• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@katka_cermanova Honza tam byl se mnou celou dobu,jen ho poslali pryč na klystýr a píchnutí vody,pak zas byl se mnou a pomáhal mi v bolestech :slight_smile: Je to fakt obrovská opora a navíc,když tam máš chlapa,porodní asistentky si nedovolí se k tobě chovat neslušně !!!!!!!
16. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@andilek261 mě občas tak napadne abych pak třeba nevyváděla.........abych se za pár hodin za sebe nebusela stydět........ :grinning:
16. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
@katka_cermanova Tak ono to vyjde celkem nastejno,jestli máš pracující babičku v místě bydliště a nebo máš babičku jinde .. Ale někdy je to fajn,že jedné z nich dám Honzíka třeba odpo a udělám si co potřebuju a nebo ho jedné dám večer a s Honzou si někam vyjdeme,ale ono to není tak často,pač já jsem prostě ráda samostatná,takže si vše ráda udělám sama i za přítomnosti Honzíka a ani moc nikam nechodim,nechybí mi to ! Jednou za čas je to potřeba,to zas jo..Ale mám třeba známou a ta chodí pařit každej víkend,což fakt nemůžu pochopit !!!!!!!!!!! Pač to si neměla pořizovat dítě,ale měla se nejdříve vyřádit..
16. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@katka_cermanova Tak se pak omluvíš :grinning: Hele,oni tam na to jsou zvyklý :wink: Já se přiznám,že jsem si několikrát zařvala,ale nejen pro to,že to bolelo,ale spíš proto,že to opravdu ulevilo :grinning:
16. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@andilek261 Tady v německu si vždy maminy berou své prcky sebou
16. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@andilek261 mám praštěný myšlenky co????
16. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@nikuse tak tady to moc časté není :unamused: Ale já to nějak vymyslim :grinning: A hlavně na gyndu jdete po 6nedělí a pak až za půl roku či za rok,ale ty kontroly v těhu jsou hodně časté,tak jak budu těhu,tak to proberu s tchynkou,snad to nebude problém,ale myslím,že ne,pač Honzík 30.11.2011 nastupuje do školky,takže by si tam mohl chodit zvykat :grinning:
16. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@katka_cermanova ale nemáš :grinning: Já se toho taky bála,že budu nějak vyvádět :grinning: Ale jde to udržet pod kontrolou,ale zařvat jsem si prostě musela :grinning: Já jsem spíš zvědavá,jakej bude druhej porod,by mohl bejt rychlejší,nebyla bych proti :grinning:
16. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
Tak já se dneska pomalu loučím a zítra zase páčko. Jdeme s manžou na družstvo kvůli uplnému předání bytečku,tak pááááá snad tam opět nenatrefíme na inteligntního pána,která je rád,že má funkci a ke všemu potřebuje lejstro.....
16. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@andilek261 Určo ti babči pomůžou.to já až budu mít prcka tak jsem zvědavá komu ho budu dávat na hlídání.Kámošky žádné a když už jo tak maj taky malý děcka a oba s manžou máme rodinu v čechách :unamused:
16. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@nikuse to budete mít asi složitější :unamused: Ale když ti řeknu,že za těch skoro 21 měsíců jsem potřebovala asi jen 10 hlídání,ale většina byla jen proto,že jsem po porodu měla problémy s citlivostí nohou a měla jsem podezření na roztroušenou sklerozu a tak jsem jezdila na různá vyšetření do Ústí nad Labem a do Teplic.. Jinak jsem si vše dokázala zařídit i s Honzíkem,jen je blbý,že si takhle neodpočineš,neodreaguješ se,aby jsi ho dala třeba pak na noc a šla si někam sednout..
16. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak já mažu,Honzík se určo za chvíli probudí,tak ještě smeju nádobí a připravím se na boj při přebalování :grinning: :unamused: Tak zatím čao,písnu jak bude čas..
16. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem založila novou skupinu. Musíte najet na soukromé skupiny - název je Srpen 2010 a pak mi asi poslat žádost a já vám to všem potvrdím.
16. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
mafix:taj ja jsem tam už k Tobě přihlášená :grinning:
16. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
lera1-hotovo, zkus
16. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@mafix i já jsem poslala žádost, dík
16. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
mělo by to být, zkuste
16. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahoj kocky, taky bych se uz zase rada snazila, ale bohužel ted nemuzeme :unamused: Ale už za par dni, už se tešíííííííííííím :grinning:
16. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
taky jsem poslala žádost :grinning:
16. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
Je holky, teda vy jste se rozjely :grinning: Já než jsem Vás dočetla ... :slight_smile: žádost ??? zkusím odeslat, snad se mi to povede :grinning:
16. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
Holky, ja se pridavam k vam :grinning: Od srpna si merim teplotu, abych vychytala ovulaci. Tak doufaaaam, ze mimi na sebe nenecha dlouho cekat
16. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@mafix já taky
16. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Holky, vy co nedočítáte - dnes jsme založili soukromou skupinu, abychom nebyli veřejně dostupné. Je to v soukr. skup- srpen 2010, pošlete mi do interní pošty žádost a já vám to povolím a budeme si psát tam, dík.
16. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@mafix ahojík už jsem Ti psala.........já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýý
17. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
holky je tu někdo????
17. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
17. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se k vám taky přidávám..Sice se už s manželem snažíme delší dobu,ale pořád nic, a tady ta diskuse mi přišla nejlepší, tak pokud vám to neva, přidala bych se k vám:slight_smile:
Tak něco o mě, je mi 26 let a 31.7.2010 jsem měla svatbu.(Manžel 29 let).....Už minulý rok se nám povedlo splodit mimiška,ale nepovedlo se to do konce a v 11tt jsem o mimčo přišla..tak jsme se rozhodli na to nemyslet a začali jsme plánovat svatbu:slight_smile:
Už je po svatbě a tak doufám, že už brzy bude naše rodinka kompletní...Všem držím palečky a snažení zdar :grinning:
17. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@jajenja jsme v zamčený místnosti, tady už nikdo není :slight_smile: tak pojď tam, ale musíš napsat zakladatelce ;) jinak se tam nedostaneš
17. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky dneska jsem dostala výplatu po navýšení platu...a jsem nadmíru spokená :slight_smile: :slight_smile: tahle práce je pro mě dar!!!!seslalo mi ji samo nebe!!!! :slight_smile: ..... no a s Dušanem jsme se rozhodly příští rok ...............VZÍT:slight_smile: vybrali jsme si termíny 2.6.2012 nebo 4.8.2012 ..ještě nevíme který,ale spíše v tom srpnu :slight_smile: ...no a tento měsíc se chceme jít poptat za finančním poradcem co a jak s půjčkou,jakou? kde? no prostě co je nejlepší:slight_smile:.... no taky chci zajít za zedníkama ať na to kouknout a odhadnou tak cifru,kolik by nás ten půdní byt stál :slight_smile: ...no,ale jedno Vám holky řeknu.....cítím se táááák spokojeně jako nikdy :grinning: no a mimísek.......osud to vše vyřeší :grinning:
4. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.