• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Je nás tu tolik nových, že jsem úplně ztratila přehled kolik nás tu vlastně je. Ale jak začnou postupně přibývat těhulky, tak to začne být přehlednější. Jen škoda, že nestihám víc psát. V práci teda moc riskovat nechci, kdyby tak tušili, že plánujeme miminko, tak fakt nevím a když přijdu z práce, tak je skoro večer. No, snad se to trošku zlepší :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
Jo tak nám vlastně i k tomu rozhodnutí mít miminko přispělo i to že mi nevyšlo angažmá ve městě kam jsme se před 14dny nastěhovali.A abych hledala místo v jiném divadle a třeba za půl roku jim oznámila,že jdu na mateřskou mi přijde nefér.tak jsme se rozhodli pro miminko a já si chci udělat nějaký rychlo kurz na masáže a manikuru,Hlavně po mimču toužim už pěkně dlouho jen asi rodiče si představovali že budu trhat prkna který znamenají slávu,no bohužel.Takže taťka ten ani neví ,že se snažíme o rodinu a mamce se to líbilo před týdnem :sweat_smile:
3. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
My chtěli miminko už na podzim, protože jsem ve staré práci dala výpověď a najít novou se mi nedařilo. Jenže pak jsem práci našla, navíc takovou, že pro mě znamenala hodně dobrou práxi, tak jsme si řekli, že to ještě chvilku odložíme. Ale poslední dobou si nemůžu pomoc a pořád sním o miminku. A rodina je pro mě nejdůležitější, takže bylo rozhodnuto. Kvůli zaměstnavateli mi to přijde nefér, navíc bych se tam ráda po mateřské vrátila, no snad to pochopí...Je to tvůj život a měla by sis plnit své sny, ne sny tvých rodičů. Až bude vnoučátko na světě, tak na nějakou kariéru zapomenou :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
U mě to bude trochu těžší najít něco jiného,ale já už chtěla miminko od minulého roku tak popravdě jsem si tak trochu i přála aby to v tom divadle teď tady v essenu nevyšlo :sweat_smile: .Já si taky myslim,Vim že to ani oni nemyslí špatně ale jedinej kdo tady potřebuje poučovat je moje mladší sestre a nic jí neřeknou :rolling_eyes: .Já už to neřešim,jsem ráda že si můžu napsat tady s holkama,že mám manžela který stojí při mě a na miminko se moc těší :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@nikuse -jsme měly stejný termím, takže na vzp musím vypsat žádost a poslat jim to na pobočku u nás ve městě :grinning:
3. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@lera1 - nestíhám vás dočítat :grinning: nic si z toho nedělej, já moc kamarádek nemám, proto jsem na forech :slight_smile: a když nějaká je, tak nemá čas a nebo si na kamarádku jen hraje a nahlas závidí :grinning:
3. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
Jééé tak to jsi měla moc pěkný datum :grinning: Naštěstí zdravotku a bynku mám ady v německu tak to jediné už mám dávno hotový :wink: jen ten řidičák a občanka :unamused:
3. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
jo a zdravím nově příchozí :grinning: a těhulkám gratuluju :grinning: , snad jsem na nic nezapomněla :grinning:
3. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@nikuse i když je fakt, že kdyby bylo na mě, tak by byla svatba už v dubnu, ale ve finále jsem ráda, že to bylo až v červenci :grinning:
3. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Nikuse: to už tam bývá, že mladším všechno prochází snáz, tak to bylo a bude, musíme si zvyknout :slight_smile: Já taky moc kamarádek nemám, aspoň ne ty, se kterýma bych si mohla povídat o plánování miminka, proto jsem za takovéto stránky vděčná. Mám rozečtenou jednu diskuzi, do které nepřispívám a hrozně se mi líbí, jak ty holky začínaly jako my teď, postupně psaly, co je potřeba koupit pro miminko, co je lepší, co má špatný reference a teď už začínají rodit, moc se mi to líbí :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@mafix u nás doma je to naopak, ač jsem mladší než ségra, tak ségře všechno prošlo a projde a já si to hezky vyžrala až do dna, ale jsem za to ráda :grinning:, protože jsem si nabiyla (nevím jaký i y :grinning:) pořádně papulu a ta diskuze je tady na koníkovi?
3. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@myska84 My jí chtěli dělat až příští rok.Pak už jsem stejně měla vše hotový tak jsme si řekli na co čekat a rozhodli se pro červenec protože to je měsíc ve který oba máme volno :sweat_smile: Ale že letos bylo horko.My měli v Plzni 35stupňů,obřad venku a přímo na slunku takže to byla paráda.Ale naštěstí pan oddávající zkrátil proslov asi na 10minut takže to bylo v pohodě..No já manža my to bereme hodně hopem.Svatbu jsme plánovali až za rok byla letos,děti jsme plánovali až tak nejdřív za dva roky a už teď pracujeme na potomku :grinning:
3. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@nikuse no to vedro bylo na palici a když jsem svojí starý babce 75 letý a dědovi skoro 80 letýmu řekla, ať jdou do stínu co byl v hospodě, tak místo poděkování mě babka poslala do háje :grinning:, mě teda bylo líto dědy, aby se na slunku neupekl :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Koukám, že všude je to jiné. Zvláštní je, že jsme my všechny tady chudinky, ať už jsme mladší nebo starší :grinning: Diskuze, o které jsem psala je tady na koníkovi. Čtu to už od podzimu - pravidelně, asi jsem blázen, ale když jsme plánovali miminko vloni na podzim, tak jsem chtěla začít do té diskuze přispívat, ale pak jsem sehnala tu práci, tak se to odložilo, ale už mě zajímalo, jak která brzy otěhotněla a jak pokračují, takže aniž by mě znaly, tak poctivě čtu - prostě blázen :fearful:
3. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@mafix nejsi blázen, je to normální :wink:
3. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Datum svatby asi na správné počasí naplánovat nejde. My taky hledali nejlepší datum, červenec-srpen moc horko, v zimě hodně sněhu a zima, tak proč to neudělat v červnu, zdálo se to ideální a málem jsme zmrzli...
3. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@mafix Oni mi hodně radí protože jsem mladá.Jsem takový kuře mezi váma holky :grinning: Ale taky si uvědomují,že jsem se od 12starala sama o sebe v Praze a od 16měla vážný vztah s bývalým který skončil po 5letech tím že jsem odjela za velkou kariérou do německa.Nikdy jsem nechodila na diskotéky a nikdy jsem neměla žádný průšvihy takže oni ví že jsem spolehvila a byla bych určitě i dobrá máma(nechci se chválit) ,ale asi jim jde jen o to abych si trochu víc užila života.Jo mé segře projd vždy všechnomožná i proto je teď v léčebně :frowning2: .Já mám jako kámošku mého manžela,zní to asi blbě ale mi si říkame všechno ,chodí se mnou i nakupovat tak na co bych potřebovala nějakou kímošku která jsteně jen pomlouvá a pak se na mě vyprdne.A stejně nejradši chodim sem,vždy se tady najde super parta a to je pak sranda když se tlachá :wink: a jeěte větší bude až senám všem tady povede otěhotnět a budeme si vyměňovat názory a radit si :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@mafix když se vdávala manželova sestřenice v dubnu, tak byl hic a když to vezmu tak duhá půlka července, totální kosa a rozdíl teplot 10 -15 stupňů možná i 20...
3. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@myska84 to u nás to vedro všichni přetrpěli jen kamarádka s miminkem byla v stínu,ale když se chodilo gratulovat tak jsme se dobře k sobě lepili :grinning:
3. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@nikuse a kolik ti je?
3. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@myska84 22 v prosinci 23. mibude 23
3. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@nikuse jé ty jsi takový malý kuřátko :grinning: mě je 26, ale nevypadám na to :grinning:
3. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Já jsem taky nikdy nebyla žádná průšvihářka. S manželem jsme se seznámili v mých 16 letech a od té doby jsme spolu. Navíc je o osm let starší, takže byl v té době už "rozumný". Takže já jsem byla a jsem ukázkový dítko :grinning: Když měla mamka kázání, tak jsem jí vždycky řekla, buď ráda, že nefetuju, nehulím a nepiju a byl klid :slight_smile: Před svatbou jsem týden dopředu koukala, jaké bude počasí a musím říct, že za ten týden 3x změnili předpověď...prostě to je o štěstí. Zahradní svatby jsou úžasné, ale jak nevyjde počasí, tak je to fakt hrůza, proto jsme volili raději svatbu klasickou.
3. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
Myska84: tak to tě potěším, je mi taky 26 a nevypadám na to vůbec, každý odhaduje tak 20 :( to pak mám mít v práci respekt...
3. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
No to já taky ne.Spoustu lidí mi říka víc :slight_smile: jj jsem mlaďounká.Dlouho jsem si říkala,co to blbnu že chci mimčo,ale pak ještě s tím nádorem ta věc tak to mě fakt jen utvrdilo na co čekat :wink: no a teď jsme už pevně rozhodnuti a jdeme do toho a ať si kdokoliv říká co chce
3. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Nikuse: Na věku nezáleží, když člověk cítí, že je na mimčo připravený, tak proč ne.
3. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@mafix a nejhorší je, když jedu v mhd a děcka jedou ze školy domů :grinning: bych k nim klidně zapadla i s tou svoji výškou :grinning:
@nikuse u nás ví málo kdo že se snažíme, takže od okolí pořád jen slyším, že bysme se mohli už začít snažit a bla bla bla a když jim to řekneme, tak se obávám, že by se mě všichni ptali: tak co, už? :angry: ....
3. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@mafix Já měla taky vždy starší partnery akorád ten první byl magor který mě podváděl a já když přišla ze ěkoly tak jsem ještě doma makala jako čamrda no prostě mladá náivka a teď mám taky staršího.Jenomže bývalí a můj manžel to se nedá srovnávat to jsou nebe a dudy :slight_smile: Já bych asi s klukem v mém věku nemohla být.Jsou to takový trošku blbínci co neví co chtějí a lítat někde po večerech tak na to mě neužije :wink: .No pravě ja jsem vždy byla rozumnější a ségra byla ta které vždy vše prošlo,teď jí bude 19 a už se léčí z těžké závislosti na pervitinu :frowning2:
3. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Myska84: právě z toho důvodu taky nemáme v plánu někomu říct, že se snažíme. Navíc je to naše soukromá věc a nikomu do toho nic není. Když jsme slavili promoce a já si šla pro panáčka, tak se mě servírka zeptala, jestli mám sebou občanku a ať ji ukážu (bylo mi 24), jsem myslela, že mě trefí...
3. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@nikuse tak to je nářez :frowning2:
3. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.