjít. Na druhou stranu nemáme nic jednoduché,tak proč by tohle jednoduché mělo být.......
16. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
katka_cermanova:Kači,taky jsem trubka,protože to prožívám stejně,min.měsíc jsem měla i pár těhu příznaků a furt jsem si hladila bříško,takže nakonec po příchodu ms jsem zjistila,že jsem si hladila pneumatiku na břiše,kterou jsem ještě vyšpulovala :grinning: no a pak je jasný,že s ms přijde zklamání a slzičky :confused: ale Tobě ms ještě nedorazila,ne?
16. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@lera1 ne ještě ne,ale měla by mě přijít tenhle týden. Buď ve středu a nebo v sobotu. Do minulého měsíce to chodilo středy no a minule jsem měla zpoždění do soboty,takže uvidím,ale už od minulého týdne mě bolí v podbřišku....tajně jsem doufala,že je to těhulkování, protože takhle dopředu mě to nikdy nebolelo...........,ale prý ty bolesti jsou různé a tohle mi přijde stejné...........a už tak nějak v sobě vím,že těhulinka nejsem.........
16. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@lera1 ale vám všem ostatním bych to moc přála aby to už teď vyšlo...
16. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
16. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@lera1 ono je to fakt těžký...každé "jiné" zabolen bříška nebo cokoliv navíc, co jsme předtím určitě neměli, přičítáme požnému těhotenství. Já bych to pravděpodobně měla dostat za 10 - 11 dní. No ale říkám si, že asi není možné, aby se to po operaci takhle rychle zadařilo. Pozitivní je to, že konečně proběhla ovulka.

Dámy, je to na palici, že?
16. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@ajriska no to je.........to máš pravdu
16. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
katka_cermakova:tak ještě nevěš hlavu,dokud nepřijde ms,naděje tam je,ale je lepší se na ni neupínat...mě včera přišla úžasná zpráva,že jedna holčina(moje žákyně,tančila u mě 5let)se nedostala na VS(teda z toho radost samo nemám)a tak by mě mohla v práci zastoupit a převzít tanečák po mě,což bych byla v sedmym nebi,protože by šla v mých šlépějích a hlavně spousta dětí jí zná,takže ideální a VS by si mohla studovat dálkově a já bych jí mohla chodit pomáhat....no prostě by to bylo všechno víc než ideální :dizzy_face:
16. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@lera1 tak to je fajn......jooo a nejsem cermakova,ale cermanova :grinning: ale v poho každej si to plete
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
:grinning: Jéé,Kači promiň,překlep :sweat_smile:
16. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
Jojo,já se taky pořád pozoruju a doufám,že bude mimi hned.Anetku jsme zadělali okamžitě po vysazení prášků,tak to bylo fakt super.Ale teď to už tak určitě nebude a myslím si,že budu o to víc zklamaná.
16. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@ajriska a odkud??
16. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Holky uplne vas chapu ja jsem taky minulej mesic takhle blbnula, zvlast kdyz mi doktorka rekla, ze to po tech praskach dostanu urcite 28 den a ono to prislo az 31 :frowning2:. Ale tenhle mesic jsem v klidu, po tom co jsem krvacela uprostred cyklu tehu urcite nejsem :frowning2:.
16. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@lera1 nic se neděje...........
16. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@majdinka okr. kolín
16. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@lera1 A jak dlouho se snažíte otěhotnět?????
16. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
katka_c:no snažíme se od svatební noci,to jest 19.6. :wink: ale to jsem pak ovu propásla,na svat.cestě jsem to dostala,takže vlastně první takový ofico snažení bylo v červenci,takže se pořád házim do klidu(né vždycky to ale jde).Já mám v září narozky(30)tak vám ani nemusim psát,co bych si k narozeninám nejvíc přála :dizzy_face:
16. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@lera1 nový hodinky?????? :grinning: třeba?
Moc bych Ti to přála...No tak to se snažíte taky krátce. Ale taky Tě chápu. No já měla narozky teď 10-tého a manža v červnu,takže to se minulo účinkem no takže se to nabízí jako dárek k Vánocům????? Snad do Vánoc............snad....
16. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojky holky,teda tady večer pršelo no hnus.A země se zatřásla :grinning:
16. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@nikuse AAAAAAAAAAAAAAA Amazonka :grinning: ahojky a přeji dobré dopoledne...
16. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@nikuse i u nás :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
u nás se spalo a třást zem se bude dneska :grinning:
katka_c:nooo,hodinky jako dobrej typ,ale neee :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@katka_cermanova :grinning: Hihihi přesně tak.
To je fakt hnus to počasí.To mám být léto :unamused: no nevim!
Holky dneska nám přijde návštěva s malinkou :slight_smile: Jéééé já se tak na ní těšim jak jí budu zase mazlit a dělat s ní blbosti :wink:
16. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
nikuse:jen pěkně s malou trénuj :wink:
16. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.