• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Andílek: přibírat jo, ale kvůli miminku, ne kvůli nenažranosti :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@andilek261 no takovýhle přibírání by teď asi brala každá co???
16. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Jj, takové přibírání bychom chtěly všechny.
16. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
aha...tak svatební fotky se mažou :unamused:
mafix:dala jsem to dolů celkem normální leč zaručenou metodou-jedla jsem malé porce 5x denně a sem tam se projela na crosstenaž. a dost mě taky pomohli lymfo.masáže :wink: ale já to naprala,protože jsem se po Vánocích tak rozežrala,že jsem vlastně jen pořád žrala,nešlo to zastavit....(měla jsem už z dob konzervatoře problémy s poruchou příjmu potravy,takže problémy s jídlem se semnou tááááhli)ale už jsem konečně nabrala rozum :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
letim do lékárny,ovu testy došli,tak snad se mě podaří vás pak dočíst :grinning:
16. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Jj, jíst po menších dávkách a častěji denně to asi opravdu pomáhá, kdo má ale tolik času to dodržovat? Holky, už jsem chytřejší co se týká uzamčení diskuze. Tuto diskuzi už neuzavřeme. Musely bychom založit novou, která bude soukromá a tam pak můžou chodit jen Ti, co mají povolení. No, tak to musíme pak promyslet, jestli teda do toho jít nebo ne. Já jdu teď na procházku, tak se mějte a pak se domluvíme.
16. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz

@mafix osobně mi to je jedno jestli se to tady zamkne nebo ne ,ale tabulku mít nemusím.....
16. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@mafix No užiju si to!!!Už mám plán,překrmim kámošku dobrotama kterí jsem pro ní upekla a nebude se moc hýbat tak jí vezmu malou a budu si s ní hrát :grinning: Ne to byl vtip :wink: Její malá je zlatá a ona mi pořád pujčuje :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@nikuse já ti Honzíka klidně půjčím,tak na 3 hodky je třeba tvůj :grinning: :grinning: :grinning: Já si hodím šlofíka aspon :grinning:

@mafix Já bych klidně založila novou diskuzi tak,aby byla soukromá,přeci jen se tu píší takové věci,o kterých nemusí vědět každý,ne každý se chce tak svěřovat a navíc,někdo má dost blbé známé a příbuzné,kteří něco co si přeřtou,tak použijí proti němu..
16. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@andilek261 Jééé hned bych to brala.Škoda že jsme tak daleko od sebe :cry:
@mafix Se založením nové diskuze klodně souhlasí.Je fakt,že si píšeme hodně osobní věci a nemusí to zrovna každý číst :wink:
16. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@nikuse To je škoda no :wink: Já jsem dneska v buse přemýšlela nad tím,že až budu těhu,jak to budu dělat s Honzíkem,když půjdu na kontroly,na utz a natáčky? Kdo mi ho pohlídá? :unamused: To fakt nevim,obě babičky chodí do práce a brát k Dr. ho sebou nemůžu,pač někdy se tam čeká i dvě hodiny a co by tam Honzík dělal? Na utz by ho nepustili a na natáčky taky ne,tak fakt nevim,už ted jsem z toho nesvá :unamused:
16. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@andilek261 Ty jo to máš pravdu :confused: Ono toho bude víc co budeš muset zvládnou a dvakrát lehký to zrovna nebude.Pokud mamej nechodí do školky tak je to docela záhul
16. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@andilek261 no doktorka rikala ze to bylo ovulacni krvaceni, ale mely sme v te dobe kvuli tomu 5 dni pauzu tak moc neverim ze by to vyslo.

o pribirani mi ani nemluvte, od svatby ktera byla v zari mam nahore 15 kilo a nevim co s tim, nejim tucny veci, sladky jenom obcas, snazim se hlavne kureci maso a zeleninu a vaha porad leze nahoru. za neco muzou asi prasky, ale je to fakt des. :frowning2:((
16. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@nikuse No Honzík bude chodit do školky od 3let,ale kdybych otěhotněla do vánoc,tzn,termín do srpna,tak to Honzík ještě nebude chodit do školky,tak vůbec nevim,jak toto vyřešim,pač na kontroly se chodí každé 3 týdny,od 30.tt každé dva týdny a od 36.tt každý týden a to fakt tak často nemůžu úprosit kamarádky,aby chodili na kontroly se mnou a Ho nzíka mi tam hlídali :confused: Ale jinak nemám strach,že bych dvě děti nějak nezvládala,spíš se na to těšim :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@andilek261 ty jo to je fakt blbý :confounded: A dát ho někomu koho neznáš je taky hovadina.ty jo jedině fakt,že by občas vypomohli babičky
16. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
andilek:tyyy,jo díky Tobě už vim,jak často se v těhu chodí na kontroly :wink: Neboj,ono se to potom určitě nějak vyvrbí :wink:
jinak já jsem taky pro vytvoření nové diskuze a uzamčení :wink:
16. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@nikuse No babičky obě pracují a na kontroly se chodí ráno :unamused: No bude to vážně zajímavý :unamused: Snad to nějak vymyslim..
16. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@andilek261 no ono když se chodí pak na gyndu tak si tam bereš i šmudlínka sebou??? Jak se to dělá?? Já jsem totiž ještě nikdy na gy. neviděla novopečenu maminku s malým mimčem? Jak to ty maminky dělaj?? Mám doktorku,která neobjednává. Prostě přijdeš, posadíš se a počkáš....to mi sice nevyhovuje,ale doktorka je úžasná...
16. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
Holky myslíte, že může ovulka trvat jen jeden den? Právě jsem si dělala další test a čárka je nepatrná. Nejsilnější byla včera.
taky jsem pro vytvoření nové diskuze...
@lera1 Tak ono to nemusí být všude stejné :grinning: Já jsem jednou týdně chodila o trošku dřív,kvůli častému tvrdnutí břicha,raději mě pozorovali častěji.. Jéé,já si tak moc přeju,aby mě podruhé zas rofil ten černoušek :grinning: Sice má větší prsty,ale přežila jsem to jednou a přežiju to znovu,ale on je tak milej a prostě v pohodě :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@ajriska já bych řekla,že ovulka trvá jen jeden den,ale otěhotnět lze dva dny před i dva dny po :wink:
Já nevim holky,já být váma,tak se na ty ovu testy vykašlu :wink:
16. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
andilek?jéé?černoušek?pan doktor,nebo jsi rodila v Africe? :grinning: Já si tady občas čtu,jak holky popisujou porod a i přes ty všechny bolesti,ten pocit,když budu držet v nárůči náš malej uzlíček.... :dizzy_face: nádhera :dizzy_face:
16. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
@katka_cermanova Já jsem vždycky dala Honzíka vození jedné z babiček :wink: Byl tam se mnou jen jednou a to bylo křiku,takže už ho tam brát nechci..
Jo a pokud budeš kojit,tak máš právo jít přednostně !!!!!! Takže žádné čekání :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
@andilek261 no jak jsem psala od pátku do soboty slabá čárečka, včera silnější, dnes už nic, ale pořád mě bolí břicho, proto se ptám...
16. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@andilek261 nojo,ale pokud nemáš babičku v místě,tak je to v čudu,ale vždycky si řeknu - zvládla to každá tak proč ne já...........člověk se občas zabejvá takovejma pitominama a pak se to prostě samo vyřeší....
16. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@lera1 Hihi :grinning: Rodila jsem u nás,ale máme tu doktora černocha a je prostě skvělej,vždycky mi vše vysvětli,řekl,zda je vše v pořádku,měla jsem ho i na prvním utz a už v tu dobu jsem si říkala,že chci aby mě rodil a ono se to vyplnilo :grinning: Já na porod vzpomínám hrozně ráda,bolelo to,to nebudu říkat že ne,ale byla to nááádhera,jakmile jsem držela Honzíčka,na vše jsem zapomněla a ještě ten den jsem manžovi řekla,že ještě tu holčičku chci :grinning: Ale kdyby jste slyšeli ty hlody od manži při porodu :grinning: A já se bála,aby se tam nesložil a on stál u mě,ale ne za hlavou,ale na boku a čučel tomu doktorovi přímo pod ruce a když bral nůžky na nástřih,tak Honza se ještě víc naklonil,aby to viděl a to už se na něj černoušek tak divně podíval a honza musel jít o kousek dál,zvědavec jeden :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
@katka_cermanova no babičky máme obě v místě bydliště :wink: HGlavně dříve to bylo jednodušší,babičky byli v důchodu,v dnešní době si máma prostě musí poradit sama,pač babičky ještě pracují.. Ale tak mě napadá,tchynka dělá ve školce,tak snad by to šlo nějak vyřešit :wink:
16. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@andilek261 :grinning: :grinning: manžel drsoň.......no to já bych tam manžu moc chtěla jako oporu. Ale on nemá moc dobrej žaludek,takže nevím koho budou doktoři obskakovat víc........ale i on tam chce být,takže mě bude stát za hlavou nebo vedle a držet mě za ruku
16. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@andilek261 to někdo takové štěstí na babičky v místě nemá - jako třeba já..........ale uvidíme pořešíme až to bude aktuální....
16. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.