• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@nikuse tak tak....
16. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Holky, myslíte, že když od pátku poctivě mimískujeme každej den, že se může něco uchytit? v pátek, v sobotu, slabá čárka na ovu testu, včera silnější, dnes jsem ještě test nedělala..
16. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
ajiriska:mělo by :wink: budu držet palec :slight_smile: my teda obden,tak snad se taky zadaří :dizzy_face:
16. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@lera1 i já budu držet palce...no ono ještě záleží na tom,,jak jsou silný spermijky, že..
16. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
no my teď teda asi nebudem moct, pokud se dostaví MS,ale pak na to taky hupsnem...........
16. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
ajriska:to jo,záleží na spoustě věcí vedoucí k početí,že je lepší je ani nevědět :slight_smile: dřív se nic nepočítalo,hupslo se na to a šup,těhu bylo na světě....nemíme tu naši hlavu tak zaměstnávat :wink:
16. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
lera1: to máš pravdu...to už je holt tou dnešní dobou....
16. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak se máte při pondělku. Je pravda, že si řekneme, že to hrotit nebudeme a necháme se překvapit, ale každý promarněný měsíc nás bude mrzet. Ale jak jste psaly, snad to všichni do Vánoc stihneme a nadělíme si nejkrásnější dárek. No, koukám, že jste pro uzamčení tématu, tak bych asi měla zjistit, jak se to dělá :grinning: Jinak jste navrhovaly udělat tabulku - mně by to nevadilo, jen nejsem schopná dát zatím nějaké informace, protože jsem prášky vysadila teprve v pátek.
16. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
mafix:jéé,to jsi hodná,že nás ozamkneš,myslim,že ta diskuze pak bude mezi náma ještě otevřenější :grinning:
jinak s tou tabulkou...no jo,mě se právě líbilo,že jí tu nemáme,nějak jsem v první diskuzi neměla vůbec chu't se tam psát a tady nebyla,proto se mě tady od začátku tak nějak líp dýchalo...ale možná tim,že jsme si tu už vytvořili supr spolek snažilek,bych i tu tabulku zkousla... :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Zrovna jsem napsala administrátorům, ať mi poradí, jak diskuzi uzamknout, tak uvidíme. Jestli budeme pak ještě otevřenější, tak to se teda už fakt těším :grinning: Už teď je to někdy síla :slight_smile: S tabulkou záleží na domluvě, necháme tomu volný průběh a uvidíme, jestli ji nakonec vytvoříme nebo ne. Mě je to vcelku jedno.
16. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@katka_cermanova ahoj, já počítám pevně s tím, že nám to oboum vyjde, když jsme na den stejně :slight_smile:a s testěnim čekám na tebe na 23. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky to mi se snažíme taky ob den a snažili jsme se i o ovulce tak by to mohlo vyjít,Ale mám takový pocit že asi ne :unamused: Už mě zase začalo občas pobolévat bříško,ale tak jako bych měla dostat ms :confounded: Takže tenhle měsíc asi taky nic teď jen musím čekat jestli mě kamarádka navštíví i tenhle měsíc,ale nemusela by :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@snazilkabara Ahojky...no to jsi hodná,ale dle mého pocitu tu mršku brzo dostanu,takže asi budeš testit sama.....
16. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
Nikuse: někdy bolí bříško jako začínající ms a přitom se zahnizďuje prďola. Však uvidíš, než přijde ms, není nic ztraceno.
16. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@mafix ahojík-podle holek tady co už budou mít druhé miminko je ta "bolest jiná" .....
16. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@mafix No doufám :slight_smile: Včera jsem se činili a manžel mi málem s prominutím udělal díru do břicha a když jsem se ho ptala co to vyvádí tak ze je prý pošťuchuje do čípku :grinning: :grinning: :grinning: No a v tu chvíly jsem si vzpomněla na Míšu jak jí žbluňkalo v břiše a začala jsem se tlemit jako magor :grinning:
16. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
Katka: je to možný, já osobní zkušenosti nemám ...
16. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@nikuse máte moc pěkné fotečky ze svatby.......joo... a ty si psala,že si baletka buřtík jo?? No nevim. Takovejhle buť jsem ještě neviděla.......jsi kecka. Jsi štíhlá...a kočka.....a manža kocour...
16. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Já si myslim že každý to bude mít jinak.Mojí mamku to bolelo jako by to měla dostat a kámošku nebolelo břicho vůbec jen prsa :wink:
16. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@katka_cermanova :slight_smile: Děkuju :wink: No o svatbě jsem byla ještě jakž takž teď je to trochu bída mám asi 3kila navíc.jo a mnža mi přijde že nějak zraje v sexy chlapa :grinning:
16. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@nikuse no já to spíš dostanu........
16. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@nikuse a před svatbou byl nezralej??? :grinning: nojo 3 kg to musí bejt fakt vidět co??? :grinning: :grinning: ty seš tydlík
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@katka_cermanova Já mám taky takový pocit,ale co aspoň bude o důvod víc proč se další měsíc milovat :wink: :slight_smile: A třeba ten další měsíc to vyjde
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@katka_cermanova To ne,ale on někdy vypadá jako mladý klučina a pčitom je mu 30(no nechci říct že když je mu 30 že je starý),ale znáš to. . . . . super žena,pohodlí domava,teplá kuchň,výborný sex. . .. . . atd. atd. :wink: to z chlapa udělá pak sexouše :grinning: Na mě je bohužel vidět i kilo.Mě vždy hlavně naroste prdka a břicho takže to naštěstí šaty kryjou :grinning:
16. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@nikuse no já teď dost nabrala a nějak to nejde dolů......mrška jedna. Nejvíc nakynu přes nohy a prdelku no a teď už i břich.........fuuuuj bych se měla zamyslet........
16. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@nikuse no tak to ten můj při dobré stravě a pěkném zacházení začíná fotříkovatět...........prej moje chyba když tak dobře vařím :grinning: :grinning: ,ale není to tak hrozný..........muž můj jeden zlobivej
16. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@katka_cermanova Mě se i teď zhoršila pleť jak jsem vysadila :confounded: Jéééé co já bych dala za to kdyby můj manža trochu zfofříkovatěl :grinning: Pořád se snažím ho trošku vykrmit ,ale on jak má hodně pohybu tak je to huběňour,ale hezký :wink: Má hodně svalů.Ale všichni se mu smějou že má tasemnici to co on spořádá snad ani není možný.A pak má na váze ješte o 2kilka míň :grinning:
16. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
My oba taky máme nějaké to kilo navíc. Manžílek to začal řešit volnýma košilema :slight_smile: Já mám hlavně břicho. Už asi dva měsíce se snažím nejíst sladký, občas zhřeším, ale jinak se držím a mám dvě kila dole. Není to nic moc, ale říkám si dobrý začátek.
16. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@nikuse :grinning: :grinning: žeby rychlé spalování?
16. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
teď jsem se dívala na svůj fotoblog...........a jsem z toho paf...měla jsem tam dvě fotky a nevidím nic.........???
16. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.